Vyberte si oválne postieľky pre novorodencov

Moderný detský výrobok Trh Gestrite Rôzne COTS. Okrem všetkých obdĺžnikových modelov sa často nachádzajú známe, okrúhle a oválne produkty. Venovanie pozornosti nezvyčajného tvaru postele, rodičia by mali brať do úvahy mnohé dôležité kritériá pred vykonaním konečnej voľby.

Výhody a nevýhody

Hlavnou výhodou oválnej postieľky pre novorodencov je jeho vzhľad. Tento formulár sa vyznačuje štýlom a je schopný harmonicky zapadnúť do akéhokoľvek interiéru. Takáto posteľ môže byť umiestnená kdekoľvek a, ak si želáte, len presuňte ho na iné miesto. Psychológovia veria, že detský pobyt v oválnej postieľke má priaznivý vplyv na jeho psychiku. Je to spôsobené tým, že dieťa má taký formulár spojený s mobilitou matky, v ktorej bol útulný a pokojný.

Takýto dizajn nie je bez ostrých rohov, a preto nie je trauma. Ďalšie pohodlie je možnosť približovania sa k posteli na ktorejkoľvek strane.

Existujú transformátorové postieľky, ktoré sa môžu zvýšiť v množstve, pretože dieťa rastie. Tento model má niekoľko transformácií, ktoré sa navzájom nahrádzajú a tvoria priestranné miesto na spanie pre pestované dieťa. Do šiestich mesiacov je takýto dizajn kompaktný kolíska a neskôr môže byť plnohodnotná posteľ. Pohodlne, že transformátor lôžko môže prísť v šikovnej aj po tom, čo z neho vyrastie dieťa. Takýto dizajn poskytuje úpravy schopné postele s pohovkou, planím alebo detský stôl s stoličkami. Je teda možné výrazne ušetriť na nákup nábytku, ktorý je v budúcnosti užitočný pre dieťa.

Veľkosť postele a bezpečnosti

Z rozmerov výrobku závisí od jej životnosti. Neštandardné detské postieľky môžu vytvárať ťažkosti v časti výberu matraca, príborníka alebo posteľnej bielizne. Samozrejme, ak si želáte, môžu byť na objednávku zakúpené ďalšie komponenty, ale to bude stáť dosť drahé. Štandardné okrúhle modely sú veľkosť 75×75 cm a môžu slúžiť ako kolíska, kým sa dieťa nedosiahne v šiestich mesiacoch. To je bez toho, aby mal malý priestor výrazne znížiť lety, a preto je akvizícia tohto dizajnu iracionálne.

Pokiaľ ide o bezpečnosť, oválne lôžko sa musí líšiť v špeciálnych parametroch:

  • Materiál – musí byť taký bezpečný pre zdravie dieťaťa. Najlepšie zo všetkého, prirodzený strom je vhodný na to. Drevené vzory sú charakterizované environmentálnou priateľskosťou, trvanlivosťou a trvanlivosťou. Sú schopní prejsť cez seba vzduch, ktorý má priaznivý vplyv na rýchly organizmus. Je dôležité, aby strom bol dobre leštený a nemajú žiadne výčnelky a trhliny.
  • Povlak – by sa mali skladať z vysoko kvalitných fondov, ktoré nespôsobujú alergické reakcie a nerozlišujú toxíny. Aby ste sa uistili, že detská postieľka je otvorená bezpečným lakom, musíte sa oboznámiť s certifikátom kvality.
  • Vzdialenosť medzi posteľou Reiki – malo by to byť také, že dieťa sa nemôže dostať z jeho ruky alebo nohy. Ideálne, ak bude šírka medzi koľajnicami 7 cm.

  • Stabilita a sila – Všetky spojovacie mechanizmy musia zohľadňovať fyziologické znaky dieťaťa. Vo veku 6-12 mesiacov môže dieťa aktívne zavádzať výrobok, a preto by mal byť dizajn odolný voči otáčaniu alebo pohybu. Postele na kolesách by mali mať zátky.
  • Bezpečnosť – malé prvky a rôzne mechanizmy by mali byť vo vzdialenosti, ktorá nie je k dispozícii malým dieťaťom. Nemal by byť schopný odskrutkovať ani odstrániť.

Transformačné schopnosti

Výber detskej oválny posteľ, stojí za to zvážiť termín, na ktorý sa bude vypočítať. Nadmerné transformácie môžu vážne ovplyvniť náklady na výrobok, ale sú pre konkrétne dieťa úplne zbytočné. Ak rodičia nechcú získať konštrukt s množstvom príležitostí, potom je lepšie venovať pozornosť jednoduchej možnosti. Optimálne musí mať lôžko súbor transformácií pozostávajúcich z kolísky, postieľky a hráča. Pre každý vek v tomto prípade budú poskytnuté individuálne potreby.

Ďalšie oválne lôžko môže byť vybavené schopnosťou premeniť na kŕmne stôl alebo plnú posteľ. Každý súbor transformácií je určený pre určitý vek a môže vyžadovať získanie ďalších prvkov.

Čo ešte venovalo pozornosť?

Pri nákupe detského oválneho posteľa stojí za to zaplatiť pozornosť matraci. Štandardné modely zabezpečujú akvizíciu rôznych matracov, ktoré sa líšia v plnive, trvanlivosti a cene. Ak sú rodičia nadobudnuté transformátorom, potom, keď pestujú dieťa, budú musieť získať nové matrace. Typické návrhy však prichádzajú do súpravy s matracom, ktorý sa zvyčajne skladá z lacných materiálov.

Ak by produkt mal mať schopnosť hojdať, potom musíte starostlivo preskúmať mechanizmus kyvadla. Spací priestor sa môže pohybovať priečne alebo pohyblivý pozdĺžne. Výber mechanizmu závisí od osobných preferencií rodičov, ktoré sú založené na predchádzajúcich skúsenostiach alebo rade okolitého. Zvláštna pozornosť by sa mala vykonať nadobudnutie postele s kyvadlom. Pendulum musí mať spoľahlivé prílohy na maximalizáciu konštrukcie.

Rovnako dôležité je získať dizajn, ktorý v prípade potreby môžete nezávisle rozoberať a montovať. Výrobok musí mať jasnú poučenie, ktoré nevyžadujú uplatňovanie obrovského úsilia. To je obzvlášť dôležité, ak posteľ poskytuje možnosť transformácie. Zvyčajne sú oválne transformátory vybavené valcami sa voľne pohybovať cez dom. Výber výrobku Je dôležité čerpať nielen na mobilitu kolies, ale aj na ich silu. Vysoko kvalitné návrhy sú vybavené pogumovanými kolesami, takže pri pohybe nevytvárajte hluk a nechajte škrabance na podlahe.

Základňa pod matracom by mala mať odolnú tvrdú dno. Môže byť vyrobený z preglejky alebo drevotrieskovej dosky. No, ak dno postieľky bude mať schopnosť vetrania. V tomto prípade sa matrac neustále vetraní, a preto stabilne odparí vlhkosť. Pokiaľ ide o počet úrovní postele, je optimálne, ak sú tri. To je dôležité, pretože dieťa neustále rastie, a preto musí nastaviť výšku postele.

Moderné modely sú vybavené odnímateľnými stranami, ktoré umožňujú, v prípade potreby zjednotiť dospelých lôžko s detskou kolískou. Takže rodičia nemusia ísť na druhý koniec miestnosti, aby upokojili alebo kŕmili dieťa v noci. Pri nákupe oválneho posteľa musíte venovať osobitnú pozornosť svojmu výrobcovi. Moderný trh ucestitový hojnosť detí, ale nie všetky z nich sa vyznačujú vysokou kvalitou. Z tohto dôvodu je potrebné získať výrobok len v osvedčených obchodoch. V rovnakej dobe, výrobca musí byť dobre osvedčený nielen vďaka reklame, ale aj revízii skutočných kupujúcich.

Odporúča sa kúpiť Oval posteľ osobne v detskom obchode, pretože to umožní kupujúcemu skontrolovať kvalitu a hodnotiť spoľahlivosť. Nákup tovaru v internetových obchodoch vylučuje túto príležitosť a osoba získava produkt, ktorého vlastnosti sa môžu vážne líšiť od výrobcu. Náklady na posteľ závisia od materiálu výroby, konfigurácie a dizajnu. Veľa závisí od značky slávy. Nákupom dizajnu detí za prijateľnú cenu je dôležité zohľadniť všetky faktory, ktoré ovplyvnia pohodlie a bezpečnosť dieťaťa.

O tom, ako si vybrať oválnu posteli pre dieťa, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: