Ako urobiť kvetinový hrniec majonézy vedro?

Kreatívna osoba tvrdo sedieť. A ak sú v dome kvety, a pri ruke sa ukázali byť prázdnym vedro z pod majonézou, môžete pokračovať v vytváraní jedinečného kvetináč. Poďme zvážiť základnú techniku ​​vytvárania takýchto doplnkov z burácu majonézy a myšlienku jeho dekor.

Čo potrebuješ?

Pre výrobu kvetinového hrnca musíte pripraviť:

 • Samotný vedro;
 • sadry;
 • akrylové farby;
 • Tkaniny chlopne (voliteľné);
 • tmel;
 • akrylový lak;
 • brúsny papier;
 • lepiaca pištoľ;
 • Vaječný kartónový zásobník.

Výroba

Proces vytvárania originálneho hrnca plastového vedro bude pozostávať z množstva po sebe idúcich krokov. Najprv na spodnej drenážne otvory. Potom sa vedra vyčistí zvyšky majonézy, umývanie, suché utierky a brúsiť brúsny papier, aby sa dosiahol povrch drsnosti. Toto je nevyhnutné pre lepšiu fixáciu omietky. Po brúsení sa povrch považuje za.

Sadry zriedili vodou na konzistenciu kvapalnej kyslej smotany.

Ak má banku dekoráciu z tkaniny, potom musíte vykonať nasledujúcu postupnosť akcií. Stroj vo výsledných riešení textilných chlopní, nasekané na non-tuhé pásy. Sú stlačené a zabalené s vedcom na hornom okraji. Zároveň môžete vytvoriť záhyby, položiť ich podľa vlastného uváženia. To isté robí dno, na základnom hrnci. Hrniec zabaľte cez celú oblasť, potom, čo dávajú cigánsky suchý.

V centre môžete vykonať dekoratívne ornament z omietky, pomocou pripravených rezacích šablón. Nasledujúci nabitie brúsneho papiera a zaveste produkt, odstránenie defektov.

Zo zásobníka na kuracie vajcia robia dekoratívne prvky, ktoré ich tvoria vo forme kvetov. Po montáži sú tiež pokryté akrylovým farbou a potom sa prilepili na hrniec. Ak je hrniec zdobený handričkou, potom je dôležité opraviť prvky na tkanine.

Zostáva maľovať výrobok, dajte mu suché a srsť akrylové laky. Kvetináč.

Nápady na kreativitu

Dnes je k dispozícii kreatívnu osobu je obrovský zoznam rôznych surovín, cez ktoré môžete vykonať konštrukčný hrniec. Niekto rád používa dekoratívny kábel, iné používajú najčastejšie noviny alebo časopisy, pracujú v papierovej technike Papier-Masha. Tretia uprednostňujú techniku ​​decoupage. Bez ohľadu na výber pána, musíte zvážiť nuansy prevádzky tohto produktu.

Prečítajte si viac  Ako si vybrať police pre kvety na parapete?

Vzhľadom na to, že bude vystavená vlhkosti, môže sa použiť aj cement. Mimochodom, taká možnosť vytvoriť najjednoduchšiu vec je jednoduchá: musíte sa len zmariť v cementovej malte, zbytočné uterák a upevnite ho do vedra, vytvárate strany a hornú tvár. Po vysušení môže byť cement natretý. Ak chcete niečo iné, materiál umožňuje dekoráciu po stupni otáčania.

Je možné doplniť cementovú tkaninu skla, zrkadlo alebo kachľovej mozaiky, kamienky, škrupiny, mince, buď vôbec. Všetko závisí od želaní čarodejníka a rýchlosti práce, pretože to bude musieť rýchlo vyložiť vzor, ​​s prihliadnutím na nasiaknutie cementu.

Jednou zo zaujímavých možností bude dizajn hrnca v ornamente, vyrobený pomocou kábla čipky. Aby ste mohli striekať farbu z plechovky. Môžete ozdobiť takýmto čičkovým hrncom, ktorý je impregnovaný s cementovou maltou.

Decoupage nebude skrývať základ vedra, a preto sa často kombinuje s inými metódami výkonu hrnca. Využite farbu je najjednoduchší spôsob, ale s cieľom zlepšiť vzhľad vedra, je potrebné venovať pozornosť hornému okraju budúceho hrnca. Aby ste to mohli urobiť, môžete použiť čipky s otvorenými prácami. Podobný vrchol produktu vždy vyzerá krásne a nezvyčajné. Na praktické účely budete musieť liečiť textílie akrylové laky.

  Môžete si ozdobiť výrobok na vrchole mincí, stužiek, korálkov. Otočte obvyklú majonézu vedro na krásny a funkčný kvetináč môže byť zdobený pletenou čipkou obrúskou. Rovnaké možnosti ako trubice novín, hoci vyzerajú neobvyklé, ale pre dizajn nie sú vhodné kvôli ich neprakticite. Pod vplyvom vlhkosti môže takýto hrniec rýchlo prísť do disrepair. Tento dekor nie je možné impregnovať úplne akrylovým lakom, ktorý chráni povrch od vody.

  Ak sa hrniec nepoužíva na kvety, ale povedzme, že na uskladnenie malých výrobkov pre domácnosť, môžete použiť na zdobenie ako trubice novín a zvetrané textílie s výšivkou. To isté možno povedať o povrazoch: Vyzerá to krásne a štýlové, ale bez impregnácie odolného voči vlhkosti sa produkt bude používať len v dekoratívnych účely (napríklad ako vnútorný doplnok). Ak napríklad chcem vytvoriť hrncovú skrutku týmto spôsobom, také zariadenie, ako napríklad Canzashi a tkanie z tenkých pásov, bude vhodný tu.

  Prečítajte si viac  Camellia Japonce: Charakteristiky a starostlivosť doma

  Zaujímavá verzia hrnca bude v ľubovoľnom hostesku, ak používate tipy z nižšie uvedeného videa.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: