Strieborné rámy v interiéri

Strieborné výrobky z dávnych čias používaných človekom v rôznych oblastiach života. Z tohto šľachtického kovu produkujú nielen dekorácie, ale aj high-tech moderné a dizajnérske výrobky. Pre domácu výzdobu sa používajú strieborné rámy, ktoré sú nezávislým dizajnom prvkom. Rozhodnutie o postúpení v takomto rámci sa nachádza majiteľ priestorov. Je potrebné pozorovať niektoré nuansy, aby sa organicky zmestili do interiéru miestnosti.

Strieborné rámy v interiéri

Strieborné rámy v interiéri

Strieborné rámy v interiéri

Dizajn

Tradícia zdobí steny izby s fotografiami príbuzných, blízkych ľudí prišli z minulých storočí. V moderných interiéroch sú fotografie umiestnené nielen na stenách, ale aj na policiach, v skrinkách, na krboch. V Silver Rámy vložte:

 • Foto foto farebné a čiernobiele;
 • pamätné dokumenty;
 • umelecké práce;
 • Ručné výšivky a tapisérie;
 • Geografické mapy;
 • Ortodoxné ikony;
 • Originálne recepty.

Strieborné rámy v interiéri

Strieborný rám bude zdobiť obydlia v high-tech štýloch, klasické, minimalizmus, moderné. Krásne striebro sa pozerá na pozadí pastelových farebných stien. Ak tapeta so vzorom, strieborná farba zmäkčuje jasnú farbu stien, zapadajú sa do modrých a svetlo sivých tónov.

Elitné fotorámiky sa vyrábajú pomocou 925 vzorkového striebra. V tejto skutočne drahé rámy vložili fotografie, ktoré zobrazujú významné udalosti. Napríklad fotografia zo striebornej svadby bude primerane zariadená vo fotorálnom rámčeku z reálneho striebra, význam udalosti bude zdôrazniť.

Registrácia ikon v striebornej mzde „pod hviezdičkou“ posilní svätosť obrazu.

Strieborné rámy v interiéri

Strieborné rámy v interiéri

Ale strieborné rámy nie sú len nazývané prírodné striebro. Lacné materiály vyzerajú viac reprezentatívne, ak je strieborná farba maľovaná. Je to drevené, z plastovej bagety farby striebra, ale najčastejšie sú strieborné rámy z hliníka.

Strieborná farba zmäkčuje agresiu jasných farebných fotografií, dáva šľachtu starožitných čiernych a bielych obrázkov. Strieborné obdĺžnikové alebo štvorcové formy vhodné pre dizajn skrine v obchodnom štýle. A interiér skrinky vyzdobí čiernobielu geografickú mapu v striebornom ráme. Použitie strieborných rámov na registráciu dôležitých dokumentov. Napríklad certifikáty, diplomy.

Strieborné rámy v interiéri

Strieborné rámy v interiéri

Koláž strieborných rámov rôznych veľkostí bude ozdobiť stenu v obývacej izbe a chodbe. Kompozícia musí byť kombinovaná so spoločnou myšlienkou, obraz obrázkov. Napríklad krajiny alebo rodinné fotografie, zvieratá. Môžete urobiť genealogický strom v striebre. Centrálny rám, z ktorého idú vetvy stromov by mali byť väčšie ako zvyšok. Pokiaľ je centrum odstránené z stredového rozmery. Takéto koláž je vhodné v obývacej izbe, kancelárii.

Populárne koláže z prázdnych rámov. V tomto prípade pôsobí ako umelecký predmet. V klasickom štýle miestnosti potrebujete vyrezávanú striebornú bagetu.

Jednoduché hladké rámy bez plnenia vytvárajú zmysel pre neúplný interiér.

Strieborné rámy v interiéri

Strieborné rámy v interiéri

Pre kuchyňu, používate svoje obľúbené recepty v striebornom rámci, ktorý bude vždy v dohľade. Táto myšlienka dizajnu je ideálna pre high-tech štýl. Keď sa nachádza množstvo skla a kovu v kuchyni, strieborný hliník bude ekologicky zapadnúť do interiéru.

Strieborná bageta Použitie pri vytváraní obrázkov, výšivky, tapisérie. Farba bagety kombinuje zimnú krajinu v obrazoch. Snehový lesk na obraz a lesk na studený kov zdôrazňuje pocit zimy. Pri výrobe umeleckých diel používame PASSE. S pomocou svojho správneho výberu sa krajina vizuálne rozširuje, farba obrazu musí. S kovovou farbou kombinuje bielu alebo sivú pascecut.

Strieborné rámy v interiéri

Rozmery

Strieborné rámy majú rôzne rozmery. Toto sú štandardné veľkosti fotografií. Preto nie je ťažké vybrať požadovanú veľkosť pre fotografiu. Sú rozdelené do skupín:

 • Štandardné veľkosti;
 • komplexné formy;
 • Koláže z niekoľkých rámov.

Strieborné rámy v interiéri

Strieborné rámy v interiéri

Štandardný rad strieborných kovových rámov začína najmenším. To je 9×13 cm. Malé snímky môžu nielen zavesiť na stenu, ale aj na stôl alebo iný rovný povrch. Zadok má ďalšiu časť pre stabilitu. Toto je rám s rozmermi 10×15, 13×18, 18×24 cm.

Rámy veľkých veľkostí počnúc formátom A4 (21×30 cm) sú navrhnuté tak, aby ich zavesili na stene. Táto veľkosť je populárny, pretože tento formát vyrába certifikáty, diplomy a iné oficiálne dokumenty.

Strieborná farba, ako žiadna iná, podporuje oficiálny štýl. Preto sú najčastejšie pamätné dokumenty vypracované v striebornom ráme.

Strieborné rámy v interiéri

Strieborné rámy v interiéri

Veľkosť produktu 25×35 cm Navrhnuté pre dizajn fotky s krajinami, portréty.

Ďalšia populárna veľkosť A3 (30×40 cm) je vhodná na umiestnenie plagátov, štandardné plagáty.

Najväčší zo štandardných možností je 50×60 cm. Reklamné plagáty sú umiestnené v týchto rámoch, veľké obrázky. Produkt veľkých veľkostí bude robiť akýkoľvek bazerálny workshop. Strieborná bageta je obľúbená medzi zákazníkmi.

Strieborné rámy v interiéri

Strieborné rámy v interiéri

Komplikované kovové formy sa vyrábajú vo výrobe. Populárne výrobky vo forme srdca, kruhu, oválu v rôznych variantoch. Ak chcete určiť veľkosť fotografie na snímku neštandardného formulára, musíte odstrániť továrenský papier vložky a nastavte veľkosť obrázka.

Originálny formulár – koláž. To sú niekoľko produktov zo striebornej bagety alebo kovu na rozdiel od veľkostí, spojené do jednej pevnej kompozície. Ideálne na výrobu obrázkov rodinných príslušníkov.

Môžete vložiť fotografie s jednou spoločnou témou. Toto je história rodiny, cestovanie, obrázky krajiny.

Strieborné rámy v interiéri

Strieborné rámy v interiéri

Ako si vybrať?

Ak chcete zakúpiť rám, ktorý sa bude zhodovať s fotografiami, obraz, urobí interiér hlbšie, musia sa dodržiavať tieto odporúčania:

 • Vyberte rám na fotografiu a nie opak;
 • orientovať na obrázok, a nie na farbe stien;
 • zohľadniť interiérový dizajn;
 • Produkt so sklom chráni fotografie z vonkajších vplyvov;
 • Strieborný rám je vhodný pre moderný štýl;
 • Rámy z rôznych materiálov nie sú kombinované medzi sebou v koláži.

Strieborné rámy v interiéri

Strieborné rámy v interiéri

Strieborné rámy v interiéri

Rám v interiéri by mal byť umiestnený, aby ste mohli slobodne pristupovať a zvážte fotografie, obrázok. Obrázok a rámček sú vybraté v jednom štýle. Až potom, že vo voľbe berú do úvahy farbu stien. Strieborná farba ohromávania Bright Fotky, Ideálne pre vysoko umelecké diela, pre Avant-Garde Art.

SALTER SALTER 925 Vzorky – vynikajúci výročie darček, ďalšia rodinná oslava.

Široká bageta odtiene fotografia, zaostrenie sa zameriava na rám. Štíhla plagát Odpisovať obrázok. Kompozícia vyzerá lacné domáce.

V tomto prípade musíte sledovať rovnováhu – vyberte vhodnú šírku.

Strieborné rámy v interiéri

Strieborné rámy v interiéri

Strieborné rámy v interiéri

Krásne príklady

Zloženie niekoľkých strieborných rámov v kombinácii s iným strieborným predmetom bude ozdobiť akúkoľvek izbu v dome.

Napríklad, V spálni existuje niekoľko fotografií v striebornom ráme vedľa strieborného kovového kvetu vázy. Čierne a biele fotografie organicky kombinované s kovovým leskom. Aerial Strieborná kovová kompozícia vytvára zmierniť náladu.

Strieborné rámy v interiéri

    Strieborný produkt vo forme srdca s korunou – Veľký darček pre mladé dievča alebo malú princeznú. Srdce na zakrivených nohách s vyrezávanou korunou zdobia interiér škôlky, pridať romantizmus v rodnej spálni.

    Strieborné rámy v interiéri

    O tom, ako vytvoriť rám s vlastnými rukami, pozrite sa ďalej.

    Hodnotiť článok
    ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
    Zdieľať s priateľmi
    Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
    Pridať komentár