Design Subttelia Kaminov

V mestskom byte, nie každý má možnosť ozdobiť interiéru s krásnym krbom s komínom. Podobná možnosť – výsady skôr súkromné ​​domy. Avšak, možnosť s nadobudnutím moderného elektrického modelu pre usporiadanie bytu alebo chaty nebude horšie.

Zvláštnosť

Konštrukcia moderných krbov rôznych konfigurácií je tak rôznorodá, že je možné vyzdvihnúť pod vnútrom vnútra akejkoľvek miestnosti. Vykonajte dekoratívnu úpravu je možná pod rôznym štýlom miestnosti, od klasiky a končí najnovšími smermi high-tech.

Krb v interiéri je objekt, vďaka ktorým je veľmi ľahké implementovať praktické nápady, A tiež kompetentne rozširujú dôraz na izbu, čo z neho robí bod pozornosti alebo len pozadie a dekor pre iné predmety, či už nábytok alebo dekorácie a dekorácie prvky.

Je veľmi dôležité, aby sa zohľadnilo, ako bude zariadenie fungovať: na prírodné palivo, od elektrickej energie alebo napodobniť prevádzku tohto zariadenia. Vysoko kvalitné pseudocamíny sa vykonávajú ako šikovne, že je často ťažké ich odlíšiť od reálnych zariadení. Nebudú však zahrievať miestnosť, ale pôvodné podsvietenie je schopné vytvoriť skutočnú umeleckú činnosť v miestnosti.

Je tiež dôležité je jeho umiestnenie, Keďže v tejto otázke nie sú žiadne obmedzenia, a to všetko závisí od veľkosti miestnosti. Harmonicky sa zmestí do kuchyne alebo obývacej izby, ako aj spálňa a dokonca kúpeľňa.

Pri výbere miesta pre krb je potrebné vziať do úvahy oblasť miestnosti. Ak je miestnosť malá, potom je najlepšie zvoliť si uhlovú polohu. Keď je otázka úsporného miesta pred hostiteľmi nestojí za to, najvýhodnejšou možnosťou bude umiestnenie krbu na jednej z centrálnych stenách s televíznym panelom alebo obrazom nad ním.

Po vyriešení hlavných problémov môžete spustiť rozloženie návrhu zariadenia.

Dizajn

Univerzálna klasika bude vždy na vrchole svojej popularity. Dizajn krbu v takomto výkonnosti bude len zdôrazniť hlavnú vlastnosť takýchto interiérov – Kráľovský ostrov a pevnosť. Dokončenie zariadenia v takomto štýle vykonáva prírodné a drahé materiály. Zdobenie krbu v klasickom štýle by nemalo byť povolené byť nadbytočné a nepokoje farieb.

Prísne a správne čiary, jasná geometria vzoru na povrchu krbu, nezmyslovú farebnú schému – hlavné zložky moderných izieb v klasickom štýle. Podobné možnosti dizajnu sa úspešne používajú v vidieckych domoch a mestských apartmánoch. Niektorí dizajnéri zdobia priestor okolo krbu pomocou dekoratívnych štukov a výliskov. V živých izbách vyrobených v klasickom štýle môžete vybaviť krbové police potiahnuté potiahnuté pred prírodným alebo umelým kameňom, ktorý umožní interiéru s rôznymi prvkami dekor alebo objekty z akejkoľvek zbierky.

Bude vhodná a nachádza sa nad článkami obrazov, Zozbierané sklenené kompozície alebo panely v pokojnej a teplej palete. Na stene si môžete umiestniť lampy alebo sconces na ďalšie osvetlenie a výzdobu plochy krbu. Ak si ozdobíte stenu v blízkosti ohňa s mramorovými dlažbami, potom interiér získa ďalší luxus.

Moderná obývacia izba s krbom veľmi víťazná bude prezentovaná v modernom štýle. Hlavným rysom tejto oblasti je jednoduchosť, takže výzdoba a umiestnenie krbu sa vykonáva s prihliadnutím na racionálne použitie priestoru, kde funkcia vykurovania miestnosti má zariadenie na prvom mieste, a už dekorácie v miestnosť. Moderný štýl dizajnu zariadenia je vždy prezentovaný veľmi originálny so všetkými prísnosťou tohto smeru.

Falekintin v rohu miestnosti – možnosť pre priestory, kde je dôležitá, je úspora priestoru. Dekorácia krbu pridá teplo a dizajn zariadenia, vyrobené pomocou viacfarebného mozaiky dlaždice, urobí izbu jasnejšie a farebné. Môžete maľovať povrch krbu do snow-bielej farby, aby ste vytvorili kontrast ohňa a plameňa, uväznený v bielej farbe.

Interiér spálne alebo obývacej izby v štýle Provence, absorbované všetky hlavné nuansy, ktoré pripájajú cieľ zjemnenia, harmónia moderných prvkov dekorov a nábytku, ako aj romantickú náladu francúzskej provincie. Tento smer dáva miestnosti obraz starovekej, vďaka ktorej môže byť krb zdobený v najprirodzenejšom a prirodzenej variante. Na jeho konečnú úpravu sa často používajú žiaruvzdorné tehly, keramické prvky (väzby), ako aj kameň (mramor, žula). Farba dizajn je vhodnejšie vykonávať hnedé alebo zelené odtiene. Dekorácia komína s drevenými panelmi pod maľovaním – Win-Win verzia, vďaka ktorej môžete zdôrazniť štýl interiéru a je krásne realizácia povrchu.

High-tech štýly môžu tiež obsahovať krby. V tomto smere sa dekor zariadení vykonáva pomocou najmodernejších materiálov. Existuje celá raba krbov, špeciálne vyrobená pre podobný dizajn priestorov. Zvyčajne sa inštaluje v najvýznamnejšom mieste.

Krmiky v štýle krajiny sa pýtajú rustikálnemu smeru v interiéri. Pre jeho dizajn môžete použiť prvky kameňa (prírodné alebo umelé) a drevo. Pre obývaciu izbu v kombinácii s kuchyňou, krbom a hrubým, orezaným v monofónovej farebnej schéme mokrého kameňa alebo dreva, pomôže zonate priestor, ozdobiť ho, a ak sa zariadenie používa aj na vykurovanie miestnosti, potom Potreba batérií miestnosti zmiznú.

Najjednoduchšie modely krbu, ktoré vám umožňujú harmonicky zadať v akomkoľvek interiéri, sú minimalistické alebo klasické možnosti. V druhom prípade je krb čiastočne alebo úplne skrytý za surovými štruktúrami, komínové a vetracie štruktúry sa nachádzajú v krabici a nevytvárajú.

Pre povrchový rám, existuje niekoľko optimálnych materiálov:

 • betón;
 • Kovový povlak;
 • Keramografický.

Barokové prvky – rôzne stĺpce, klenby, rovnako ako ochranné mriežky pre ohnisko pomáha nastaviť luxusný obraz krbu a nastavenie v dome.

Identifikácia slávnostného dekorácie

Priniesť atmosféru pohodlia do domu, najmä v dňoch rodinných osláv alebo v dňoch nového roka a vianočných sviatkov, miesto v blízkosti krbu, kde všetci domácnosti idú alebo hostia, môžete urobiť zvláštny spôsob, pozorovanie Stylistika a tradície sú obsiahnuté v témach osláv.

Vkusne zariadený ohnisko dá pozitívne emócie, krásne a nezabudnuteľné spomienky.

Pre zimné prázdniny ohnisko. Na tieto účely budú vhodné novoročné hračky a pozlátky, alebo sa prejavujú fantázie, môžete urobiť dekorácie sami. Hlavnou vecou nie je zabudnúť na bezpečnosť a harmonickú kombináciu farieb. Pre samoobslužné ozdoby, drôt, stuhy a novoročné hračky môžu byť užitočné, kompetentne znalec, ktorý, môžete urobiť vianočný veniec alebo girlandu. Dekorácie z kužeľov, pobočiek ihiel a obrázkov vyrezané z papiera sa stanú vynikajúcou možnosťou pre slávnostné dekorácie domáceho krbu.

Na oslavu výročia alebo dní narodenia môže byť stena nad krbom umiestnená fotografiami narodeninovej miestnosti alebo obrázkov zo svadby s slávnostnými a farebnými nápismi, číslami, známkami a inými atribútami.

Mriežka zdobená prvkami zodpovedajúcimi oslavami umiestneným nad krbom alebo jeho rámovanie, dajte ohnisko nálady dovolenky.

Krby, falzifikáty alebo zariadenia zabudované do steny sú predmetom interiéru, ktorý vykonáva funkciu vykurovania nielen v súkromných domoch, ale aj v reštauráciách. Vedenie rôznych udalostí v inštitúcii si vyžaduje výzdobu krbov. Okrem toho, atmosféra pohodlia, vytvorená týmto zariadením, je relevantná nielen v zime, ale aj na jar.

Najteplejšie a obľúbené stretnutie priateľov alebo v láske s párom bude blízko krbu. Zariadenie môže byť krásne usporiadané, napríklad, až do dňa milencov, s použitím girlands zo srdca, anjelov a sviečok.

Možnosti pre rôzne priestory

Krb môže ozdobiť akýkoľvek priestor otáčaním do rekreačnej oblasti. Týka sa to nielen pre obytné priestory, ale aj balkóny alebo lodžia. Ak vám priestor umožňuje, inštalácia malého elektrického zariadenia vám umožňuje vychutnať si krásu ohňa, a čo je najdôležitejšie – opustiť škaredé batérie a udržiavať pohodlnú teplotu s podobným vykurovacím zariadením.

Pre takéto priestory môžu mať krby dekoratívne sklenené dvere alebo kovová mriežka. Ale ak chcete skutočný plameň, potom pre balkón bude existovať vynikajúca možnosť na inštaláciu biokamínu – bude slúžiť ako dodatočný zdroj tepla a svetlo. Zariadenie je absolútne bezpečné a moderný dizajn takéhoto zariadenia je jednoduchý a univerzálny, tak dokonale vhodný pre akúkoľvek izbu.

Vstavané krby pre štúdio, kde jedáleň a obývacia izba nemajú múru medzi sebou – je to skvelá voľba pre oddelenie priestoru. V závislosti od štýlu krbu môže byť obojstranná, so stenami skla alebo modelu s kameňom orezaným. Komín je šitý pomocou panelov alebo na výrobu prirodzených materiálov.

Krb na Verande Dacha alebo Country Chata urobí izbu veľmi útulný a originálny. Zariadenie na otvorené alebo zatvorené verandy musí byť zvolené s prihliadnutím na celkovú štýl. Prírodné a moderné materiály pre konečnú úpravu budú veľmi správnym riešením, pretože ich použitie pre dekor krbu pomôže harmonicky vstúpiť do krásneho obrazu prírody, ktorý sa otvorí kontemplácii z verandy.

Na chodbe alebo chodbe voľného priestoru nie je toľko. Avšak, to neumiestňuje pridať zvýraznenie v konštrukcii miestnosti. Elektrokamín v klasickom štýle poskytne maximálny komfort a teplo priamo z prahovej hodnoty.

Pre estetické účely v chodbe bude vstavaná falšimácia s podsvietením dokonale hľadá, čo môže byť vo forme sviečok rôznych veľkostí alebo práce zo siete. Mäkké svetlo v miestnosti, kde nie sú žiadne okno otvory, bude vždy cestou.

Krásne príklady v interiéri

Ohnisko v interiéri môže byť predmetom, ktorý bude úlohu za úlohu pre ďalší dizajn a dizajn miestnosti.

Vytvorením dizajnu zariadenia môžete držať krok s históriou týchto vykurovacích zariadení, vrátenie do pôvodu a môžete sledovať trendy našej doby a aktívne aplikovať pokročilé trendy a materiály. Ktoré z možností uprednostňuje – voľba, ktorá sa spolieha len na chuch a túžby každého. Avšak, akýkoľvek krb je umeleckým dielom, ktorý môže vytvoriť úplne unikátnu atmosféru a auru okolo seba, bez ohľadu na to, ktoré sa nachádza, a či slúži na vykurovanie so skutočným požiarom alebo len imitátuje.

  Obojsmerný plne transparentný krb pripomínajúci akvárium a odchádzajúce v strope – predmet interiéru, ktorý je zaručený, že sa stal jasným prízvukom v akejkoľvek miestnosti. Táto možnosť je dokonale zónový priestor, takže je vhodný na delenie obývacej izby a jedálne.

  Vstavaná stenová krb zo skla – veľmi odvážneho riešenia pre moderné chaty. Ale pre centrálnu izbu v dome, presklená veranda alebo zimná záhrada, lemovaná prírodným kameňom alebo ručným fresky, to bude ideálne riešenie, pretože bude zabezpečiť vykurovanie a estetické potešenie z kontemplácie ohňa a prírody mimo okna.

  O zložitosti konštrukcie krbov nájdete v nasledujúcom videu.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár