Elektrické krby: Normy a jedinečné možnosti

Krb je tradične spojený s veľkými priestormi a žiariacim palivovým drevom, ale moderné technológie umožňujú ľuďom vybrať si elektrické možnosti z širšieho rozsahu veľkostí – od najmenších až po najväčšie.

Spôsoby dokončenia, farieb a metód kombinácie s interiérovými smermi pre rôzne priestory.

Nikto nemôže zaobchádzať s krbom ľahostajným, vždy priťahuje pohľad v miestnosti, v ktorej je, takže výber by sa mal vykonávať tak, že dizajn a nie „sušený“ miestnosť, a nezostala smiešne a nenápadné. Hlavnou výzvou krbu je však vykurovanie a vytvorenie útulnej atmosféry.

Veľkosti krbov, ich prístrojov a typov

Najmenšie elektróny sú veľkosť ôsmej časti štvorcového metra, môžu byť prevedené a najčastejšie nosíme len aplikovaný charakter. Produkty sú veľmi pohodlné v každodennom živote na vykurovanie.

Elektrokamínové zariadenie má svoje vlastné normy, konkrétne, štandardný dizajn sa skladá z dvoch hlavných častí:

 • Portál je externá časť alebo rám, môže mať zaujímavý dizajn a povrch.
 • Hearth – Elektrokamínový oheň, funkčná časť.

Elektrokamín je oveľa bezpečnejší ako klasický krb, vyschší menej vzduch v interiéri a je ľahšie prevádzku a čistenie.

Veľkosť, elektrické krby sú rozdelené do:

 • mikrokamiíny, ktoré majú 35 cm * 50 cm * 20cm;
 • Malé krby, ktorých rozmery sa pohybujú v oblasti 60 cm * 65cm * 32cm;
 • Veľké modely, v ktorých akýkoľvek parameter presahuje 1 meter.

Podľa ubytovacích prvkov existuje niekoľko typov štruktúr:

  • vonkajšie;
  • zabudovaný do steny (tzv. „krb v stene“);
  • Pilot.

   Ich cena sa môže líšiť od 10 tisíc do 250 tisíc rubľov kvôli dodatočným účinkom, ako sú vizualizácia plameňa, zvlhčovacie funkcie.

   Elektrokamín sa považuje za skvelé, ak má rozmery viac ako 50 cm vo výške a 70 cm na šírku. Najčastejšie sú nainštalované na podlahe vo veľkých výklenkoch.

   Taký krb, dokonca inštalovaný vlastnými rukami, nielenže vyzerajú veľkolepé, ale tiež môže úplne vymeniť kúrenie. Existujú zatvorené a otvorené možnosti.

   Dokončenie krbu môže byť absolútne odlišné, najmä ak máte veľké finančné zásoby. Môžete si urobiť krb s rezbami, špeciálne murivo, štylizované v duchu renesancie, alebo na pokrytie drahých kovových ochranných mriežky.

   Ako si vybrať?

   Existuje jednoduchý krok-za krokom inštrukcie, ako si vybrať správne elektrokamín:

   • Je potrebné ho vybrať v súlade s veľkosťou miestnosti, v ktorej sa bude nachádzať. Veľký ohnisko v malej miestnosti pritiahne príliš veľa pozornosti a zvýrazní veľa tepla, ktoré tam nie je také nevyhnutné. Naopak, malý krb vo veľkej miestnosti bude vyzerať nevhodné a neefektívne, ako malý bowler v priestrannej rezidenčnej izbe.

   Ako prijateľná možnosť môžete mať veľkosť 50 lolts z celkovej plochy.

   • Elektrická spotreba by sa mala vypočítať a vybrať príslušnú možnosť. Krb konzumuje dostatočne veľké množstvo elektriny, takže je lepšie ho nainštalovať ako doplnok k interiéru, než sa počíta na to, čo bude vždy fungovať.

   • Je dôležité konzultovať s dizajnérom o vonkajšom cieli krbu. Krb je príliš dôležitý súčasťou interiéru, takže nie na plánovanie harmónie s okolím.
   • Portál nemusí blokovať krby, pretože by mal byť zameraný na jasnejší a prepustený.

   • Elektrokamín bude vyzerať lepšie, ak stojan bude stáť v krátkej vzdialenosti, odráža sa s dizajnom portálu.
   • Najlepšie je najskôr vybrať portál a potom na to vyzdvihnúť krby.

   Štandardné a neštandardné riešenia

    Falekimin môže byť s vymeniteľným alebo vstavaným zameraním. Skúmaný krém, na rozdiel od vstavaného, ​​bude potrebné kúpiť samostatne. Zvyčajne existujú dva režimy v každom modeli – je to dekoratívny režim a režim vykurovania.

    Farba plameňa môže byť iná, a nie len klasické, ako obyčajný palivové drevo. To tiež dá individualizmu nadobudnutému elektrokamínu.

    Originál Falsimin môže byť vykonaná pomocou neobvyklého uskutočnenia vlastného dizajnu. Najčastejšie, až nedávno, bol model s portálom krajinských štýlových kameňov. Priestor Vám priestor uloží a uľahčuje čistenie na montážne krb, je umiestnený v výklenku alebo police pripojené k stropu.

    Najbežnejšími zástupcami high-tech štýlu sú kachle s LED osvetlením. Odporúča sa vzdať sa výberu tepelných štítov s extrémnou opatrnosťou, ak sú v rodine malé deti.

    Starostlivosť

    Malá starostlivosť, ktorá vyžaduje elektrokamín – toto je výmena žiarovky. Najčastejšie, výrobca krbom súčasne vyvoláva ľahké žiarovky pre neho.

    Masters odporúčajú skontrolovať falošné linky pre rôzne chyby pred vykurovacou sezónou.

    Samozrejme, tieto krby majú poruchy, ale ich opravy bude vyžadovať oveľa menej ťažkostí ako oprava dreva alebo plynového krbu.

    Pre výhody elektrických krbov, pozrite si ďalšie video.

    Hodnotiť článok
    ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
    Pridať komentáre

    ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: