Photoframes-Collages v interiéri

V nadchádzajúcom storočí, tendencia zdobiť interiéry s fotolezickými farbami – fotografie v špeciálnom krásnom rámci. Zaujímavý trend sa vyznačuje pouličníkmi, originalitou, dokonale spojené s nábytkom, časopismi, rastlinami, umeleckými predmetmi, funkčnými zariadeniami.

Klady a zápory

Foto rámčeky – Toto sú zariadenia na demonštrovanie fotografií a multi-rámčeky – produkty pozostávajúce z niekoľkých rámov v kombinácii s ostatnými. Takéto príslušenstvo môže byť umiestnené na stôl, visieť na stenu v interiéri. Harmonicky dopĺňajú okolité prostredie, prinášajú nové, čerstvé poznámky k spoja. V malých štvorcových alebo obdĺžnikových baguetach, môžete umiestniť fotografie osláv, radostné udalosti, návštevy pamätných miest. Takéto fotografie budú vždy napadnúť príjemné pocity, pripomenúť jasné minúty alebo šťastné chvíle života.

Fotografie Zamestnanci-koláž – Toto je malý rám, kde bude vždy miesto pre staré alebo nové, ale nezabudnuteľné fotografie. Určite sa stane skutočnou dekoráciou v jednoduchom alebo štýlovom interiéri, je dôležité, aby si vybral veľkosť, formu, ozdoba, aby sa vynikajúce doplnky dokonale dopĺňali do okolitého doplnku a ľahko doplnených fotografických obrázkov.

Krásne fotorámiky môžu byť umiestnené v každej izbe. Budú slúžiť ako nádherná dekorácia v akejkoľvek rodine, a dokonca aj osamelý človek s fotografickým rámom dokonale zdobia obývaciu izbu, spálňu, kanceláriu. Rybár alebo lovec bude môcť umiestniť fotografie chytených trofejí, korisť a dizajnér je najúspešnejšími projektmi v interiéri. Milujúce páry ako kvety, biele holuby, vtáky sú milenci a iné romantické obrazy.

Sortiment fotografických rámov pre viac fotografií alebo jeden obrázok je veľmi veľký. Sú rôzne veľkosti, farby, rámovanie – vyrobené z kovu, drevoobrábacie výrobky, plastové. Možnosti dizajnu sú tiež odlišný – neutrálny štýl, diskrétne, svetlé, starožitné, pod starovekom. Multi-rámce by mali byť umiestnené v závislosti od položiek dekoratívnosti a interiéru.

Hlavnou výhodou fotografických rámov – objednané vystavenie nezabudnuteľných fotografií. Pomocou malého zariadenia môžete:

 • Krásne a efektívne prenášajú divákovi najživšie pamiatky pamiatok, historických miest;
 • harmonicky zoskupené niekoľko fotografií a dosiahlo nádherné, štýlové koláž;
 • Odmietnite populárne riešenia a zbierajte v jednej veľkej fotografii z nezabudnuteľných, príjemných momentov.

Multimoky – dostatočný dobrý a rozpočtový spôsob, ako zriediť banálny interiér, priniesť nudný dekor na pôvodnosť, zábavu. Napriek rozvoju digitálnych technológií, moderné, krásne fotorámiky naďalej vychutnať stabilný dopyt a zdobia domáce interiéry. Bude však nespravodlivé, ak na par s zjavnými výhodami, ktoré nie je naznačovať niekoľko menších minesov takejto štýlovej koláže.

 1. Viacnásobný sa musí zhodovať s konštrukčným smerom miestnosti, preto musí byť príslušenstvo schopné správne vybrať.
 2. Foto rámček stále nie je obrazom slávneho bojisku, modernistického alebo kubistického, nie je schopný plne zdobiť interiér v ruskom štýle, hi-tech, barokový.
 3. Malý atribút dekoru bude vyzerať nažive, zaujímavé, ak vo vnútri bagety miesto naozaj atraktívne fotografie, charakterizované zmyslom, umeleckým chuťou, jas, jasnosť.

Banálne, neprirodzené, nudné fotografie v fotorámskom ráme nespôsobí pozitívne emócie.

Čo sa stane?

Moderné fotorámčeky, multiplemen sa líšia v mnohých kritériách. Okrem štandardných riešení, keď je jedna veľká fotografia vhodná v jednom rámci, na trhu dekorácie, baguety sú ponúkané variabilitou. Oni sú:

 • kompozitný;
 • viacúrovňové;
 • multilaterálne;
 • škaredé;
 • desktop;
 • kĺb;
 • modulárny;
 • so stojanom.

Obrovský rozsah vám umožňuje vybrať si produkt, ktorý zodpovedá nálade, predmetom fotografie koláže, vnútorného smeru. Môžete tiež kúpiť súbory rámov na ubytovanie v rôznych izbách. Moderní výrobcovia Baguettes predpovedajú hlavné požiadavky používateľov a ponúkajú pomerne bohatý výber rámcov pre akúkoľvek estetickú chuť. Každý, kto si želá vytvoriť domáci komfort v jej byte, aby sa dosiahol charakteristický efekt, takže to vyzerá bohaté a zároveň krásne, si môžete vybrať produkty, ktoré spĺňajú osobné preferencie.

Ak sa rozhodne o štylování obytných priestorov v takom zaujímavom spôsobe, na materiáloch výroby, možnosti a veľkostiach by sa mali podrobne zastaviť.

 1. Digitálny (Na 3, 12 obrázkoch a ďalšie). Jedná sa o moderné elektronické zariadenia. Fotografie v takýchto fotorámoch fotografií sú uložené v integrovanej pamäti. Ak je to potrebné, obrázky môžu byť porušené manuálne alebo pomocou ovládacieho panela. Vyzerajú dobre v interiéri s veľkým počtom funkčných techník.
 2. Plyšový. Neobvyklé a veľmi roztomilé dekorové prvky. Vyrobené z mäkkých materiálov – penová guma, vlna, svetlá, ľahká tkanina. Vnútri bagety môžete dať fotografiu svojho milovaného človeka, malé dieťa. Najlepšie miesto pre expozíciu – Detské, Spálňa, Obývacia izba. Roztomilý panel je zvyčajne navrhnutý pre jednu fotografiu, a nie na 4 a viac kariet.
 3. Keramický (pre 10-11 malých obrázkov). V takomto paneli 9 dňa 12 je k dispozícii umiestniť fotografie rôznych predmetov – z rodinných fotografií do diplomov, patentov. Rôzne čísla, vzory, ozdoby a iné dekorácie vyčnievajú ako štýlový dekor. Multi-grams výrazne zdobia interiér v rustikálnom štýle, krajine a podobných smeroch.
 4. Kovový (pri 5-7 fotografiách). Kovové bagety: strieborné, pozlátené alebo chrómované vyzerá veľkolepé realistické. Poďme, námestie. Krásne rámovanie je prítomné. Môžu byť použité na ozdobenie futuristického, mestského, priemyselného štýlu, harmonicky zmestiť do hi-tech. Úspešná inštalácia – kancelárske priestory, skrine, obývacie izby.
 5. Sklo (8-12 snímok). Krásne panely sú vyrobené z tvrdeného skla. Sa líšia od podobných riešení štýlové, expresivity. Často maľované vo farbách ušľachtilých kovov. Baguettes sa stanú vynikajúcou dekoráciou svadobných fotografií 9-11 kusov alebo nezabudnuteľné obrázky v romantickom výlete spolu. Avšak, foto rámček zo skla by sa mal starostlivo starať.
 6. Drevený (7-10 fotografií). Klasická možnosť pre panel. Rámy sú zvyčajne zdobené štýlovými dekorovými vzormi, ozdobami alebo štylizovanými pod farbami drahých kovov. Bageta zo stromu je vhodný na udržanie ruky. Dáva príjemné hmatové pocity. Foto rámček je univerzálny a môže ozdobiť interiér v obývacej izbe, spálni, kanceláriu, detské.

Bez ohľadu na to, koľko fotorámik je vypočítaný, Pre takýto atribút interiéru by mal byť starostlivý tak, aby nestratil estetický druh. Na mnohých fotografoch (24 alebo viac) sa odporúča nakupovať multi-snímky vo forme Rhombusu, obdĺžnika. Hlavné výhody príslušenstva – štýl, stručnosť, dlhodobé prevádzkové obdobie. Trojitý foto rámček Ukazuje veľmi zaujímavé riešenie pre dizajnérov, umelcov, hudobníkov.

V pridelenom priestore môžu dať obrázky určitého štýlu smeru a ozdobiť dekor prázdny steny, písací stôl.

Materiál

Spolu so slávnymi materiálmi: keramika, sklo, drevo, kovové použité na výrobu fotografických rámov, Používajú sa moderné polyméry. Plastové bagety majú tiež trvalo udržateľný dopyt spotrebiteľov. Hlavné výhody takýchto panelov sú nízke náklady, dlhá životnosť, sila, spoľahlivosť.

V niektorých situáciách je vhodnejšie kúpiť fotorámik Plastový, Zvlášť ak je možná možnosť vystaviť interiérovú položku vo vlhkej miestnosti, kde sú možné teploty – v krajine, v súkromnom dome, ktorá je zriedkavo navštívená. Drevený Viac s vyššie uvedenými podmienkami môže rýchlo prasknúť. Príslušenstvo plastov bude trvať v tomto prípade oveľa dlhšie.

Tipy na výber

Krásny fotorámik je možné objednať z dreveného majstra, kovu, keramiky alebo kúpiť v online obchode, na trhu. Výhody prvej možnosti sú viac než zrejmé – je možné vyjednávať o cene príslušenstva, výber faktúry, dizajnu, veľkostí a iných podmienok. Ďalšie plus – dekorácie bytového prvku dekor, ktorý nie je presne na predaj. Nájdite však skúseného špecialistu, ktorý je schopný urobiť štýlovú multi-stupeň pre primeranú hodnotu, panely sú pomerne problematické.

Preto má zmysel venovať pozornosť pripraveným riešeniam.

Ak ste vyzvaní, aby ste si kúpili fotorámik, musíte sa riadiť jednoduchými pravidlami, ktoré nepomôžete sa mýliť pri výbere.

 1. Frekvencia na pamäti, ako sa harmonické a ospravedlňuje definitívny panel Na chodbe, hale, detské. Ak si kúpou objednaného v internetovom obchode, môžete, keď sa naučil veľkosť, presne určiť, ako sa bude pozrieť na stenu.
 2. Ak je rámec zakúpený na vystavenie deťom, mali by sa zvážiť Bezpečnosť životného prostredia, To je, kúpiť prírodné drevo príslušenstvo. Taký výzdoba nebude poškodiť zdravie a bude vyzerať skvele.
 3. Ak je to možné NEPOUŽÍVAJTE NÁKLADNÝ NÁKLADNÝ MULTIGRADY. Napriek tomu, že vykazujú škodlivé odparky počas prvých týždňov.
 4. Zvážiť Interiér kľúčového smeru, kde má zavesiť alebo dať panel. Takéto príslušenstvo by malo harmonicky doplniť iné spojenie a nerušiť integritu štýlu dizajnu.
 5. Zohľadniť Celková plocha miestnosti. Malé fotorámčeky, napríklad, 10×15 formát sa bude pozrieť do veľkej obývacej izby trochu zvláštne. Takže panely vyzerajú opodstatnené, mali by ste si vybrať viac – obdĺžnikové, kosoštvorcové, štvorcové. Na expozíciu nad pracovnou plochou bude chodba malých rámov.
 6. Farba produktu. Príslušenstvo vo svojej farbe by nemali vizuálne prerušiť dokončený štýl koncepcie. To znamená, že ak dominujú ľahké odtiene v miestnosti, biely fotorámik sa harmonicky zmestí do interiéru.
 7. Dekoratívnosť. V závislosti od umeleckého významu fotografií je potrebné zvoliť príslušenstvo. Pre fotografie detí je logické kúpiť mäkkú bagetu a aby si vystavil výsledky úspešného rybolovu, čo dokazuje výrobu na love, je vhodné objednať kovové bagety s tvarovaným vzorom. Pre romantické fotografie zapadajú do rámov temperovaného skla.

Treba tiež zdôrazniť, že čiernobiela fotografia je pomerne výraznejšia ako farebná fotografia, takže je mimoriadne žiaduce, aby sa farebné rozhodnutie bagety rozptyľovalo diváka zo zloženia kompozície.

Príklady v interiéri

Takmer každý človek vďaka svojej vlastnej fantázii a schopnosť vytvárať fotolezútky môže byť celkom štýlové a originálne s pomocou fotografických rámov alebo multi-gramov Zdobenie obytných priestorov – obývacia izba, spálňa, skrinka.

 • Trojitý foto rámček. Dokonale zdobia stenu natreté v ľahkom tieni. Vnútri, môžete si dohodnúť fotografie akejkoľvek témy – lov, rybolov, návštevy atrakcií.

 • Veľký násobok nepravidelného tvaru. Bude nádherná dekorácia v priestrannej obývacej izbe, spálni, kancelárii. Tu môžete umiestniť fotografie zo svadby, romantické cestovanie.

 • Foto rámček z rámu rôznych tvarov a veľkostí. Ideálne riešenie pre zvýšenie štýlového interiéru haly, detských. V takomto paneli, rodinné fotografie – deti, rodičia, blízki príbuzní sú vynikajúce.

Pri tvorbe moderných interiérov by ste nemali ignorovať taký jednoduchý a veľkolepý spôsob, ako dosiahnuť ďalší estetizmus v rezidenčnom priestore.

Master-Class Multiple Class Zobraziť viac.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: