Výber dospievajúceho transformátora

Transformátorové lôžka vyriešia úlohu malých izieb. Sú obzvlášť dôležité pre rodiny s dvoma deťmi. Podobné štruktúry vyzerajú moderné a ak správne vyzdvihnú, sú schopní harmonicky integrovať do interiéru dospievajúcej izby.

Zvláštnosť

Transformer Nábytok nielen praktický organizuje priestor v malej miestnosti, je to ešte potrebné, ak teenager nemá priestor, a potrebuje osobný priestor. Na malom pozemku môže mať teenager posteľ, stôl, šatník, výmenu nábytku v rôznych časoch dňa. Dizajny konverzného nábytku sú rôznorodé, posteľ sa môže zmeniť na stôl, dresser, pohovku, a môže úplne zmiznúť v objeme skrine, alebo zlúčiť s stenou. Súčasťou headsetu nábytku je miesto na spánok s mechanizmom zberu.

Transformer, pri zmene situácie, ľahko rozoberať a zostaviť na novom mieste. Ale nemali by ste zabudnúť na zásuvky pri posteli, ak bude pokračovať v vykonávaní funkcie tabuľky. Miesto na spanie má plný pohľad, vybavený ortopedickým matracom, prispôsobený pre zdravý dospievajúci.

Výhody a nevýhody

Pre rodiny s niekoľkými deťmi a nedostatok voľného miesta sú výhody zrejmé, ale Existujú aj iné výhody, ktoré vám umožnia vybrať si transformátorové lôžka bez zohľadnenia miestnosti.

 • Podobný nábytok je originálny, stretnete sa s ňou nie v každom byte. Teenageri môžu oceniť originalitu interiéru svojej izby.
 • Nábytok schopný „zmiznúť“ počas transformácie uvoľní významnú časť priestoru.
 • Odrody na spanie, prevedené na iný nábytok (tabuľka, pohovka, regál) sú užitočné pre jeho multifunkčnosť.
 • Takéto modely sa vyrábajú len z kvalitných materiálov, pretože skladacie mechanizmy, v dennom pracovnom režime, musia byť doručené mnoho rokov.

 • Podobné štruktúry sú ergonomické, všetko je považované za premýšľanie v najmenšom detaile, pre rýchlu transformáciu.
 • Mechanizmy sú veľmi jednoduché, s nimi nielen teenager, ale dieťa sa môže vyrovnať.
 • Tento dizajn učí teenager na presnosť. Je nemožné opustiť veci na stôl alebo neopravujte posteľ pred transformáciou.
 • Transformný nábytok môže byť vybraný pre každý interiér, na trhu existujú modely rôznych farieb, textúr a cieľov.

Nevýhody transformátorov zahŕňajú ich vysoké náklady v dôsledku kvalitných materiálov. Takýto nábytok bude musieť denne stanoviť. Na zmontovanom posteli nevyskočte, aby ste boli päť minút pred lekciou.

Odrody modelov

Na trhu nábytku, transformátory dlho prestali amatise kupujúcich. Ich veľká odroda vám umožňuje vybrať si model rôznych účelov. Posteľ je ľahko prestavaná v pohovke, regáli, pohodlnom stole, komoda alebo koniec. Spôsoby transformácie sú tiež odlišné: posteľ môže byť odstránená z pohovky, vložená do steny skrine alebo nábytku, zložiť, skrývať stôl, alebo rozšíriť z hrudníka. Transformátory sú:

Prečítajte si viac  Bed-domy pre deti: Tajomstvo popularity a výberové jemnosti

Stolný lôžko

Existujú rôzne spôsoby, ako previesť tabuľku v pohodlnej posteli.

 • Externe je dizajn podobný klavíru, len namiesto tlačidiel – panel tabuľky. Priamo pred pracoviskom, v prípade transformátora, je posteľ, vyzerá to ako obvyklá stena nábytku. Pohyb svetla sa spúšťa a stôl jemne zostupuje so všetkým svojím obsahom, dokonca aj notebook nie je možné odstrániť. Počas spánku sa tabuľka pohybuje pod posteľou. Okrem stola a postele je model vybavený tromi hlbokými policami.
 • Ďalšia jednoduchá možnosť, keď je posteľ jednoducho zložená na polovicu, tvorí tabuľku vo forme „zásuvky“ na valce. Je to skôr, kávová verzia nábytku, svetlé a štýlové.

 • Dosť veľký panel tabuľky upevnený pod posteľou. Novinky transformátora, zase, je zabudovaný do steny nábytku. Keď posteľ nadobúda vertikálnu polohu a v náhlavnej súprave berie výklenok, stôl je postavený z vyvýšeného Niza Bed.
 • Možnosť „Matryoshka“ je určená pre dvoch teenagerov. Vysoké lôžko je zabudované do nábytkovej steny, pod ním, opakuje sa tvar dizajnu spálne, je tu elegantný stôl a pod stôl – Ďalšia posteľ. To všetko „Matryoshka“ je bezpečne pokročilé a tvorí tri objekty nábytku, majú úplne nezávislý pohľad.
 • Lôžko tradične stúpa a ide do steny a stôl je transformovaný zhora nadol, pretože počas spánku tvorí vysokú „strechu“ nad posteľou.

Skriňa

Šatník v miestnosti trvá menej miesta ako posteľ. Niekto prišiel k dobrému nápadovi odstrániť miesto na spanie v chiffiode, uvoľnenie významného priestoru v miestnosti.

Odstráni sa dvoma spôsobmi, stúpajú vertikálne alebo horizontálne.

 • Konštruktívne vyriešil problém nielen zmiznutie postele v šatníku na chvíľu, ale aj vzhľad tretieho typu nábytku – tabuľky.
 • Niekedy je kompaktnosť a vzhľad skladateľa dôležitejší ako funkčnosť. V tomto prípade transformátor obsahuje len posteľ, zamaskovaný ako skrinka a niekoľko antlesolov a praktický účel sa uvádza na iné druhy nábytku.
 • Posteľ ide do skrine, čím sa vytvára jediná línia elegantného nábytku, a v zmontovanej forme nevydáva prítomnosť postele.
Prečítajte si viac  Posteľ pre kotol vo forme lode

Podkrovná posteľ

Konštrukcie majú dve poschodia (podkrovie) a niekoľko lôžok. To zahŕňa pracovný priestor.

Ak posteľ visí nad tabuľkou písania, toto je model „podkrovie“.

 • Transformátory sú niekedy podobné kompaktnej miestnosti, kde sa na malom území zhromažďuje niekoľko lôžok, stôl, šatník a veľa zásuviek.
 • Lôžko tohto dizajnu môže stúpať a zmiznúť v prvkach iného nábytku.
 • Dizajn obsahujúci dve postele, pracovisko a hrudník, vyzerá trochu preťažené. Na uľahčenie vizuálneho vnímania nábytku a voľného priestoru je jedna z lôžok transformovaná do skrine.
 • Tam sú modely poschodových postele, spodná časť, ktorá je premenená na dve malé pohovky a stôl, zázračne riešenie problému s denným voľným miestom.

Posteľná pohovka

Na pohovke nie je veľmi pohodlný na spanie. Teenager rastie, jeho telo je tvorené, a preto pre silný spánok potrebuje kvalitnú posteľ. Počas dňa, keď nie je v spálni, bude vždy zbytočná.

Transformer bude dobrým riešením pre deformáciu teenagerovej miestnosti.

 • Popoludní sa nachádza nádherná malá pohovka a v noci sa zmení na poschodovú posteľ. Nie každý pohovka je schopná ubytovať dve lôžka a upevňovací mechanizmus naraz, len nižšia vrstva sa zvyčajne transformuje.
 • Nižšia vrstva môže byť stanovená a zhromažďovať ako pravidelná pohovka, mierne ťahajú miesto na spanie.
 • Najjednoduchšia možnosť transformácie postele do pohovky je spôsobená vankúšom pohovky, musia byť odložené namiesto chrbta.
 • Tam sú pohovky s výsuvnou posteľou, ktorá sa dá zvinúť z nižšie a pevné vedľa neho buď pohybovať s valcami na akékoľvek voľné miesto.

Voľba

Keď sa detská izba pre dievča alebo chlapec stane nepohodlným, potom majitelia ukázali svoju situáciu a je čas pozrieť sa na nový nábytok. Miestnosť nereaguje s deťmi, aby ubytovať všetko, čo potrebujete, vyberte si nábytok s transformačnými prvkami.

Rozhodnúť o podobných modeloch.

 • Téma sa dotýka postele, takže sa najprv skontroluje kvalita ortopedického matraca. Od ohľadu na to, či to bude pohodlne spať, zdravie a náladu teenagerov závisí.
 • Potom skontrolujte zdvíhanie, zatiahnuteľné a iné mechanizmy. Ak sa domnievame, že budú musieť použiť dvakrát denne po mnoho rokov, musia byť pripravení vydržať toto zaťaženie.
 • Veľkého významu je jednoduchosť prevádzky modelu, takže stojí za to skontrolovať, či sa vlastník izby môže vyrovnať s ním.
 • Materiál, z ktorého bol nábytok vyrobený zriedka, je drevo, častejšie – MDV alebo drevotrieskové dosky. K dispozícii sú kovové konštrukcie. Je to rozpočtový materiál, ale opatrne bude trvať dosť dlho. Hlavnou vecou je, že nadobudnutý nábytok nezverejňuje ostrý zápach. Nespravé výrobcovia malých súkromných firiem používajú škodlivé lepidlá na zníženie svojich výrobkov. Takéto odparky môžu podkopať zdravie teenagerov.
Prečítajte si viac  Ako vytvoriť stoličku a stôl s vlastnými rukami?

 • Pred výberom nábytku by ste mali definovať miestnosť v miestnosti, odstrániť veľkosti z rohu do dverí alebo okna tak, aby posteľ neinterferuje s pohybom voľne. A potom veľkosti, ako ten transformátor. Nábytok sa niekedy deje zostávajúcim alebo oprávneným, ktorý tiež musí zohľadniť.
 • K dnešnému dňu nebudú žiadne problémy s výberom farieb a textúr, všetko môže byť vybrané v rámci interiéru. Stojí za to venovať pozornosť štýlu modelu, musí sa zhodovať s okolím.
 • Rozmery sa vypočítajú individuálne, vzhľadom na rast a hmotnosť tínedžera. Počet lôžok závisí od počtu detí v miestnosti.

Transformátor môže byť považovaný za dobrú voľbu pre teenager, pretože takéto modely sú krásne, praktické a originál.

Ako si vybrať dospievajúci transformátor, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: