Puffy v chodbe: pohodlie a funkčnosť

Chodba je prvou izbou, ktorú vidíme príchod domov. Preto je veľmi dôležité, aby bolo zariadené presne tak, ako sa nám páči, takže dobrá nálada sa objavila okamžite po príchode domov. To vám pomôže doky na chodbe: je to pohodlie a funkčnosť, ako aj autentický a slušný kus nábytku.

Názory

Aby ste neurobili chybu pri výbere šteniatok na chodbu, musíte starostlivo preskúmať každý zo svojich poddruhov, rozhodnúť o materiáli, z ktorého musí byť váš Pouf vykonať, a samozrejme, zoznámiť sa s možnosťami, ktoré môžu Buďte vám ponúknuté v obchode.

  Kovaný

  Jeden z najpopulárnejších druhov, ktoré však bolo široko používané v staroveku, čo je vhodný pre interiérov v štýle staroveku – barokový, klasicizmus, rokoko alebo gothic. Spravidla sa výrazne líši v vzhľade z jeho „kolegu“, pretože je to mäkké sedadlo na tvarovaných železných nohách. Hlavný vrchol takýchto návrhov sa posudzuje, samozrejme, kovanie.

   Tieto úžasné vzory a kučery kovu priťahujú názory kupujúcich doteraz a mäkké „tlačené“ vankúše na mieste sedadiel len dopĺňajú obraz. Samozrejme, podobný predmet nie je vhodný pre každý interiér, preto predtým, ako si kúpite takú luxusne vyzerajúcu, niekoľkokrát skontrolujte svoju chodbu. Pokiaľ ide o kovaný bafics, môžete priradiť niekoľko z najčastejšie používaných návrhov.

   • Kované Pouf s vankúšom zaoblený tvar. Takéto pútavé sú spravidla objemné a okamžite priťahujú vzhľad. Je vhodné sedieť na nich a majú združenie s nábytkom francúzskych aristokratov XIX storočia.
   • Kované Pouf s plochým vankúšom akejkoľvek formy. Pripomína stoličku, vyzerá oveľa menej úbohý jeho prvý „kolega“, ale nie menej elegantný. Kvôli jeho vonkajšiemu a fyzickému uľahčovaniu vhodných pre minimalistické miestnosti. Spravidla má tenké nohy, „štíhle“ silueta.

   Drevený

   Spravidla, v prípade, že nafúkne boxy, spúšťač, alebo akoukoľvek inou bafies s separáciami na skladovanie niečoho používaného presne. Jedným alebo iným spôsobom, pôsobí ako základ, rám, a môže byť čalúnený handričkou alebo kožou.

   Podmienečne sa môžu rozlíšiť niekoľko typov takýchto potiahnutých:

   • Pevných a veľmi masívnych lesov stromu: smrek, breza, dub, elm, popol a rýn, matice, tees a samsheta.
   • Mäkké plemená dreva: smrek, céder, borovica, ox.
   • Funkčné pufly, t.j. kombináciou viacerých funkcií, ako je napríklad skladovanie nábytku a sedadlo na sedenie.

   Ratanové pufy

   Rattan je rôzne Lianas – Rathana Palm. Hlavný rozdiel tohto materiálu z klasického stromu sa považuje za jeho „plnenie“: horná vrstva je odolná kôra, stredná vrstva mäkká a porézna, pevné jadro vnútri. Stojí tiež za pochopenie, že ratanový nábytok je prútený nábytok a musí sa zvážiť pri nákupe pouf, pretože tento štýl sa nehodí. Môže byť umelé a prírodné.

   Takže umelý ratan je názov „Politrottang“ a má veľa odolnosti voči vyhoreniu a vlhkosti, ľahko sa starať a je vyrobený v širokej škále farieb (zatiaľ čo prírodný ratan, hoci v prírode je biely, pri príprave na uvoľnenie, farbu Iba v štyroch klasických farbách – med, koňak, kávu a olivy). Avšak, polytrotang nie je tak trvanlivý ako prirodzený, takže sa často používa kovový alebo drevený základ s ním – rám. Puzzle z prírodného prírodného ratanu, predovšetkým, šetrné k životnému prostrediu. Slúžia dlhšie ako obyčajný drevený nábytok, trvanlivý a hygroskopický, sa ľahko opustia a slúžia asi 20-25 rokov. Nie je možné poznamenať malú hmotnosť celého dizajnu.

   Koža

   Kožené Beafies nie sú v posledných desaťročiach menej populárne. Dokončené z pravej kože, ekologickej alebo koženke, Baffes vyzerajú prezentované a štýlové ako na chodbe av ktorejkoľvek inej časti bytu. Vďaka rozvojovej oblasti dizajnu, začali ich ozdobiť rôznymi vzormi (ťahané alebo dierované), maľovať pokožku do rôznych, dokonca aj tie krikingové farby, čím vytvárajú naozaj úžasnú predstavivosť objektov nábytku.

    Kupujúci si môžu vybrať – rozsah je obrovský. Kožené pufy sa považujú za najvyhľadávanejšie a populárne, takže ich vyrábajú v obrovských množstvách. Pri výbere je veľmi dôležité upozorniť na materiál, z ktorého sú vyrobené, takže môžete rozdeliť kožené pásy na tieto kategórie.

    Z anilínovej kože

    Možno je to jedna z najdrahších možností. Koža vyzerá nádherne, prirodzene a veľmi reprezentatívne – má mäkký lesk, elastickú textúru. To nespôsobuje alergie, pretože proces hádzanie dochádza s použitím prírodných rastlinných impregnácií. Tento materiál je nevyhnutne namaľovaný anilínovými farbami, takže pri výbere nábytku z Anilinu sa venuje kvalite náterov: Ak je sfarbenie nesprávne, koža sa rýchlo predbehne.

    Je to tento druh kože, ktorý je inherentný dizajn pod starovekými – umelý a spôsobený vekom materiálu priamo, pretože to súhlasí s veľmi krásne. Skladá sa v dobrom vzťahu s vodou, avšak anilín je lepší nechať s ním: ak sa nečistoty pridáva k vode alebo čokoľvek iné, koža môže náhodne absorbovať sám seba, a to, čo nepochybne ovplyvní proces čistenia. Mimochodom, mimo neho nepredstavuje špeciálne ťažkosti, ale budete musieť byť potrebný na nákup špeciálnych prostriedkov s hydratačným účinkom, ktorý bude dodatočne a čistiť výrobok z tých nečistôt a prachu, ktoré môžu preniknúť dovnútra vodou. Ľahko podľahnúť škrabancom a inému mechanickému poškodeniu. Stále sa hodí s jeho vzhľadom – dosť drahé.

     Z semi-anilínovej kože

     Je lacnejší ako jeho „kolega“, vyzerá trochu menej prirodzene, avšak zvýšila si silu. Všeobecne je proti vonkajším vplyvom. Dokonale vhodné pre chodby v apartmánoch so zvýšenou priechodnosťou alebo pre recepcie v kanceláriách.

     Z semišu

     Jeden z elitných materiálov je vyrobený z jeleňa z dnešných, kožiek s krátkym dosahom, dospelým jeleňom. Je mimoriadne ťažké starostlivosť o ňu a ak máte zvieratá v dome, nákup produktov z tohto materiálu sa neodporúča. Semiš je veľmi jednoduchý priťahuje znečistenie, či už je to prach alebo vlna, a to musí čistiť takmer každý deň. Samozrejme, že vďaka modernej výrobe sa tento proces stal oveľa jednoduchšie – viac vo výrobnom materiáli je liečený špeciálnymi riešeniami a v každodennom živote si môžete kúpiť malé analógy pre starostlivosť o potápanie. Vyzerá semize veľmi reprezentatívne, a ak pochopíte, ako potrebujete byť opatrní, plne odôvodňuje svoju cenu.

     Z ekologického príbehu

     Možno jeden z najcfektívnejších a zároveň solídnymi možnosťami. Je to naozaj ťažký a odolný materiál, nie je citlivý na oderu a kvapky teploty. Kompozícia zahŕňa bavlnu s vinylom, ktorá poskytuje podobnosti s koženou textúrou. Eko-stromové pufy tiež neabsorbujú kvapaliny, voda, prešlý vzduch, nevyhrievajte a vytvárajú skleníkový efekt. Drží teplý v chladu a chladu – v tepla. Je to považované za materiál šetrný k životnému prostrediu, je vhodné, aby sa o to staral a farba gama bola zarážaná.

      Z konárama

      Je veľmi dôležité rozlišovať medzi ekoketu a umelú pokožku – to sú dva úplne odlišné materiály s úplne odlišnými vlastnosťami. Takže, koža je vyrobená z PVC a je film, ktorý sa aplikuje na základňu tkaniva alebo pleteniny. Leathesis má dostatočne dobré charakteristiky, je trvanlivé a odolné voči environmentálnym vplyvom, ale nie je možné ho nazvať ekologickým a dýchaním. Trvalo udržateľné deformácie, ale naklonené na škrabance, chlór, plesne, slnečnému žiareniu a odhodnoteniu.

      Puchy z koženky budú slúžiť dlhé. Toto, tak hovoriť, „dub verzia“. Tu však bude mať svoje vlastné mínusy. Po niekoľkých rokoch služby začne koženka prejsť vodou. Niekoľko ľudí vie, ale natáčania z tohto materiálu nemožno dať vedľa vykurovacích zariadení, batérií alebo dosiek – pri vykurovaní PVC začína výber prchavých dioxínov, ktorých prítomnosť v obytných priestoroch je veľmi nežiaduca. Kožené pufly sa nachádzajú vo forme kociek alebo štvorcov, menej často – valcov alebo asymetrických štruktúr.

      Dizajn

      PUF vo forme krabice sa vyznačuje tým, že má skladací mäkký vrch, a vo vnútri – prázdny priestor, ktorý môže byť naplnený čímkoľvek. Takáto dizajn má spravidla formu kocky alebo obdĺžnika a niečo podobné stolu alebo popruhu. Puffy truhly majú tiež veko na vrchole.

      Môžete správne pomenovať jednu z najfunkčnejších – kombinuje jednu z najviac funkčných – kombinuje, na rozdiel od zvyšku, celé tri vlastnosti: môže byť použitý ako tabuľka na úkor plochého povrchu, ako sedadlo na sedenie a , úžasne, ako plný nočný stôl. Pod sedadlom je taký obal police v rade, na ktorom môžete umiestniť knihy a všetky druhy vecí a často sa kombinujú s ďalším prídavným priestorom s dverami. Tento Pouf je možno najviac vybavený „kolegom“.

      Všeobecne platí, že PUFA často prijímajú akúkoľvek ďalšiu úlohu a nie sú obmedzené na uskladnenie vecí. Existujú napríklad štruktúry, ktoré spájajú Pouf a Hanger. Predávajú sa jedným produktom, najčastejšie kovaným a neoddeliteľným od seba. Potrebujú len na doplnenie košov (prútie alebo z toho istého ratanu), vankúše a určiť potrebné oblečenie pre záves, a potom budú hrať so všetkými ich krásmi.

      Corner Pouf má dizajn trojuholníka. Je to veľmi pohodlné, ak je v chodbe málo miesta, ale je to určite potrebné pre sedadlo, a to je často zdvihnuté stenou v rohu, čo vám umožňuje používať všetko voľné miesto tak pohodlné. Mimochodom, ktorý je často zložený, a vo vnútri Pouf môže byť uložené niektoré veci.

      Extrahované PUFA-lavičky urobia niekoľko ľudí na nich, čo je obzvlášť dôležité pre rodiny s deťmi alebo domami, často hostiteľmi detí. Takáto lavica má spravidla zásuvky alebo zatiahnuteľné police vnútri, ktorá je tiež vhodná na ukladanie topánok. Tam sú tiež PUFAS-stoličky – spravidla sú obdĺžnikovou alebo štvorcou mäkkou základňou s tým, ku ktorej sa môžete oprieť. Sú naozaj pohodlné, najmä ak budete musieť sedieť na šupku nie niekoľko minút. Takýto dizajn sa spravidla prehrabil a pripomína naozaj malé kreslá bez lakťových listov. Veľmi originálne vody sledujúce stoličky s polkruhovým chrbtom. To isté platí pre miniatúrne potiahnuté na vysokých nohách – podobajú barom stoličiek, ale nie tak vysoké a celkom univerzálne, a prísť na chodbu.

      Samostatná zmienka sú pútavé – Couches. Sú veľmi podobné obyčajným podlhovastám, ale spravidla nemajú žiaden skrytý priestor – sú dlhé mäkké sedadlo na nohách strednej dĺžky. Maximum – pod sedadlom môže byť dodatočná polica pre topánky alebo iné položky. Buffové pufly môžu byť kované aj drevené alebo koža. Často však vyhrali kvôli čalúneniu: to môže byť najrozmanitejšie, z monofónnych pletených kompozícií na komplexné zamatové alebo semišové tkaniny s farebnými vzormi.

      Rozmery a formuláre

      Že ani tam nie je klasický PUF formulár Cube – štvorec s tým istými stranami. Avšak, výroba a dizajn nie sú na mieste, takže teraz môžete splniť obrovské množstvo geometrických potiahnutí. Z nich stojí za to zvýrazniť valec alebo semi-valec, skrátený kužeľ (žiadny vrcholový kužeľ, s okrúhlym základom, „orezané v strede“), lichobežník, kruh – v hodnote Pouf s okrúhlym Základne a zaoblené strany a lopta nemá tvarový produkt.

      Znak môže byť dlhý a pozdĺžny, úzky a široký, „zmätený“, vo forme veže, nezvyčajného trojuholníkového alebo pôvodného polkruhového. Moderná produkcia nám dáva obrovský priestor na výber. Aj keď si vyberiete potrubnú formu, je dôležité vziať do úvahy, že môže byť na nohách alebo s pevným dnom. Neočakávane, ale existujú také – potiahnuté vo forme akýchkoľvek predmetov alebo zvierat, ako je ružová kvetina alebo hippopotamus. Stále získavajú popularitu a prvá, ktorá im bude pozorne pozrieť, samozrejme, deti.

      Klasická veľkosť pre raňajkové sedenie možno považovať za 30×30 cm alebo 25×25 cm. To spravidla stačí pre jednu osobu – aby sa dostala von alebo sadnúť „na trať“. Samozrejme, na uskladnenie všetkých vecí vo vnútri alebo zhora, potrebujete väčší odchýlenie, a tu je potrebné zvážiť, že už nie je sedadlo sedadla, ale výšku a šírku samotného produktu. Malé bafies vhodné na ukladanie jedného alebo dvoch párov topánok, výšky a šírky by mali byť od 50 cm. Veľké truhly určené na ukladanie ťažkostí ťažkopádnych vecí alebo pôsobenie úlohy zásuvky na zriedkavo používané kusy, spravidla asi 70×70 cm. Veľa závisí aj od formy popi.

      Funkcie

      V skutočnosti ASPIC – najuniverzálnejší predmet interiéru. V závislosti od vašej túžby môže byť vlastne ľubovoľne použiť v rôznych časových obdobiach niekoľkými rôznymi spôsobmi, a niekedy v rovnakom čase. Napríklad možnosť použitia Pouf je rozšírená ako dodatočné sedenie, ktoré je obzvlášť dôležité na chodbách, pretože tam nie je dostatok miesta.

      Môžete si na ňu sedieť, aby ste sa dostali von, alebo hodili dočasne čiapku – čo, mimochodom, dokonale ilustruje príklad univerzálnosti používania tohto predmetu interiéru. PUFAs môže slúžiť aj ako krabica alebo police, aby uložili niečo trvalé, ako napríklad topánky alebo šatky, ktorá je rovnako dôležitá v podmienkach obmedzenej chodby. Byť extra poličkou, POOF nikdy neprestáva byť dobrým sedadlom na sedenie.

      Často sa potiahne používajú ako nočný stôl. Inštalácia jej v blízkosti zrkadla bola špeciálne populárne, aby sa priviedli do poriadku. Nemuseli ste vyčerpať izbu v miestnosti. To platí najmä pre ženy pomocou kozmetiky. Opatrne skladate všetko, čo potrebujete, na Pouf, môžete sa bezpečne dať do poriadku.

      Farebné riešenia

      V skutočnosti, farba pouf dostanete domov závisí výlučne na farbách preferencií a na ktorej farebnej schéme a teplota je zdobená. Teplota farieb – Vo všeobecnosti je vec veľmi dôležitá, čo vám umožní kompetentne kombinovať, zdá sa, že je vôbec kombinovanými farbami. Čiernobiele – predvolené farby neutrálne, môžu byť kombinované s inými.

      Studené odtiene sú klasicky zvyčajné, že sú modré, zelené, fialové, ale nie je až na konci. Ak sú v fialové viditeľné teplé červené poznámky, znamená to, že je už teplé; Ale ak dáva ľad, potom studený. To isté sa zdá, že teplé odtiene – červená a žltá. Žltá, ktorá je bližšie k šalátu, je 100%, môžete atribútovať zástupcom chladného rozsahu, ale červenej s ohnivými poznámkami – už teplý. Takže nie je ťažké hádať, že fialová teplá bude lepšie vyzerať s červeným ohnivom ako s studenou žltou a naopak. To je veľmi dôležité, pretože nedávno sa stane populárnym o dizajne izieb v pomerne mimoriadnych odtieňoch alebo prítomnosti v jasnej akcentovej izbe.

      Pochybná voľba pre chodbu je obvyklé byť nafukovače a nábytok vo všeobecných svetelných odtieňoch. To je čiastočne kvôli vysokej znečisťovateľnosti tejto miestnosti a častým kontaktom nábytku s obuvou, avšak, ak máte veľkú túžbu kúpiť bielu alebo pastelovú hopa z Pouf, potom by ste sa nemali vzdať myšlienky. Hlavná vec – byť vopred pripravená na skutočnosť, že sa bude musieť postarať o neho najmä. Béžové a svetlé sivé odtiene majú najväčšiu popularitu.

      Výber pravidiel

      Výber Pouf pre chodbu, v skutočnosti, sa nelíši od výberu z neho v škôlke alebo akejkoľvek inej miestnosti – regulárnosti sú rovnaké. Po prvé, rozhodnúť o veľkosti pufu: nemalo by to mať veľa priestoru a dokonale zadávať jeho výklenok na chodbe. Aby ste to urobili, zmerajte ho vopred s ruletou alebo centimeterom tento výklenok a ísť s meraniami v obchode. Myslite, ak chcete mobilný obal alebo nie. Výhody prvého, nepochybne, možno ľahko zmeniť „Miesto bydliska“, ale možno si to nepotrebujete. Premiestnite tento objekt nábytku môže s pomocou kolies alebo valcov.

      Uistite sa, že venovať pozornosť švom – vysoko kvalitný nábytok by nemal byť jednoducho prepichnutý špeciálnymi prostriedkami, ale švy na nemu by nemali byť viditeľné. Prilákanie výhľadu na nezrovnalosti, odštiepené, vrátane roztrhaných švov a hrubých nití a prideliť chudobný nábytok na inom pozadí.

      Vyberte si odkaz na relatívny povlak, ktorý máte na chodbe. Takže, napríklad, nie je možné, aby sa gravitáciu na laminátu, takže rathana ľahké pult alebo akékoľvek nafukovače s plochým dnom bude ideálna možnosť, takže nohy neopustili dents. Pre dlaždice, kvôli jeho dostatočne klzkému povrchu, sa potiahnutia neodporúčajú s ťažkými kovovými nohami alebo valcami, ktoré by to mohli poškriabať. Pre koberce a koberce povlaky, v zásade, akýkoľvek dizajn Pouf bude vyhĺbiť, ale aj tvrdé kovové valce. Ale pre linoleum a dosky nie je voľba obmedzená.

      7

      Fotografia

      Ak sa zdá, že výber Pouf sa zdá príliš komplikovaný, nezabudnite, že ho môžete vždy urobiť vlastnými rukami, napríklad z dreva a kladivom po penovej gumenej a handričke. Určite sa nezobrazí horšie ako v prípade zakúpeného dizajnového produktu.

      Nie je veľká recenzia videa v klasickom štýle.

      Hodnotiť článok
      ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
      Pridať komentáre

      ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: