Vyberte tabuľku a stoličku pre deťový predškolský vek

Vaše dieťa sa pestuje. A že jeho voľný čas je najproduktívnejší, je potrebné kúpiť stoličku a tabuľku. Od raného detstva musí dieťa pochopiť, čo znamená pracovisko a na aké účely je určené. Triedy tvorivosti a hry musia byť riadne organizované. V opačnom prípade môžu problémy začať nielen s víziou, chrbticou, ale aj s jasným prejavom lenivosti a neochoty. Pred nákupom detského nábytku stojí za to oboznámiť s pravidlami voľby a návrhov, ktoré výrobcovia poskytujú výrobcom. Z článku sa dozviete, z ktorých materiály robia detské stoly a stoličky, aké veľkosti sú, a tiež vidieť najzaujímavejšie a úspešné príklady.

Názory

Keď sa čas nakupovania stola a stoličky prichádza na dieťa, potom predtým, než pôjdete do obchodu Stojí za to identifikovať na aký účel je potrebná stolička a tabuľka, ako aj vyriešiť druhy a modely.

  • Tabuľkový transformátor. Tento model materskej školy je pohodlný a atraktívny v tom, že výška stoličky a dosky je nastaviteľná a vhodná pre dieťa nielen 1 rok, ale aj vo veku 2, 3, 5 rokov. Takéto typy nábytku umožňujú šetriť priestor miestnosti. Schopnosť používať také súpravy v rôznych modifikáciách ocení deti. Nevýhodou tohto druhu sa môže nazývať len vysoké náklady. Ale domáci výrobcovia ponúkajú najprísnejšie možnosti v porovnaní so zahraničnými.

  • Tabuľka pre kreativitu. Táto súprava má mnoho rôznych dodatkov, ako sú zásuvky, šálky, výklenky. Niektoré modely obsahujú tabule pre kresby s kriedou, magnety a stojasmi. Táto možnosť je veľmi spokojná s deťmi, pretože budú zlomyseľne, pretože budú mať špeciálne miesto pre kreativitu. Ale nedostatočná nájdená – je to nemožnosť prispôsobenia výšky v súlade s rastom dieťaťa.

  • Skladací. Tento typ tabuľky so stoličkou je najvhodnejší z hľadiska dopravy. Tento model sa vykonáva z plastu a kovu. Je veľmi ľahké zložiť a odstrániť, ak je to potrebné, a tiež ľahko sa starať. Svetlé návrhy nedovoľujú, aby dieťa nevynechali. Ale je tu mínus takejto sady – nie je dostatočná dostatočná a nie je vhodná pre malé deti. Najlepšie je získať takúto súpravu pre deti 2-3 roky.

  • Ortopedická súprava. Táto sada nábytku je zameraná na zabezpečenie toho, aby dieťa vytvorilo pravú postúru. Toto je vynikajúca možnosť na písanie a kreslenie. Tabuľka je navrhnutá takým spôsobom, že dieťa nie je skrývať ruky a lakte. Samozrejme, táto možnosť je najviac praktická a trvanlivá, ale aj náklady na jeho vhodné. Stolička má chrbát špeciálnej formy. Je potrebné zaznamenať správnu polohu chrbtice.

  • Stolička pre deti. Táto možnosť môže byť použitá od okamihu, keď dieťa začalo sedieť. Spočiatku – to je vhodné miesto na kŕmenie, pretože dieťa nebude rozptyľované, a potom môže byť použitý ako prvá tabuľka pre kreatívne hry a triedy. Najčastejšie je táto možnosť skladania. A nie zriedkavo takéto modely sú vytvorené takým spôsobom, aby sa neskôr mohli aplikovať samostatne ako stolička a tabuľka.

Nad všeobecnými druhmi detských stolíkov, ktoré vám umožnia urobiť správnu voľbu. Je dôležité pochopiť, aký účel sa vyžaduje tabuľka s predsedom. Ak je len na jedlá, model je vhodný. Ak si želáte zaoberať sa dieťaťom s listom alebo inými rozvojovými triedami, stojí za to venovať pozornosť ortopedickým modelom. Vaše dieťa z detstva bude zdravé a so správnym príspevkom.

Materiál

Detský nábytok by mal byť najbezpečnejším a šetrným k životnému prostrediu. Preto všetci zbiehajú, že najlepšia možnosť je drevo. Výrobok musí mať certifikát kvality, ktorý zaručuje prirodzenosť materiálov. Okrem dreveného nábytku výrobcovia používajú iné materiály.

  • LEDP. Je to materiál šetrný k životnému prostrediu, ktorých základ je všetko rovnaké drevo. Hlavným rozdielom tohto materiálu z podobnej drevotrieskovej dosky je, že formaldehyd, ktorý sa používa na upevnenie pilín, nevyniká. Trvanlivý horný kryt je laminát, ktorý drží všetky páry vnútri povrchu. Bezpečnosť LDSP je rozdelená do bezpečnostných tried. Najlepšia možnosť je E0. V takom materiáli je obsah formaldehydu minimálny.

  • MDF. Tento materiál, ktorý sa skladá z drevných vlákien prepojených s použitím melanínu alebo karbidovej živice. Plus tento materiál je, že je rezistentný na vlhkosť. Používajte iba prirodzené komponenty, ako je to možné. Náklady na nábytok z tohto materiálu sú mierne vyššie ako predchádzajúca možnosť.

  • Prirodzený strom. Drevený nábytok je najlepšou voľbou pre detskú izbu, ale zároveň je najdrahšia. Ihličnaté plemená sa považujú za najvyššiu kvalitu, pretože okrem dlhej životnosti, vyzdvihnú užitočné oleje do atmosféry, ktoré majú priaznivo ovplyvniť blahobyt a správanie dieťaťa.

  • Plastový nábytok. Popularita plastových stoličiek a tabuliek dáva množstvo faktorov. Najčastejšie príčiny voľby sú: nízke náklady, malá hmotnosť, sila (závisí od triedy plastov) a rezistencie voči vlhkosti. Nábytok sa ľahko umyje, nezostáva škvrny z detských farieb alebo potravín.

Ide o najbežnejšie materiály, ktoré uplatňujú výrobcov na výrobu detského nábytku. Najčastejšie výrobcovia produkujú okamžite súpravy – je to vhodné a praktické, pretože výška stoličky zodpovedá výške stola.

Rozmery, tvary a možnosti dizajnu

Rozmery tabuliek pre kreativitu sú veľmi odlišné. Potrebovať venovať pozornosť životnosti. Ak si kúpite nábytok na jeden rok používania, nemali by ste trvať vysoké. Ak je pre vás dôležitá praktickosť, mali by ste sa pozrieť na možnosti, ktoré budú rásť so svojím dieťaťom. Výška je najdôležitejším ukazovateľom pri nákupe stola a stoličky. Musia dodržiavať rast dieťaťa, inak môže vaše dieťa dostať nežiaduce chované problémy. V škole bude tiež tvrdý, bude rýchlejší.

Tvar nábytku je zvyčajne štvorcový alebo obdĺžnikový. Ale ak je stôl zakúpený na hry, potom môže byť okrúhle. Takéto príslušenstvo ocení dievčatá, pretože budú môcť zasadiť všetky svoje bábiky v kruhu a usporiadať ich čajové pitie. Dizajnér myslel na dizajn tabuliek len vznáša v oblakoch – to isté je veľké pole pre kreativitu. Jasné alebo jemné farby sa používajú v dizajne. Každá súprava je zvyčajne reprezentovaná v niekoľkých možnostiach. Hrdinovia karikatúr a rozprávky tiež nešli nikde, v súlade s výkresom, stôl a stoličky môžu byť vybraní tak pre dievča a pre chlapca – každý bude šťastný a spokojný.

Ako vyzdvihnúť?

Aby ste neurobili chybu s veľkosťou, stojí za to vedieť rast vášho dieťaťa. Podľa toho sa obráťte na predajcu a požiadajte o pomoc. Skontrolujte stojany a udržateľnosť celého dizajnu. Stolička a tabuľka by mala stáť na podlahe bez hojdačky a poklepania. A pri najmenšom pohybe by sa nemali pohybovať z miesta.

Skontrolujte integritu materiálov, najmä ak si kúpite batoľa stôl od roku, pretože v tomto veku chce každý vyskúšať zuby. Povrchy musia byť bez poškodenia a čipov, všetky časti sa musia pevne zapadajú na seba, ako aj prítomnosť všetkých skrutiek a spojovacích materiálov. Ak neviete, čo mám potešiť svoje dieťa, môžete si ho vychutnať na taký dôležitý prípad. Tu bude výhoda a pre dieťa a pre vás. Rovnako ako pri výbere je potrebné si zapamätať a v akých farbách sa vytvorí interiér. Ak sú tóny jasné a pokojné, potom by ste nemali robiť príliš svetlé škvrny, nech je všetko zdobené v pokojných farbách.

Úspešné príklady a možnosti

Pre detskú izbu nájdete rôzne farebné riešenia. Nižšie je výber najkrajších tabuliek a stoličiek. Toto je stolička na kŕmenie dieťaťa až šesť mesiacov, ktorá priťahuje pozornosť na krásny dizajn a pokojné tóny. Táto verzia tabuľky so stoličkou je vhodná pre dieťa staršie. Dodatočná tabuľka v budúcnosti je možné odstrániť a používať ako dva samostatné nábytkové predmety. Táto možnosť je vhodná pre dieťa od 1 roka. Ako rastie dieťa, môžete nastaviť výšku súpravy. Táto stolička môže byť použitá na kŕmenie, zatiaľ čo dieťa je malé. A v budúcnosti bude táto sada nábytku ako stôl a stoličky. Materiál v tomto strome, ktorý je tiež bezpečný.

Toto je set ortopedický nábytok. Môže byť nastavený nielen výškou, ale aj nakláňacie dosky, čo je veľmi vhodné na kreslenie. Fotografia zobrazuje ortopedický stôl a stoličku, ktorej chrbát tesne opravuje držanie tela dieťaťa. Túto fotografiu zobrazuje skladaciu stoličku a stôl. Násobné hrdinovia sa určite ako dieťa. Chce stráviť čas na taký svetlý a nezvyčajný stôl.

Ako si vybrať stôl a stoličku pre dieťa predškolského veku, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: