Premietacie hodiny: odrody a odporúčania na výber

Premietacie hodiny sa v súčasnosti stále viac populárne. Najmä relevantné pre použitie ich používania v noci, keď chcem vedieť, aký je čas, ale aby ste získali tieto informácie, musíte ísť hore, zapnúť svetlo a ísť na hodiny. Teraz to môže byť urobené oveľa jednoduchšie, pretože projekcia času na strope umožňuje ani dostať sa z postele. Na zvláštnosti a pravidlá na výber takých hodín, poďme hovoriť v našom článku.

Popis

Zvyčajne je laserová projekcia času viditeľná na strop dosť veľká, umožňuje vám jednoducho zmeniť hlavu správnym smerom, aby ste získali informácie. Mnohí znepokojení otázka, bude svetlo zasahovať počas spánku. Užívatelia poznamenali, že je to dosť stlmiť, takže nie namáhanie očí, zatiaľ čo čísla sú viditeľné veľmi jasne. Tento gadget môže byť nazývaný dobrá alternatívna stena clus, ktoré majú žiariace čísla. Faktom je, že takéto modely sú zvyčajne dosť ťažkopádne, len v tomto prípade je veľkosť čísel veľká. Treba poznamenať, že projekcie majú významnú nevýhodu – problém s definíciou obrazu počas dňa. Výrobcovia však vzali na vedomie tento nuance, a dnes navrhované výrobky sú univerzálnejšie.

Užívatelia si môžu vybrať model s potrebným nastavením funkcií. Navrhli základné možnosti a zlepšenie. Tento moment sa odráža v nákladoch zariadenia. Treba poznamenať, že dnes môžu byť hodiny s projektovaním času zvolené pre každú chuť av súlade s potrebami.

Funkcie

Samozrejme, základným súborom funkcií je hlavnou požiadavkou na elektronické projekčné hodiny. Väčšina z týchto modelov a majú najväčší dopyt v spotrebiteľoch. Hovoríme o hodinách, projektore a budíkov, ktoré môžu reprodukovať jeden alebo viac melódie. Tento počet funkcií je minimálny a prítomný vo všetkých takýchto gadgets. Niektorí užívatelia však veria, že rozsah aplikácií hodín je možné rozšíriť. V súlade s tým výrobcovia ponúkajú tovar širším súborom funkcií. Medzi nimi, môžete označiť kalendár, indikátor teploty a vlhkosť, externý teplomer pre umiestnenie na ulici. Podľa týchto ukazovateľov je počet modelov schopný dokonca vykonať predpoveď počasia na blízkej budúcnosti.

Prečítajte si viac  Mokha Pallas: Popis a pestovanie doma

Treba tiež zaznamenať prítomnosť rádia a synchronizácie času podľa rádiového kanála. Drahšie modely sú vybavené dotykovým displejom, ktorý môže zmeniť farbu v závislosti od poveternostných podmienok. Okrem toho existuje senzor na niekoľko hodín, ktorý zahŕňa projektor po určitej úrovni osvetlenia sa dosiahne v miestnosti. Môžu byť nastavené množstvo funkcií. Napríklad, niektoré hodiny vám umožnia nainštalovať uhol projekcie, a ak si želáte, obraz môže byť nasmerovaný nielen na strop, ale aj na stene. Môžete tiež zmeniť farbu projekcie. V niekoľkých modeloch môžete zamerať obrázok na čistenie. Toto sa vykonáva automaticky aj manuálne.

Možnosti pre zdroje energie

Niet pochýb o tom, že výška spotreby energie pri používaní projekčných hodín sa výrazne zvyšuje v porovnaní s bežnými modelmi. Výrobcovia poskytli moment a pribudli sieťový adaptér do siete. Mnohí sa diví, či gadget bude pracovať v tomto prípade, keď je elektrina odpojená. Nepochybne, pretože tam je tiež záložný výkon z batérií. Treba poznamenať, že pri nákupe hodinách s meteorologickou stanicou by ste sa mali starať o výživu.

Ako si vybrať?

Samotné, výberom projekcií, spotrebiteľ dúfa, že získa model s najväčšími užitočnými funkciami. Zároveň by som chcel Gadget mal prijateľnú cenu, a tiež pracoval pre svedomie bez toho, aby sa stal zbytočnou hračkou. Podľa tejto prvej, s tým, čo potrebujete na rozhodnutie, sú prioritné funkcie. Zvyšok sa môže ukázať ako príjemný bonus, avšak ich neprítomnosť by nemala obzvlášť narušiť používateľa.

Ide o nákup hodín, ktoré majú mnoho ďalších funkcií, avšak so slabým alebo rozmazaným projekciou času, nebude. Tento problém nie je charakteristický, ale môže sa stretnúť v hodinách, ktoré majú veľmi nízku cenu. Okrem toho, lacné modely môžu hriechovať a iné nepríjemné momenty, napríklad, LED vyhorenia, ktorá je zodpovedná za projekciu. V takejto situácii nemá zmysel v opravách, takže si musíte kúpiť nové zariadenie.

Pred plánovaním nákupu odborníci odporúčajú vidieť recenzie produktov rôznych výrobcov a zastavte svoju pozornosť na tých, ktorí sa ukázali ako s. Informácie nájdete na internete alebo sa porozprávajte s ľuďmi, ktorí sú už vlastníkov projekčných hodiniek. Potom, keď je hodnotenie výrobcov zostavené, navrhované modely by sa mali preskúmať vo vzťahu k dostupnosti funkcií požadovaných spotrebiteľom. Najčastejšie v tomto štádiu je kupujúci už určený niekoľkými možnosťami, ktoré by chceli vidieť prvý.

Prečítajte si viac  Ako si vyrobiť cementovú kašu?

Treba poznamenať, že kontrola kvality práce projektora nie je vždy možná v stave zakúpenia, pretože nie všetky obchody majú potrebné podmienky. Zriedkavo sa však stáva problémom, pretože dobre známych výrobcov sa týkajú ich povesti a ponúkajú spotrebiteľom len vysoko kvalitný tovar.

Dôležitým bodom je výber farebného projekcie. Najčastejšie navrhované sú červené a modré. Niektoré projektory ponúkajú žlté a oranžové odtiene. Čo sa zastaví, závisí úplne na preferenciách kupujúceho. Všeobecné poradenstvo Tu však nemôžu byť, väčšina ľudí sa stále zastaví na červených číslach. Predpokladá sa, že pomáhajú ľahšiemu zameraniu, súčasne však odborníci hovoria, že modrá je menej nepríjemná. Počet užívateľov sa snaží vyzdvihnúť farbu tak, aby sa harmonie s odtieňmi interiéru.

Ďalším dôležitým faktorom je maximálny rozsah projekcie. Ovplyvňuje ostrosť a jasnosť obrazu. Pri výbere je potrebné zvážiť, v ktorej vzdialenosti od hodín bude povrch, kde sú čísla premietané. Tento faktor by mal venovať pozornosť používateľom, ktorí trpia Myopia. Ak je rozsah veľký, obraz bude pomerne veľký a jasne viditeľný aj človek, ktorý má slabý zrak. Na stene je možné upevniť rad modelov. Pre niektorých užívateľov je to tiež dôležitý bod. Okrem toho má vzhľad veľký vplyv, pretože hodiny by mali mať vizuálne.

Populárne modely

Niektoré modely sú obzvlášť obľúbené u spotrebiteľov. Zvážte ich najzaujímavejšie z nich podrobnejšie.

Umier

Nie je možné nehovoriť o detských hodinách s projekciou vyrobenou v rámci tejto značky. Môžu byť nosené na ruke alebo miesto na povrchu. Hodinky môžu projektovať veselé karikatúry obrázkov, takže je tu viac hračiek ako užitočný gadget. Vždy však vedú k radosti malých používateľov. Pre deti, náramok ani nepreukazuje čas. Ale chlapci staršie môžu získať úplné hodinky.

Vitek

Tento domáci výrobca nepochybne si zaslúži pozornosť. Model VT-3526 je obzvlášť populárny, ktorý má neštandardnú vertikálnu realizáciu. Hodiny sú napájané sieťou, rotačným projektorom a rádiom. Obrázok ostrosť je možné nakonfigurovať. Okrem toho je zobrazený displej zvýraznený. Spotrebitelia oslavujú medzi nedostatkami modelu nedostatku záložnej moci. Okrem toho sa projekcia zobrazuje hore nohami. Hodiny musia zodpovedajúcim používateľovi otočiť vzadu. Tiež kvalita zvuku nemusí byť príliš dobrá.

Prečítajte si viac  Ako urobiť Jute Box s vlastnými rukami?

Rstovať

Tieto hodinky sú vyrobené vo Švédsku. Jedným z najobľúbenejších modelov sa považuje za 32711. Užívatelia oslavujú vysoko kvalitné produkty tejto značky. Hodinky sú vybavené projektorom, ktorý sa môže otáčať vo vertikálnej rovine. Získajte jedlo Obaja zo siete aj batérie. Existuje možnosť merania teploty v miestnosti aj na ulici, s minimálnymi a maximálnymi ukazovateľmi. Medzi užitočné funkcie môžu byť tiež nazývané mesačný kalendár a časová synchronizácia rádiovým signálom.

Ak je to žiaduce, môže užívateľ zmeniť farbu projekcie. Zrozumiteľnosť obrazu tohto modelu je zaznamenaná, vynikajúci rozsah a schopnosť zmeniť smer priemesu jedným dotykom tlačidla. Rozsah externého snímača teploty je maximálne 30 metrov. Zároveň spotrebitelia všimnite, že pri nastavovaní zariadenia môžu vzniknúť ťažkosti. Je lepšie udržať pokyn, bez neho sa proces stane problematickým.

EA2 BL505

Čínsky model s minimálnym počtom funkcií. Skladom Stock Timer a Budík. Hodiny sú schopné merať teplotu v miestnosti bez toho, aby ho zobrazovali na projektore. Mať kalendár. Môže byť napájaný z siete aj batérií. Maximálny rozsah je 4 metre. V niektorých prípadoch sa časť kryštálov dostatočne rozsvieti.

Oregon Vedecký

Krajina výrobcu označuje USA. Najobľúbenejší model RMR391P. Nie je možné poznamenať atraktívny vzhľad a štýlový dizajn. S nutričnými problémami sa nevyskytuje, vykonáva sa zo siete aj z batérií. Môžete zmeniť smer projektora. Medzi ďalšie funkcie, môžete označiť kalendár, meranie teploty v miestnosti a mimo nej, vytvorenie predpovede počasia, prítomnosť barometra.

Hodiny však majú vyššie náklady ako predchádzajúce možnosti. Okrem toho používatelia poznamenali, že jas displeja nie je regulovaný. Premietacie svetlo je celkom jasné, čo môže v niektorých prípadoch zasahovať do spánku. Užívatelia Zároveň si všimnú, že často používajú projekčné hodiny tohto modelu ako nočné svetlo.

O tom, ako si vybrať správne premietacie hodiny, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: