Kolo detská postieľka: Typy a tipy na výber

Každý deň sa čoraz viac rozširuje kruhové detské postieľky. Rodičia chcú poznať výhody a nevýhody takýchto modelov, existujúcich typov a veľkostí. Väčšina z nich má záujem o spätnú väzbu pre mladých matiek, tipov na výber produktov a výber posteľnej bielizne k nim.

Klady a zápory

Okrúhly detský posteľ Má nasledujúce výhody:

 • Atraktívny vzhľad postieľky bude ozdobiť akýkoľvek interiér;
 • k okrúhlu produkt sa môže priblížiť z akéhokoľvek konca;
 • V kolíske bez rohov sa dieťa cíti pohodlne ako v maternici;
 • Bezpečnosť dieťaťa je zabezpečená zaoblenými rohmi a prírodným materiálom, z ktorého sa produkt vyrába;
 • Okrúhly tvar a malý priestor pomáha dieťaťu rýchlo prispôsobiť sa svetu okolo;
 • Silikón, plastové obloženia na strane zabezpečiť ochranu dieťaťa pred zraneniami;
 • Možnosť pozorovania dieťaťa z akéhokoľvek uhla miestnosti;
 • Kompaktnosť: lôžko má malý priestor vo vesmíre;

 • Použitie mechanizmu kyvadla;
 • Multifunkčnosť výrobku;
 • Oválne cots-transformátory sa používajú z dieťaťa až po dospievaniu;
 • Jednoduchá konverzia do postele, pohovky, prehrávanie, výmena tabuľky;
 • Nastavenie výšky postele;
 • Kolesá s svorkami umožňujú voľne presunúť nábytok na izbe;
 • Odnímateľný oddiel vám umožňuje presunúť produkt blízko postele rodičov;
 • Trvanie životnosti životnosti je až 10 rokov;
 • Schopnosť nahradiť rozbité časti.

K dispozícii sú nasledujúce nevýhody:

 • Vysoké náklady na detskú postieľku;
 • Ťažkosti pri získavaní matrac a posteľnej bielizne príslušnej formy;
 • Po transformácii bude v oválnej lôžku viac priestoru;
 • Štandardná kolónia slúži pred výkonom dieťaťa 6-7 mesiacov, potom potreba získať ďalšiu posteľ.

Názory

Každá z lôžok predstavuje zaujímavú možnosť.

 • Klasický okrúhly model Pre dieťa vyrobené z dreva s odnímateľnou výškou nastaviteľným dnom a kolesami. Táto posteľ neposkytuje zvýšenie postele.
 • Pozastavený okrúhly model Používa sa ako kolíska, slúži pred vykonaním šiestich mesiacov dieťaťa. S rastúcou hmotnosťou môže dieťa predstavovať hrozbu pre život a zdravie, takže si musíte vybrať model s vysokou stranou.
 • Polkruhové oddelenie S odnímateľnou bočnou časťou inštalovanou v blízkosti kotviska rodičov. Blízko nich sa dieťa cíti v úplnej bezpečnosti. Mladá matka sa nemusí báť, že pri náhodnom spánku pridáva do svojej hmotnosti dieťaťa. Nevýhodou je krátkodobé použitie takejto postieľky. K dispozícii je polkruhový model s možnosťou rozšírenia, ktorú možno použiť, kým sa dieťa nedosiahne o 8 rokov.
 • Bezpečnostné dieťa poskytuje Dizajn kyvadla. Špeciálne zabudovaný mechanizmus neumožní dieťaťu v kolíske. Kyvadlo pre figurínu je ľahko transformovať na kolesách.

Postupom času, takýto nábytok začína vrhnúť a mechanizmus kyvadla je náchylný k poruchám.

V závislosti od modelu môže byť jedna posteľ transformovaná na 3, 5, 6, 7, 8 a dokonca 11 položiek. Transformácia sa vykonáva ľahko a rýchlo bez mužskej sily. Existujú modely s miestom na uloženie oblečenia, hračiek.

Podobná transformulácia môže byť prevedená na nasledujúce možnosti:

 • v okrúhlom lupelete s priemerom 70 až 100 cm; Výrobok sa používa od narodenia do šiestich mesiacov, mobilná kolíska má držiteľ, na ktorý je pripojený baldachýn;
 • vo vhodnom stole pre swarenia;
 • v oválnej s veľkosťou 120 x 75 cm s pomocou pomocných častí; Je vhodný pre dieťa až tri roky;
 • v oválnej lôžku pre deti od 4 do 8 rokov; Ukazuje sa na miesto na spanie až 160 cm dlhé rozširovaním centrálneho priestoru;
 • V bezpečnom plaváci pohybom postele na dno;
 • v pohovke (120 cm) s odstránenou jednou stenou pre pestované deti, ktoré už môžu byť zatvorené a zostúpené;
 • v pohovke (160 cm) pre predškolákov a mladších študentov;
 • V 2 stoličkách vyrobených z pohovky odpojením bočných stenov a centrálneho priečneho priestoru, odolať hmotnosti až 90 kg.

Rozmery

Okrúhle lôžky sú určené pre deti, ktoré sa používajú pred vykonaním baby 6-7 mesiacov. Kolíska môže byť v priemere od približne 70 do 90 cm. Štandardné veľkosti oválnej lôžka – 125×75 cm. Pred dosiahnutím dieťaťa, 3 roky najčastejšie používa lôžka vo veľkosti 120×60 alebo 120×65 cm. Existujú modely so schopnosťou rozšíriť na 140×70, 160×75 a 165×90 cm. Pri transformácii sa zvyšuje dĺžka lôžka a šírka zostáva rovnaká.

Predajný líder je posteľou 190×80 cm, voľne kombinuje s hrudníkom.

Ako si vybrať posteľnú bielizeň?

Posteľ musí byť vybavená podstielkou. Balenie obsahuje deku, vankúš, nárazníky (mäkké strany), matrac, obal, list a vankúš. Niektoré možnosti zahŕňajú Cavalo. Rámy pre kruhovú postieľku vyplniť penové gumy a stuhy na upevnenie nábytku. Nárazníky môžu byť vo forme plátna s plninami alebo podložkami so stuhami.

Ortopedický matrac s ventilačnými otvormi cirkuluje vzduch v oblasti postele. Naplnené peny alebo holofrable matrac má tuhosť a environmentálnu priateľskú. Vynechá vlhkosť zle, čo je dôležitý ukazovateľ. Odporúčame vám, aby ste si vybrali matrac s plničom z kokosového vlákna a latexovej peny s odnímateľnými krytmi, aby ste ich mohli umyť. Prípad musí byť vyrobený z prírodnej tkaniny: bavlna alebo kvalitná vlna. Syntetická tkanina nie je povolená, ktorá môže podporovať podráždenie jemnej kože omrvinky.

Dojčba výmeny tepla ešte nie je nastavená, takže deka je najlepšia: bicykel alebo vlna. Niektorí pediatrici radia, aby mohli používať baldachýn len v extrémnych prípadoch kvôli výslednému nedostatku kyslíka pre omrvinky. Baldahin bude chrániť dieťa pred jasným slnečným svetlom. Nie každý je považovaný za správnu prítomnosť vankúša, pretože chrbtica v dieťaťu nie je pevná. Niektorí dávajú prednosť tenkej podložke, ktorá bude chrániť pred skalkom.

Odporúča sa kúpiť vodotesný list na gumovom pásme. Ostatné modely skĺznuť z dieťaťa na najviac inopportune moment. V súlade s dizajnom postieľky musí byť vybraná farebná škála posteľnej bielizne. Farbenie by nemalo obsahovať kontrastné tóny, aby nedošlo k napätiu vízie detí. Vyberte si posteľnú bielizeň s veľkými obrázkami, aby sa na ne mohli dieťa pozrieť.

Vankúš, kryt a listy, musia byť vyrobené z bavlny.

Tipy na výber

Pri výbere postele musíte starostlivo preskúmať záruku, ktorú výrobca dáva. Je potrebné preskúmať funkčnosť, praktickosť, manipuláciu s výrobkami: nemalo by to byť jar, mláďa, nezrovnalosti a zlé brúsenie. Je potrebné skontrolovať kompletnú sadu. Postieľka si musí vybrať z prírodného materiálu. Trvanlivý javorový nábytok, buk, somší, birch slúži dlhú dobu, nie vystavenú škrabancom. Povlak rámca musí byť vyrobený lakom alebo farbou, ktorá nespôsobuje alergie v dieťati.

Početné recenzie mladých matiek naznačuje, že borovicové postieľky sú veľmi populárne, aj keď sa týkajú lacných modelov. Neodporúčame kupovať postieľky z preglejky a extrudovaných dlaždíc. Takýto nábytok rozlišuje toxické látky nebezpečné pre dieťa. Ak chcete vytvoriť bezpečné miesto pre dieťa pred použitím kolísky, je potrebné skontrolovať silu svietidiel. Drevený povrch musí byť bez drsnosti, takže nie je poškodiť jemnú kožu. Matrac je často predávaný kompletný s postieľkou.

Ak je produkt zakúpený bez matraca, potom musíte hľadať univerzálny model. Odporúča sa nájsť tú vec toho istého výrobcu ako kolíska.

Rodičia veľmi dobre reagujú na okrúhle detské postieľky. Sú priťahovaní spoľahlivosť, detská bezpečnosť a pohodlie. V takomto produkte, deti tvrdo spia a pokojnú. Negromotive Cribs Pozorne vyzerajú, dobre v metre bytu. Najobľúbenejšie medzi mladými matkami má transformátor. Presunutie spodnej časti kolísky sa utesní mnoho rodičov. Vysoká úroveň dna vám umožní rýchlo, nie opierať, odstrániť dieťa z postele.

Krásne príklady

Ukrajinský model Eliposbed 7 v 1, podľa rodičov nemá nevýhody. Vyrobené z postele z alšého alebo buku. Má originálny dizajn, steny sú zdobené srdcami. Je reprezentovaný v niekoľkých farbách: z bielej až tmy. Dno môže mať tri polohy, ako aj mechanizmus figuríny a kolies s obmedzovačmi. Je transformovaný z kolísky na detský stôl. Na posteli s priemerom 72×72 cm, môžete zariadiť strúhanku v ľubovoľnom smere.

     Neobvyklý multifunkčný model Sladké dieťa Delizia Avoorio s kyvadlom vyrobeným v Taliansku. To priťahuje pozornosť laconického dizajnu, z prírodného dreva. Priemer je 75×75 cm, keď je transformácia predĺžená na 125 cm. Tam je mechanizmus kyvadla, 3 pozície dna. Existujú kolesá, ktoré sú slabo slabo a nemajú zátku. Nie je možné súčasne používať kolesá a kyvadlo. Kolíska je leštená zlá kvalita.

     Multifunkčné tyrkysové posteľ z Nového Zélandu borovice je drahé, ale bude slúžiť dlhú dobu nie jednu generáciu. Vysoko kvalitné drevo, materiál odolnosť voči deformáciám poteší mladých rodičov.

     O tom, ako zbierať detské okrúhle posteľ, pozrite sa na nasledujúce video.

     Hodnotiť článok
     ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
     Zdieľať s priateľmi
     Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
     Pridať komentár