Adromistus: Typy a starostlivosť doma

  ADOMRISKUS – Unikátna závod z rodiny Tolstanka. Z územia juhovýchodnej Afriky. S gréckym doslovným prekladom – tuk trup. Adromriscus sa používa na vytvorenie piesní v domácom hrnci a v domácom pozemku. Zvážte vlastnosti tejto rastliny, a tiež budeme analyzovať, akú starostlivosť potrebujeme.

  Zvláštnosť

  Charakterizované ako nízky ker alebo bylinná rastlina s hustým kmeňom. Jeho listy majú obe zaoblený tvar a špicatý. Môžu byť pokryté upevňovačom alebo sú hladké. Mäsité hovädzie, monofónne alebo hnedé škvrny. A rastlina sa rozlišuje svojimi svetlými hnedými koreňmi. Adromiskus poteší svojich majiteľov a kvetov. Aby to urobil, vyrába šípku, že za pár dní je pokrytá najkrajšou kvetenstvom bielej alebo ružovej farby.

  Odrody

  V prirodzenom biotopoch majú vedci až 70 typov Adromiscriptov. Nie všetci rastú doma. Najčastejšie kultivuje odrody:

  • Cooper;
  • hrebeň;
  • škvrnité;
  • Penitsa;
  • drážkovaný;
  • Mariana.

  Zostaneme podrobnejšie na každom mene, zvážte zvláštnosti pestovania.

   Cooper

  Rôzne nazývané meď. Toto je najbežnejší typ Adromiscriptu, ktorý sa tiež považuje za nenáročný v kultivácii. Je to malé, až 10 cm vysoké, krátke stopky silne rozvetvenie. Zelené letáky sú lesklé, hladké, môžu byť rovnomerne natreté alebo majú červenohnedé škvrny, ktoré sa objavujú po vystavení slnka. Okraj je trochu zvlnený, dosahuje 5 cm dlhé.

  Kvetenstvo je zastúpené kolofónom, na 1,5 cm sú rúrkové kvety. Komédia červené okvetné lístky okolo okrajov môže byť biely, ružový alebo fialový odtieň.

  Cooper je veľmi ľahká mazivá, ktorá na dlhú dobu stavia teplo a sucho. Najlepším miestom pre neho je južné okná domu. Rastlina je dokonale s teplotou +25.30 ° C.

  Ale mrazy nemusia prežiť, hoci niektoré kvetinové výrobky poznámku o mrazu proti -7 ° C. V žiadnom prípade neumožňujú nadmernú hydratáciu pôdy v hrnci – často vedie k smrti rastliny.

  Pokúste sa vodu po doplnení po úplnom sušení pôdy. Nedovoľte, aby voda spadla na listy, pretože spôsobí, že ich spôsobí. Je veľmi dôležité, aby sa hnojivo v čase. Pre Cooper je minerálne kŕmenie vhodné s nízkymi solými koncentráciami nie viac ako 1 čas za mesiac.

  Skvelý

  A tiež táto adresa je názov kristatus. Toto je malá rastlina, z ktorých listy sa zhromažďujú v zásuvke, dosiahne výšku 15 cm. Charakteristickým rysom tohto druhu – stonky, ktoré sú na začiatku rastu, a potom sal a prechádzajú cez zem, rýchlejšie leteckými koreňmi.

  Listy v tvare sa podobajú inverzným trojuholníkom až 4,5 cm dlhé, šírky až do 2,5-3,0 cm, s vlnitým okrajom, obdarený hnutím. Kvetenstvo má formu špice, uviaznutá s malými bielymi zelenými kvetmi, s ružovým okrajom pozdĺž okraja okvetného lístka.

  Veľký Adromiscus tiež teplý. Pre dobrý rast je potrebná teplota na + 30 ° C, ale zároveň vydrží mrazu na -1 ° C.

  Ostrý

  Tento ker vysoký až 5-7 cm s malým množstvom vetiev, zaoblených alebo oválnych listov tmavo zelenej farby s červenými škvrnami. Kvety s červenohnedými kvetmi, ktoré tvoria výpočnú kefu.

   Penforitsa

  Nízka rastúca rastlina, ktorá dosahuje výšku asi 10 cm. Jeho hlaveň nemá vemenie, zmení vzduchové korene svetlohnedého. Listy sú úzke na základni, na vrchole sa stane oveľa širšie. Kvetina môže byť až 40 cm dlhá. Kvety sú nevyslovené, zelený odtieň.

  Drážkovaný

  Názov tohto adromiscriptu je vytvorený z charakteristickej drážky umiestnenej na zelených listoch v tvare mužského tvaru. Listy sami hrubý, hrubý, až 4 cm dlhý a 2,5 cm na výšku.

  Počas rastu je alkohol pokrytý vzduchovými koreňmi, ktoré sa časom zavádzajú. Farebný kmeň má 25 cm dlhý, oblečený s ružovým butom na bledo nohe.

  Mariana

  Je najdôvejším typom Adromiscriptu, v rovnakom čase neuveriteľne krásny. Toto je šťavnaté s hrubými stonkami až 5 mm v priemere a 1-2 cm dlhé. Listy volumetrické až 20 mm široké a 4 cm dĺžky, vajíčko alebo eliptický tvar bledo zelenej farby s klinovou základňou. Na vrchole listu s jasným osvetlením sa objaví červený odtieň, ktorý dáva tejto rastline špeciálne kúzlo. Textúra je rôznorodá, môže byť hladká aj buggy.

  Kvetenstvo je reprezentované jednoduchým blizzardom s kvetmi bieleho tieňa. Jedným z vlastností druhov je pomalý rast.

  Podmienky zadržania

  Aby ste ADROMISTUS potešil tak dlho, ako je to len možné, musíte pozorovať niekoľko Odporúčania pre jeho obsah.

  1. Všetky druhy potrebujú jasné slnečné svetlo, nebojí sa priamych lúčov.
  2. Vzhľadom k tomu, šťavnaté pochádza z Afriky, pre pohodlný rast, potrebujú režim teploty v čase od +35 do + 30 ° C v lete. S nadmernými teplotmi, častejšie vetrajte miestnosť. Na zimu môžete vytvoriť podmienky do +10.15 ° C. Nedovoľte mrazničky, ktoré môžu viesť k smrti rastliny.
  3. ADOMRISKUS nevyžaduje vysokú vlhkosť, nie je potrebné ho postriekať. Mnohé druhy listy začínajú zahriať, keď voda.

  Ako sa starať?

  Moderovanie stick v zalievaní. Sukulenty sú veľmi odolné voči suchu a vôbec nenosia neustále vlhkú pôdu. Nie je však potrebné umožniť suchosť pôdy, pretože to môže viesť k chorobám. V zime by zavlažovanie malo byť veľmi zriedkavé, znížiť vodné postupy od začiatku jesene. Použite vodnú teplotu vody, ktorá bola vopred určená.

  Hnojivá na jar a leto priniesť 1 čas za mesiac. Vyzdvihnúť s malým obsahom minerálov. Najlepšie, ak ide o špeciálne zloženie pre sukulenty. V jesennom zimnom období by sa hnojivá mali zastaviť.

  ADPISRISISUS Transplantácia sa vykonáva len ako posledná možnosť. Priaznivý čas – jeseň. Vyberte si pre pristátie malého hrnca. Ak chcete vytvoriť zloženie, zvážte množstvo a veľkosť farieb, aby bolo všetko dostatok priestoru a slnečného svetla. Pôda je ľahko nájsť v obchode. V neprítomnosti takých pre sukulenty môžete nahradiť pôdu pre kaktusy. V spodnej časti hrnca, urobte drenáž z keramzit.

  Reprodukcia

  Najčastejšou cestou chovu v domácich podmienkach je obťažovanie. Použite listy, pre ktoré sú vybrané z hlavnej rastliny, sušia niekoľko hodín. Potom sa držte mokrého piesku alebo vermikulítu. Ale môžete tiež použiť pôdu pre kaktusy.

  Spisovací proces trvá približne 4 týždne, po ktorom je sukulentná presadzovaná všetkými pravidlami.

  Choroby a škodcov

  Hlavné škodcovia zarovnania – toto je slovo, roztočení a mérne. Aby ste mohli zachrániť svoj obľúbený z parazitov, vyberte ho včas z iných rastlín. V budúcnosti sa taktika líšia.

  Všímavý

  Na farbách domácností sa najčastejšie usadili biele TL. Zaväzuje sa prepichnutú v stonku a nasáva šťavy rastliny, čo robí to oslabené. Na boj proti Tlexiu sú ľudové opravné prostriedky často k ničomu, takže začnite spracovať z odborných nástrojov:

  1. „Spark“;
  2. „Neon“;
  3. „PHYTOVERM“;
  4. „Karate“.

  Treba pripomenúť, že všetky tieto nástroje majú nepríjemný zápach, takže v spracovanej miestnosti by nemali byť žiadne deti a zvieratá. Uistite sa, že sú prostriedky na ochranu: rukavice a respirátor.

  Roztomilé svorky

  Toto je veľmi malý hmyz, ktorý je ťažké si všimnúť voľným okom. Závod tvorí tenký web, na ktorom kliešte držia. Bojujte proti tomuto škodcovi, použite insekticídy, ako napríklad Aktellik, Flumite, Sellik. Pred použitím si prečítajte pokyny. Dodržiavajte ochranné opatrenia.

  Matematické červy

  Druhé meno – Shaggy Lice. Na rastlinách, ktoré možno vidieť voľným okom. Jedlo s šťavou mladých výhonkov, čo spôsobuje významné poškodenie. Výber prostriedkov na boj proti tomuto škodcovi je veľký. Spracovanie vykonávania každých 1-2 týždňov po dobu troch mesiacov.

  To ovplyvní mladé larvy, ktoré sú veľmi citlivé na chemikálie.

  Ochorenia

  Najčastejšie, Admis.com padá z robiť chyby. Zvážte najobľúbenejšie problémy.

  1. Spodné listy žlté a umierajú. Toto sú prirodzené procesy rastu a rozvoja rastliny.
  2. Rottené listy. Zobrazí sa, keď voda dostáva počas zalievania.
  3. Sušenie lístia alebo nadmerné žltnutie. Tieto problémy sú najčastejšie spôsobené častým zavlažovaním. A môže sa vyskytnúť aj po spaľovaní slnka. Odporúča sa znížiť frekvenciu zavlažovania a vytvoriť rozptylové svetlo.
  4. Praskanie lístia. Prekonanie pôdy.
  5. Extrahované výhonky, vyblednuté listy. Častejšie sa vyskytujú pri nedostatočnom osvetlení. Usporiadajte šťavnaté na južnom okne. Nastavte frekvenciu zavlažovania a teploty vzduchu.

  Prehľad ADRomomisky sledujú nasledujúce video:

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: