Krbové hodinky: Čo sa stane a ako si vybrať?

Hodiny sú už dlho jedným z prvkov dekorácie interiéru. S svojou pomocou je ľahké zistiť čas, ktorý je oveľa pohodlnejší, než hľadať telefón alebo skontrolovať čas na notebooku. Moderné obchody Súčasné modely rôznych veľkostí a štýlov. Okrem toho je dôležité zvoliť si vysoko kvalitný mechanizmus, ktorý bude trvať mnoho rokov svojím vlastníkom.

Zvláštnosť

Dnes sú krby inštalované v priestranných súkromných domoch a ich imitácia je veľmi obľúbená v malých izbách a apartmánoch. Ak chcete ozdobiť krb a urobiť interiér pohodlnejší, používajú sa rôzne prvky dekorov, vrátane hodín.

Vybrať si z takejto dekorácie, musíte sa týkať. Model sa musí vykonať v celkovom štýle miestnosti a je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov.

Trh predstavuje niekoľko typov hodinových mechanizmov.

  • Mechanický. Ide o tradičné modely, ktoré sa vyznačujú praktickosťou, ušľachtilým vzhľadom a príjemnými šípkami. Okrem toho takéto možnosti dokonale dopĺňajú klasický alebo vintage interiér.

  • Kremenný. Tento typ mechanizmu je považovaný za najpresnejší. Modely Quartz pracujú na batériách, takže musia byť pravidelne nahradené.

  • Elektronický. Digitálne možnosti sú najčastejšie inštalované na krbových policiach v miestnostiach, ktoré sú vyrobené v modernom štýle. Takéto hodiny sú často doplnené rôznymi funkciami, napríklad kalendárom, teplomerom a barometrom. Elektronické hodiny majú jednu významnú nevýhodu: Ich mechanizmus je ovplyvnený elektrickými poliami, v dôsledku čoho sa môže zobraziť nesprávny čas.

Materiál

Moderný rozsah krbových hodiniek poteší nejaký znak tohto príslušenstva. Trh ponúka riešenia z rôznych materiálov. Nižšie sú najobľúbenejšie možnosti.

Drevo

Woods z dreva sú vhodné pre každý interiér. Môžu mať stručný aj prísny dizajn a doplniť rôznymi rezbami. Modely v drevenom prípade majú zvyčajne veľký číselník s arabskými alebo latinskými číslami.

Prečítajte si viac  Ako vytvoriť Kashpo pre kvety s vlastnými rukami?

Bronz

Bronzové modely sa vyznačujú vynikajúcim dizajnom. Sú ideálne pre klasické interiéry. Takéto možnosti sú zvyčajne zdobené rôznymi obrázkami alebo obrázkami.

Mramorový

Mramorové hodinky majú bohatý a nádherný vzhľad. Navyše, Vyznačujú sa vysokou pevnosťou a trvanlivosťou, ale majú pomerne vysokú cenu.

Sklo

Takéto modely sú vhodné pre klasický aj moderný štýl. Sklenené hodinky vyzerajú ľahko a sofistikované. Vyrobené v rôznych formách. Ich mínus je krehkosť materiálu.

Kameň

Moderné kamenné modely vyzdobia akýkoľvek štýlový smer. Majú veľký počet možností dizajnu.

Kovový

Kovové výrobky môžu mať prísny aj neštandardný dizajn. V závislosti od osobných preferencií nájdete variant ľubovoľného formulára.

Plastový

Toto sú rozpočtové možnosti, ktoré sa vykonávajú v rôznych štýlových smeroch. Plastové modely nie sú rozlíšené trvanlivosťou a trvanlivosťou, ale materiál nezmizne pod vplyvom slnečného svetla.

Dizajn

Hodiny môžu byť vykonané v akomkoľvek štýle. Najobľúbenejšie pokyny sú uvedené nižšie.

Klasický

Takéto hodiny sa vyznačujú bohatou a vynikajúcou vzhľadom. Často existujú možnosti pri vystavení rôznych udalostí alebo vyrobené vo forme ľudí, zvierat, budov. Klasické možnosti štýlu môžu byť zdobené candelabras, niť alebo vzory.

Pokiaľ ide o farebnú schému, je to rôznorodé. Takéto hodiny sa často vyrábajú z dreva, kameňa, kovu alebo mramoru.

Pôvodne sleduje produkty s bojom na kučeravé stojan.

Škandinávsky

Toto sú zdržanlivé a nízkoprofilové modely. Pre škandinávsky štýl je charakterizovaný použitím pokojnej farebnej schémy s malým množstvom ďalších dekoratívnych prvkov.

Vanguard

Pre takéto modely sú charakteristické nezvyčajné formy a dizajn. Často existujú možnosti zelenej, modrej alebo červenej. Avantgardné modely dokonale dopĺňajú interiér v modernom štýle.

Minimalizmus a highte

Najlepšie zo všetkých, digitálne možnosti sú vhodné pre takéto interiéry. Pre tieto moderné štýly je charakterizovaný stručný dizajn, niektoré majú číselník bez čísel. Navyše, krásne pri pohľade na modely bielej, sivej alebo čiernej.

Prečítajte si viac  Vlastnosti pelargonium "luster"

Ekosil

Tento štýl je spojený s používaním prírodných materiálov. Hodiny spravidla majú diskrétny dizajn. Vynikajúcim riešením bude výrobky z dreva alebo kameň bez čísel.

Moderný

Takéto hodiny majú spravidla podvozok neštandardného formulára. Často sa vykonáva vo forme siluety alebo slávnej budovy.

Krajina

Hodiny vyrobené v tomto štýle by mali vytvoriť teplo a pohodlie, takže zvyčajne majú mäkké a hladké formy. Častejšie sú vyrobené z prírodných materiálov. Okrem toho môžete často nájsť hodiny vo forme rustikálneho domova alebo kukačky.

Provence

Toto je romantický a jemný smer, takže hodiny sa vykonávajú v jemnej farebnej schéme pastelov. Pokiaľ ide o tvar výrobkov, môže to byť. Možnosti vo forme bunky alebo malého domu.

Výrobcovia

BULOVA

Jedná sa o americkú značku, ktorá produkuje vysoko kvalitné mechanizmy Quartz. Robia klasické modely rôznych veľkostí, ktoré sa vyznačujú trvanlivosťou a trvanlivosťou.

Ridgeway

Spoločnosť bola pôvodne zapojená do výroby nábytku a uprostred minulého storočia, prehodnotené na výrobu vonkajších a krbových hodiniek. Spoločnosť vytvára jedinečné modely v klasickom štýle, a tiež často používa a retrovil.

Hermle

Toto je najnáročnejšia spoločnosť v západnej Európe. Mark dodáva svoje mechanizmy pre 80% výrobcov interiérových modelov. Všetky krbové výrobky sú vyrobené v klasickom štýle.

Howard Miller

Toto je najstaršia americká spoločnosť špecializujúca sa na hodinovú výrobu. Okrem toho je to dosť významný svetový výrobca mechanizmov hodiniek. Samotné hodinky sú vyrobené v Nemecku, pretože to bola pôvodne nemecká značka.

Cisársky

Talianske hodiny sa vyznačujú vynikajúcim dizajnom. Existujú jednoduché modely. Ale najzaujímavejšie a originálne produkty sú hodiny vo forme rôznych obrázkov, napríklad vozíkov s koňmi.

Vostok

Toto je ruská spoločnosť založená v roku 1942. Teraz spoločnosť vyrába obe klasické modely z prírodných materiálov a rozpočtových moderných možností z plastových a iných materiálov.

Prečítajte si viac  Ako urobiť nástenné hodiny s vlastnými rukami?

Rozpočtové hodinky sa vyrábajú v Číne. V krajine je veľký počet tovární, ktoré prinášajú všetky druhy modelov ruského trhu v rôznych štýlových smeroch.

Krásne príklady

Pre klasický štýl sú bronzové hodinky dokonale vhodné vo forme gréckych bohov.

Drahý a originálny vzhľad komplexu vintage Clock.

Pre klasický interiér si môžete vybrať premenlivú formu na malý improvizovaný stojan.

Moderný interiér môže byť doplnený s pôvodným kovovým modelom.

Krásny interiérový doplnok bude drevené hodinky zdobené vyrezávanými levmi s korunou.

Ako urobiť krb hodinky s vlastnými rukami, pozrite sa na video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: