Typy a charakteristiky vonkajších kovových mincí pre kvety

Väčšina ľudí chce vidieť vo svojom dome nielen základné interiérové ​​položky, ale aj zástupcovia flóry. Vnútorné rastliny Vyčistite vzduch, dajte pohodlie bývania a potešiť oko so zeleným. S pomocou podlahových kovových stojanov pre kvety môžete vytvoriť vynikajúcu kompozíciu a úspešne ju vstúpiť do priestoru akejkoľvek izby.

Názory

Houseplants sú nasýtené krycím kyslíkom, čo z nich robí nepostrádateľnú a užitočnú dekoráciu domu alebo bytu. Tam sú špeciálne zariadenia – kvetinové stojany. Najväčší z nich sú vonkajšie.

Takéto dekoratívne prvky interiéru sú rozdelené do dvoch typov: stacionárne a mobilné.

Stacionárne podlahové stojany sú ťažké vysoké návrhy, ktoré pevne stoja na podlahe. Sú vybraní pre veľké a ťažké hrnce s kvetmi, aby sa minimalizovalo riziko, že rastlina padne. Okrem toho, horné prvky stojana je ľahké inštalovať veľkú rastlinu s dlhou visí s listami. Pohyb takýchto podpory je ťažké: nemajú kolesá založené na. Často sa používajú na ulici alebo v zimných záhradách.

Mobilné vonkajšie farby sú charakterizované ľahším dizajnom. Môžu sa ľahko presunúť z jednej miestnosti do druhej, vďaka prítomnosti kolies v štruktúre konštrukcie. Takáto modifikácia výrazne zjednodušuje čistenie v miestnosti a umožňuje kedykoľvek zmeniť umiestnenie usporiadania kvetov. Niekedy sa vykonávajú mobilné sedadlá pre hrnce a pohybujú sa pozdĺž osi.

Je teda možné meniť výšku rastlín nad úrovňou podlahy a zmeniť všeobecný typ zloženia.

Materiál

Najčastejšie sa oceľ používa na výrobu kvetov, pretože je pomerne ľahko porazený, to je plastové. Ale zároveň oceľ je odolný a odolný materiál. Tiež používa bronzové a liatiny. Takéto kvety sú charakterizované množstvom hmotnosti, ale vyzerajú pevné.

Kovové podlahové stojany pre farby sa vykonávajú z profilov rôznych sekcií:

 • okrúhly;

 • námestie;

 • trojuholník;

 • Hexagon.
Prečítajte si viac  Krabica preglejky: Ako to urobiť sami?

Najčastejšie aplikujte tyče štvorcovej sekcie, pretože sú najčastejšie. Ale vyzerajú viac hrubých ako ich analógy vyrobené z tyčí s okrúhlym rezom.

Kovové podlahové kvety sú často vybavené miestami na sedenie z iných materiálov. Napríklad strom pomôže dizajnu vyzerať pohodlnejšie a riediť ťažký blowhouse a sklo bude vizuálne uľahčovať stojan a robiť to modernejšie.

Formulár

Okrem celkovej konfigurácie sa môžu rastlinné stojany líšiť vo forme. Výber tohto alebo uvedeného formulára, môžete nájsť perfektnú možnosť pre interiér izby.

 • Vo forme terasy alebo schodiska. Niekoľko poschodí (od dvoch do štyroch krokov) takéhoto kvetu vám umožní vytvoriť krásne zloženie rastlín. Často aplikujte tento stojan v rohu miestnosti.

 • Regál s doskami. Okruhové pristávacie miesta sa nachádzajú v rôznych výškach, pričom ich počet neobmedzených. Dvojité, trojité kvety – toto je minimum, ktoré môže byť.

 • Multi-úrovni stojana. Takéto kvety dievča bude centrálna výzdoba interiéru, pretože sa vyznačuje veľkými rozmermi a môže sa ubytovať až do tucet rastlín v hrnciách. Má viacúrovňové sedadlá okolo obvodu.

 • Stojan. Tento populárny stojan je najčastejšie vykonávaný z kovu. Je to stacionárne, pretože je to konštrukcia, ktorá je upevnená a na podlahu a stropu.

Ako si vybrať?

Existuje niekoľko dôležitých bodov, ktoré určujú racionalitu nákupu určitých vonkajších kvetov. Nižšie sú uvedené niektoré pozície, ktoré by ste mali venovať pozornosť pri nákupe, pretože vám pomôžu modifikácie kvetov.

 • Pred zakúpením takéhoto stojana je dôležité určiť, koľko hrncov sa plánuje umiestniť do blowhouse. Toto je základný faktor pre výber, pretože všetky stojany na podlahové kovové majú iný počet sedadiel.
 • Treba tiež zrejmé, či budú vhodné veľkosti miesta pristátia pre požadované rastliny. Vo väčšine prípadov sú výrobcovia zamerané na priemerný priemer hrncov, ale potom malá rastlina v mieste pristátia stojí nestabilný. A naopak, veľký kvet nebude zapadnúť do malého stojana.
 • Rastliny by nemali byť umiestnené vyššie ako 40 cm nad úrovňou podlahy, inak dostanú nedostatočné množstvo slnečného svetla, čo zhoršuje ich rast a rozvoj.
Prečítajte si viac  Žlté listy ZAMAKULOKASY: PRÍPRAVY A PRAVIDLÁMY

 • Pri nákupe by mal skontrolovať stabilitu dizajnu. Ak to chcete urobiť, otočte kvetinovú miestnosť a zistite, aké ľahké sa deje z osi. Nestabilné podlahové stojany môže kedykoľvek spadnúť z chorých-počato usporiadaných hrncov rôznych váh a dodať extra hádok.
 • Švy a miesta zvárania na kovových prvkoch by mali byť dokonale hladké, aby sa o nich počas odchodu rastlín nerodili.
 • Rozmery farieb a zamýšľané priestory sa musia priblížiť.
 • Správne rozhodnutie bude výber kvetinovej hry, pričom zohľadní existujúci interiér. Kované klasické tácky s kučery budú divné pozrieť sa do miestnosti s príslušenstvom v štýle hi-tech.
 • Dobrý kovový prietrhový metal nemôžu stáť penny. Kovové stojany sú ťažké robiť a surovina nemá nízku cenu. Tento nákup by nemal vynechať, aby neľutoval neskôr o kvalite.

Univerzálna biela farba je dobre kombinovaná s inými odtieňmi. Z tohto dôvodu bude veľká vonkajšia kvetina v tejto farbe vyzerať mimoriadne výhodná.

Možnosti dizajnu bielych kvetov:

 • Klasické – krásne kované vzory elegantne zdôrazňujú sedadlá, táto možnosť je ideálna pre Ampel rastliny;

 • Moderné – priamky, jasné geometrické formy sa dokonale zapadajú do interiéru kancelárie alebo bytu v modernom štýle;

 • Dizajnér – Pre váš vlastný dom si môžete vyzdvihnúť nezvyčajnú verziu hry kvetu, čím sa objednávate, s prihliadnutím na osobné preferencie;

 • S použitím rôznych materiálov – okrem kovu sa často pridáva do skle a dreva, takže produkt sa javí ako organickejší.

Pri výbere bielej podlahovej kvety by ste mali navigovať najviac na veľkosti miestnosti, pretože farba vám umožňuje úspešne zadať do akéhokoľvek interiéru. Okrem toho, zelené rastliny budú vyzerať skvele v takomto stánku.

Pri výbere bielej farby pre vonkajšie kvetinové, nie je možné uhádnuť. Takmer všetci výrobcovia ponúkajú presne rozhodnutie o farbe ich kvetu. Ako relatívne lacné a rôzne vzory modelov môžu slúžiť ako čínske podlahové stojany pre rastliny, ktoré je možné objednať prostredníctvom internetu.

Prečítajte si viac  Detské nástenné hodiny: odrody a tipy na výber

Rôzne čínske výrobky z čínskych kvetov nemôže, ale radovať sa. Na miestach, kde si môžete objednať takéto vnútorné prvky, môžete si vybrať podlahové stojany širokej škály štýlov a konfigurácií a pre interiér v modernom štýle a pre klasický dizajn.

Určitá nevýhoda pri objednávke takýchto vecí môže byť, že uvedené rozmery sa často líšia od skutočných možností.

Z tohto dôvodu je dôležité vziať do úvahy spätnú väzbu na zastávkach alebo dlhú dobu, aby ste zistili možné incidenty od predávajúceho.

Dlhé dodanie, okamžitý sto percent predplatie a možná strata vecí na ceste – takéto negatívne momenty môžu očakávať kupujúceho. Nepočítajte na dokonalú kvalitu, ale tento moment odôvodňuje vyváženú cenu.

Existujú ruské internetové obchody, ktoré predávajú vysoko kvalitné čínske stojany.

Tam si môžete tiež vybrať zaujímavé a vysoko kvalitné modely pre každú chuť, ale musíte zaplatiť za tieto veci trochu viac.

Ako urobiť stojan na kvety s vlastnými rukami, pozrite sa na video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: