Tronection Garden: Druhy, odrody, pristátie a starostlivosť

Trononection Garden – populárna rastlina má mnoho odrôd. Pre mnoho kvetinovej vody je to pravidelná vnútorná rastlina, ktorá nie je obzvlášť prepustená na pozadí iných. V skutočnosti je to obľúbená kvetom záhradníkov, ktorí oceňujú jeho odolnosť voči nepriaznivým podmienkam a skutočnosť, že je ideálny pre pestovanie v blízkosti nádrží.

Zvláštne hodnotu, obchodné obchody získava pre tých, ktorí majú záujem o krajinný dizajn, Koniec koncov, s pomocou toho, môžete vytvoriť viacfarebné objemové húštiny a čísla na pozemku. V tejto kapacite nie sú horšie ako aználne a cheraniové, ktoré tradične rastlín záhradníkov ako dekoratívne rastliny.

Zvláštnosť

TRADESKA sa vzťahuje na druh trvalých bylín, patrí do obehovej rodiny. Tento krásny flutter kvet dostal svoje meno vďaka záhradníkovi Kráľa Anglicka Karl і John Tradrestan. Späť v XVII storočia, táto rastlina vyhrala sympatie kráľovských ľudí, takže obchodník usilovne začal chovať túto rastlinu s jasnými kvetmi a sviežou vegetáciou. TRADESKA JE LIAANY AMERICKÝCH TROKOV. Dobre sa v Európe zaškrnula, tu sa pestuje v priestoroch alebo záhradách. To bolo možné chovom.

Získané hybridy sú schopné rásť s veľmi vysokými teplotami. Trassions na ulici kvitnú v máji a potešte oko pred nástupom chladenia. Listy rastlín majú formu oválu a výška záhradných kríkov zvyčajne nepresahuje polometrovú značku. Sú pokryté kvetmi bielych, ružových lilac, červených a modrých farieb. Ich štruktúra je rovnaká ako v domácich zbierkach: 3 okvetné lístky, proti ktorým sa rozlišujú jasné tyčinky.

Hoci život kvetu je malý – 1 deň – objavujú sa znova a znova, takže Bush vždy vyzerá krásne.

Prospešné funkcie

Obchodovanie nesie nielen dekoratívne funkcie, Má tiež aj liečivé vlastnosti.

 • S rezmi. Trasská môže zabiť mikróby a zastaviť krv. Pred pripevnením hárku na ranu, musí byť umyť a mand.
 • Z chladu. Pre oplachovanie aplikuje odvar z tejto rastliny.
 • Pri chorobách gastrointestinálneho traktu. Odstraňuje zápalové procesy v žalúdku a má upokojujúci účinok na všetky orgány tráviaceho systému.
 • Proti parodontóze. Na posilnenie ďasien, musíte žuť kúsok rastlín pred a po jedle.
Prečítajte si viac  Žlté orchidey: Popis, Typy a starostlivosť

Názory

Existuje dosť typov obchodovania. Môžu sa líšiť smerom von a majú charakteristické vlastnosti. Rôzne typy uprednostňujú rôzne klimatické podmienky, nie sú vhodné na pestovanie v otvorenej pôde. Ponúkame Vám zoznam najobľúbenejších odrôd rastlín.

 • Virgin. Pomenovaný tak na počesť štátu Virginie, kde aktívne rastie. Prichádza v našich zemepisných šírkach. Tento trvalky rastie v priemere až do polovice metra (plus-mínus 30 cm). Typ sa cíti pohodlne na mokrej krajine a vo všeobecnosti sa rozlišuje nenáročná: v lete je dobre zažíva sucho a v zime – mrazy.

 • Vzájomné Anderson. Pripomína predchádzajúci pohľad, tiež dobre rastie v miernych klimatických podmienkach, ale vyznačuje sa listami fialovej zelenej alebo svetložltej.

 • Obor. Napriek tomuto názvu, výška jeho stoniek nepresahuje 40 cm. Rastie na kamenných krajinách Texas. Listy jej sú širšie ako iní príbuzní a kanalizácie majú zamatový okraj.

 • Dlhé haly. V prirodzenom biotopu rastie na Missouri Hills. Vyznačuje sa snímaním len 10 cm vysokou. Dobre tolerovať nepriaznivé poveternostné podmienky.

 • Ohavný. Tento druh dáva výšku bush 1,2 metra. Listy sa rozlišujú rozprašovaním svetla.

 • Tracker Bleysh. Veľkosť zariadenia nepresahuje 60 cm, stonky sú hladké a kanalizácie sú publikované.

 • Troneschance Subsonasper. Rastlinné výhonky majú cikzag formu a pestuje až 1 m.

Prevod

Nájdite si miesto pre obchodnú v jeho záhrade nie je ťažké. Táto vytrvalá rastlina dobre rastie na rôznych miestach: vedľa rybníka, na kvetine, v blízkosti stromu a v blízkosti domu. Ak chcete obdivovať kvety čo najdlhšie, miesto, otvorené slnkom, nebude oblek. Rovné lúče môžu spôsobiť popáleniny, ktoré zase povedie k odstráneniu jednotlivých častí listu. Kvetina sa bude cítiť pohodlnejšie v tieni.

Pre celú lásku k vlhkosti, nie je zlý nosiť dlhý nedostatok dažďa, hlavnou vecou je pravidelne vody.

Pred pristátím stojí za to, aby sa pôda hnojom alebo minerálnymi hnojivami. Potom potom potom sa získa 3 spôsobmi:

 • semená;
 • zastavenie;
 • deliaceho kríka.
Prečítajte si viac  Pizoni: Charakteristiky, funkcie plánovania a starostlivosti

Rozdelenie kríka sa zvyčajne vykonáva každé 3-4 roky. Nasleduje postup na jar. Bush starostlivo vykopá, udržiavanie rev. Pri oddelení koreňa je veľmi dôležité, aby ste ho poškodili. Výsledné malé kríky sú vysadené v predpracovaných jamoch.

Ak ste v marci dali semená do skleníka, potom na konci pružiny sú prevody čas na miesto na kvetinovom zábere. Kvitnú za 2-3 roky. Odrezky sú zasadené v lete, pre-odkladá im niekoľko dní vo vode pred tvorbou koreňov. Sú dobre zakorenené a rastú rýchlo.

Je dôležité vedieť, že ak plánujete kvetinu do zeme na úplne neurobené miesto, potom to bude kvitnúť. Väčšina z nich je duša je tieň Motley, ktorý umožňuje malý ray. A tiež tento rezident spoločnosti Clubus miluje hranicu na podporu ako umelé a prirodzené: do iných rastlín. Ak si dal rastliny blízko seba navzájom, potom podväzok vôbec nepotrebuje. Vyžaduje sa len pre veľké rastliny, ktoré prosili pod závažnosťou lístia.

V krajinnom dizajne

Pri vývoji dizajnu stránky je dôležité umiestniť rastliny tak, aby sa vysoké exempláre neprekrývali nízke. Vysoké známky sú lepšie presadiť v pozadí: za pár rokov získavajú krásny zaoblený tvar s padajúcimi výhonkami a ich malé kvety vždy priťahujú motýle, ktoré navyše zdobia Bush. Počas dizajnu záhrady, kvetinové produkty milujú zasadiť tradičské vedľa hráčov, prchavých ruština, hustats, papraď a astilbami.

Nielenže vyzerajú dobre spolu, ale tiež podporujú tradičné. Bude vyzerať dobre v tienistom zmesi, v spodnej fáze alpskej snímky. A tiež bude miestom na plot, kde sa rastlina pokryje horiace slnko.

Ak stlačíte kvet raz ročne alebo pol roka, potom kríky budú vyzerať kompaktné a hrubšie. Pristátie na brehu rybníka bude dobrým riešením: Tradesbania bude rásť svieži a kvitnúť. Bude ozdobiť záhradnú nádrž, ako iné rastliny, ktoré zvyčajne žijú v nej nemajú také estetické charakteristiky. Po zázračkách trónscoancie odstráňte poháre. Ak sa to neuskutoční včas, potom sa semená prebudia na zemi a dávajú nový prasiatok, ktorý nebude mať prospech tvaru kabátu.

Prečítajte si viac  Detská orchidea: Čo je a ako ho zasadiť doma?

Starostlivosť

Ak chcete získať svieži kvitnúce a silné lístie, je dôležité nezabudnúť na starostlivosť o Tradescania. Princípy kultivácie sú pomerne jednoduché, pretože samotný kvet je nenáročný.

Zalievanie

Rastlina miluje hojné zalievanie, s nedostatkom vlhkosti, kvety sú kĺzania, jeho rast sa zastaví, a extrémne môže na všetkých vyschnúť.

Podkord

Často sa nevyžaduje hnojivo Tradesbania. Dávajú sa raz len tým, ktorí sa objavili silné výhonky a znova, keď sa objavia púčiky. Vďaka takýmto udalostiam sa rastlina bude cítiť pohodlne na pár rokov, po ktorej môžete znova urobiť minerálne kŕmenie.

Ochorenia

Tento obyvateľ kvetinových lôžok sa nebojí hmyzu a je trochu citlivý na choroby, takže nemusí robiť špeciálne kompozície na prevenciu. Ak boli všetky listy tejto záhrady obyvatelia pokryté miestami, potom, s najväčšou pravdepodobnosťou, trpel hubovými chorobami. V rovnakej dobe, špičky lístia sa stávajú hnedou, môže sa objaviť svetlo svetlo a púčiky niekedy menia tvar na zlé. Aby ste sa zbavili tohto ochorenia, budete musieť využiť fungicídy.

Zimný

Ak chcete úspešne prežiť zimné zima, kvet je výhodne pokrytý. So všetkým odporom mrazu musí byť chránený. Najlepšie je to urobiť s pomocou jesenného lístia. Je umiestnený vo veľkých množstvách na vrchole rastlín. Zvyčajne to stačí na pohodlné zimovanie Tradesans.

O funkciách Tracdania Sadovaya pozri nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: