Knihy-Knihy: Ako urobiť s vlastnými rukami?

Box-kniha vyrobená vlastnými rukami – nádherný darček na dovolenku alebo narodeniny. Fantasy a vnorená práca žijúceho človeka robia takýto súčasný obzvlášť cenný a významný, a nikdy nebude porovnávať s kúpnou, aj keď veľmi drahá a krásna vec. Vytvorte jedinečné príslušenstvo doma, pomocou jednoduchých materiálov a manuálnych pokynov.

Typy a formy

Malé krásne box z knihy je pôvodná vec, ktorá môže byť použitá na skladovanie malých predmetov – šperky, vlasové dekorácie, suveníry, oblečenie pre ihlové práce, ale aj za peniaze. Dekoratívny kontajner môže byť dodatočne dodávaný s cache, v ktorej sú zvyčajne umiestnené nezabudnuteľné veci.

Vo veľkých kníh so suvenírmi, dokladov, dokumentov, fotografií, ak urobíte 2-3 priehradky s pomocou mäkkých oddielov, bude vhodné umiestniť šperky v nich. Kompaktné hlboké caskets sú vhodné pre nite, tlačidlá, skladovanie, korálky a ďalšie príslušenstvo.

V podstate sa takéto zásuviek vykonávajú z dreva, kovu, kameňa, kostí alebo plastu, ale existuje jednoduchšie rozhodnutie – urobiť podobnú skrutku zo starej knihy.

Externe Superf identity zahŕňa rôzne formy produktu a typy jeho dekor:

 • Môže to byť veľká kniha box pre šperky;
 • Knižný trezor, vybavený malým zámkom;
 • Variant miniatúrneho, ale objemového čistenia;
 • Kniha v tvare hrudníka lepeného z dvoch alebo troch kníh rôznych formátov so zásuvkami – najkomplexnejší produkt pre seba-vykonanie.

Je možné ozdobiť majstrovské dielo s papierom, plsť, všetky druhy dekorácií – umelé kvety, korálky, stuhy, papierenské čísla a hotové suveníry.

Najzaujímavejšou možnosťou pre navrhovanie akejkoľvek krabice je decoupage. Táto technika poskytuje techniky spracovania, ako je patecing, šablóny, pozlátenie, dekoráciu látky a papiera. V zásade možno použiť rôzne materiály a techniky na výzdobu pripravenej krabičky. Avšak, takéto diela potrebujú určité zručnosti a pre tých, ktorí sa prvýkrát rozhodli urobiť suvenírovú vec s vlastnými rukami, je lepšie používať jednoduchú technológiu.

Prípravné práce

Pre výrobný proces budete potrebovať starú zbytočnú knihu s tvrdými natávačmi, hustými listami papiera, kancelárskym nožom a sada čepelí, nožnice, škótskeho lalaru, kovový vládca. A je tiež potrebné pripraviť polyvinylacetátové lepidlo (PVA), spoľahlivé, rýchlo zamrznuté lepidlo, najlepší „moment“, alkohol (šelah) a kôrovitý lak, farby – akryl a olej, ceruzka a strapce na používanie kótovaných fondov.

Ďalšie materiály pre registráciu – obyčajné listy papiera, dekoratívnych prvkov, pre to sú rozbité náušnice alebo brošne, stuhy a stuhy, kusy multi-farebných plsti, môžu potrebovať tenké vlasové pásy, ak je túžba urobiť spony.

Trieda

Darčeková krabička rozdelené do niekoľkých stupňov.

 • Najprv označte značku Casket. Aby ste to urobili, musíte otvoriť knihu, otočte hárok pripojenie knižnej bloku s viazaním a prvým listom as pomocou svorky, aby ste ich upevnili na kryt.

 • Na ďalšom hárku by ste mali nakresliť štvorcový alebo obdĺžnik, čím sa vytvorí odsadenie z okraja 2 cm. Bude to potrebovať byť elegantný a hladko vyrezať z hrúbky folio.

 • Nemôžete rezať cez všetky stránky, pričom 3-5 listov a uvedenie kovového vládcu. Stojí za to zaplatiť osobitnú pozornosť rohom. Stránky s „Windows“ by mali byť opatrne otočené a tiež opravte svorku.

 • Keď sú všetky strany narezané na kryt, musíte plakať vnútornú časť budúcej rakve. Papier je umiestnený na dne, po ktorom je z vnútra a mimo PVA lepidla, všetky listy sú prepichnuté – nie je potrebné ich chorý. Jeden ďalší papierový list je uvedený na vrch, po ktorom musí byť dizajn umiestnený pod tlakom 12 hodín.

 • Najlepší list sa potom odstráni, bočné steny sa teraz uložia. Je čas narezať Forboy a prvý list rovnakým spôsobom ako ostatné stránky, sú lepené, a opäť dajte obrobok pod tlakom 2-3 hodiny.

 • Ak chcete opustiť kryt v pôvodnej forme, musí byť umiestnený maľbou stuhou, a potom maľovať vnútorné a vonkajšie bočné časti kazetu akrylu. Voľba farieb zostáva pre kolísku, ale zaujímavejší dizajn môže byť dosiahnutý výberom tmavých tónov základne, napríklad tmavohnedého, alebo zmesi hnedých a čiernych odtieňov. Farba sa aplikuje v niekoľkých vrstvách, z ktorých každý by sa mal podariť pred uplatnením nasledujúcich. Rovnakým spôsobom je alkoholový lak prekrytý v 3 vrstvách.

 • Nakoniec používa na vytvorenie malých trhlín CROCKEL. Viac Natural Cracking vyzerá, ak sa vykonáva s valčekom. Vyschnúť asi 6 hodín.

 • Vytvorené scénické trhliny by sa mali stratiť na olejovú kompozíciu alebo pastel, výhodne, kontrastový tón.

 • Ďalšou fázou je zafarbenie, vykonáva sa pomocou utierok a prútikov stieraním. Krabica môže byť daná červený, zelený odtieň, alebo urobiť jeho povrch s miešaním dúhom rôznych teliat. Môžete naliať vybrané farby z rôznych koncov, takže sú zmiešané a kontrolujú proces použitím prútika. Farba by mala byť mierne rozšírená.

 • Krabicu môžete vyschnúť na rovinu, a výsledný vzor, ​​aby ste opustili obidva alebo mohli byť opravené pridaním ďalších farieb a naklonením knihy. Nastavenie je však možné, kým sa na povrchu nevytvorí filmová vrstva. Spravidla sa to stane po 4 hodinách. Plne schováva po 2-3 dňoch.

 • Konečná fáza je upevnená dvoma vrstvami laku a vnútornú dekoráciu s papierom pre scrapbooking.

Ak si želáte, môžete ozdobiť box so suvenírom s farebným plsti, že ho lepením na stranách, materiál sa odoberá pre kryt iného sfarbenia. Ak chcete zatvoriť rohy, sú na tkanine vyrobené na tkanine, a materiál doplní vo vnútri, cítiť je tiež potrebné na zabitie a zastavenie. Vysušil produkt pod tlakom.

Ak chcete dať uniformu reliéfu rak, Môžete sa držať jeho vonkajšie povrchy, a potom maľoval papier, ktorý potom môže byť natretý pomocou špongie s farbou v akejkoľvek farbe. A výsledné záhyby by mali byť natreté. Podrobnosti o dekor pre každú chuť sú upevnené zhora – kvety z krúteného papiera, luky saténových pásov, iných dekorácií. Váš exkluzívny darček je pripravený na ruku!

Ako vytvoriť krabicu, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár