Vytvorenie a zdobenie vianočných loptičiek s vlastnými rukami

Hračka na vianočný stromček vyrobený v tvare lopty – to je najstarší a milovaný mnohými novoročnými dekoráciami našuchorených krás. Hračky môžu byť rovnaké alebo rôzne, monofónne alebo farby. Dnes je relevantné, aby sa vianočné guličky s vlastnými rukami.

Vytvorenie loptičiek z korálkov, gombíkov, flitrov a nití

Najjednoduchší spôsob, ako zdobiť vianočné gule – listovanie dekoratívnymi vláknami alebo harvestormi. Ak chcete dať hračku slávnostného, ​​môžete si vziať postroje rôznych tónov (ružové, burgundsko) a doplniť navíjanie závitov korálky. Pozastavenie lopty sa odporúča na vlákno dažďa alebo nite s lurexom. Aby sa vlákna nevyzerá príliš jednoduchá, môžete zdobiť a hornú časť hračky. K základni závitu pripojte krém-farebný korálek, potom umiestnite malú tkanivovú misku zlatého tieňa, zdobená čipkou. Horná časť luku umiestniť druhú podobnú korálek.

Elegantne vianočný strom hračka sa bude pozrieť, uvedenie tmavého burgundského postroju s dvoma širokými pruhmi z perlových korálkov a kamienok. Tento krok sa vykonáva s vlastnými rukami veľmi jednoduchými. Po prvé, postroj je upevnený na hračke pomocou transparentného lepidla (typ „moment“), potom je pearlová niť na vrchole. Ženatý vianočný dekorácie Zlaté hodvábne vlákno.

Urobte exkluzívnu vianočnú dekoráciu pomocou korálky celkom ľahko.

Budete potrebovať iba ihly s dekoratívnym klobúkom a korálkami (materiály zo starých korálkov, ktoré vypustili). Každá ihla jazdiť na požadované množstvo korálkov a bezpečné na loptu. Je žiaduce, aby hračka bola vyrobená v jednom farebnom rozsahu: jemná ružová, krémová biela alebo modrá zelená. Suspenzia nití musí byť vykonaná na hračke pred začiatkom dekoračných korálkov.

Na ozdobenie lopty sa požaduje šijacie kolíky a penová základňa vo forme lopty. Nie sú potrebné žiadne schémy na vytvorenie gule s flitrami. Je dôležité správne určiť vrchol hračky, z ktorej začne dekorácia. Potom zatlačte z tohto bodu, od centra, štipka všetky flitre v kruhu fúzy.

Urobte gule z tlačidiel – ľahšie jednoduché. Tlačidlá môžu byť prijaté v jednej farebnej schéme (zo sneh-bielej a mlieka až po kávu a gaštany) alebo sú kontrastné (červené, ružové, zelené, modré). Okrem toho, ak sa vám zdá, že lúmenové diery vyzerajú nie veľmi elegantné, môžu sa topiť v malých ihličkách s dekoratívnymi tipmi. Ten pristúpite k všeobecnému typu vianočnej výzdoby určitého kúzla.

Ak stará lopta ležala vo vašej krabici z hračiek, ktorá je veľmi milovaná domácnosťami, ale mám ne-udržateľný vzhľad, môže byť zrekonštruovaný a dať mu nový život. Na tento účel je potrebné určiť pletené nite. Pridať exkluzivity hračku pomoc mini-ihly z dvoch špáradlá a dve drevené gule.

Ako základ pre vytvorenie hračky môžete použiť malý vzduchový balón. Musí byť vykopá sa s nitmi (žiaduce tie, ktoré sú dobre udržiavané formy, napríklad tenkého povrazu), vopred ošetrené PVA. Na vrchole celej lopty opäť zmeškal lepidlo. Potom, čo je látka suchá, lopta je prepichnutá a odstráni, pripojte k hračku lesklej nite, zdobené lukom v tóne.

Žiadosť o papier

Na vytvorenie ručne vyrobenej vianočnej gule sa bude vyžadovať len papier pre scrapbooking a transparentné lepidlo. Je potrebné znížiť 8 kruhov rovnakej veľkosti a dve mierne menšie. Veľké kruhy zložte 4 krát a opravte ich na malé kruhy 4 kusov pre každého. Spodné a horné hrany štvrť lepidla.

Vianočné gule v decoupage technike vyzerajú veľmi krásne.

Spočiatku je lopta pokrytá bielym akrylovým farbou. Potom položte dekoratívne prvky odrezané z obrúsky. Avšak, ak chcete, aby lopta bola farbou, všetky kroky musia byť vykonané naopak. To znamená, že najprv vložte papierové segmenty a potom aplikujte farbu. Zimná nálada hračka Pridať umelý sneh. Je vytvorený pridaním do farby. Dekoračné hračky môžu byť natreté a 3D prvky.

Bude to zaujímavé pozrieť sa na vianočné hračky z papiera Masha. Podporné materiály:

 • noviny;
 • múka – 1 šálka;
 • Voda – 5 okuliarov;
 • polyetylénový film.

Pôvodne je potrebné variť. Jeho konzistencia by mala podobať kvapalnú kyslú smotanu. Plastová guľa je považovaná za základ. Otočí sa okolo potravinového filmu, pretože môže byť menší, bez záhybov. Noviny budú musieť naliať do kúskov. Zmiešané v clasterových novinových kusoch držať loptu. Make 10 vrstiev. Po každej vrstve novinových kusov je opäť prejsť držiak a pevne stlačte na povrch. Po skončení vrstiev nechajte loptu na úplné sušenie. Povrch papiera s použitím kancelárskeho noža na rezanie tlaku a odstrániť plastovú guľu.

Výsledný rez je uzavretý rovnakými novinovými kusmi navlhčenými v CLEASTER. Dosť na výrobu 2-3 vrstiev. Spodné aj noviny. Pre dodatočnú fixáciu môžete držať kus lepenky. Po úplnom sušení musíte prejsť povrchom lopty s brúsnym papierom. Potom môže byť hračka natretá a zdobená.

Z novinárskych rúrok

Stránky z lesklého časopisu sa považujú za základ. Každá stránka sa zmení na dlhý postroj. Ak nemôžete prevrátiť dlhú trubicu, môžete si urobiť krátke, a potom ich upevniť lepidlom. Lopta z peny postupne vloží postroj v kruhu, v rozmedzí od vrcholu na samotnú základňu. Každá vrstva balenie s bezfarebným lepidlom.

Z papierových kvetov

Ak chcete vytvoriť takéto gule, budete potrebovať:

 • Pena gule;
 • satinová stuha;
 • papier v tóne;
 • dekoratívne kolíky;
 • diera.

Lopta je umiestnená stuha, fixné lepidlo. Súčasne tvoria vlákno pre závesné hračky. Kvety. S pomocou pinov ich opraviť na loptu. Ak chcete dať loptu väčšiu slávnosť, môžete urobiť kvety dvoch kontrastných odtieňov. Napríklad biela a fialová.

V tomto prípade budú kvety pripojené investovaním do seba.

Vlnitý papier

Krásna novoročná lopta môže byť vyrobená z miniatúrnych ruží, na výrobu, z ktorých sa odoberá vlnitý papier. CDržte si kvety, musíte sa držať nasledujúceho sledu akcií.

 1. Vlnitý papier zložený v niekoľkých vrstvách a narezané na malé obdĺžniky.
 2. Používanie ihly na hornej strane penovej misky, vytvorte vlákno, pre ktorú môže byť hračka zavesená na vianočnom strome.
 3. Z každého obdĺžnika na špirály, aby sa rúk, na základni na opravu nite.
 4. Predlepením sa na misku kvetinových nôh.
 5. V medzerách medzi kvetmi vložte veľké korálky v tóne.

S fotografiou

Na výrobu lopty s fotografiou bude mať:

 • Penová guľa;
 • Foto (maximálne 4 kusy);
 • PVA;
 • Biela voda na báze vody;
 • kefa;
 • Špeciálne obrysy zlata a bronzovej farby;
 • akrylový lak;
 • pena;
 • nožnice;
 • nudiče;
 • voda;
 • ihla;
 • vlásenka;
 • Dekoratívna stuha.

  V programe Photoshop, upravte fotografie, vytvorte požadovanú veľkosť. Ak si želáte vyzdobiť fotografie rámy, snehové vločky a ďalšie prvky. Vytlačte obrázky na fotografický papier. S pomocou peny plnené na ihlu, prináša loptu s bielym farbou. Vyschnúť. Rez Fotografie. Mokré ruky Odstráňte biely povrch papiera z nesprávnej strany.

  Snímku by mal byť len tenký film. Aby bola fotografia pevne zabalená na guľôčku, cez hrany sa vytvoria malé rezy. Použite lepidlo, rozvedené vo vode, na opačnom smere. Niekoľko minút na impregnáciu. Lepené fotografie Mierne lisovacie penové gumy. Urobte lanovú suspenziu. Od stud džíp z polovice s pomocou bushine. Namažte jednu stranu PVA a vložte do lopty.

  Miesta, kde nie sú žiadne obrázky, vyplňte kontúry vo forme všetkých kučery, kvetu, a tak ďalej. Aby bola lopta s pokladovanými dekoráciami rýchlejšie, môže byť umiestnená na batériu.

  Ozdobte Spilet s krásnym lukom. Kryt hračka lak, zavesiť až do úplného sušenia.

  13

  Fotografia

  Textilná dekorácia

  Z tkaniny

  Milovníci domáceho pohodlia, vianočné gule, pokryté látkou. Materiál môže byť hustý alebo priesvitný. V druhom prípade sa plnička hračky odporúča najprv maľovať červenú alebo bielu. Elegantne sa pozerá na obrovské vianočné gule, vyrobené v technike patchwork.

  Pre ich výrobu budete potrebovať:

  • Penová guľa;
  • Široká saténová páska bielej a oranžovej farby;
  • Priateľská páska Strieborná farba;
  • kolíky;
  • nožnice.

  Stuhy narezali na štvorce. White Square Fix na hračke s PIN. Oranžový štvorec zložený na štyri a opraviť na bielom námestí striktne uprostred. Opäť preložte oranžový námestie opäť na polovicu a „uši“ vpravo a na ľavej strane, ohnite sa do stredu a opraviť kolíky. Podobne sú pripojené tri viac oranžových štvorcov, ktoré tvoria vrchol vianočného stromu.

  Strieborné námestie upevnite kolík na spodnom okraji jedného z oranžových štvorcov. Zložené na polovicu, balenie rohov do centra a opraviť to tak, že sa ukáže trojuholník. Podobný spôsob, ako zabezpečiť iné strieborné štvorce pozdĺž oranžovej v kruhu. Po vrstve strieborných štvorcov idú biela a potom oranžová. Ukázalo sa, že naplnenie pol lopty. Podobne je druhá polovica hračky zdobená. Kĺb sa zatvorí páskou striebornej kefy. V prinajmenšom sa robí oranžová slučka, pre ktorú môže byť hračka zavesená na vianočnom strome.

   Pôvodná výzdoba novoročnej lopty plstila ruže. Zvýšenie produktov poskytne kučeravé hrany. Ak chcete vytvoriť farby, je lepšie mať modrý a biely materiál. Základy plsti sa považuje za základ, ktorého priemer je 10 centimetrov. Polkruhové okvetné lístky sú vyrezané zo špirál. Centrálna časť sa kladie na získanie jadra kvetu, brúsiť kolík a transparentné lepidlo. Po zaschnutí lepidla potrebujete vietor okolo zostávajúceho materiálu. Zapnite kvet z dna. Z plsti nielen kvety, ale aj očarujúce vianočné stromčeky.

   Doplniť tieto snehovo biele čísla rôznych veľkostí guľôčok, saténové luky, čipky a kamienky v spodnej časti hračky, môžete získať nádhernú slávnostnú guľu.

   Majster triedy na vytvorenie vianočných guličiek v štýle patchwork, pozri ďalšie video.

   S výšivkou

   Ak chcete vytvoriť loptu s výšivkou, bude potrebné:

   • plastová základňa v tvare gule;
   • Vyšívaná veľkosť 9×6 (najlepšie na novoročnej alebo vianočnej téme);
   • Prapor – 1,5 metra;
   • Satinová páska – 1,5 metra;
   • transparentné lepidlo;
   • nožnice;
   • pletací háčik;
   • Dekoratívne prvky: korálky, hodvábne vlákna, lesklý prášok.

    Hotový vyšívaný obraz musí byť zabalený a hladil z nesprávnej strany, aby tkanina zostala mierne vlhká. Potom sme dali obrázok na loptu, opraviť stuhu. Sušený obraz vyrezaný vo forme listu. Podobné letáky vyrezali saténovú stuhou. Spodné a horné konce namazať s lepidlom a upevnite na loptu tak, že kresba je v strede a saténové kúsky okolo okrajov.

    V miestach, kde sa plátky nakrájajú, háčkovanie môže úhľadne aplikovať lepidlo a lisovať tkaninu na základňu. Zostávajúci povrch lopty je uzavretý s podobnými saténovými segmentmi. Krúsky Zatvorte pásku. Vyšívacia plocha je posypaná iskrami. Horné a dolné hračky sú zdobené hodvábne štetce a korálky.

    osem

    Fotografia

    Získaný

    Skutočne novoročné pohodlie vytvorí hračky lesknuté pletením. Krásna pletená hračka môže byť vykonaná podľa schémy. Budete potrebovať štyri pletacie ihly. Na spustenie, 12 slučiek je prijatých a distribuovaných 3 pre každú ihlu.

    • 1. a 2. riadky sú výrazné slučky na tvár.
    • V 3. riadku – 3 tváre, 1 Nakid. Opakujte ďalšie 3 krát.
    • 4. riadok – tváre.
    • 5. riadok – Nakid, 4 tváre, Nakid. Opakujte ďalšie 3 krát.
    • 6. riadok – tváre.
    • 7. rad – Nakid, 6 tváre, Nakid. Opakujte ďalšie 3 krát.
    • 8. riadok – tváre.

     Následné riadky sa vykonávajú podľa podobnej schémy: aj riadky sú vyslovené tváre a v nepárnych radoch, jeden rovnakým spôsobom sa pridáva na oboch stranách. 15. riadok sa vykonáva rovnakým spôsobom ako všetky nepárne riadky, ale slučky tváre sú vyslovené podľa výkresu, s striedaním vlákien rôznych farieb. Z 16. riadkov pletenie ide len pomocou slučiek tváre. Farby závitu Zmena podľa schémy. Počnúc 28. ročným riadkom je zníženie počtu slučiek kontrolou 2-tváre dohromady. 41. riadok je posledný. Zvyšných 3 slučky sú v ňom vyslovované tváre dohromady, vlákno je oneskorené, končí sa.

     Pena guľa je vložená do pleteného výrobku na začiatku párenia 29. radu, to znamená pred recesiou slučky.

     Ak sa zmätok kreslenia spôsobuje ťažkosti, môžete si vziať melange. Výsledkom je, že lopta sa ukáže, že bude viacfarebná a slávnostná. Ihlouwomen, ktoré majú významné skúsenosti v háčkovanie, môže vykonávať páskovanie hračiek výberom okruhu na internete alebo vytváranie vlastných.

     S vlnou

     Urob si vlastné ruky vlny vianočné gule je úplne jednoduché. Aby to urobili, pletenie gule prekryje vlnu na plstenie. Potom sa budúcnosť hračka umiestni do KAPRONOVEJ POSTUPU, ktorá je viazaná s uzlami na oboch stranách. Ponožka je potrebné zabaľovať v strojovom stroji s pridaním čistiaceho prostriedku pri teplote 60 stupňov. Potom, čo lopta suchá, jeho povrch sa stane hladkým a hustým. Ozdobte vlnený vianočný strom hračka Odporúčané výšivky na kúsku plsti a ihiel s dekoratívnymi tipmi.

     osem

     Fotografia

     S čipkou

     Ako základ pre vytvorenie hračky berie čipkovú bielu tkaninu. Rôzne prvky sú vyrezané z toho: kvety, okvetné lístky. Pomocou obrázkov PVA tkaniny pripojte k loptičke. Potom je hračka pokrytá akrylovým farbou biela, druhá vrstva – farba „pod bronzom“. S pomocou špongie prechádzku okolo kruhových pohybov pozdĺž celého povrchu lopty. Ukazuje sa, že vplyv staroveku. Na konci je na hračku pripojená závesná stuha, zdobená lukom saténu a organzou.

     Hračky prírodných materiálov

     Škorica

     Cinnamon palice (množstvo je určené na základe veľkosti lopty) narezané do rovnakej dĺžky rúrky. Vytlačené s čistým lepidlom na povrch guľôčky peny.

     Z pobočiek

     Táto vianočná dekorácia je vytvorená analógiou s hračkou vlákna. Potrebujú malý balón. Suché vetvy sú narezané na malé fragmenty a pomocou adhéznych zbraní sú upevnené na základe. Akonáhle sa lepidlo schováva, lopta je prepichnutá a odstránená cez otvor v pobočkách.

     Od žaluďov

     Neobvyklé dekorácie pre vianočný stromček pre nový rok bude lopta, zdobená žalúdkami.

     Na výrobu takýchto krásnych hračiek vianočného stromu bude potrebné:

     • Penová guľa;
     • akrylový farby hnedý tón;
     • transparentné lepidlo;
     • Ohrieva z žaluďov;
     • lesklý prášok;
     • Korálky.

     Na loptu aplikujte akryl. Potom, čo je farba suchá, každý klobúk je hojne mazaný lepidlom a fix na loptu. V výsledných medzerách na lepiace korálky.

     Na okrajoch každého klobúka aplikujú niekoľko kvapôčok lepidla a posypeme iskru.

     Z kužeľov

     Kôš môže vyblednúť bavlnenú vlnu. Kravatu dostať tesnú guľu. Dať na bump. Môžete použiť lepiacu pištoľ alebo bezfarebnú lepiacu základňu ako „moment“. Je možné, aby hračka nie je celé kužele, ale váhy. Aby to urobili, s pomocou zhonu hrbole na demontáž na kúsky. Pevné váhy Získajte penovú guľu okolo obvodu. Takéto hračky vytvoria teplú a útulnú atmosféru v dome nielen pre nový rok, ale aj na Vianoce.

     Maľovaný

     Natieranie guľôčok je vyrobený oranžovými, fialovým, čiernym alebo priehľadným gélom s pridaním flitra (iné farby môžu byť použité). Môžete čerpať úplne všetko, čo chcel. Zaujímavé pre umelecké maľovanie hračiek, deti snívajú o realizácii svojho talentu v tejto oblasti.

     Najjednoduchšou možnosťou je bod maľovanie na monochromatickej gule. Vianočná dekorácia je jasná a originálna. Ako základ, môžete použiť drevené, plastové alebo sklenené billety v tvare lopty. Plastový povrch musí byť vopred určený brúsnym papierom a skleneným utrite alkoholom pre lepšiu priľnavosť s farbou.

     Hračka je pokrytá dvoma vrstvami farby a potom lak. Pred použitím následnej vrstvy musíte čakať na úplné sušenie predchádzajúceho. Ďalšia dekorácia závisí od letu vašej predstavivosti. Vždy relevantné hračky so symbolom roka. Odporúča sa ich vykonávať s metalické farbami a zdobia iskry, potom vo svetle vianočných svetiel budú krásne rozmazané.

     O tom, ako urobiť krásne vianočné gule s vlastnými rukami, pozrite sa na nasledujúce video.

     Hodnotiť článok
     ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
     Zdieľať s priateľmi
     Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
     Pridať komentár