Fialová „AV-Srdce matky“: funkcie, pristátie a starostlivosť

Pravdepodobne neexistuje žiadny človek, ktorý by nemal obdivovať jas týchto farieb v mnohých balkónoch a parapetoch. Oni sú oboznámení s chovateľmi niekoľko storočí, v tom istom čase sa nové odrody zobrazujú denne. Senpolia, napriek niektorým vysokým nákladom a nezvyčajným menom, zostáva obľúbeným všetkým znalcom prírodnej prírody. V priateľskom, mnohí z nich naďalej naďalej volať túto kultúru fialou.

Popis odrôd

V roku 2014 bol násilný srdce matky matky predstavený Philocode Tarasov Alexey Pavlovich. Fialové kvety zdobené bielym okrajom, v priemere dosiahne 8 centimetrov. Sú vytvorené vo veľkých množstvách, rastú „klobúk“. Kostik zmizne, elegantný, ale práve to dáva elektrárne zvýraznenie a je jeho charakteristická vlastnosť. Žlté tyčinky vyplnia obraz a robia kúzlo v holistickej obraze kvetu.

Kvitnúce trvá málo, ale na krátku dobu si môžete vychutnať nádheru kultúry. Ako sa prijímajú prevody, stáva sa veľkou, získava hlbokú ťažnú farbu. Zobrazí sa textúra, formulár je transformovaný, každá okvetná ohybová vlny.

Rastlina pokrytá otvorenými kvetmi, vyzerá v názoroch a odborníkov a obyčajných pozorovateľov.

Listy vo veľkosti horšie ako kvety. Sú ľahké zelené, zaostria trochu hore. Tvorba zásuvky. Kolíka osvetlenia a tmavých odtieňov v jednej rastline je úžasná.

Ukazujúci

Pre chovateľskú kultúru používajte listy. Je dôležité si vybrať zdravý stredný list a oddeliť ho z materskej rastliny s minimálnym poškodením. Aby to urobili, urobte rez stonku v uhle asi 45 stupňov. List sa potom umiestni do pohára s varenou chladnou vodou, ktorá sa musí pred dezinfikovanou, rozpustenie jednej tablety aktívneho uhlíka.

Korene budú viditeľné po niekoľkých týždňoch. Potom môžete pokračovať v procese. Leaf by mal byť umiestnený do nádoby s otvormi v ňom na obeh kyslíka. Odvodňovacia vrstva je umiestnená na dno, potom sa pôda nachádza. Musí byť obohatený o vermikulitídou alebo perlit. List je potrebné vysadiť až 3 cm hlboko a potom sa uistite, že sa naliať.

Prečítajte si viac  Ako si vybrať krb so sklom?

Šport môže mať spontánne výdavky. Svetlé kmelové lístky nemusia byť príliš vyslovené. Ak chcete získať presnú farbu tohto druhu, môžete sa pochádzať do fialovej s pomocou krokov.

S nimi by sa mali urobiť to isté s listom. Môžete tiež riskovať a okamžite zasadiť rastlinu.

Pristátie

Po vysadení kvetu, musíte vytvoriť podmienky čo najbližšie k skleníku. Môžete ho dať do plastového vrecka, otvoriť na chvíľu „zaviesť“ kultúru s okolitými podmienkami. Za mesiac sa objavia deti. Mali by byť naočkované.

Zem by nemala byť ťažká v žiadnom prípade, inak bude voda jednoducho potlačená, čo vedie k šokovaním. Senpolia perfektne rastie v zemi s hnojivami.

Neodrobte si pôdu s prstami, naopak, musíte to mierne posypať tak, aby bolo všetko presne.

Rozmanitosť rastie obrovskou rýchlosťou, ak pridáva perlit, pretože rovnomerne šíri vlhkosť vo vnútri Zeme ComA a robí veľmi rýchlo dych berúce medzi zavlažovaním. Okrem toho má toto hnojivo pozitívny náboj, a preto všetky jeho látky sú v plnej zlúčenine, neprístupné pre rastlinu. Preto riziko aplikovať akúkoľvek škodu na nulu.

Nesmieme zabudnúť na drenážnu vrstvu, napríklad ílu. Je to skutočná záchrana závodu. Dobre mokrý a drží sa dosť vlhkosť, čo to dáva postupne. Môže byť použitý a sphagnum. Mnohé kvety produkty používajú penu a mach pre deti a veľké sadenice.

Starostlivosť o rastlinu

Svetlo

Pre kultúru je vhodná mäkká rozptýlená svetlo, ktorá ľahko vytvára konvenčné záclony na oknách. Stojí za to pamätať, že rovné slnko lúče poškodia farby. Správne osvetlenie je kľúčom k úspechu kvetu.

Udržujte závod v teple.

Vazan

Trh je vyplnený všetkými druhmi kapacít, ale pre Senpolia sa odporúča kúpiť kompaktný, nie príliš ťažkopádny dodávka. Vo veľkom hrnci, kultúra vyrastá a kvitnúce sa čaká dlho.

Prečítajte si viac  Motorská monštrum a história jej otvárania

Zalievanie

Voda nemusí príliš často. Dvakrát týždenne viac ako dosť. Je možné zvlhčovať rastlinu cez paletu, aby ste sa vyhli vzniku rúk na odrezkoch. Po pol hodine musíte vypustiť prebytočnú tekutinu. Skúste vždy prijímať rovnaký objem, teplota vody by nemala byť spodná miestnosť.

Niektoré pre ľahšie ovládanie používajú Enemas – To vám umožní presne vedieť, koľko tekutín ide za každú chvíľu.

Ochorenia

Choroby sú možné len vtedy, ak je západka organizovaná nesprávna starostlivosť. Z popáleného slnka na listoch bude „popáleniny“, začne žltnutie. Ak je Senpolia v chlade, objaví sa riziko fusariózy. Transfúzia povedie k posilneniu koreňov a listov, ako aj vzhľad formy. Nafúknutý rosa tiež nefalí na kultúru.

Rôzne škodcovia (TLL a kliešte) milujú tieto rastliny. Ovplyvnené oblasti budú musieť znížiť a fialová sa zaobchádza s vhodnými liekmi.

O reprodukcii fialového listu doma, pozri ďalej.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: