Posteľ pre dospievajúci chlapec

Čas prichádza, a malé deti sa stávajú tínedžermi. Včerajšie dieťa už nie je umiestnené v postieľke a získa svoje stanovisko. Rodičia musia brať do úvahy a pri výbere novej postele pre dospievajúci chlapec.

Kritériá voľby

Svetlé farby nábytku, ktoré sú zvyčajne ako deti do 15 rokov a starší chlapci sú viac stručné vo svojich preferenciách. Po prvé, že dospievajúce lôžko musí zodpovedať parametrom rastu mladého muža. Je tiež dôležité pre prítomnosť ortopedického matraca. Poloha mladého muža je stále vytvorená a správne rozvíjať chrbticu, je potrebné kontrolovať.

Funkčnosť

Pre adhReating Boys Funkčné posteľ – to nie je štandardné samostatné lôžko, ale plná spálňa s zásuvkami, skrinkou pre príležitostné oblečenie a miesto na vykonávanie domácich úloh. To je zvyčajne pohodlný počítačový stôl s regálmi.

No, ak je pod posteľou je miesto, kde môžete pospať postele po spánku. Ušetrí sa z potreby ďalších boxov a vyložiť kabinetu. Vhodné skryť deku a vankúš vnútri postele s zdvíhacím mechanizmom. Tiež pre tieto rozšírené hlboké boxy.

Spoľahlivosť

Samozrejme, pre pohodlný a bezpečný spánok by mal teenager dizajn rozlišovať zvýšenú silu. Musíte si vybrať prírodné materiály a najkvalitnejšie armatúry. Výhodne sú na dverách skrine. Ak je posteľ umiestnená na hornej vrstve, potrebujete vysoko kvalitné držiaky. Na všetkom detský nábytok musí predávajúci poskytnúť certifikáty a záruky.

Štýl

Myslieť na farebný gamut, zvážte osobný názor tínedžera na to. Miestnosť, ktorú deti zdieľajú o dva, je lepšie rozdelené do jednotlivých zón. Potom si vyberie svoj vlastný štýl a zostane potešený.

V období vyrastania, chlapci často ukazujú záujem o monochromatický a neštandardný interiér high-tech, Minimalizmus a preferujte konštruktivizmus. Jasné čiary, jednoduché formy a pokojné farby (biela, modrá, čierna, oceľ). V dospievaní, chcú vidieť vo svojom interiéri minimálne nábytku a maximálny priestor.

Čalúnenie pohoviek je lepšie vybrať si praktické, pretože chlapci nelíšia presnosť a opatrnosť. Tkanina, ktorá je ľahko vyliezť a je ťažké poškodiť aktívne hry – najúspešnejšia možnosť ako čalúnenie čalúneného nábytku v detských. V neprítomnosti špeciálnych želaní sa odporúča neutrálne farby béžovej, dymové-šedé, olivové zelené gama. Vyzerá to dobre s tlmivom modrej a kovovej, bronzovej a piesočnatej odtiene. Môžete zriediť farby s jedným obrazovým dizajnom textíliou výberom kontrastných vankúšov a podsieti.

V miestnosti mladého chlapa, nábytok v škandinávskom štýle bude vyzerať moderné a módne. Svetlé fasády a prírodný vzor dreva naplňte obydlia so svetlom a pohodlím. Klasický štýl zostáva nezmenený, znamená to, že jednoduchá posteľ kovu alebo dospievajúci strom môže byť resetovanie viac ako predstierané textúrované.

Rozmery

Štandardná dĺžka dospievania je 190 cm, ale ak rast dieťaťu sa zvyšuje najmä aktívne a presahuje rovesníkov, optimálne vyberte 10 cm lôžko dlhšie. Na šírke je štandardné samostatné lôžko 80-90 cm, ale ak to miesto dovolí, je vhodnejšie vybrať si model 120 cm široký. Na takejto oblasti je oveľa pohodlnejší na spanie a odpočinok bude kompletnejší.

Konfigurácia

Posteľ pre teenager nemusí byť obdĺžniková. Ak je miestnosť povolená, môžete si vybrať okrúhly model. To všetko závisí od toho, čo znamená rodičia, a čo mladá žena vidí svoju budúcu posteľ. Niektorí chlapci majú radi obvyklý tacht, a mnoho sen o mieste na spanie na hornej vrstve. Sledovať hádky.

cena

Za cenu dospievajúcich lôžok môže byť veľmi odlišná. To všetko závisí od toho, ktoré materiály sú vyrobené, aká zložitá je konfigurácia a vybavenie, čo je kvalita armatúr. V značkových salónoch budú musieť vyložiť veľké množstvo ako pri objednávke v obchode s nábytkom. Vzhľadom na dodávku a montáž môžete predbežné vypočítať, koľko požadovaných nákupných nákladov.

jedenásť

Fotografia

Materiál

Na výrobu lôžok pre teenagerov, najčastejšie výrobcovia používajú najčastejšie materiály. Nie všetky sú rovnako užitočné a spoľahlivé. Každý má svoje výhody a nevýhody.

Budeme musieť vážiť všetko pre tak proti, berúc do úvahy rozpočet a stanovisko o hostiteľovi získanej postele.

  • Plastové lôžka. Krásne šťavnaté výrobky, najčastejšie vyrobené vo forme automobilov alebo priestorových rakiet. Možnosť 10-13 rokov. Starších chlapcov nebude mať záujem o takúto posteľ. Okrem toho je plast atraktívny, ale je syntetický. A slúži krátky čas a vzduchotesný. Je to najviac nebezpečné, ale ekonomický pohľad na posteľ pre chlapca.
  • Spací sada prírodného dreva. Ideálne riešenie pre deti rôznych vekových kategórií. Odolné drevo spoľahlivé a zbavené cudzích vôní. Toto je „priedušný“ materiál, ktorý nespôsobuje alergické reakcie.
  • Ochovárková doska – Lacná náhrada za drevené analógy. Najpredávanejšia možnosť medzi posteľami Teens. Vodca vo výrobe dvojpodlažných štruktúr s tabuľkami a krokmi so zásuvkami. Jednoduchá, ale odolná drevotriesková doska je prezentovaná vo všetkých druhoch farieb a modelov hotových hláv.

Odrody

Zvážte niekoľko modelov, ktoré sú vhodnejšie pre adhéznych chlapcov.

  • Pódium. Spanie je ukrytý pod pódiom a v prípade potreby vloží dopredu. Zvyšok času, ktorý nie je viditeľný. Lôžko môže byť umiestnená aj kolmá na pódium a pozdĺž nej. Keď je kolmá lokalita, miesto sa uvoľní pre rozšírené krabice. Výhodou takéhoto postele – štvorcový námestie v miestnosti. Ideálny dizajn pre stiesnené podmienky. Pódium je plnohodnotné miesto na prípravu domácich úloh a tvorivých tried.
  • Rozkladacia pohovka. Hlavnou podmienkou pre túto možnosť je jednoduchosť rozloženia v posteli a späť. Najobľúbenejšie sú takéto systémy ako click-klyak, delfín, akordeón. Jednoduchý pohyb, bez väčšieho úsilia sa teenager zmení na pohovku na priestrannú útulnú posteli na spanie.

Vhodnejšie sú tie model, kde sú k dispozícii lakťové opierky a pohovky vankúše. V zloženej forme slúži SOFA ako miesto pre stretnutia s hosťami.

  • Stránky. Kompaktná voľba lôžka pre minimálnu oblasť. Vhodné pre veľké rodiny a v prípade, že dieťa nemá priestor. Položte aj stoličku do postele by mala byť len pre mladého muža obvyklého postavenia. Farbenie je zvolené podľa celkového interiéru. Je lepšie zastaviť na priestrannejšom modeli stoličky, aby bolo vhodné spať rastúci chlap veľkého komplexu. Teenageri rastú aktívne, takže je lepšie sa postarať o veľkosť vopred, takže čoskoro nemusela ísť do obchodu pre nové kreslo veľkého rozmeru.
  • Bunk model. Ideálny nákup pre rodiny, kde vyrastajú dve deti. Každý z chlapcov dostáva svoj osobný kútik a slobodne ho zariadila vlastným spôsobom. Prítomnosť skrinky, regálov a iných skladovacích systémov je vítané a používa sa v praxi s potešením a prínosom.

  • Postele vybavené zásuvkami. Boxy sú vyrobené na kolesách – roll-out a zatiahnuteľné – na valcoch. Existujú modely s výklenkami vybavenými dverí systému Kupé. Takéto usporiadanie je schopné nahradiť plnohodnotný šatník.
  • Podkrovná posteľ. V tomto dizajne sa miesto na spanie nachádza na hornej vrstve, na ktorú sa schodisko vedie. Konfigurácia schodiska nie je regulovaná žiadnym spôsobom. Kroky-boxy, kovové priečky s zábradlím alebo bez, vertikálne alebo naklápacie. To všetko závisí od preferencií a prianí.

Miesto na spanie vo výške podlahy viac ako 1 m je nevyhnutne vybavené blatníkmi, ktoré sú určené na ochranu osoby pred pádom z výšky. Pokiaľ ide o prvé poschodie – neexistujú žiadne prísne pravidlá. K dispozícii môže byť skladacia pohovka, športový kútik s horizontálnym barom, šatníkom so zásuvkami alebo počítačom. Chlapci v adolescencii Takéto postele sú veľmi dušom, a to je najviac funkčná možnosť.

Kde kúpiť?

Otáčaním sa k akémukoľvek nábytku Salon, môžete vyzdvihnúť niekoľko variácií lôžok pre chlapcov. Zostane dohodnúť na voľbe s potenciálnym vlastníkom postele a vziať si nákup domov. Ďalšia výhodná možnosť – online obchody, ktoré ponúkajú rozsiahle katalógy produktov určené pre deti dospievajúceho od 10 rokov a staršie.

Na základe vyššie uvedených odporúčaní bude každý starostlivý rodič schopný vyzdvihnúť svojmu synovi najvhodnejšie posteľ. Koniec koncov, pohodlný spánok prispieva k aktívnemu rastu a harmonickým rozvojom dieťaťa. A čo bude interiér v jeho izbe veľmi dôležitý pre vzdelávanie v ňom.

10

Fotografia

Ak je teenager oprávnený vybrať si nábytok nezávisle, naučí sa urobiť dôležitejšie rozhodnutia v dospelosti. Veľké úspechy vždy začínajú malými riešeniami.

Pozri nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár