Vyberte si okrúhlu lôžko pre novorodencov

  Výber vhodnej látky pre novorodenca – nie je to ľahké. Malo by byť čo najpohodlnejšie, čo najpravdepodobnejšie a zároveň s týmto krásnym. Dnes sú veľmi populárne nielen klasické obdĺžnikové, ale aj okrúhle štruktúry s veľkým množstvom pozitívnych vlastností. Ak plánujete kúpiť strúhanku pre drobky, potom táto možnosť nie je možné prehliadať.

  Funkcie, profesionálov a nevýhody

  V súčasnosti sa rozsah detských postieľky poteší jeho bohatstvo a rozvod. Na predaj sa nachádzajú klasické možnosti jednoduchých návrhov a originálnych kópií s rôznymi ďalšími komponentmi. Výber optimálnej verzie závisí do značnej miery na ploche detskej izby, ako aj želania samotných spotrebiteľov.

  Dnes, originálne okrúhle detské postieľky získavajú popularitu, odlišujú sa presnejším a jemným dizajnom, skôr ako tradičné uhlové možnosti. Okrem toho sú tieto produkty charakterizované skromnými veľkosťami a mnohými rôznymi modifikáciami. Voľba kupujúcich ukazuje a bežné stacionárne exempláre a multifunkčné skladacie štruktúry, ktoré môžu „rásť“ s dieťaťom.

  V predajniach predávajúcich detský nábytok, môžete splniť krásne okrúhle modely maľované v rôznych farbách. Najčastejšie kupujúci si vybrať klasické biele možnosti, ktoré sa ľahko zmestia do akéhokoľvek dizajnu izieb. Samozrejme, existuje možnosť kúpiť iné kópie všetkých farieb dúhy. Hlavnou vecou je, že lak je šetrný k životnému prostrediu a bezpečný pre zdravie dieťaťa.

  Detstre okrúhleho tvaru majú mnoho pozitívnych vlastností, pre ktoré ich moderní spotrebitelia vyberú.

  Byť v okrúhlej detskej postieľke, dieťa bude mať vždy dobrý prehľad o okolitom prostredí (360 stupňov). Takže strúhanka sa nebude cítiť uzavretá v uzavretom priestore.

  Mnohí spotrebitelia uprednostňujú tieto modely postieľky, pretože sú často vybavené doplnkom vo forme hrudníka. Môže sa ubytovať rôzne veci, ako sú detské oblečenie, doplnky na spanie alebo malé hračky. Vďaka tomuto detailu bude možné opustiť umiestnenie v miestnosti kabinetu, ktorá bude mať nadmerné miesto.

  Dnes sú transformátory veľmi populárne dnes, ktoré sú vybavené špeciálnymi mechanizmami, ktoré sa líšia odolnosťou proti opotrebeniu. Aj keď sa mnoho rokov používajú, neuspeli.

  V niektorých odrodách kruhovej kolísky sú vstavané mechanizmy zodpovedné za ich špeciálne kymácce. S pomocou ich pomoci rýchlo zaspí bez rodičovskej účasti. V okrúhlych postieľkách nie sú žiadne ostré rohy alebo štrukturálne detaily, takže dieťa bude v plnej bezpečnosti v nich – zranenie sa zníži na minimum. Väčšina kruhových postieľkov má skromné ​​rozmery, takže zdvihnite miesto v miestnosti nebude ťažké.

  Súčasťou mnohých modelov sú manévrované kolesá, vďaka ktorému môžu byť zablokované z jedného miesta na druhé. Ak je to žiaduce, budú blokované pomocou špeciálneho zariadenia. Okrúhle postieľky majú estetický vzhľad a ľahko sa zmestia do takmer všetkých dizajnérskych súborov.

  V okrúhlej kolíske je vždy vynikajúci cirkulácia vzduchu, ktorá pozitívne ovplyvňuje zdravie a náladu dieťaťa. Ak tento nábytok pridáte na špeciálny vetraný matrac, potom bude strmý v dokonalom stave pre spánok a odpočinok.

  Tento nábytok ide veľmi ľahko a rýchlo, aj keď je vybavený rôznymi mechanizmami a ďalšími prvkami.

  Moderní výrobcovia produkujú podobné druhy lôžok ako spoľahlivé a odolné voči noseniu. V mnohých možnostiach je možné nastaviť výšku dna.

  Ako vidíte, kruhové postieľky majú mnoho pozitívnych vlastností, to však nehovorí o ich bezchybnosti. Tento nábytok má svoje vlastné bane.

  • Existujú podobné návrhy drahšie ako štandardné možnosti, najmä ak ste doplnené rôznymi mechanizmami zodpovednými za transformáciu nábytku.
  • Ďalšie mínus takéto výrobky sú ich veľkosť. Čím väčší počet funkcií má kruhovú postieľku, väčšie rozmery, ktoré bude mať.
  • Komody a krabice v týchto produktoch, spravidla majú skromné ​​veľkosti a nelíšia sa v kapacite, takže by sa na nich nemali spočítať. S najväčšou pravdepodobnosťou budete musieť kúpiť ďalšiu šatníkovú skriňu, ak to umožňuje jeho okolie.
  • Dieťa bude rýchlo rásť, prečo sa dĺžka lôžka zvýši, ale šírka priestoru na spánku zostane nezmenená (60 cm). Postupom času nebude malý užívateľ dosť.
  • Tento detský nábytok nie je určený na dlhé použitie, pretože je prípustné použiť ho len pre veľmi malé deti. Samozrejme, s vhodným použitím, postieľka slúži dostatok času, ale vo väčšine prípadov nie sú trvanlivé.
  • Takýto nábytok je veľmi ťažké vybrať si vhodný matrac v dôsledku neštandardného kruhového tvaru základne.

  Odrody

  Existuje niekoľko odrôd okrúhlych lôžok. Každý má svoje charakteristické charakteristiky a štrukturálne prvky.

  Klasický

  Niektoré z najobľúbenejších a často nájdených sú štandardné odrody okrúhlych postieľkov pre najmenšie. Najčastejšie sú vyrobené z prirodzeného radu dreva, vybavené odnímateľnými kolesami, ako aj dno, ktoré je možné nastaviť výšku v akomkoľvek pohodlnom momente.

  Nevýhodou klasických výrobkov je ich stručnosť. Nie sú určené na dlhodobé použitie, aj keď sú o nich najdôležitejšie. Okrem toho, tieto možnosti, ako je akékoľvek okrúhle lôžko, je ťažké vybrať si vhodný matrac.

  Pozastavený

  Oživte interiér a urobte z neho jemnejšie pomocou očarujúceho otočného kruhového tvaru. Dieťa bude veľmi pohodlné a pohodlné spať a relaxovať v takomto detskom nábytku. Špecialisti tvrdia, že takéto sušienky sú schopné mať upokojujúci účinok na novorodencov, takže môžu byť bezpečne nazývaní vynikajúcim asistentom mamičiek a oteckov.

  Náklady na pozastavenie môžu zabezpečiť nie každý kupujúci. Ako pravidlo sú dosť drahé. Za predpokladu, že postieľky nie sú príliš dlhé, ich nákup nemôže byť najziskovejším, z ekonomického hľadiska. Keď dieťa rastie, pozastavenie sa ukáže, že je nielen nepríjemné, ale aj nebezpečné, pretože nie je určený pre významné zaťaženie. Získať zadané možnosti pre okrúhle detské postieľky je lepšie len vtedy, ak existuje možnosť zaplatiť kruhovú sumu pre nich, ale čoskoro ísť na nový model.

  Pendum

  Pendulum Court Cost tiež si vychutnávajú veľký dopyt. Sú považované za bezpečné a dokonca užitočné pre najmenší, najmä ak ich porovnávate s tradičnými hojdajúcimi stoličkami. Pendulum Products sú doplnené špeciálnym mechanizmom, ktorý nedovoľuje dieťaťu v postieľke.

  Hlavnou nevýhodou týchto kópií je, že rýchlo zlyhajú. Tento nábytok v priebehu času môže začať publikovať vrstvu, a veci v boxoch sa budú valiť a rachotiť. Pendulum modely okrúhlych lôžok sú drahšie ako normálne možnosti.

  Potlátny

  Power lôžko sú prípustné na inštaláciu pri dospelých posteli. Dieťa bude teda vždy pred rodičmi, ale zostane na svojom mieste. Toto riešenie je bezpečné. Okrem toho, umiestnenie detskej postele vedľa materskej lôžka je schválené mnohými psychológmi.

  Použite takýto druh okrúhlych modelov nebude fungovať veľmi dlho. Ak povoľuje rozpočet rodičov, stane sa dokonalou voľbou.

  Transformátor

  Produkty transformátora môžu deti používať od narodenia a dosiahnuť 5 rokov. Tieto modely môžu „rásť“ súčasne s malým používateľom. Môžu byť zmenené na rôzne nábytkové predmety. Preto je možné získať veľkú zaokrúhľovanú kolísku a playpen, a dokonca aj malý stôl s kreslám. Usporiadať transformovateľný model na nové miesto v domácnosti môže byť ľahko a rýchlo, pretože sú zvyčajne vybavené kolieskami. Dno v týchto kolíske je tiež regulované.

  Avšak, tam sú podobné modely spravodlivo týždenne – to je jedna z najdrahších okrúhlych lôžok.

  Ako si vybrať?

  Obedné lôžka pre novorodencov by mali byť vybrané so špeciálnou starostlivosťou.

  Zároveň je lepšie spoliehať sa na nasledujúce kritériá.

  • Kvalita vykonávania – Detský nábytok by mal byť spoľahlivý, ako aj zachovať stabilitu.
  • Bezpečnosť – postieľka by nemala mať ostré a vyčnievajúce podrobnosti o štruktúre, rovnako ako v nebezpečnej blízkosti položiek, ktoré môžu poškodiť dieťa, ak sa k nim dostane.
  • Kvalita podpory, nohy, v okrúhlej postieľke musia byť odolné voči 100% tak, že nábytok bude slúžiť čo najmenej. Ak sú možnosti zakúpené s kolieskami, potom upevňovacie zariadenia musia prejsť do súboru.

  • Materiál. Postieľka musí byť vyrobená z bezpečných a ekologických materiálov. Tieto požiadavky sú zodpovedné prírodné drevo. Nákup takejto modelu, musíte požiadať predávajúceho príslušné osvedčenie o kvalite tovaru.
  • Vybavenie. Je dôležité uistiť sa, že sada s okrúhlym postieľkou ide všetky podrobnosti uvedené na obale. Je žiaduce vybrať možnosti, v ktorých sú bočné steny vybavené pogumovanými obloženiami – budú úplne na ceste, keď dieťa začne odrezať zuby, a začne hrýzť tieto prvky.
  • Vzhľad. Napriek skutočnosti, že lôžko pre novorodenca sa kúpil, mal by stále zapadnúť do vnútra miestnosti v súlade s jeho štýlom a prevládajúcimi farbami.
  • Výrobca. Je lepšie získať okrúhly posteľ z slávnej značky, ktorej produkty majú dobré recenzie. Samozrejme, môže urobiť v okrúhlej sume, ale nebude dodať problémy a nebude poškodiť strúhanku.

  Krásne príklady

  • Očarujúca transformácia kolísky 3 v 1, maľovaná do mincovne odtieň a doplnené svetlosvetovým delom, bude vyzerať harmonické na pozadí ľahkých stien a drahého nábytku s vyrezávanými prvkami alebo štukovaným nábytkom.
  • Klasické kolo v tvare snehové postele bude hrať s novými farbami, ak ho ozdobíte priesvitným baldachýnom, ľahkým posteľným prádlom a množstvom hnedých, bielym tyrkysovým vankúšom alebo čiernej a bielej farby. Tento štýlový dizajn sa ľahko zmestí do mnohých interiérov, najmä ak sú vyrobené v „teplých“ tónoch.

  • Oválny tmavý strom detská postieľka, s veľkým priemerom, sa harmonicky pozerá na pozadie sivej tapety v bielom kvete, ako aj akcentové steny orezané drevenými panelmi. Ak podlaha leží na podlahe, napodobňovanie hrubého stromu, potom sa kolíska zmestí do interiéru ešte efektívnejšie. Zvyšok nábytku v tejto miestnosti je lepší byť ľahký, a na podlahe je sneh-biely naduživský koberec.

  V ďalšom videu budete čakať na recenziu kruhového transformátora Crib 6 v 1 „siedmej oblohe“.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: