Xiaomi akčná kamera

Foto a video natáčanie je populárny hobby medzi mnohými modernými ľuďmi. V tejto súvislosti veľký počet výrobcov vyvíjajúcich a vydávanie nových modelov príslušných zariadení a elektroniky. Popularita v posledných rokoch získala funkčné a kompaktné akčné kamery. Zároveň je jedným z lídrov trhu s uvoľnením takýchto zariadení xiaomi. V článku sa pozrieme na funkcie, pravidlá voľby a najobľúbenejšie modely akčných kamier z tejto svetoznámej značky.

Zvláštnosť

Akčné kamery z Xiaomi sú populárne, rozšírené a dopytom medzi spotrebiteľmi. Toto je primárne spôsobené prítomnosťou veľkého počtu pozitívnych vlastností týchto zariadení. Tak, Medzi hlavné výhody fotoaparátov z Xiaomi môžete vybrať kompaktné rozmery, trvanlivé puzdro a moderné funkcie. Ak sa obrátite na históriu otázky, malo by sa povedať, že prvá akčná kamera pod značkou Xiaomi bola vydaná v roku 2015. V tom čase sa takýto agregát stal skutočným pocitom medzi širokou škálou spotrebiteľov.

Od tej doby, pod značkou Xiaomi, niekoľko ďalších modifikácií akčných kamier bolo uvoľnených, z ktorých každá bola nadradená, ktorá predtým predchádzala vo všetkých charakteristikách. Stojí za zmienku, že V procese výroby kamier v Xiaomi používajte len najinovatívnejší vývoj.

Okrem toho sú skúsení a vysoko kvalifikovaní špecialisti zapájajú do tovární a tovární. Tento prístup k práci umožňuje spoločnosti vyrábať najvyššiu kvalitu techniku ​​a zostať konkurencieschopná na modernom trhu.

Preskúmať modely

Výrobca Xiaomi ponúka zákazníkom veľké množstvo modelov akčných kamier. Berte podrobnejšie charakteristiky najobľúbenejších zariadení a porovnanie medzi nimi.

Yi 4K akčná kamera

Trhová hodnota takéhoto modelu je približne 13 000 rubľov. Toto zariadenie poskytuje vysoko kvalitné snímanie vo formáte UHD 4K. V dizajne je matica 12 megapixelu (1/2.3 palce). Štandardná súprava spolu s hlavným zariadením obsahuje pamäťovú kartu microSD. Ďalšie funkcie akčných kamier zahŕňajú prítomnosť systémov Wi-Fi a Bluetooth, ako aj elektronický stabilizátor. Pokiaľ ide o trvanie autonómnej práce, je dôležité poznamenať, že bez ďalšieho dobíjania môže zariadenie fungovať viac ako pol hodiny. Okrem toho je model Action Fotoaparát Yi 4K pohodlný na použitie, pretože jeho celková hmotnosť je len 95 gramov. Farba sfarbenie – čierna.

Mijia MI Akčná kamera 4K

Externé teleso tejto komory je tiež vyrobené v čiernej farbe a vyznačuje sa moderným dizajnom. Jeho náklady je 8 500 rubľov. Užívatelia tohto zariadenia oslavujú svoje pozitívne vlastnosti ako vysokokvalitné montáž, ako aj schopnosť nastaviť skreslenie priamo v komore. Vysoká úroveň pohodlia a pohodlia má vstavané menu. Bez ďalšieho dobíjania môže fotoaparát pracovať 60 minút. Celková hmotnosť modelu akčná kamera Mijia MI je 99 gramov. Je dôležité si uvedomiť, že prítomnosť matice 8 megapixelu (1/2.5 palcov) a možnosti nahrávania videa v rozlíšení UHD 4K.

Mijia Seabird 4K Motion Action Fotoaparát

Tento fotoaparát sa líši od modelov opísaných vyššie jasný ružový oranžový farbu externého puzdra. Aby ste mohli kúpiť zariadenie, budete musieť minúť asi 7 000 rubľov. Napriek tomu, že Mijia Seabird 4K Motion Action Fotoaparát model z značky Xiaomi môže ponúknuť možnosť nahrávať video v UHD 4K formáte, Vo svojom funkčnom obsahu neexistujú žiadne ďalšie systémy, ako napríklad, Bluetooth alebo elektronický stabilizátor. Na druhej strane absencia týchto príležitostí je kompenzovaná malá spoločná hmotnosť, ktorá je len 60 gramov.

Yi lite akčná kamera

Model Yi Lite Action Fotoaparát je jedným z najnovších v sortimente značky Xiaomi, to má veľa moderných funkcií. 4 GB pamäte je zabudované do zariadenia. Okrem, Vysoké trvanie sa líši časom autonómnej práce, ktorá je viac ako 2 hodiny. Celková hmotnosť komory je 72 gramov, zatiaľ čo v dizajne existujú také ďalšie systémy, ako napríklad Wi-Fi, Bluetooth a Elektronický stabilizátor.

Používatelia označené: Aby ste dosiahli maximálnu kvalitu obrazu a zvuku, mali by ste nakonfigurovať všetky parametre manuálne.

Yi Akčná kamera Travel Edition

Externé telo tohto zariadenia môže byť vykonané v rôznych farebných kombináciách: biela, čierna a zelená s modrou. Vďaka tejto rozmanitosti je akčná komora vhodná pre ľudí akéhokoľvek veku a pohlavia. Yi Akčná kamera Travel Edition Model zaručuje nahrávanie videa v Full HD 1080p. Dizajn obsahuje maticu 16 mp. Ak chcete zvýšiť pamäť, odporúča sa používať MicroSD pamäťové karty. Podobne ako väčšina ostatných modelov Xiaomi Akčné kamery, tento model má Wi-Fi systémy, Bluetooth Systems. Celková hmotnosť zariadenia je 72 gramov, ktoré je najpohodlnejšie a pohodlné počas prevádzky.

Teda, V rozsahu fotografií a video vybavenia Xiaomi nájdete širokú škálu modelov akčných kamier. V závislosti od vašich potrieb a prianí si spotrebiteľ môže vybrať športové modely, cestovanie alebo kamery pre podmorské streľby.

Príslušenstvo a komponenty

V závislosti od špecifického modelu značky výmenníka Xiaomi môže byť zariadenie predávané samostatne aj kompletné s ďalšími príslušenstvom. Okrem toho, mnohí užívatelia chcú zvýšiť úroveň pohodlia používania a funkčnej plnosti jednotky, dodatočne získavať rôzne časti a komponenty. Môžu byť uvedené medzi nimi:

  • statív;
  • objektív;
  • batérie;
  • pamäťová karta;
  • prípad;
  • Slúchadlá (napríklad model základného vydania piestu);
  • Uzávery a oveľa viac.

V procese získania dodatočných doplnkov by mal byť čo najkrajší. Takže sa musíte uistiť, že vyššie uvedené komponenty budú kompatibilné s hlavným zariadením.

Kritériá voľby

Vzhľadom na veľké množstvo modelov zariadení z Xiaomi je užívateľ ťažké vybrať takúto akčnú komoru, ktorá sa stretne so všetkými jeho individuálnymi potrebami a želaniami. Okrem, Samo o sebe, nákup si vyžaduje vážne finančné náklady, resp. Mali by sa priblížiť ako starostlivo a zodpovedne.

Odborníci odporúčajú prejsť na niekoľko kľúčových faktorov.

Pevnostné materiály

V prvom rade je potrebné venovať pozornosť tomu, že materiál je vyrobený z prípadu (to platí pre vnútorné komponenty a vonkajšie zbor). Tak, Veľký počet modelov akčných kamier z Xiaomi sú vybavené rôznymi ochrannými systémami (napríklad šoku alebo chrániaci telo agregátu z vlhkosti). Materiál výrobný materiál je dôležitý vďaka tomu, že často sa akčné komory používajú v pomerne extrémnych podmienkach (napríklad v horách alebo na mori), užívateľ musí byť presvedčený o pevnosti, spoľahlivosti a odolnosti zariadenia. Ak viete vopred o tom, aké podmienky budete využívať zariadenie, odporúča sa kúpiť relevantné modely: napríklad na trhu môžete nájsť fotoaparáty z Xiaomi, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre podmorské natáčanie.

Dostupnosť displeja

Dostupnosť displeja zvyšuje pohodlie a pohodlie používania jednotky. V závislosti od konkrétneho modelu môže byť zobrazenie štandardné alebo zmyslové. V prvom prípade, cez displej, môžete ovládať proces snímania a v druhej – obrazovka vám tiež pomôže nastaviť rôzne nastavenia (napríklad jas, kontrast a iné jasu). Rovnako, Pred nákupom je vhodné otestovať niekoľko možností, ako nájsť také zariadenie, ktoré bude pre vás najvhodnejšie.

Okrem toho by ste sa mali uistiť, že displej je bezpečne chránený: Na tento účel môžu byť v konštrukcii zariadenia zahrnuté špeciálne ochranné membrány a na tieto účely sa môžu použiť aj špeciálne kryty.

Frekvencia rámu

Rázová frekvencia za sekundu je jedným z kľúčových parametrov, ktoré sa majú zaplatiť v procese výberu a získavania fotoaparátu. Tak, Minimálny ukazovateľ, ktorý zabezpečí relatívne vysokokvalitné streľby, je 24 rámcový rýchlosť za sekundu. Zároveň je stále žiaduce uprednostniť takéto modely, pre ktorých sa charakterizujú vyššie indikátory. Vďaka tejto charakteristike budú vaše fotografie vysoko kvalitné. Zároveň stojí za to na pamäti, že výber pomerne vysokej frekvencie snímky (napríklad takéto hodnoty ako 50, 60 a dokonca 120), darujete takéto rozlíšenie fotografie. V tomto prípade je teda žiaduce dodržiavať optimálnu rovnováhu.

Autonómia

Parameter autonómie závisí od kapacity batérie – ako je vyššia, tým dlhšie môže zariadenie pracovať bez ďalšieho dobíjania. Štandardná autonómia ukazovateľ je 2 hodiny. Pre bežné amatérske streľby takéhoto indikátora zvyčajne viac ako dosť. Na druhej strane, ak potrebujete možnosť dlhšieho fungovania offline, mali by ste venovať pozornosť modelom, ktoré sa predávajú s vymeniteľnými batériami.

Pamäť

ECC kamery fungujú v kombinácii s pamäťovými kartami microSD a SD. Pri výbere kapacity pamäťovej karty, v prvom rade, je najprv zamerať sa na streľbu, v ktorej kapacite plánujete implementovať. Napríklad, Ak chcete nasnímať video vo formáte Full HD, budete potrebovať pamäťovú kartu s kapacitou najmenej 32 GB, a na rozlíšenie 4K množstvo pamäte nemôže byť menšie ako indikátor 128 GB. V rovnakej dobe, tým viac je množstvo pamäťovej karty, tým drahšie zariadenie bude stáť. To je dôvod, prečo by sa malo vopred myslieť, aké povolenie bude pre vás optimálne optimálne.

Ďalšie funkcie

Okrem základných funkcií, ktoré sú potrebné na streľbu činnosti akčnej komory, je potrebné venovať pozornosť dodatočným príležitostiam. Napríklad niektoré modely fotoaparátu z Xiaomi môžu byť vybavené internými systémami Wi-Fi- alebo Bluetooth, vďaka ktorému bude užívateľ zariadenia schopný ovládať pomocou smartfónu, ako aj posielať obrázky priateľom. Systémy diaľkového ovládania, ktoré poskytujú možnosť ovládať fotoaparát s diaľkovým ovládaním, sú rozšírené.

Akvizícia

Ak si chcete byť istí, že získate vysoko kvalitné značkové zariadenie z značky Xiaomi a nie falošné, potom by ste mali kontaktovať len špecializované obchody a oficiálne zastupiteľské kancelárie.

Okrem toho, v tomto prípade, skúsení a vysoko kvalifikovaní predajcovia poradcovia odpovedajú na všetky otázky, o ktoré máte záujem, a pomôže vám rozhodnúť o voľbe.

Užívateľské recenzie

Predtým, ako si kúpite konkrétny model akčných kamier z Xiaomi, mali by ste starostlivo preskúmať recenzie a komentáre k tomuto zariadeniu. Vďaka tomuto prístupu môžete pochopiť, ako výrobca deklarovaný výrobcom zodpovedá skutočnej pozícii prípadov, čo umožní urobiť správnu voľbu, ktorú nemusíte ľutovať v budúcnosti.

Ak budete brať do úvahy všetky kritériá v procese výberu a získavania akčnej komory z značky Xiaomi, môžete si kúpiť také zariadenie, ktoré bude spĺňať všetky vaše potreby a želania. Okrem toho vám bude slúžiť tak dlho, ako je to možné čas.

V nasledujúcom videu nájdete podrobnú prehľad o akčnej kamere Xiaomi MI 4K.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár