Zrkadlá v Drevené snímky: Zaujímavé formy

Niektoré prvky sú nevyhnutné v interiéri. Niektoré z nich sú zdržiavané. Používajú sa v rôznych dekoratívnych smeroch a vykonávajú mnoho funkcií, okrem hlavnej úlohy. Zrkadlá pôsobia ako nástroje na zónovanie a vizuálne zvýšenie priestoru. Modely v nádherných drevených rámoch Pridať zdobiť poznámky o zdokonalenie a luxus.

Vlastnosti a výhody

Zrkadlá, zničené v drevených snímok, môžu mať iný tvar a rozmery. Ich dizajn môže byť rôznorodý.

Produkty tohto typu majú rad funkcií, ktoré rozlišujú medzi inými produktmi:

 • Rozmanité kvety palety (prírodná očarujúca farba alebo iné možnosti).
 • Výber typu maliarskych drevených rámov (špeciálne emély, patina, oleje, laky sa používajú).
 • Široká selekcia dizajnu (väčšina modelov je zdobená závitom alebo majú prísnejší a stručný formulár).
 • Tvar zrkadla môže byť rôznorodý.

Voľba je skutočne rôznorodá. Okrem toho zákazníci majú možnosť využiť službu „na objednávku“. Výsledkom je, že ukazuje jedinečný dekoratívny prvok.

Výhody výberu zrkadiel v drevenom ráme:

 • Každá odroda stromov má určitú textúru, textúru a farbu. Tiež plemená sa líšia v prevádzkových charakteristikách: hustota, tvrdosť, tuhosť a iné. Prírodný materiál nemusí zahŕňať farbu, pretože prírodná farba vyzerá úžasne a priťahuje pozornosť kupujúcich. V oblasti výroby sa používajú rôzne odrody s mnohostrannou palete, zo svetlých a monofónnych plátiek, na drevo v tmavých a nasýtených plátkách. Niektoré plemená majú mimoriadny príliv.

 • Špeciálna textúra surovín je odhalená v celej svojej sláve vďaka zručným rukám majstrov. Veľkoleposť prírodného materiálu harmonicky zapadá do vnútra, ktorý ho dopĺňa.
 • Strom vytvára špeciálne životné prostredie. Tento materiál osobitne osobituje slnko, príroda, pôdu. Doteraz je drevo najobľúbenejšie a široko používané suroviny. V miestnosti zdobené drevenými prvkami, bude to pekné byť hodiny.
 • Drevo je pozoruhodne kombinované s inými materiálmi, ako je kov, sklo, kameň a oveľa viac. Doplnia a zdôrazňujú sa navzájom, v dôsledku čoho je vytvorený špeciálny duet textúr a farieb.

 • Masters sa zamilovali do prírodných surovín vďaka svojej plasticitu. Rám môže byť uvedený akákoľvek forma a konfigurácia. Rezbárstvo a iné objemové prvky pridávajú expresiviu.
 • Ďalšia výhoda – dlhá životnosť. S náležitou starostlivosťou, model slúži ako stáročia bez straty svojho kúzla a potešenie. Napriek trvanlivosti materiálu je drevo zraniteľné voči tvorbe plesní a húb. Aj na surovinách sú negatívne ovplyvnené vlhkosťou a vysokými teplotami. Certifikát v tomto probléme pomôže špeciálnym látkam, ktoré sú liečené stromom.

Názory

Zrkadlá v Ráfikach z prírodného dreva si vychutnávajú veľkú popularitu. Oni sa vyzdobujú domov po celom svete. Vzhľadom na vysoký dopyt, výrobcovia ponúkajú obrovský rozsah.

Všetky komerčne dostupné možnosti sú rozdelené podľa parametrov:

 • Formulár.
 • Rozmery.
 • Farba.
 • Umiestnenie (typ umiestnenia).

Stojí za zmienku dizajnérskych modelov, ktoré sa líšia v špeciálnom vzhľade. Môže to byť rám štítkov, zdobený obrovským množstvom objemových častí alebo produktu v neobvyklej forme: okno, zviera a zeleninový svet, geometria a tak ďalej.

Formuláre

Vzhľadom na obrovskú škálu modelov by nemali problémy s výberom formulára produktu. Výrobcovia ponúkajú obe klasické možnosti (okrúhle, obdĺžnikové, oválne zrkadlo) a neštandardné modely, ktoré priťahujú pozornosť na špeciálnu siluetu. Vo veľkých predajniach nájdete zrkadlá, kopírovanie postavy ľudí, hmyzu, zvierat. Tiež v módne abstrakciu, písmená, čísla a rôzne znaky.

Pri výbere zrkadla pre štandardnú miestnosť sa odporúča zastaviť svoju voľbu na kruhovej alebo oválnej forme. Toto je verzia win-win, ktorá sa ľahko a harmonicky zmestí do dekoru. Takéto modely sú umiestnené v strede miestnosti alebo na niektorom z stenách.

Pri výbere zrkadla v obdĺžnikovom ráme zvážte rozmery steny, na ktorých bude táto položka umiestnená. Nemal by trvať viac ako polovicu celého územia.

Farby

Farba dreveného rámca zdobia zrkadlo môže byť rôznorodá. Dizajnéri prideľujú najzákladnejšie možnosti.

 • Prirodzená farba. Ak chcete zachovať krásu stromu, materiál je pokrytý priehľadným lakom a inými ochrannými prostriedkami, ktoré sa neprekrývajú farbu.
 • biely. Klasická farba, ktorá je dokonale kombinovaná s inými odtieňmi. Pozlátené a strieborné prvky sa objavujú na svetlom pozadí.

 • Béžový. Jedna z najrozšírenejších farieb v klasických a moderných smeroch. Sýtosť a farebná farba sa môže líšiť.
 • Hnedý. Prírodná a prírodná farba. Väčšina odrôd dreva má túto farbu. Odtiene sú meniť, od svetlohnedého až po tmavé.
 • čierna. Prísna klasická farba. Takýto prvok pridáva do interiéru elegantného a šľachty.

Miesto

Na mieste miestnosti v miestnosti prideľujú takéto modely: namontovaný, stena, desktop, strop a vonku. Mená klasifikácií hovoria za seba.

Každý typ má určité vlastnosti:

 • Modely určené na umiestnenie na podlahe alebo stene sú vybavené špeciálnou izoláciou šokov. Takéto prvky sa aktívne používajú na zónovanie miestnosti.

 • Ak má miestnosť nedostatok osvetlenia, venujte pozornosť možnostiam stropu.
 • Najbežnejšie modely – wall zrkadlá. Sú umiestnené v takmer všetkých izbách doma.
 • Mnohé montované zrkadlá majú podrobnosti.

Ako si vybrať?

Ak chcete správne vybrať zrkadlo, musíte sa rozhodnúť, kde sa bude používať a na aký účel. Treba tiež zvážiť interiérový dizajn a typ umiestnenia produktu. Kompaktné zrkadlo na stojane je ideálne pre kompaktnú miestnosť a model s hromadným a expresívnym rámom bude vynikajúci doplnok do obývacej izby.

V rôznych priestoroch

Zvážte, ktoré modely sú vhodné pre rôzne miesta obytných priestorov.

 • Obývačka. V tejto časti domu, zrkadlo hrá dôležitú dekoratívnu úlohu. Najčastejšie je umiestnený nad stolom, krbom alebo pohovkou. Viac priestrannej izby môže byť model. Farba a tvar zvoľte pod štýl dekor.

 • Chodba. Na chodbe inštalujte vysoké a široké zrkadlo, vhodné, aby ste vyhodnotili váš vzhľad pred odchodom. Takýto prvok je obzvlášť potrebné, ak žena žije v dome. Perfektná možnosť je nástenná alebo vonkajšia možnosť.
 • Kúpeľňa. V tejto miestnosti bez zrkadla nikde. Štandardné umiestnenie – cez umývadlo. Priestranné izby zrkadla sú umiestnené aj v sprchových kabín alebo v blízkosti kúpeľne. Výrobok musí byť spracovaný špeciálnymi prostriedkami chrániacimi stromom pred vlhkosťou a vysokými teplotami. Tento typ prvku je vhodný aj pre vaňu alebo saunu.

 • Spálňa. Veľké zrkadlo nielenže zdobia spálňu, ale aj zostane v miestnosti pohodlnejší a vizuálne zvýšiť izbu. Ak chcete, aby bol tento prvok kľúč, uverejniť ho na voľnej stene.
 • Kuchyňa. Na vizuálne zvýšenie veľkosti miestnosti, dizajnéri odporúčajú umiestniť v blízkosti svetelných zdrojov alebo oproti okna. V tejto miestnosti sú zrkadlá zriedka umiestnené, takže si vyberiete viac kompaktných modelov.

Štýly

Zrkadlá v drevených snímky sú ideálne pre rôzne dekoratívne prvky.

 • Moderný. Ak vyberiete model pre tento štýl, dávajte pozor na modely s mäkkými a hladkými riadkami. Perfektné možnosti s kvetinovými prvkami a volumetrickými vzormi.
 • Provence. Tento dekoratívny smer sa bude čudovať, že zrkadlá v bielych rámoch budú nádherné. Kvetinový ornament, ktorý je charakteristický pre tento štýl, je vítaný. Garmonicky fit modely zdobené decoupage recepcia.

 • Loft. Pre priemyselné stylistiky, zrkadlá vyberajú v prísnych, laconických rámoch. Prírodné materiály sa používajú v dekor, takže zrkadlá v drevených snímok sú vhodné. Príslušný tvar – štvorec alebo obdĺžnik.
 • Klasický (Barokový, rokokový, ampir). Pre vyššie uvedené smery, elegantné, luxus a elegancia sú charakteristické. Rámy s pozlátenými prvkami, expresívne nite fit perfektne. Najčastejšie si vybrať masívne modely. Vyrezané RAMA vstúpi do interiéru ISSIRM.

 • Klasicizmus. Veľké zrkadlo v jednoduchom ráme – vhodná možnosť pre klasicizmus. Toto je klasický smer, ale v porovnaní s vyššie uvedeným.
 • Krajina. Štýlová základňa – použitie dreva vo veľkých objemoch. Strom sa používa v prírodnej forme, bez farby, patiny a iných dodatkov. RAMA pre zrkadlá v štýle „Krajina“ môže byť vyrobená z hrubých dosiek alebo textúrovaných pobočiek. Najlepší štvorcový alebo obdĺžnik.

Reštaurovanie

Špecialisti z dizajnu dizajnu Všimnite si, že zrkadlá patria k týmto veciam, ktoré sa s časom stanú len lepšie. Vintage modely získavajú špeciálny lesk a milosť, ktorá je zbavená moderných inštancií. Prvky, ako sú rozvody, odierania na drevenom ráme, čierne bodky dávajú starožitné zrkadlá špeciálne odvolanie. Staré zrkadlá sa obzvlášť oceňujú. Zriedkavé modely, ktorých vek zahŕňa niekoľko sto rokov, je to veľmi drahé a prístupné len pre bohatých kupujúcich.

Vintage produkty sú často zvolené pre klasické dekoratívne smery. Aby bolo zrkadlo zachovať špeciálny vzhľad nabíjania, získaný počas dlhého času, a tiež vykonaná hlavná funkcia, profesionáli sa angažujú v obnove antických výrobkov. Postup obnovovania je potrebný na zabezpečenie toho, aby sa produkt stal lepším časom, a nie pokazený.

Ako bolo uvedené, staré zrkadlá sú zriedkavé a ich cena je občas presahujúca náklady na najdrahšie moderné modely. Aby sme mali bežné kupujúci možnosť umiestniť prvky tohto typu doma, obchody ponúkajú zákazníkom umelo vo veku. To využíva špeciálne techniky a rôzne prostriedky na poskytnutie špeciálnej krásy produktov.

Podľa externých príznakov môžu len profesionáli rozlíšiť skutočné starožitnosti z umelého analógu.

Štýlové príklady v interiéri

Je lepšie jasne oceniť rôzne možnosti pre zrkadlá v drevených snímok. Zvážte klasické a zaujímavé formy.

Luxusné okrúhle zrkadlo v vyrezávanom drevenom ráme. Model je zdobený striebornou patinou. Táto možnosť je pozoruhodne vhodná pre klasické pokyny.

Obdĺžnikové textúrované zrkadlo. Doska zdobia prírodné tmavé vzory. Produkt sa harmonicky zmestí do štýlu krajiny alebo podkrovia.

Čistý zrkadlo zeleninové vzory. Tento model sa odporúča pri navrhovaní provence francúzskeho štýlu.

Luxusné vyrezávané zrkadlo v zlatej farbe. Vynikajúca voľba pre Ammpir Stylistika, Barokový alebo ROCOCO.

Ako si vybrať zrkadlo v drevených snímok, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: