Fialová „mliečna cesta“

Každá kvetina má rád fialky, je tu vlastná milovaná odroda. Avšak, to môže byť istí, že nehovorí, že „Mliečna dráha“ je jednou z najobľúbenejších a dostala si zaslúženú pozornosť kvôli svetlému a neobvyklému vzhľadu. Nasýtená farba okvetných lístkov s natiahnutím na jeho hrášok iného odtieňa nezostáva bez povšimnutia. Ako sa riadne starať o farby tejto odrody, aby ste na dlhú dobu potešili svojich vlastníkov?

Popis

Táto odroda zahŕňa také populárne druhy ako „AE-Milky Way“, „n-mliečna dráha“ a „Mliečna dráha“. Ich rozdiely sú jasne vyjadrené smerom von, každý má svojich vlastných obdivovateľov. Fialky „Mliečna dráha“, ktorá sa nachádza v katalógoch v sekcii AE, dostali túto skratku z jeho tvorcu, chovateľa Evgeny Arkhipov.

Tmavé listy a sú prítomné v nie príliš veľa. To je preto, že Kvetinácie sú vytvorené bez prestávky, čo vyžaduje významné sily z rastliny. Okvetné lístky Terryho alebo semi-Grade, sa líšia v nasýtenej vypúšťacej farbe, pre ktorý sa šíria svetlý hrášok.

Veľkosť farieb môže dosiahnuť až 7 centimetrov, ale priamo závisí od počtu kvetov na kríku.

Fialová „n-mliečna cesta“ je odstránená chovateľom. Berdnikov. Lístky tu, ako v predchádzajúcom prípade, froté a polotural a ich veľkosť zvyčajne nepresahuje 4 centimetre. Na jasne modré, hlavný tón je rozptýlený ružovým hráškom, prichádzajúci zo srdca kvetu do okrajov. Fialová „ec-mliečna cesta“ sa môže pochváliť Kvety jednotlivých veľkých veľkostí, ktoré môžu dosiahnuť až 6 centimetrov. Na rozdiel od predchádzajúcich, sú jasnejšie a modrá farba sa zriedi rozvodom na mlieko. Fringe na okraji jemného šalátu.

Bez ohľadu na poddruhy, kvet „Mliečna dráha“ začína 8 mesiacov po zasadnutí stona. Trojtýždňový kvet končí malým prestávkou. Dospelá fialová má neustále nové farebné schémy. Okrem toho existuje pomerne niekoľko krokov, ktoré môžu interferovať s kvetmi, takže by sa ich mali zbaviť.

Ak sa objaví šport (rastlina, ktorá prechádza vegetatívnou mutáciou), má tmavo fialové lístky, chýbajú sa v tomto prípade.

Podmienky rastu

Táto rastlina je v starostlivosti dosť náročná. Ak sa Colorland rozhodla rásť „Mliečna dráha“, mala by byť pripravená zaplatiť dostatočné množstvo pozornosti. Je potrebné postarať sa o podmienky zadržania, ak nie sú optimálne, namiesto tvorby kvetov, všetky ich silné zariadenie poskytne rozvoj zelene. Medzi hlavné črty kultivácie, treba poznamenať správnu organizáciu osvetlenia, dodržiavanie optimálnej teploty, včasnosti zavlažovania, omladenia a hnojív. Poďme hovoriť o týchto momentoch Prečítajte si viac.

Prečítajte si viac  Žlté orchidey: Popis, Typy a starostlivosť

Táto odroda je veľmi náročná o prítomnosť svetla. Budovanie nebude dobrou voľbou pre umiestnenie fialového, Mali by sa však odstrániť priame slnečné svetlo. Najvýhodnejšou možnosťou bude umiestnenie hrncov s rastlinou Na parapete s východnou a západnou stranou domu. A ak hovoríme o juhu, budete musieť mierne ostré okno, aby ste sa vyhli spáleniu slnkom. „Mliečna dráha“ spokojná s majiteľom násilného kvetu, Je potrebné poskytnúť svetelný deň do 12-14 hodín, A to vo večerných hodinách sa vyžaduje dodatočné osvetlenie.

Fialová je veľmi tepelná, Najlepšia teplota pre ňu je od +20 do +24 stupňov. Mladé kópie neublížia a vyšší teplotný režim, v tomto prípade budú zásuvky vytvorené aktívnejšie. Avšak, pre dospelé rastliny sa teplo môže stať deštruktívnym, okrem toho v zime, odborníci odporúčajú zníženie teploty na pár stupňov, ale nie okrem toho.

Ak nízka teplota drží v miestnosti dosť dlho, fialová sa jednoducho prestane rásť a zomrieť. Kritická značka teplomeru je +16 stupňov.

Ak sa v zime stáva Windows studený, môže to viesť k supercoleniu koreňov a rastlina bude tiež ušetriť.

Pred začatím týrania, Voda sa odporúča brániť do 2-3 dní. Optimálna teplota tekutiny – miestnosť. Pravidelnosť zavlažovania závisí od toho, ako rýchlo horná vrstva pôdy. Nevylejte vodu do samotného Busha, môže to viesť k jeho chorobe a zavádzaniu. V prípade nedostatočnej vlhkosti, najmä v zime, môžete nainštalovať v blízkosti fialovej kapacity s čistou vodou. Striekanie sa tiež nevyžaduje a môže sa stať celkom nebezpečným.

Pravidelné hnojivá pôdy bude prínosom len pre fialky triedy Mliečnej dráhy. Kŕmenie pridané dvakrát mesačne, Tento proces môže byť kombinovaný s zavlažovaním. Môžete si kúpiť kvety v špecializovaných predajniach, so zameraním na vek rastliny.

Upozorňujeme, že dusík je potrebný na vytvorenie tém a pre kravaty – draslík a fosfor.

Prevod

Ako rastie kvet, musí byť transplantovaný na nové miesto. Je vyrobený prevažne na jar alebo na jeseň. Odborníci odporúčajú používať metódu prekládky, ktorá znamená použitie špeciálneho substrátu. Predáva sa v kvetinárskych obchodoch. Rozmery Potom musí byť mierny, vo veľkej nádobe, fialová nebude schopná rásť a aktívne kvitnúť. To je spôsobené tým, že proces kvitnutia začína v prípade, keď koreňový systém vyplní všetky voľné miesto, takže ešte lepšie, ak je bushinec zatvorený.

Prečítajte si viac  Ako transplantant Gloxinia?

Proces transplantácie sa vyskytuje nasledujúcim spôsobom. Po prvé, navyše sa navyše uvoľňuje malá drenážna zmes. Ak sa rozhodne použiť vysokoškolské nástroje, môžete vybudovať odtok z fragmentov keramických jedál. Z vyššie uvedeného, ​​malá pôda zaspáva, bush je umiestnený, zvyšok priestoru je tiež naplnený Zemou.

Keď sú všetky akcie dokončené, viazanie musí naletieť a odstrániť za pol dňa na niekoľko dní, takže rastlina je pokojne prispôsobená novým podmienkam.

REMUNDÁCIA POSTUPU

Rovnako ako akákoľvek rastlina, fialová neustále rastie. To vedie k tomu, že v priebehu času stráca spodná časť kmeňa topy, ktoré vyzerá nie veľmi krásne. Aby sme sa zbavili takéhoto účinku, odborníci navrhujú vykonať omladenie. Na to sa kvetina extrahuje z hrnca a jeho spodné listy sú úhľadne odstránené. Potom je potrebné znížiť tretiu časť hlinenej kómy a Bush je umiestnený v novom hrnci, ktorý bol pripravený vopred.

Rastlina je satitetovaná pôdou, ktorá musí prísť približne v nižších listoch. Bude užitočné pridať do zeme na zem „Korninn“, po ktorom by mal byť hrniec umiestniť do tepla. O niekoľko dní neskôr, keď sa objavia nové korene, fialová fialová sa môže preskupiť späť na obvyklé miesto. Treba poznamenať, že Vykonávanie tohto postupu veľmi odporúčaný kvet. To vám umožní aktualizovať rastlinu, ktorá bude ďalej potešiť aktívny rast, vývoj a boossom.

O akých podmienkach je potrebné pre celoročné kvety fialovej, môžete sa dozvedieť viac.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: