Ako znížiť Drager?

Tvorba brazes je veľmi jednoduchý proces, na master, ktorý môže každý kvet-amatér. Hlavná vec v čase, aby doručil trup, listy. Kvôli tomu sa stane svieža a vyzerá luxusnejšie. Takéto postupy by sa mali pravidelne vykonávať, dodržiavať všetky pravidlá.

Ako znížiť Drager?

Prečo potrebujeme orezávanie?

Veľmi často prerezávacie brazes musia zachrániť kvetinu. A vykonáva sa z iných dôvodov:

 • Uveďte receptívny typ – na aktualizáciu a omladenosť;
 • vyzdvihnúť pohodlnú veľkosť pre vás tak, že nie je príliš vysoká;
 • Sanitárne a profylaktické orezávanie.

Ako znížiť Drager?

  Ak sa brazes zvýšili na pomerne veľké veľkosti, napríklad pred stropom, potom sa môže začať lámanie. A aby sa predišlo takýmto problémom, musí sa znížiť.

  Je kategoricky nemožné pestovať kvetu na veľké veľkosti. Musí byť orezaná, keď dĺžka dosiahla 40 cm.

  Vďaka tomu budú brazes kompaktné a nestratí jeho dekoratívne kvality.

  Ako znížiť Drager?

  Aj keď sa brazes okamžite prečerpajú, aby vytvorili korunu, a to bolo správne, pravdepodobnosť, že keď vyrastá, stále by stratil svoj reprezentatívny vzhľad. Takže je potrebné len znížiť.

  Je potrebné vykonať orezávanie, ak je rastlina chorá a pád listy. Len tento spôsob bude môcť zachrániť kvetinu.

  Ako znížiť Drager?

  Drazen robí skvelú dôveru, a to vám umožní vytvoriť krásnu korunu. Vďaka orezávaniu môžete jednoducho udržiavať reprezentatívny typ zariadenia, aktualizovať a dať tvar, ktorý chcete.

  Teraz to visíme, ako správne cvičiť brazes.

  Čas

  Povedzte mi, keď potrebujete držať takýto postup. Špecialisti argumentujú Najvhodnejší čas je jar, menovite: apríl a máj. V tomto čase existuje taký proces ako drážky, a v tomto čase existuje dynamický rast.

  Ako znížiť Drager?

  Na jar sa výroba fytrmunónov vykonáva vo veľkých množstvách, pričom ich bočné výhonky rastú rýchlejšie. Rezy v týchto momentoch sú dotiahnuté.

  Mnohí sa zaujímajú o otázku, či výkrik brazes v zime av lete môže vykonávať.

  Kvety tvrdia, že v týchto obdobiach nie je potrebné vykonať túto operáciu, pretože je to veľký stres. Závod je v pokoji a všetky procesy sú v pomalom pohybe. Ak kvetinový orezanie v tomto čase, výhonky sa naklížia na dlhú dobu, alebo sa vo všeobecnosti nezobrazí, a rana bude existovať na dlhú dobu.

  Ako znížiť Drager?

  A tiež na orezanie závodu v zime alebo lete je možné len v prípade núdze, napríklad, ak bola rastlina opustená. Potrebné vziať do úvahy Môže sa to urobiť výlučne na zdravý kvet.

  Krok za krokom odporúčania

  Aby nedošlo k tomu, aby rastlina zhoršilo, alebo nie, aby ho zničili, počas orezávania je potrebné jasne postupovať podľa pokynov krok za krokom.

  Ako znížiť Drager?

  Začnime so skutočnosťou, že pre to vezmeme vyčistený nástroj. Ak chcete začať, je potrebné určiť výšku, kde sa kúsok bude vyrobený, zatiaľ čo Je prísne zakázané byť pod oblasťou 30 cm. Budúci rez by mal byť umiestnený na takejto úrovni, aby bol ľahký prístup k svetlu. Potom ostrý dezinfikovaný nôž starostlivo a presne urobí rez na mieste, kde urobili značku.

  AbBooting výhonkov za žiadnych okolností. Šťava sa objavila na mieste, kde je vyrábaný rez, odstráňte bavlnený disk. Potom musí byť táto oblasť liečená záhradným harmonogramom, rozdrveným aktívnym uhlím alebo roztaveným parafínom. Vosk je lepší nepoužívať, aby nepoškodil kvet. Je potrebné, aby sa batoh neuložil.

  Ako znížiť Drager?

  V prípade, že sa nachádza 10 cm vo vzdialenosti a viac lístie, malo by sa odstrániť, aby sa minimalizovala oblasť odparovania a rýchlej klíčenia výhonkov.

  Na prebudenie renálneho vzdelávania na trupe sa odporúča spracovať ich stimulátorom rastu. Vodný roztok stimulačných látok biologického rastu je dobre vhodný.

  Ako znížiť Drager?

  Ďalej je potrebné vietor trupu mierne pod rezaním zvlhčeného rašelinového machu a nechať otvorený strih. Ďalej umiestnite obvyklý celofánový balíček alebo potravinársky film na uloženie požadovanej vlhkosti a teploty. Potom by sa malo zabaľovať s rašelinovým machom.

  Ako znížiť Drager?

  Následný mesiac na trupe bude tvoriť nové výhonky, ale predtým, ako sa objavia, Potrebujete čistiť skleník aspoň raz za 5 dní, Naliať a vetrujte rastlinu a potom, čo ho odstránime do tmavej, chladnej miestnosti.

  Ako znížiť Drager?

  V prípade, že máte mladý obcér s jedným sudom, s dobrým vysokým, nie menej ako 30 cm pred listy, potom máte možnosť znížiť ho, aby ste dostali laterálne klíčky na rozvetvenie. Aby ste to urobili, budete musieť znížiť asi 10 cm od hornej časti kvetu. Potom by mal existovať niekoľko výhonkov.

  Odporúča sa ponechať len tri najsilnejšie výhonky, aby mali viac priestoru pre ďalší rast.

  Ako znížiť Drager?

  Ak je prerezávanie vyrobené doma, je potrebné dodržiavať určité pravidlá. Budú sa líšiť v závislosti od účelu, ktorý ste nastavili: budete tvoriť krásnu korunu, ktorú chcete omladiť kvetu alebo vykonávať sanitárne a profylaktické procedúry.

  Ako znížiť Drager?

  Aby sa klip na vetvenie, používa sa štandardná technika. Keď si najprv vykonáte operáciu pomocou noža rezané. Potom je potrebné znížiť miesto na liečbu parafínu, po ktorom je rastlina umiestnená v tmavom a chladnom mieste. Teplota by nemala prekročiť +25 stupňov. A aby sa rastlina začala pobočku, bude trvať dlho.

  Kvetina nebude vydať výhonok. To si bude vyžadovať aspoň tri mesiace.

  Ako znížiť Drager?

  Ak ste už mali skúsenosť s plynutím, ale mnohé kmene sa už rástli, budete musieť túto operáciu znova stráviť. Vrchol koruny na rovnakej úrovni. A tiež odstrániť poškodené listy, nebude to atraktívna koruna. Aby ste získali kvet v niekoľkých úrovniach, je možné prereznúť výhonky v rôznych výškach.

  Ako znížiť Drager?

  Pri orezaní hygienických a profylaktických postupov sa odstránia mimoriadne zranené, rozbité a pacienti rastlín.

  V podstate vznikajú takéto ťažkosti v dôsledku nevhodnej starostlivosti: príliš hojné zalievanie, suchý a studený vzduch. Takéto chyby sa okamžite zobrazujú na závode, začne stratiť farbu, listy suché a vypadnúť. V tomto procese je valca zlomený a brazes je stratený krásny vzhľad.

  Potom, čo sa zariadenie spracoválo antifungálnymi činidlami, je možné ho znížiť len o 10 dní neskôr. To sa robí na zastavenie choroby a odstrániť poškodené oblasti.

  Ako znížiť Drager?

  Užitočné poradenstvo

  Len so silnou chorobou sa môže znížiť v každom ročnom období. Je dôležité znížiť absolútne všetky poškodené profily kvetu: trup, lístie, vetvy. A tiež Je dôležité nemusí nevyhnutne skontrolovať stav koreňov. V prípade, že korene sú čiastočne prekvapení, sú tiež rezané a dezinfikované.

  Ak sú korene ohromené, môžete sa pokúsiť zachrániť dobré časti kvetu na ďalšie kultiváciu. Orezané horné časti trupu, ak sú v poriadku, potom budú prevedené, ale najprv je potrebné vynechať v profylaktických účel do maltového roztoku počas 6 hodín.

  Ako znížiť Drager?

  Na implementáciu rezu sú vhodné záhradné nožnice alebo ostrý nôž. Vykonávať tento postup výlučne v sterilných podmienkach. Čepeľ by mal byť spracovaný akýmkoľvek dezinfekčným prostriedkom, ktorý máte. A tiež veľmi dôležitá ostrosť čepele, Ovplyvňuje kvalitu rezu. Čepeľ by mal byť dobre nabrúsený, aby sa úplne hladký.

  Ako znížiť Drager?

  V prípade, že ste v súlade so všetkými týmito pravidlami, pravdepodobnosť, že petiol dá korene zvýšiť, a neváha, ako aj rana, ktorá sa bude liečiť rýchlejšie. A nezabudnite, že rez, ktorý ste práve urobili, nevyhnutne je potrebné spracovať tak, že neexistuje infekcia. Spracovanie by malo byť antifungálne činidlo vhodné na tento účel. Ak nie sú takéto prostriedky, potom je v jeho kvalite vhodná fragmentovaný aktívny uhlík.

  Zavrieť rany potrebujú záhradné vojny. Tak, zatvoríme kmeň z vzduchu vniknutiu a zabránime sušeniu trupu. Ak nie je kuchár, je možné použiť parafín.

  Ako znížiť Drager?

  Starať sa o mladú rastlinu po primárnom orezávaní, predtým, ako sa objavia klíčky, malo by byť opatrne: zvlhčovať pôdu, je lepšie to urobiť cez paletu, raz týždenne na vetranie, odstránenie domáceho skleníka.

  Stonky budú lepšie odrezať v inej výške. Zväzky budú vytvorené na sekciách. Výsledkom je, že rastlina získa krásny objem.

  Ako znížiť Drager?

  Musí byť opatrný pre rastlinu, po tom, čo bol narezaný. Najprv musíte vytvoriť potrebné podmienky.

  • Keď rastlina vytvorila nové závesy, odstránime skleník vyrobený z rastlín a prevedený na predchádzajúce miesto.
  • Požadovaná vlhkosť v miestnosti by mala byť 75%.
  • V miestnosti by teplota nemala byť vyššia ako +25 stupňov.
  • Svetlo. Musí rovnomerne zadať slnečné lúče. Niekedy je potrebné otočiť rastlinu tak, aby sa výhonky usilovali o slnku a rozvíjali sa to isté.
  • Zalievanie. Venujte pozornosť pôde, v ktorej je kvet vysadený – mala by byť vždy navlhčená, ale presťahovať sa s zavlažovaním.
  • Sprej s lístkom raz denne destilovanou vodou. Je lepšie robiť z postrekovača, aby sa rovnomerne rozprašovala vodu na všetky listy. Niekoľkokrát týždenne zavádzame biologické stimulanty rastu.

  Ako znížiť Drager?

  Ako znížiť Drager?

  Ako znížiť Drager?

  Je veľmi dôležité pozorovať vodu, aby ste sa dostali na skrátené stonky listov. Bude chrániť rastlinu z peňaženky valca. Hlavná vec je dodržiavať všetky pokyny. Keď sú pripojené všetky úsilie, len potom vás potešia.

  Ako znížiť Drager?

  Ako znížiť Drager?

  Viac o tom, ako orezať drak, pozrite sa na video nižšie.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár