Keramická kaša pre kvety: Vlastnosti, Druhy a dizajn

Kvety sú jednou z hlavných zložiek moderného dizajnu. Dať nádrže, v ktorých sa rastliny pestujú, estetické druhy, stylisti zvyčajne používajú kašu. Pôsobí ako dekoratívne puzdro pre hrnce a je ľahko zvolený pre akúkoľvek štylistickú miestnosť, pretože sa vyrába v rôznych verziách. Zvlášť krásny vzhľad v interiéri Keramická kaša pre kvety, tento dizajn je dokonale kombinovaný s inými položkami dekorov, naplnenie miestnosti atmosféru pohodlia a domáce teplo.

Charakteristika

Cashpo z kompozitnej keramiky je pôvodná nádoba určená na ozdobenie hrncov s kvetmi, ktoré časom môže stratiť svoju atraktívnosť a pokaziť interiér. Vzhľadom k tomu, že výrobok nemá drenážne otvory, používa sa len v dekoratívnych účely bez výsadbových rastlín. Obrovská popularita Kashpo je vysvetlená svojimi výhodami.

  • Estetika. Umožňuje farby harmonicky zapadnúť do celkového dizajnu miestnosti. Vďaka správnemu vybranému formuláru, farbe a štýlu sa produkt stáva konečnou zdvih v dizajne. Hosteska rastie trvalšie kvety, ako napríklad Hoya, ficuys, palmy, alebo drasenov, ich hrnce v priebehu času získavajú soľ kolaps a kazia celý dekor, Cachepo skrýva takéto chyby.
  • Spoľahlivá ochrana pred únikom. Rastliny neustále potrebujú dobré zavlažovanie, a v dizajne hrncov existujú veľké otvory pre tok prebytočnej vody, takže môže prúdiť na nábytok alebo dokončovaní. Kashpo pomáha vyriešiť tento problém, nemá otvory a udržuje vodu.
  • Ochrana farieb pred prehriatím. Väčšina vnútorných rastlín je náročná na osvetlenie, ale umiestnenie ich v lete na okná z juhu, môžete poškodiť. V obvyklom hrnci, koreňový systém farieb prehriati a umierajú. Vďaka ochrannému puzdra pôdy v hlavnej kapacite sa nevyhrieva a rastlina sa cíti pohodlne.
  • Pohodlné zalievanie. Je zaujímavé sa pozrieť do dizajnu hrncov s kvetmi, pozastavené vonku na zábradlie balkóna, schodov alebo stien, ale pripojené nádoby sú nepohodlné. Zjednodušenie procesu zavlažovania pomáha Kashpo, je pripevnený k dizajnu suspenzie, ktorý poskytuje možnosť voľne odstrániť kontajner.

Pokiaľ ide o nedostatky, tento typ tohto typu nemá žiadny produkt. Výnimkou môže byť len ručne dizajnérske modely, stoja dosť drahé.

Odrody

Doteraz sa mnohé firmy zaoberajú výrobou Kashpo. Poskytujú trh niekoľkých druhov, ktoré môžu mať ich veľkosť a dizajn. V závislosti od metódy umiestnenia je dekoratívne príslušenstvo rozdelené na:

  • stena;
  • desktop;
  • poschodie;
  • suspenzia.

Okrem toho Kashpo je ulica, vnútorný a balkón. Vo forme výrobku zvyčajne produkujú oválne, špirálové, zakrivené a rovné. Námestie a obdĺžnikový keramický parapet v neutrálnych farbách má obrovský dopyt po dizajnérov. Je dokonale spojené s akýmkoľvek interiérom a môže byť umiestnený v obytných priestoroch a na balkóne alebo verande. Forma dekoratívneho produktu je vybraná v súlade s typom rastliny, napríklad pre orchidey zakrivený alebo rovný dizajn je vhodný pre bonsai – otvorené a pre kučeravé farby – ovály a oblúky.

Najbežnejšie typy Caspo je považované za stenu a pozastavené. Takéto príslušenstvo vyzerá zaujímavé v modernom interiéri a dopĺňa to pohodlie. Pre tieto návrhy, vrcholy, Gerbera, Fuchsia, Begonia a Nastrutium sú vhodné pre tieto návrhy. Tieto rastliny majú malý koreňový systém a nepreťažujú ich dizajn hmotnosti.

Nástenné koláče by mali byť umiestnené v miestnosti v závislosti od požiadaviek farieb na osvetlenie, prídavné zariadenia sa používajú na vertikálne terénne úpravy a pozastaviť, spravidla na verandy, altánok alebo na nosníkoch sedadiel.

Vonkajšie výhľady sú určené pre rastliny zasadené vo veľkých hrnciách. Pôsobia ako krásny dekor pre trpasličí stromy a kríky. Zvyčajne podlahová kaspo zvolená pre palmy, falzifikáty, oranžové a mitrata stromy. Môže byť použitý v dekor a vysoký produkt s paletou; je inštalovaný v rohoch miestnosti. Nevýhodou takýchto štruktúr je ich veľká hmotnosť, ktorá komplikuje ich pohyb pri vytváraní kompozície.

Desktopové štruktúry sú najčastejšie zvolené pre dekoráciu črevných kvetov umiestnených na stoloch a parapetoch. Prichádzajú do rôznych tvarov a žiarovky, čo im umožňuje preniesť z jednej miestnosti do druhého.

Možnosti dekor

Dekoratívna kaša je prezentovaná na trhu s elegantným výberom – od prísne klasického výkonu a končiacim jasným dizajnom. Príslušenstvo v pastelových a neutrálnych odtieňoch je pôvodne zdôraznené kráse farieb a je harmonicky kombinovaná s inými vnútroštátnymi položkami.

Vyzerá to nádherná biela a sivá kaša z keramiky alebo hliny, je dokonale kombinovaná so stropom a dekoráciou steny, zvýraznenie plavák na všeobecnom pozadí. Môže to vyzerať ako guľa, oválny alebo obdĺžnik.

Originál a svetlý Kashpo, naopak, môže pohybovať krásu rastlín do pozadia. Ak chcete vytvoriť nezvyčajné zloženie, odporúča sa v ňom umiestniť horiace rastliny. Napríklad, šťavnaté zelené kvety pomôžu zriediť oranžovú, červenú alebo žltú kašu.

Ak sa zdá monofónne príslušenstvo nudné a monotónne, potom v prípade potreby môže byť doplnené nápismi a obrázkami. Neobvyklé riešenie je považované za dekoratívne banky, zdobené pod starovekom, nezvyčajne vyzerá ako príslušenstvo „Snail“, „Castle“, „SUPOZHOK“.

Zaujímavé nápady

Nedávno, mnohí dizajnéri na vytváranie interiérov si vyberú Kashpo zo značky Scheurich. Tieto výrobky sa vyrábajú z hliny, takže sa považujú za úplne šetrné k životnému prostrediu a umožňujú zdobenie priestorov pre akékoľvek stylisté. Príslušenstvo z radu Gloria si zasluhuje osobitnú pozornosť. Štvorcová biela kaša s miernou zrkadlovou brilanciou dá šľachtu obytnej miestnosti aj balkóna.

Kompozícia môže byť umiestnená na podlahe, ako aj na špeciálny stojan, vyplňte interiér so svetlými a pravami tvarom. Dobre fit biele výrobky pre spálne, kde sa odporúča zriediť „zlaté“ veci.

Aby bol dizajn byť útulný a pokojný, prírodné vlákna by mali byť prítomné v miestnosti (záclony a čalúnenie nábytku).

Krásna dekorácia pre interiér bude slúžiť ako hlina scheurich kaša pokrytá kovom a striebornou glazúrou. Vyrábajú sa vo forme kocky, elipsy, semicile a sú ideálne pre orchidey. Čierne, biele a sivé produkty správnych tvarov budú krásne umiestnené v klasických izbách, a vlnité rezané plátky sa stanú hlavným prvkom moderného dekor.

O tom, ako sa tváre z cementu a tkaniva s vlastnými rukami, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: