Vyberte si hrudník zásuviek so zrkadlom na chodbe

Hlasová dráha je „tvár“ bytu, takže je potrebné správne vybrať a dať nábytok na vytvorenie útulnej atmosféry. Dressers so zrkadlom pre túto izbu sú funkčným pohľadom na nábytok, ktorý má veľa výhod.

Výhody a nevýhody

Takýto nábytok ako komoda so zrkadlom, vykonáva niekoľko funkcií naraz: skladovanie vecí a schopnosť kontemplovať sami pred odchodom von.

Tento nábytok má tieto vlastnosti:

 • Vizuálne zvyšuje priestor chodby. To platí najmä pre biely povrch gauči so zrkadlom;
 • Harmonicky zapadá do akéhokoľvek interiéru, pretože má mnoho modelov a farebných riešení. Sa skutočne pozerá na klasiku av modernom štýle;
 • Kompaktne vyzerá na chodbe a nezaberie veľa miesta. Zároveň je v komitre umiestnených veľa vecí. Z malého príslušenstva (kľúče, hrebeň, rukoväť) na oblečenie a obuv;

 • Dostupnosť. Cenová politika nábytku vám umožňuje vybrať si model pre akúkoľvek peňaženku;
 • Jednoduchá a jednoduchá inštalácia. Ak hrudník zásuviek so zabudovaným zrkadlom, potom bude potrebné len to, aby to bolo jemne a dať ho na mieste. Ak je zrkadlo namontované a nachádza sa nad povrchom hrudníka, potom zariadenie zrkadla zahŕňa vŕtanie steny pre háčiky alebo skrutky.

Nedostatky modelu so zrkadlom možno pripísať:

 • Existujú zvláštne ťažkosti pri starostlivosti o zrkadlo a povrch (napríklad v prípade lesklého hrudníka);
 • Pri demontáži zrkadla budete musieť vŕtať nové a zatvoriť staré diery.

Tieto funkcie robia tento druh nábytku nepostrádateľnú vec v byte. Aby ste hrudník zásuviek slúžilo dlhú dobu, je potrebné zvoliť materiál výroby.

Materiál

Haly v byte je najviac samozrejmosť. Preto musí byť nábytok na chodbe silný, spoľahlivý a vyrobený z vysoko kvalitného materiálu.

Hlavné materiály Výrobný nábytok pre chodbu sú:

 • Drevotrieskové dosky a mdf;
 • Rad dreva;
 • Plast;
 • Kovový.

Ochovárková doska a MDF sú najobľúbenejšou surovinou na výrobu nábytku.

Stalo sa to vďaka svojim nízkym nákladom, pomerne trvanlivým vlastnostiam, dobrej tolerancii vlhkosti, vysokej, nízkej teploty miestnosti a doplnku k rôznym riešeniam dizajnu a obloženia. Spin dekorácie vhodné viac pre klasickú obývaciu izbu a kovové vložky pre moderný štýl moderný alebo high-tech.

Prečítajte si viac  Vyberte si falšované vešiaky na chodbe

Napriek výhodám majú drevené dosky malú nevýhodu. Na mechanické vplyvy je možné zahrnúť citlivosť na mechanické nárazy, v dôsledku čoho výrobok prichádza do disrepair.

Dresser z dreveného poľa je považovaný za elitný nábytok, ktorý je vhodný pre luxusnú a šľachtickú atmosféru miestnosti. Ako pole sa takéto hodnotné lesy používajú ako dub, želer, buk. Fasáda takýchto truhly, spravidla, sa odoberajú manuálne, zdobené kameňmi, kovovými vložkami alebo rezbármi. Pole umožňuje vytvoriť rôzne druhy kompozícií, ktoré budú odlišné s funkčnosťou a ušľachtilým pohľadom. Patrí medzi ne zásuvky s policami, s ceruzkou, tumba so zrkadlom as závesom.

Elegantne vyzerá drevené komody, ktoré je vyrobené pod záchodovým stolom. Táto možnosť bude dobre kombinovaná so zrkadlom v chrómovaným bronzovým rámom. So všetkými zárodkami a funkčnosťou je takýto nábytok citlivý na vysokú vlhkosť a vlhkosť.

Najlacnejšie, jednoduché spracovanie a inštalácia je plast. Takéto komody nevyžadujú osobitnú starostlivosť, dobre odolať vlhkosť a teplotné rozdiely.

Je stále odolný voči mechanickému poškodeniu. Rôzne farby fasády pomôžu vybrať hrudník zásuviek pod akýmkoľvek farebným garážovým chodbám. Plast je ľahko a rýchlo orezaná rôznymi materiálmi. A v závislosti od nich môže trvať jeden alebo iný. Takže, plastový komoda, plášťa pokožky, bude vyzerať elegantné a luxusné.

Dýhové kryty a vložky sfarbenia budú môcť získať sovietsky baltský typ nábytku. Zriedkavo, keď sa používa čistý plast, pretože má non-primárny a nespoľahlivý vzhľad.

Kovové komody sú drahé a ťažké nábytok, takže v čistej forme sa používa zriedka. Najčastejšie kované výrobky sú zdobené fasádou a policami, kovové vložky poskytnú pevnosť a stabilitu produktu. Takýto materiál je veľmi ťažko pokaziť, takže kovový nábytok bude trvať mnoho rokov.

Hlavným pravidlom pri používaní kovu pre nábytok je absencia malých častí (nevzťahuje sa na dekor). Malé dvere, police a kovové boxy vyzerajú smiešne a inoránové.

Názory

Klasifikácia nábytku na chodbu má niekoľko dôvodov.

Prečítajte si viac  Biela vstupná hala: výhody svetelných tónov v interiéri

V závislosti od tvaru a veľkosti, komoda:

 • Uhlový;
 • Úzke;
 • Komoda;
 • Kabinet;
 • Dresser-Tremo.

Anglický model je najviac funkčný, pretože vám umožní používať roh chodby. Je vhodný pre malé, a pre priestrannú chodbu. Spôsob otvárania dverí vo forme kupé bude výrazne uložiť najbližší priestor. Široká pult takejto hrudníka vám umožní používať ho a ako stojan pod kvetmi. Dizajn s malými policami je vynikajúca možnosť na ukladanie malých vecí (rukoväť, dokumenty, kľúče). Náklady na takýto model je výrazne nižší ako podobné štruktúry, zatiaľ čo z hľadiska funkčnosti, sily a kvality, ktoré nevyvodia.

Úzka Dresser je vynikajúcou možnosťou pre malú chodbu. Umiestnením pozdĺž steny môže byť bezpečne a voľný pohyb.

Prítomnosť krabíc a regálov vám umožňuje uložiť slušné číslo vecí. Takéto truhly sa spravidla používajú na ukladanie topánok, príslušenstva a dokumentov.

Komoda je praktickým pripojením dvoch návrhov. To vám umožní uložiť veci vo vnútri i zvonku, ako aj použiť ho ako stojan na ťažké veci. Náklady na takýto model sa prakticky nelíši od jednoduchého hrudníka, ale funkčnosť je oveľa vyššia.

Komoda so zrkadlom je zlúčenina dvoch z týchto druhov, ktoré sú kombinované v tvare, farbe a štýle. Rôzne typy a rozmery takéhoto dizajnu vám umožní umiestniť ho do akejkoľvek vstupnej haly. Tento typ nábytku racionálne využíva oblasť miestnosti.

Existujú štruktúry s uhlovým skrinkou, ktoré môžu ubytovať nielen oblečenie, ale aj topánky. Cena takýchto truhly je výrazne nižšia ako náklady na každý dizajn získaný samostatne.

Dresser-Tremo -This dizajn s tromi zrkadlovými krídlami. Tento dizajn bol považovaný za klasický pre sovietsky nábytok. Moderné možnosti sa mierne zlepšujú a majú nižšiu poličku na topánky alebo OTFIK. Posledná možnosť vám umožní používať komoda ako šatník. V tomto prípade sa tableta začne vyplniť kozmetiku, hrebeň, vlasové výrobky. Prítomnosť malých regálov a skriniek vám umožní udržať veľa máčiek.

V závislosti od spôsobu ubytovania je nábytok rozdelený:

 • Stena;
 • Pozastavený.

Prvý druh je najbežnejší, a tam je taký nábytok pozdĺž steny. Nástenné truhly môžu byť vybavené nohami, ktoré dodávajú silu a stabilitu. Zrkadlo je vybrané touto hrudníkom.

Ak je povrch nábytku pokrytý koženou alebo kovovými vložkami, potom môže byť zrkadlo zarámované v rámčekovom ráme.

Lesklý povrch v štýle high-tech alebo podkrovia môže byť doplnený zrkadlom v kovovom aj drevenom ráme. Nezvyčajne hľadá zrkadlá v ráme s bodovými svetlami.

Prečítajte si viac  Pravidlá a odporúčania pre výber hnedé tapety

Pozastavené štruktúry zvyčajne nie sú určené na skladovanie ťažkých a veľkých vecí. Môžu byť vybavené rôznymi svetlami a malými policami. Najčastejšie je zrkadlo takéhoto dizajnu namontované. V prítomnosti architektonických oblúkov alebo výklenkov môžete vytvoriť šatne s malými policami a šatníkom. Tieto typy nábytku to bude pohodlne usporiadať chodbu. Ale pre to stále potrebujete vedieť niekoľko pravidiel pri nákupe hrudníka.

Ako si vybrať?

Vyberte si hrudník zásuviek so zrkadlom v chodbe je potrebné pomaly a úmyselne. Servisnosť výrobku závisí od mnohých faktorov, takže nákup takéhoto nábytku, stojí za to venovať pozornosť nasledujúcim parametrom:

 • Štvorcová chodba. Po prvé, tvar a veľkosť hrudníka závisí od toho. Samozrejme, bude to pre malú chodbu na nákup úzkej alebo rohovej komody. Pre chodbu si môžete vybrať nábytok s kombináciou skrinky alebo skrine;
 • Stylistická orientácia koridoru. Textúra a farba a farebný dizajn závisí od toho. Pre klasiku, škandinávsky štýl alebo štýl Provence sú charakterizované mäkkými vlastnosťami nábytku a teplých, bielych tónov;

 • Produkty FURNITURA. Vložky, háčiky, police, zámky musia byť vyrobené z vysoko kvalitného materiálu;
 • Funkčná orientácia. Ak by to malo použiť hrudník zásuviek na uloženie veľkého počtu vecí, potom je lepšie kúpiť skriňu, koniec, alebo len rozsiahly hrudník. Ak je nábytok potrebný na skladovanie malých vecí na jednom mieste, potom sú vhodný, visiaci truhly alebo s malými policami.

Dresser so zrkadlom pre chodbu je potrebný a funkčný nábytok, ktorý môže udržať veľa vecí.

Ešte viac modelov komody so zrkadlom je prezentované na videu nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: