Sledujte-nálepka: Vlastnosti, odrody, výber, inštalácia

V interiéri obytných a kancelárskych priestorov sa nachádza široká škála príslušenstva. Jedna z týchto položiek je na stene hodinových nálepiek. Toto je štýlový, expresívny a praktický prídavok, ktorý je vhodný pre každú miestnosť v dome. K dnešnému dňu nájdete samolepiace nástenné hodiny v akomkoľvek obchode, v ktorom sa predávajú dekorácie interiérových dekorácií. Príslušenstvo sa dokonale vyrovná s úlohou prízvuku v dekor, priťahuje pozornosť a vyniknúť na všeobecnom pozadí.

Vzhľadom na stále rastúci dopyt po výrobkoch ponúkajú ochranné známky širokú škálu modelov. Produkty sa líšia veľkosťou, tvarom, farbou a vzhľadom. V univerzálnej štylistike sú hodiny, ktoré nádherne zapadajú do rôznych interiérov. Klienti nájdu originálne nápady pre neštandardný dekor.

Zvláštnosť

Hlavným znakom takýchto hodín je v jednoduchej, rýchlej inštalácii a veľkej variabilite inštalácií. Na rozdiel od štandardných produktov môže byť príslušenstvo umiestnené na akejkoľvek rovine: steny, dvere, nábytok, strop. S týmto pridávaním bude vyzerať aj tie najbežnejšie dekor. Ak chcete nastaviť hodiny, nemusíte používať elektrické náradie a lepiace prostriedky. Čísla majú lepiacu základňu, ktorou sa ľahko umiestnia na povrchu. Hodiny visí na špeciálne upevnenie, ktoré prichádza v súprave.

Ak chce užívateľ odstrániť hodiny alebo aktualizovať interiér s novým modelom, Proces demontáže nebude trvať veľa času. Takéto príslušenstvo má minimálnu hmotnosť a nemá žiadne zaťaženie na stenu alebo konštrukciu, ku ktorému sú pripojené. Moderné výrobky fascinujú originálnym vzhľadom. Čísla na suchý zips môžu byť umiestnené v akejkoľvek vzdialenosti od stredu kompozície (hodinový mechanizmus).

Namiesto štandardného okrúhleho voliča môžete vydať akúkoľvek formu. Takéto nehnuteľnosti na vysokej úrovni ocenia milovníkov kreatívnych nápadov.

Inštalácia

Kvôli jednoduchej inštalácii Umiestnite dekoráciu na novom mieste, každý, bez pomoci tretej strany.

 • Odstráňte všetok obsah balenia.
 • Rozhodnite sa s miestom, kde sa hodiny zmenia.
 • Šíriť všetky prvky na horizontálnej rovine v tejto forme, v ktorej bude vyriešená dekorácia. Rozhodnite sa so vzdialenosťou medzi mechanizmom a číslami.
 • Urobte označenie na stene, aby ste správne usporiadali a zabezpečili hodinky produktu.
 • Špeciálny pás lepenky, na ktorom sú divízie, upevnite stred hodiny. Používať škótsky. Zmerajte vzdialenosť od stredu na čísla. Označte budúcu polohu čísel s ceruzkou.
 • Pripojte špeciálny držiak pre mechanizmus na stenu alebo iný povrch. Zaistite centrum zloženia na novom mieste.
 • Teraz začnite lepať čísla odstránením ochrany pred lepiacim povlakom. Slepé prvky okamžite.
 • Keď je proces inštalácie dokončený, opatrne odstráňte ochranný film z prvkov.

Nezabudnite, že lepené prvky sú lepšie držané na plochom a hladkom povrchu.

Vyberte si návrh

Existujú hodiny rôznych modelov. Vzhľad výrobkov je iný v závislosti od štýlu, v ktorom boli dokončené, a ubytovacie izby. Sú tu modely pre spálňu, kuchyňu, obývaciu izbu a dokonca aj deti. Aj na predaj sa určite domu v kanceláriách, kaviarní a iných podobných priestoroch. Výber produktov pre špecifický štýlový interiér, uistite sa, že hodiny zodpovedajú vybranému štýlu. Napríklad chrómové prvky a futuristické formy sú charakterizované pre high-tech. V klasických štýloch bude nádherné hodinky s pozlátením nádherné, pre provence stylistiku dokonale vhodné možnosti pre obraz kvetov.

Modely pre detské izby sú vyrobené v jasných farbách. Takéto hodinky sú často zdobené farebnými vzormi a obrazmi postáv z rozprávkových príbehov a karikatúr. Niektoré výrobky tvoria vo forme zvierat.

Rozsah rozsahu modelu sa neustále aktualizuje a dopĺňa s novými produktmi na uspokojenie požiadaviek moderných kupujúcich.

Sledujte výrobné materiály

V procese výrobných výrobkov výrobcovia používajú rôzne materiály. Pre vysoko kvalitnú výrobu si vyberajte vysoko kvalitné suroviny, ktoré majú vynikajúcu odolnosť proti opotrebeniu, spoľahlivosť a atraktívny vzhľad. Pri výrobe väčšiny modelov sa používa špeciálny akrylový plast. Tento materiál má ideálne hladký lesklý povrch odrážajúci svetlo. Akryl má miernu hmotnosť, ktorá je veľmi dôležitá pre hodiny na nálepke.

Samostatne stojí za zmienku zrkadlový materiál s lesklým povrchom. V závislosti od bežného zrkadla, keď sa odráža, svetlo nezasiahne oči. Tiež použitý odolný plast. Tento materiál je rozšírený pri výrobe rôznych výrobkov. Toto je praktické, odolné voči opotrebeniu a cenovo dostupné suroviny.

Príklady v interiéri

Sumarizujte používanie fotografií Príklady sledovania hodín v rôznych interiéroch.

 • Štýlové a laconické hodiny s chrómované plátované nádherne zapadajú do štýlu high-tech.

 • Hodiny klasickej čiernej farby je výrazne vystupujú na pozadí ľahkého nábytku a béžovej steny. Takáto farba nestratí relevantnosť.

 • Jasné hodiny pre detskú izbu urobia interiérový expresívny a zaujímavejší.

 • Hodiny-nálepka, kde je vytočený vo forme motýľov. Takýto model pozoruhodne zmestí do dizajnu spálne alebo obývacej izby.

 • Tematická možnosť je ideálna na zdobenie kaviarne.

 • Štýlové hodiny s rímskymi číslami poskytnú interiér rafinovanosti.

 • Originálne hodiny s jasným červeným vytáčaním kontrastom na pozadí snehovej bielej steny. Vynikajúca možnosť pre obývaciu izbu.

V ďalšom videu nájdete prehľad o hodinových nálepkách na stene.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár