Desktopové hodiny s budíkmi: Vlastnosti a typy

Napriek rozsiahlej distribúcii smartfónov a iných gadgets, stolné hodiny s budíkom nestratili relevantnosť. Sú jednoduché a spoľahlivé, môžu pomôcť aj vtedy, keď nemôžete používať telefón alebo tablet. Ale bez ohľadu na motív svojho nákupu, budete musieť starostlivo preskúmať dostupné ponuky na trhu.

Hlavné charakteristiky

Pre spotrebiteľa Majú tieto charakteristiky:

 • štandardné napätie;
 • Použitý typ batérií a ich číslo;
 • schopnosť dobíjať na USB kábel;
 • materiál a tvar trupu;
 • Upozornenia s smartfónom.

Okrem toho existuje množstvo ďalších charakteristík, ktoré tiež venujú pozornosť. Medzi nimi sa rozlišujú:

 • monochromatický displej;
 • LED displej (bohatší s výstupnými schopnosťami);
 • Pravidelný číselník (pre prívržencov bezchybných klasiky).

Desktop Clock s displejom môžu zobraziť najdôležitejšie informácie. Toto nie je len dátum a čas, ale aj počasie, izbová teplota. Elektronické a kremenné zariadenia môžu byť vybavené indikátormi reziduálneho nabitia. Alarmy sa tiež líšia podľa vlastností. Najčastejšie sú tu modely s jedným, dvoma alebo tromi druhmi na svete. To môže byť vykonané nielen kvôli zvuku, ale aj s zvýrazňovaním.

Obľúbené značky

Medzi elektronické desktopy s budíkom je prospešné LED drevené budíky. Model má tri budíky a čo najviac stupňov jasu. Stačí, aby sa do svojich rúk, takže na displeji sa zobrazia všetky potrebné informácie. Poskytnuté a možnosť Vypnutie Budík vopred dni. Stojí za zmienku, že biele farebné čísla nie je možné zmeniť.

Takýto model dokonale zapadne do ultra-moderného a jednoduchého minimalistického interiéru. Dizajn relatívne jednoduchý. Plne usporiadajú prívržencov čiernej a bielej.

Ako je možné zvážiť alternatívu Bvitech BV-475. Tieto hodinky sú veľmi pôsobivé vo veľkosti (10,2×3.7×22 cm), ktorá je však plne kompenzovaná svojím štýlovým vzhľadom. Plastové obdĺžnikové tvarové teleso je veľmi spoľahlivé. Na rozdiel od predchádzajúceho modelu je ľahké zmeniť jas v súlade s časom a kvalitným osvetlením. Zobrazenie segmentu nespôsobuje špeciálne sťažnosti. Výška čísel dosahuje 7,6 cm. Zobrazenie času môžete vždy prepnúť od 12 hodín do 24-hodinového režimu a späť. Ale explicitný mínus bude to, čo Bvitech BV-475 hodiny pracujú výlučne od siete.

Hodinky Quartz môžu prísť Asistent AH-1025. Budú zariadiť tých, ktorí milujú všetko neobvyklé – je ťažké nájsť ďalšiu kópiu vo forme kruhu. Pre výrobu bývania Použité lesklé plastové čierne. Dizajn vyzerá dôrazom drahé a prekvapenia s jeho štýlom. Dokonale vhodný ako darček. Hlavné charakteristiky sú nasledovné:

 • napájané 3 batériami formátu AAA alebo zo siete;
 • Obrázky 2,4 cm vysoké;
 • LCD obrazovka;
 • prepínať medzi dennými a dennými dátumami;
 • Veľkosť – 10x5x10,5 cm;
 • Hmotnosť – len 0,42 kg;
 • osvetlenie modré svetlo;
 • Možnosť odloženého signálu (do 9 minút);
 • Nastavenie jasu.

Odrody

Desktopové hodiny s veľkým počtom bude vyhovovať nielen pre tých, ktorí majú slabý zrak. Silnejší zamestnanosť osoby, tým dôležitejšia veľkosť značiek. Vzhľadom na základné použitie budíka (v noci a ráno), najčastejšie sa to robí s osvetlenými. Musíte venovať pozornosť základni prvok. Mechanické stolné hodiny sú dosť drahé a vytvárané starými technológiami. Tieto návrhy vyzerajú veľmi atraktívne, ale líšia sa veľmi významnou chybou. Pravidelne musíte skontrolovať napätie pružín. Treba mať na pamäti, že mechanika sú veľmi hlučné, a nie všetci ľudia, ktorí sú takýto zdroj zvukov v spálni.

Quartz sa takmer nelíši od mechanického, okrem toho, že pracujú na batériách. Trvanie práce z jednej sady výživových prvkov závisí od viacerých dôvodov.

Ak sa batéria používa len pre pohyb šípok, funguje tak dlho. Imitácia kyvadla a iných režimov však výrazne znižuje toto obdobie. Čisté digitálne hodiny (s displejom) sú najpresnejšie a pohodlné v každodennom živote. Napájanie môže byť zabezpečené pripojením k elektrickej zásuvke alebo pomocou batérií. Detské hodinky môžu mať veľmi nezvyčajný a elegantný vzhľad, oveľa viac originálne ako modely dospelých. Ďalšie vybavenie môže obsahovať:

 • kalendár;
 • teplomer;
 • barometer.

Ako si vybrať?

Dôležitú hodnotu má náklady na zakúpené hodiny. Až do zálohy rozpočtu ešte nie je určený, nemá zmysel zvoliť si žiadne úpravy. Ďalším krokom je určenie požadovaného funkčného. Veľmi jednoduché modely budú vyhovovať milovníkom jednoduchosti a pohodlia. Ale ak môžete zaplatiť aspoň 2000 rubľov, ukáže sa, že získajú hodiny s rôznymi melódiami, s rádiom a inými možnosťami.

Farbenie sa môžu vykonávať v jednej alebo viacerých farbách. Druhá možnosť je výhodná, pretože jednofarebné riešenie sa rýchlo obťažuje. Batérie sú lepšie ako pripojenie k sieti, pretože potom sa hodiny nezhromažďujú, keď je prúd vypnutý. Pokrok, môžete uprednostniť produkty, ktoré majú dva režimy naraz. Dizajn je vybraný podľa vašich predstáv.

O tom, ako správne používať desktopové hodiny s budíkmi, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár