Výroba panelu kávových zŕn

Panel kávy BEANS – Dobré riešenie pre vytvorenie originálneho kuchynského dekor. Je obzvlášť zaujímavé vyzerať ako dekorácia v jedálni alebo v útulnom. Krásne príklady a magisterské triedy výroby panelov z kávy s vlastnými rukami pre kuchyňu a ďalšie izby pomôžu nielen vidieť to, ale aj kúsok dekor domova.

Zvláštnosť

Panel – Dekoratívne ploché dekorácie umiestnené na povrchu steny. Je vyrobený na plátno alebo iných textúrovaných dôvodoch umiestnených v ráme, niekedy oddelené obvodom s objemovými prvkami. Vytvorenie panelu kávových zŕn nepredstavuje špeciálne ťažkosti, zatiaľ čo dokončená práca vyzerá naozaj pôsobivé. Na výrobu dekoratívnych interiérových obrazov sa používajú rôzne odrody tohto produktu: Arabica má rozšírenejší tvar, robustný – zaoblený, je ľahšie vstúpiť do dizajnu remesiel, a to stojí za materiál oveľa lacnejšie.

Ak chcete vytvoriť obrazy a panely z kávy, je dôležité zohľadniť Rozsah produktu. Malo by byť dostatočne veľké, je lepšie si vybrať formát A3 a viac. Okrem, Neodporúča sa lepiace zrná v 2-3 vrstvách. Pre vytváranie volumetrických foriem sa používa papier-maâché, soli cesto, iné prvky umiestnené na báze a potiahnuté kávovým dekórom.

Veľký význam pri vytváraní krásnych panelov má stupeň pečenia. Vyberte určité možnosti.

 1. Neporušené obilie. Má prirodzenú zelenú.
 2. Slabý. Zrnitý nudný, má svetlý béžový odtieň.
 3. Médium alebo Američan. Káva získava mastnú lesku a bohatú farbu.
 4. Vo Viedni. Farba sa zmení na tmavú čokoládu, je tu vyslovený.
 5. Francúzsky alebo taliansky. Je charakterizovaný veľmi tmavý, takmer čierny.

Pri zdobenie kávových panelov sa často používajú iné materiály prírodného pôvodu: Badyan Hviezdičky, Cinnamon Lickets, Cardamom alebo Black Pepper Peas. Môžete tiež použiť pozemný produkt. Je zaujímavé kombinovať biele fazuľa a čiernu kávu. Ťažké a masívne prvky: šálky, lyžičky, pripevnené s cipaniekrylatívnym lepidlom. Kávové panely musia odolať aspoň 2 dňom v horizontálnej polohe, takže lepidlo je úplne výhodné.

Na výrobu panelov budú potrebné nielen kávové zrná. Ako základ je použitá hustá lepenka, na ktorej sa nachádza plátno alebo iný textúrovaný rámec. Rough Burlap vyzerá veľkolepé, ale pre interiérové ​​maľby v modernom štýle môžete použiť substrát hustého farebného papiera alebo jednej fotónovej tkaniny. Lepidlo bude vyžadovať niekoľko typov: samotné zrná sú upevnené termopystolom a kompatibilnými tyčami, PVA, porcelánovými a fajskými dielmi sa používajú na upevnenie plátna.

Povinný prvok krásneho panelu je rámec. Môžete si vziať bagetu alebo len urobiť z hustého lepenky, a potom ozdobiť kávu s kávou a inými materiálmi podľa vašich predstáv. Šablóna – prvky uľahčujúce uplatňovanie vzoru na plátno. Sú tiež veľmi užitočné pri vytváraní nápisov na základe. Pre konečnú úpravu budete potrebovať bezfarebný lak.

Naplňte medzery tiež správne. Medzery, ktoré zostali, keď sú držanie obilia naplnené mletou kávou alebo maľovanou markerom.

Ako na to?

Urob si vlastné ruky Krásny panel kávových zŕn môže každý. Nováčikovia lepšie, aby prijali najjednoduchšie vzory, používajte šablóny tak, aby sa práca ukázala byť úhľadná a krásna. Pre remeslá z kávy, musíte si vybrať vysoko kvalitné suroviny, plátno lepšie používajú neutrálne odtiene.

Majnú triedu na výrobu panelov pre začiatočníkov

Vytvorenie pôvodného dekoru začína Z dizajnu základne. Kartón prázdny z prednej strany je označený pluhovým lepidlom. Je tesne lisované, jeho hrany sú zabalené, lepené na zadnej strane základne. Treba čakať, kým nedosiahne lepidlo. Ďalej, zákon o konkrétnom pláne.

 1. Na povrchu základne aplikujte náčrt. Môžete to urobiť manuálne alebo využiť hotovú šablónu. Môžete použiť obvyklú ceruzku.
 2. Maľovanie na pozadí budúceho dekor. Môžete použiť gouache alebo marker, ale je lepšie aplikovať vrstvu lepidla PVA a upevniť mletú kávu na to. Tým sa vytvorí prirodzenejšie pozadie, poskytne pohodlie upevnenia zvyšku prvkov.
 3. Zrná sú pripravené na prácu. Ak sú príliš mastné, musíte opláchnuť a trochu sušiť uterák. Počkajte na úplné sušenie.
 4. Optimálnym riešením pre montáž panelu kávy bude použitie termopystolu. Je aplikovaný bod, vŕtačky nezostanú. Zrno, stačí stlačiť kompozíciu aplikovanú na povrch. Vezmite a opravte jednotlivé prvky lepšie ako pinzety, ale môžete konať a ruky.
 5. Ak nie je tepelný systém, môžete použiť PVA. Aplikuje sa na celú oblasť budúceho výkresu, potom úhľadne pokrytá vzorom kávových zŕn. Ready ornament nechať vyschnúť v horizontálnej polohe po dobu 1-2 dní.
 6. Ready Panel umiestnený v rámci. Môže byť zdobený samostatne alebo odísť vo forme klasickej bagety. Docela veľkolepé vzhľady rámov zdobené kávovými zrnami, fazuľami, škoricami tyčinkami a bedyanou hviezd.

Plne zmontovaný dekoratívny produkt môže byť umiestnený na stenu, upevnenie slučkovej suspenzie alebo inej montáže na ráme. Zloženie zŕn zloženia bude konať nielen ako prvok vytvárania útulnej atmosféry, ale tiež pomôže zachrániť príjemnú vôňu ušľachtilého nápoja v miestnosti na dlhú dobu.

Krásne príklady

Krásne kávové panely sú relevantné nielen pre kuchyňu. Šálka ​​voňavého nápoja vo forme obrazu dobre sa zmestí dobre a v interiéri obývacej izby alebo zdobia stenu v blízkosti mini-tabuľky na osobnom účte, spálňa. Zaujímavé príklady práce by sa mali brať do úvahy podrobnejšie.

Celkom jednoduchý, ale veľkolepý panel na plátno. Volumetrická šálka kávy na hrubom pozadí Burlap zdobia interiér malej kuchyne.

Veľkolepý panel v modernom štýle CESTANTY OČAKÁVAŤ ŽIVOTNÉHO PRIESTORU ŠTUDIOU APARTMUDU ALEBO INTERIÉRA. Lowd od obilníka káva portrét slávneho hudobníka je tiež schopný stať sa centrálnym umeleckým predmetom v kaviarni, klub, kaviareň. Zostáva len prideliť hodné miesto pre neho.

Originálny panel s rôznymi textúrovanými prvkami. Nad štylizovaným „šálkou“ s pomocou syntepov, je znázornený ľahký dym. Nápis je spôsobený šablotou, dobre sa hodí do všeobecného štýlového riešenia.

O tom, ako urobiť panel kávy s vlastnými rukami, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: