Black ZAMAKULOKAS: DRUHY A KUNLIVÁCIE

Peniaze strom, dolár strom, „ženské šťastie“, „kvet celibáty“ – všetko je tostrasulkas. Neobvyklý Pekný dostal dlhú polohu ruských amatérov flowerflowers, ale spočiatku sa objavil v holandských škôlkach. Následne sa kvetina začala používať na zdobenie bytov a kancelárií. Rastlina má toxický nektár, avšak jedovaté páry nezvyšujú, takže ho môžete ľahko udržať doma.

ZACHULKUS pomáha zdobiť spálňu, obývaciu izbu, jedáleň. A aký druh odrody si vybrať, je individuálne riešenie každého.

Zvláštnosť

Závod je ideálny pre registráciu akéhokoľvek interiéru. Malebné a dekoratívne, má charizmu a individualitu. Podobné a príbuzné zariadenia sú monštrum a diffenbachia. Hlavný a charakteristický rozdiel medzi ZAMSULKUAS – lesklým lístkom oválneho tvaru, ktoré sú pripojené k stopu symetricky na oboch stranách.

Teraz v akomkoľvek kvetinárstve si môžete kúpiť tento stupeň a názor, ktorý musíte urobiť. Existuje viac ako dvadsať typov ZAMAKULKUS. Chceme vám však predstaviť najviac nezvyčajné z jeho odrôd, ktoré lákajú milovníkov kvetov ich atypickej farby. Hovoríme o extravagantnej a nezabudnuteľnej Black Zamokulkas, „Black Voronene“ alebo „Raven.

Popis odrôd

Zamioculcas Black dostal svoje meno kvôli tomu, že jeho listy a stonky majú takmer čierne sfarbenie. Sú tmavé, že vyzerajú neprirodzené. Začnú stmaviť len tak, ako rastú. Pôvodne má mladý Zamokulkas jemný šalát. Druhé meno je „rovné“ (z angličtiny. Raven – „Raven“) – rastlina sa dostala na podobnosť rezov a listov s maľovanými krídlami.

Toto je vzácny výhľad, ktorý sa nedá vždy nájsť v obchodoch. Rodisko tejto exotickej rastliny je Madagaskar.

Kvetina rastie až jednu a pol metrov. Kvety veľmi zriedka, Ale ak sa obťažoval, môžeš zablahoželať – starajte sa a staral vás správne. Akú starostlivosť potrebuje Black Zamoculkas?

Starostlivosť

Zariadenie nevyžaduje vôbec žiadnu osobitnú starostlivosť. Pestovať strom veľmi jednoduchý. Zvyknutí na zložité prírodné podmienky a biotopy Dokonale rastie v akejkoľvek pôde. Nevyžaduje individuálny prístup.

Vlhkosť vzduchu tiež nehrajú osobitnú úlohu.

Zalievanie

Zavlažovanie ZAMAKULOKASYA Veľmi ovplyvňuje zdravie kvetu. Odporúča sa rovnomerne zvlhčovať pôdu okolo rastliny, po ktorej je to vypustiť prebytočnú tekutinu z palety. Hojne zalievanie nie je potrebné Je dosť možné ublížiť, ako priniesť výhody.

Čierna ZAMAKULOKAS „RECKÁLNA“ je jednou z tých rastlín, ktoré dokonca v Arid Times môžu použiť kvapalné rezervy nahromadené skôr. Nestálu vodu. Závod uľahčuje sucho, a nie prebytočnú vlhkosť. Tiež striekané vodnými listami.

Ak chcete zachovať svoj lesklý lesk, odporúča sa len z času na čas, aby ste ich utrite mokrou bavlnenou handrou.

Osvetlenie

Táto rastlina uprednostňuje tieňovú stranu, pretože lúče slnka môžu spôsobiť popáleniny na listoch a v dôsledku toho so zameraním.

Dokonalé miesto – okenný parapet na severnej strane bytu.

Výsadba a udržiavanie takejto závodu je najlepšie v interiéri s dobrým vetraním vzduchu.Môže to byť loggia, balkón, podkrovie, veranda. Hlavnou vecou je urobiť všetko ako odborníci a milovníci sa odporúča, ktorí sú zapojení do pestovania tohto exotického ľudského muža. Všeobecne platí, Zamokulkas – rastlina je nenáročná, ale ako čokoľvek iné, potrebuje starostlivosť a lásku.

O tom, ako propagovať Zamoculkas rezne, pozrite sa na video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár