Kvetinový stojan: Typy a tipy na výber

Živé kvety sú prítomné v takmer každom apartmáne, domov alebo kancelárii. Oni nielen zdobia izbu, ale aj nasýtiť ho čistým vzduchom, a tiež zlepšiť náladu a odstrániť stres. Pre ich umiestnenie používajte špeciálne stojany.

Zvláštnosť

Farebné stojany pomáhajú pri vyriešení mnohých problémov pri umiestnení týchto:

 • Toto je dobré riešenie problému nedostatku voľného miesta;
 • Existuje voľný prístup, aby sa voda a starala sa o ne;
 • Možnosť náhodného prepad vody alebo prechodu Zeme pre domáce nábytok je vylúčený: nočné stolíky, stoly, skrine;
 • Vonkajšie a veterné parapety nie sú zatvorené;
 • Štýlové kvetinové stojany sú veľmi organicky zapadajú do interiérov a pomáhajú krásne zabrániť kvetom akejkoľvek druhu a veľkosti;
 • Kvety spolu so stojanom sú na miestach s optimálne vybraným solárnym osvetlením pre nich.

Názory

Zvážte typy kvetov.

Stojan

Jednotné tácky pre domáce farby veľkých veľkostí sa nazývajú regály. Sú veľmi odolné, pretože ich účelom je vydržať pomerne veľký hrniec a nič menej veľký kvet v ňom. Paleta na tečúcu vodu pod hrncom musí tiež zodpovedať svojej hmotnosti. V regáloch, takéto vnútorné kvety sú zvyčajne inštalované ako: ficuys, palmy, hibiskúmy a iné.

Ak používate vysoký stojan, potom vopred, pokiaľ bude kvet rásť vo výške.

Na kolesách

Modely na kolesách do značnej miery zjednodušujú pohyb objemných hrncov s kvetmi. Môže to byť viacúrovňový dizajn pre vytvorenie mini-skleníka alebo jedného stojana.

Najjednoduchší stojan na farby na kolesách sa vykonáva vo forme malej plošiny nachádzajúcej sa v tesnej blízkosti podlahy. V prípade potreby sa dá presunúť na nohu, čistenie a návrat na miesto. Komplexnejšie modely môžu umiestniť niekoľko hrncov.

Fázy viacúrovňových podperov sa nachádzajú v rôznych výškach. Nižšia vrstva môže ležať takmer na podlahe a horný – takmer odpočinok v strope.

Dekoratívny

Dekoratívne farby pre kvety sami konajú v úlohe umeleckých diel. Dizajnéri Fantasy Design sú pripojení k procesu ich vývoja a výroby. Možno, Najobľúbenejšie modely stoja vo forme kvetov a bicyklov. V kvetoch s krásnymi dekoratívnymi hrncami môžete dať kvetinu v hrnci, a môžete ho pristáť priamo do stojana, podliehajú tesnosti umiestnenia farieb.

Bicykle sú veľmi populárne vo veľkých domovoch. Elegantné, s krásnymi kolesami a zakrivenými držadlami modelu, samozrejme, nejdem nikam, stoja a robia pohľad. Takmer všetky kvetinové stojany vo forme bicyklov sú vykonané v retrovílovaní.

Originálne stojany pre farby s testovacími trubicami. Spravidla sa používajú na živé farby. Voda sa naliala do každej testovanej trubice a vložte jeden kvet.

Roh

Rohy v miestnosti – to je jeden z najobľúbenejších miest v dome na inštaláciu tácky s kvetmi. Môžu to byť slobodné a viacstupňové a spravidla na šírku sú veľmi kompaktné. Geometria úrovne môže byť okrúhla, štvorcová, obdĺžniková. Väčšina z týchto stojanov je inštalovaná na podlahe, ale existujú tabuľkové modely.

Rohové tácky pre hrnce nezasahujú do priechodu a nemajú silne obmedzte voľné miesto v miestnosti.

Kvetináče veľkej veľkosti na takýchto podpere sú priblížené k podlahe a tie, ktoré sú menšie – vyššie.

Pozastavený

Závesné kvety sú ideálnou možnosťou pre izby s malou oblasťou alebo pre izby, kde je podlaha plne zapojená do nábytku. Dizajn takýchto políc môže byť odlišná a určená pre jeden hrniec a niekoľko.

Najobľúbenejšie pozastavené farby sú drevené konštrukcie alebo len rovné police. Ich veľkosti závisia od počtu hrncov, ktoré je potrebné umiestniť, ako aj z miesta na stene pridelenej pod policami kvetov.

Pôvodne a krásne sleduje západné dámy, kde je každý krok samostatným miestom pre banku. Môžu byť dosť malé – s dvoma krokmi a môžu sa skladať zo šiestich a dokonca osem krokov.

Tiež používa na použitie v dome pozastavenej Kashpo. Neexistujú žiadne otvory v samotnom Kashpo, takže tekutina nefunguje nižšie.

Testovacie zariadenie sa zvyčajne vykonáva v tkacích technikách. Je tiež vyrobený z plastov a iných materiálov.

Materiál

Kvetinové stojany môžu byť vyrobené z niekoľkých typov materiálov.

Drevo

Strom je považovaný za najšetrnejší materiál šetrný k životnému prostrediu. Okrem toho, strom môže byť natretý v akejkoľvek farbe alebo práve pokrytá lakom s dôrazom na krásu prírodného materiálu. S špeciálnymi nástrojmi na drevo, krásne výkresy a ozdoby sú vyrezané.

Živé kvety a strom sú dokonale kombinované. Takéto kompozície sa harmonicky zapadajú do akéhokoľvek interiéru. Sú vhodné pre ekologické štýly, klasické, provence, krajinu. Aj v každom interiéri urobia vynikajúcu spoločnosť s dreveným nábytkom: stoly, stoličky, pohovky.

Drevotrieskový

Drevená drevotriesková doska je považovaná za jeden z najjednoduchších spracovateľských a lacných materiálov na výrobu stojanov farieb. Dosky sa môžu líšiť v hrúbke, dĺžke a dizajne. Okrem iných výhod môže byť drevotriesková doska ako materiál pre police zvýrazniť jednoduchosť starostlivosti, trvanlivosti, rôznych materiálov.

Avšak v priestoroch s vysokou vlhkosťou z ich použitia je lepšie odmietnuť, pretože drevotriesková doska impregnovaná mokrými pármi sa môže rozhodnúť.

Kovový

Kov sa často používa ako rámec štruktúry vo farbách stojany s policami z iných materiálov: sklo, plastové, drevotrieskové dosky. Môže tiež pôsobiť ako mona materiál vo výrobkoch.

Zvlášť krásny vzhľad na kovové stojany. Takéto modely sa považujú za silnejšie voči ostatným, schopným odolať väčšiemu počtu kvetinových hrncov. Kovanie Stroje poskytuje elegantné možnosti vytvárať produkty vo forme kvetov, vozíkov, invalidných vozíkov, bicyklov, krásne skrútené majstrovské diela.

Plastový

Plastové police pre kvety sú jednou z najviac rozpočtových možností pre domáce alebo bytové vybavenie. Vyznačujú sa rôznymi farebnými rozsahom a formami. Police na kvety z plastu sa neboja vodu. Môžu byť bezpečne používané na miestach s vysokou vlhkosťou. Tiež za nimi je ľahké starostlivosť, utieranie vlhkou handričkou.

Hmotnosť takýchto políc je malá a dokonale odkladá s stenami, takže sa používajú na stenách, ktoré majú určitý limit zaťaženia.

To stojí, že viacstupňové regály pre farby z plastu nemusia vydržať príliš ťažké hrnce. Preto je potrebné venovať pozornosť hmotnosti pokovovaných hrncov, výber vzoriek jednoduchšie.

Ratný

Rotan farebné stojany sa stanú skutočnou domácou dekoráciou. Rattan je prirodzený a umelý. Prírodný ratan – Tieto sú ošúpané a sušené tropické palmy. Dĺžka týchto stoniek môže dosiahnuť 300 metrov. Ľahko sa ohýbajú a s ich pomocou môžete vytvoriť ľubovoľnú formu. Krásne prekladania je vyrobené zo silného jadra rozdeleného stonku, vďaka ktorému sa regály nepovažujú a nezmenia ich formu. Hotové výrobky z ratanu sú roztrhané kože, kôry alebo lakované.

Umelý ratan – Toto je inovatívny materiál získaný extrúzornou štúdiou, to znamená, aby sa pripojili k tepelne zmäkčeným syntetickým surovinám cez otvory určitej veľkosti. S touto technológiou, stuhy s imitáciou drevnej kôry, okrúhlymi prútmi, plochými textúrnymi pruhmi.

Sklo

Sklenené police pre farby sú vhodné pre akýkoľvek interiér. Rozsiahle príležitosti na vytvorenie tvaru police pomáhajú vytvoriť obrysy určitého interiéru. Môžu byť okrúhle, oválne, štvorcové, obdĺžnikové. Z pohára sú vyrobené ako vysoké aj nízke police pre jeden alebo viac kvetov.

Na výrobu kvetinových konštrukcií používajte transparentný a matný, farba, tónované sklo. S cieľom rozšíriť životnosť, je objednaný.

Ostatné materiály sa spravidla používajú pri výrobe sklených políc: kov, plast, drevo. Všeobecne platí, že takéto tandemy robia dizajn silnejší.

Možnosti dizajnu

Môžete usporiadať regály pre farby pomocou rôznych možností dizajnu.

biely

Biele farebné stojany je verzia Win-Win. Akýkoľvek tvar a z akéhokoľvek materiálu, ktorý je takýto výrobok, je dokonale naleje do interiéru rôzneho štýlu. Biely stojan v kombinácii so zeleňou vnútorných rastlín vyzerá jemne a romantické. Zároveň takáto duo zlepšuje náladu, dáva pocit energie.

Štýl loftu

Pre stojany tohto štýlu charakterizované hrubým výkonom, kovanými časťami, surovými drevom a kovmi. Podkrovný štýl impregnovaný priemyselnou atmosférou. Produkty v modernom štýle Loft bude vždy centrom pozornosti a kvety v nich budú hrať novým spôsobom. Z Loft Style by nemali čakať na šnúru a luxus.

Nemali by ste byť prekvapení, ak uvidíte časť stroja alebo šijací stroj ako základ farieb. Všetky produkty sú veľmi štýlové, udržiavané v minimálnej technike.

Prívod

Stojany pre kvety vo forme police vždy sa stávajú dekoráciou domu a skutočným malým kvetinovým posteľou. S pomocou police na jednom mieste môžete zbierať niekoľko hrncov a harmonicky ich komplikovať. Takýto stánok sa môže pohybovať z jednej miestnosti do druhej, meniacej sa dislokácie v závislosti od ročného obdobia.

Spravidla sú regály vyrobené z kovu, dreva alebo drevotrieskovej dosky, to znamená, že tieto materiály, ktoré môžu odolať významným zaťaženiam. Na police sa môže použiť aj vytvrdzovacie sklo.

Tipy na výber

S cieľom urobiť správnu voľbu, dodržiavať radu špecialistov.

 • Výber stánku, zvážte funkcie a štýl vášho interiéru.
 • Stojany veľkej veľkosti nie sú vhodné malé izby. Budú sa zúčastňovať na vzácnej oblasti a zasahujú do pasáže.
 • Nezabudnite, že plastové stojany sú vhodné len pre suché izby.
 • Ak ste vo všetkom ventilátor Ekosil, venujte pozornosť inštanciám prírodného dreva alebo ratanu.
 • Počas výberu stojana nezabudnite skontrolovať kvalitu povlaku, na ktorom by nemali byť žiadne štiepanie, trhliny, škrabance.
 • Pripojenia častí musia byť trvanlivé a spoľahlivé.

Stojan musí byť spoľahlivo stojaci na povrchu, nie je povolené žiadne skreslenie.

Originálne nápady na registráciu

Zvážte niekoľko možností pre dizajn.

Schodisková polica so sklenenými policami

Neobvyklé riešenie, aby sa kovový rám vo forme vetiev stromu zvýrazňuje stojan na kvety z hmoty iných inštancií. Malý vták na jednom z vetvičiek, ako sa posadil na relaxáciu. Obdĺžnikové police sú vyrobené z hrubého a trvanlivého skla, ale kvôli transparentnosti dávajú ľahkosť.

Trojkolesový bicykel s prútikom košíka

Zdá sa, že myšlienka dizajnéra tohto majstrovského diela naznačuje, že táto krása tu nie je dlhá – jej majiteľ skočil na podnikanie a čoskoro odíde, obdivuje. Štýl sám na bicykli a opláchnutí z ratanového koša pripomína retro alebo provence.

Napriek pomerne veľkým dimenziám v dĺžke a výške, dizajn vo všeobecnosti vyzerá veľmi vzduch kvôli elegantným častiam častí a oceľovej farby.

Stojan pre farby vo forme skrutkového schodiska

Kovaný golierový stojan sa harmonicky zmestí do miestnosti s prvkami luxusného štýlu (napríklad barokový), stane sa vrcholom v klasickom interiéri, pridajte k nemu sofistikovanosť. Model vykonaný vo forme skrutkových schodísk pozýva mentálne lezenie, sprevádzané kvetmi.

Technológia výroby kovaných produktov zahŕňa vytváranie produktov s obrovskou hranicou sily, takže môže byť niekoľko ťažkých hrncov s kvetmi na takomto schodisku.

Ako vytvoriť stojan na kvety z plastového potrubia s vlastnými rukami, učiť sa v ďalšom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár