Ako si vybrať panel Hander na chodbu?

Nie každá chodba môže byť vybavená všetkými potrebnými predmetmi nábytku. Ak sa napríklad bez pohovky, môžete urobiť, potom bez skrine kdekoľvek, pretože je vždy potrebné uložiť oblečenie niekde. V obmedzenom rozlohe bude závesný záves na chodbe skutočná spása. Môžete si vybrať nástenný model, koniec pre topánky a znak v jednom štýle, ktorý bude celkom rozpočet, kompaktný a praktický.

Typy a vzory

Voľba dizajnov pre závesov nie je taká veľká. V obvyklom výkone je záves háčikový bar vyrobený v dvoch typoch:

  • vertikálne;
  • horizontálny.

Najčastejšie si vyberte vertikálnu možnosť, pretože taká konfigurácia vizuálne zdvihne strop. Horizontálne modely Natiahnite šírku miestnosti. Dizajnéri ako zdobenie závesy na stenu s drevom a kožou, pretože dáva bohatstvu vnútornej dekorácie.

V malom koridore bude vhodné nainštalovať hojný záves. V takomto modeli sa základňa s háčikmi nachádza na tej istej druhej stene. Vo voľbe rohu môžete kompaktne vyhovovať ceruzke, takže je pohodlné nosiť a odstrániť topánky. Sú tu aj modely s tyčími, vrátane rohu. Ich pohodlie je, že oblečenie môže byť zavesené na ramenách, ak to vyžaduje.

Materiál

Nástenný závesný panel na chodbe je jednoduchý, ale užitočný predmet. Externé vykonanie takéhoto výrobku závisí od chutí vlastníka a štýlového smeru bytu. Možnosti dizajnu Sada: Minimalistické, kované, openwork a mnoho ďalších. Štýlový vešiak na šaty v modernom štýle bude zdobiť chodbu. Najobľúbenejšie materiály pre varianty na stenu:

  • drevo;
  • Drevotrieskové dosky;
  • kovový.

Najčastejšie sú tu modely dvoch typov materiálov: drevené základne a kovové armatúry. Háčiky v niektorých závesoch – panely sú plastové, ale nebudú trvať dlho. Drevené výrobky sú šetrné k životnému prostrediu. Môžu byť prísne alebo veselé s rezbami a decoupage. Produkt môže byť vykonaný vo forme panelu nielen pravouhlého tvaru, ale aj so zakrivenými kontúrami.

Farba takéhoto závesu závisí od zvyšku nábytku na chodbe av byte ako celok, napríklad drevené konštrukcie odtieňa „wenge“ sú dokonale kombinované so zlatými spotrebičmi. Takýto tandem vyzerá drahý a striktne. Ľahký strom vyzerá jednoduchšie a elegantné. Dizajnéri sa často uchyľujú na umelú tvorbu dreva.

Vynikajúce riešenie pre interiér v ekologickom štýle sa použije v háčikoch ako závesu na stenu.

Kožené vešiak je bar-nebezpečná koža alebo koženka s brúsnym a objemovým reliéfom zdobeným drahým príslušenstvom. Farba môže byť akékoľvek, ale častejšie sú čierne, biele a hnedé, pretože sú najlepšie v kombinácii s dreveným rámom.

Kované modely sú samostatnou kategóriou nástenných závesov. Zvyčajne sú zástupcovia klasického štýlu. Hanger s kovovým rámom bude najspoľahlivejšou možnosťou. Takýto model robí ťažké záťaže a ľahko sa hodí do rôznych interiérov. Kovové výrobky, ktoré sú doplnené o otvorené diely a umelecké prvky, budú skutočným vrcholom chodby.

Farba gama sa líši od čiernej a zlata, na chrómu. Takýto záves môže byť vo forme police, opleteného so zaujímavou rastlín, kde listy slúžia ako háčiky na oblečenie.

Možnosti v interiéri

Niekedy sa nástenný záves môže stať exkluzívnou interiéri. Vec na ukladanie bundy, kabátov a klobúkov, vybraných chuťou a fantasy, revitalizovať chodbu a pridáva individualitu.

Okrem stenových prvkov môžete zariadenie vybaviť pod topánkami. To môže byť beflavi a hrudník alebo malú banketu. Panel panel je dobre kombinovaný so zrkadlom. Okrem vykonávania priamej funkcie, zrkadlo rozšíri priestor. Moderný štýl sa vyznačuje nezvyčajnou, bizarnou formou. Takéto veci sa vykonávajú spravidla z kovu a plastu a zrkadlové vložky ich robia viac módnym.

Moderný štýl ponúka viacfarebné modely vo forme písmen, fráz a kontúr širokej škály položiek.

Dokonale biely scandinavian štýl záves alebo retro vešiak s vintage háčikmi. Nezvyčajný model zázemia nebude mať nielen funkciu skladovania vecí, ale aj stať sa štýlovým kusom nábytku. Napríklad dizajn detí na chodbe môže byť reprezentovaný vo forme zvierat, rozprávkových hrdinov, húb a iných podobných predmetov. Háčiky môžu byť ľubovoľne rozptýlené lietadlom, tvoria určitý obrázok.

Ako si vybrať?

Pri výbere závesu na stenu zohľadnite niekoľko dôležitých nuans.

  • Výška háčikov by mala byť optimálna pre všetkých členov rodiny. Ak žijú deti v byte, je lepšie vybrať si model s dvoma úrovňami háčikov.
  • Malá chodba doplní záves so zrkadlom a v miestnosti bude vhodný model s poličkou topánky.
  • Nebude byť nadbytočné na kontrolu spojovacích materiálov modelu. Zimné oblečenie dostatočne ťažké, takže je dôležité, aby sa ubezpečil, že polica nebude pád a háčiky sa neobťažujú.
  • Úzka koridor môže byť usporiadaná množstvom háčikov umiestnených pozdĺž steny. Taká kompozícia a bude slúžiť ako závesné závesy, čím sa šetrí priestor.
  • Uistite sa, že výrobok nie je vyradený z celkového štýlu bytu, a je dobrý doplnok k štýlu, ktorý si vyberiete.

Viac možností pre závesy, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: