Držiaky pre knihy

Takýto objekt, ako kniha, v modernom svete má každú osobu bez ohľadu na to, či má záujem o čítanie alebo nie. Pre niektoré knihy sa stali druhom dedičstva, zostali od rodičov alebo starých rodičov. Najčastejšie sa literatúra umiestnila do skriniek a na policiach, pretože predtým výroba bola rovnakým typom, knihy boli prakticky nevylíšené svojimi krytmi, resp. A nestanovili „vklad“ a vzácne, krásne zdobené vzorky si mohli dovoliť.

Teraz sa všetko stalo iným – dokonca aj najneobvyklejšia kniha môže získať úplne akúkoľvek čitateľovi. Niektorí dizajnéri používajú knihy pre neobvyklé riešenia v interiéri domu alebo bytov – majú ich na police, stoloch, pohovky, uchýliť sa k pomoci rôznych držiteľov alebo podpory.

Zvláštnosť

Priestor v knižnici je zvyčajne úplne naplnený kníh, stoja na police a sú podopreté bočnými stenami regálov. Ale ako to urobiť s publikáciami, ak pluk zostal prázdny? Nechcem opustiť knihy, aby klamal, len môže pokaziť celý interiér.

Najprv si ľudia tešili, čo sa stalo pod rukou, čím sa vytvorili druh obmedzovačov alebo držiteľov. Pre toto, rôzne dekoratívne figúrky, hrnce s kvetmi, materiály, ktoré boli v dome, boli použité: drevo, preglejka, sadrokartón a tak ďalej. V modernom svete pre vertikálnu podporu sú vyrábané špeciálne držiaky pre knihy – môžu byť obaja továreň a ručne vyrobené. Niektorí vyzerajú ako hybridná polica a stlačte papier. Z držiaka Shell dostal jeho „zvýraznenie“ – vďaka tomu sa stane krásnou dekoráciou domu a interiéru, z lisu papiera dostal váhu, ktorá pomáha udržiavať ťažké exempláre.

Držiteľ pre knihy je zariadenie na držanie zakničení vo vertikálnej polohe na polovici prázdneho police alebo na stole, ak je to „stolné knihy“.

Okrem univerzálnych modelov brožúr, produkciu a zvláštne pre podporu určitého počtu kníh.

American William Stebbins Bernard 6. februára, 1877 sa stal prvým, kto patentoval držiteľa na knihy, aj keď boli použité v rôznych časoch, od začiatku vzhľadu kníh.

Dizajn

Základom účtovníkov môže byť z rôznych materiálov – kov, z dreva, skla, plastov, kameňa a ďalšieho.

Držiteľ pre knihy Viac súvisí s príslušenstvom ako predmetu nevyhnutnosti. Najčastejšie sú vyrobené vo forme dekoratívnych statou. Stále pred storočím, táto položka nebola taká populárny medzi kupujúcimi: študenti-študenti opustili svoje knihy na podlahe a vo veľkom na stôl, vedcov a profesorov – v osobnej knižnici, na regáloch a dievčatá používali police zdobené závitom a ornament.

Prečítajte si viac  Hoya Carnose: Popis odrôd, Pravidlá pristátia a funkcie starostlivosti

Pomerne často, detská izba bola doplnená starožitnosťami a rôznymi antickými objektmi.

Bolo veril, že kladie šľachtickú a nádhernú chuť dieťaťa.

Rôzne moderné trh vám umožňuje kúpiť príslušenstvo pre každú chuť. Môže to byť tematickí držiaky zvierat – mačka, slon, kôň. Čísla na základe akéhokoľvek rozprávky, napríklad – domy, morské ihriská. Pre knihy o histórii sú držitelia vhodný vo forme Armor, a pre fikciu a hororu – nezvyčajné a desivé tvory.

Kombinované položky, ktoré sú ľahko zvoliť kombinované položky, ktoré sa ľahko vyzdvihnúť pod určitým štýlom interiéru. Takže, pre klasiku je vhodnejšie drevené a vyrezávané predmety a štýl high-tech bude ozdobiť kovové knihy so sklenenými alebo chrómovými vložkami.

Stojí za zmienku knihy stojan – to je tiež druh držiaka. Predtým bola väzba knihy vytvorená z hrubej kože, zdobená rohmi a sponkami z kovov, rôznych drahokamov a udržiavať taký rukopis bol jednoducho nemožný.

Výrobcovia

Držitelia pre knihy produkujú mnoho firiem. Uvádzame najobľúbenejšie.

 • Eichholtz – Holandská značka dizajnérskeho nábytku a dekorových položiek. Vytvorí svoje produkty spoločnosti len z vysoko kvalitných materiálov, ako je dub, biela borovica, mahagón. Sklo prechádza technológiou s viacerými stupňami. Kovy platia len trezor – bronz, oceľ, mosadz, nikel.

Napriek svojej vysokej cene, držitelia pre knižné produkty nebudú opustiť znalcov indiferenc – jedinečnú úpravu originálnej kože, mramorových a neočakávaných farieb bude príjemne prekvapiť.

 • Blus – Značka pochádzala z Nemecka, sa vyznačuje jedinečným dizajnom. Hlavným materiálom na výrobu je nerezová oceľ. Napriek svojej jednoduchosti, dizajnéri podoveria vytvoriť niečo plastové, vzduch a nezvyčajné.

Všetky vyrábané predmety sa líšia nielen ich funkciami, ale aj krásu, pohodlia, význam.

 • Creative Co-op doma – Toto je populárny ruský výrobca. Distribúcia získal kvôli svojej láske k vysokej kultúre, umení a dizajnu. Ich nábytok, riad a dekorové položky sú vytvorené vďaka spoločnej práci umelcov a dizajnérov.

Značka kombinuje kvalitu a štýl, kupujúci nájde tu položky pre každú chuť a akéhokoľvek interiéru.

 • Balvi – španielska značka, jeden z popredných výrobcov domácich produktov, s kvalitou, spoľahlivosťou a jedinečným dizajnom. Pri výrobe sa používajú iba spoľahlivé materiály, všetky technológie a požiadavky sú pozorované. Ich tovar bude ozdobiť nielen dom, ale aj kancelárie, reštauráciu, kaviareň.

Samozrejme, existujú stále úspornejšie možnosti, ako napríklad obchody IKEA, môžete si kúpiť jednoduché, ale moderné držitelia knihy.

Ako to urobiť sami?

Tento článok bude popisovať stupňovitú triedu pre výrobu sadrovej sadry. Uskutoční sa vo forme anglických písmen A a Z. Najprv musíte zakúpiť omietku, a to je najlepšie si vziať niekoľko malých balíčkov, takže zmes nezostane otvorená na dlhú dobu, pretože v takejto forme nie je dlhodobo skladovaný. A pripravte vzorové šablóny.

Prečítajte si viac  Dizajn štýlových interiérov so svetelnými podlahami

 1. Listy sú preložené do kusu pevnej lepenky s použitím už pripravených šablón.
 2. Takže pri rezaní hrany neboli roztrhané a nerovnomerné, lepenka je umiestnená v škótke.
 3. Teraz listy sú striktne prerušené obrysom.
 4. Základy budúcich držiteľov je pripravený. Ďalšou fázou je príprava bočných častí. Pre toto, dlhé kusy lepenky sú spracované aj škótskou a obrysmi šírky 6.5 cm.
 5. Ak chcete, aby sa obrobok ľahko ohýbal a dal ho správny tvar, malé rezy sa vykonávajú po celom povrchu pásu.
 6. Ďalej sú prázdne miesta prilepené na základňu. Ak to chcete urobiť, odporúča sa použiť termocons. Po lepení písmen a bočných častí, musíte znova zvládnuť všetky kĺby s lepidlom. Je potrebné, aby neexistujú žiadne diery, cez ktoré môžu v budúcnosti úniku sadry.
 7. A tiež potrebujú kúsky gázy alebo bavlnenej tkaniny. Sú potrebné na posilnenie riešenia – zmestia sa medzi vrstvy omietky.
 8. Teraz, keď sú všetky prípravné fázy dokončené, môžete pokračovať v chovnej zmesi sady. Sadrokarsum je veľmi ťažké pracovať. Doba vytvrdzovania trvá približne 6 minút, takže je lepšie vytvoriť zmes v niekoľkých fázach.
 9. Pripravený roztok sa naleje do formy v dvoch vrstvách, medzi ktorými je tkanina naskladaná.
 10. Povrch sadrovej sadry sa rozlieva, všetky prebytky sa odstránia. Teraz musíte odísť na suché písmená na jeden deň. Ak po odstránení lepenky bol vytvorený otvor alebo štiepaný, môžu byť tiež pokryté roztokom sadrového roztoku. A uistite sa, že dajte sušičku ďalších 24 hodín.
 11. Deň prešiel – teraz môžete vyčistiť lepenku prázdny a poľský povrch brúsneho papiera.
 12. Záverečná etapa – držiaky maľby. Odporúča sa použiť farbu z balóna. Povinný moment – listy musia byť odpustné.

Písmená účtovníkov sú pripravení! Toto je jednoduchá master trieda a každý ho môže opakovať.

Krásne príklady

Najneobvyklejším a zaujímavým riešením bude Držiak textilného kníh. Útulná možnosť, ktorá sa zmestí do akéhokoľvek interiéru. Hlavnou vecou je vybrať si vhodnú handričku. Bavlnená tkanina s jemným vzorom je vhodná pre štýl Provence. Škandinávsky štýl vyzdobí ľan alebo plátno. Moderný dizajn zvláštny tkanina s geometrickým vzorom a ušľachtilý zaelvet bude nevyhnutný pre klasiku. Plnivo bude slúžiť malým kamienkam alebo obilnín – ryža, fazuľa, perla.

Prečítajte si viac  Ako si vyrobiť cementovú kašu?

Môžu sa použiť aj detské gumové hračky. Môžete použiť jeden produkt, rezanie na polovicu a nainštalovať každú časť na podstavci, alebo dve identické obrázky – potom obidve časti držiaka sa ukážu v „zrkadle“ odraz.

Praktická bude výber v prospech prirodzenosti – Drevené guľatiny ošetrené parazitmi a natreté na rôzne imitácia (napríklad medzivrstva zeme) vyzerajú veľmi krásne.

Možnosť pre dievčatá, ktoré majú elegantné high-feeled topánky. V posledných niekoľkých rokoch sa topánky ozdobia len skrinové regály, prečo ich nepoužívať ako držiteľ pre obľúbené knihy? To bude pôvodne pozrieť sa na taký dekor v dome s očarujúcim alebo brutálnym štýlom.

Nezabudnite na rozhodnutie farieb – Zlatá farba je schopná zmeniť veci nad rámec uznania. Najjednoduchšou možnosťou bude hrubý kameň, fragment tehál alebo podobné feturinistovi, maľované v zlate.

Ďalšia praktická možnosť – „2 v 1“. Akékoľvek sklo, plesne alebo stojan pod rukoväťou a ceruzkami sú zariadené a zdobené podľa chuti. Takáto držiteľ knihy bude držať len tlačené publikácie vo vertikálnej polohe, ale tiež vám umožní ubytovať rôzne kancelárske potreby, aromatické palice, kvety a oveľa viac.

MASTER TRIEDA NA UVRÁVANIE DOPRAVU PRE KNIHY NA VIDEOU.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: