Aké sú slučky pre tabuľky?

Pri výbere nábytku pre dom, vrátane tabuliek, je veľmi dôležité ako vzhľad a funkčnosť dizajnu a jeho trvanlivosť, odolnosť proti opotrebeniu. Preto je veľmi dôležité vziať do úvahy nielen materiál, z ktorého je predmet vyrobený, ale aj kvalita armatúr, slučky, ktoré sú dôležitými komponentmi výrobku.

V tomto článku povieme všetko o závesoch pre tabuľky, ich vlastnosti, typy, výrobcovi materiály, výber pravidiel.

Zvláštnosť

Je veľmi dôležité, aby tabuľka, v akomkoľvek miestnosti stála, bez ohľadu na to, ako sa používať, bol vysokokvalitný, spoľahlivý a odolný voči opotrebeniu. Loopy sú k dispozícii len v týchto modeloch, ktoré sú určené na skladanie a skladanie.

Nábytok Loop – Toto je špeciálne semi-tech zariadenie, ktoré je pripojené priamo k nábytku pomocou vlastných vzoriek. Veľmi často takéto výrobky sú inštalované na piknikových stoloch, stoloch tenisových stoloch a moderným atribútom kuchyne. Ich prítomnosť umožňuje:

 • Uložiť miesto – ak nie je potrebné, tabuľka môže byť zložená a uložená v určitej časti miestnosti;
 • Nainštalujte tabuľku na akúkoľvek výhodnú polohu, napríklad pripojte k stene.

Vysoko kvalitné pánty predĺžiť životnosť nábytku.

Dnes, každý výrobca svedomia, ktorý sa zaoberá výrobou podobných výrobkov, musí zaručiť jeho spoľahlivosť.

Názory

Sortiment nábytku Loops Veľký a rôznorodý. Výrobky sa môžu medzi sebou líšiť s konštruktívnymi funkciami, technickými parametrami, návrhmi a rozsahom aplikácie. Zvážte hlavné kritériá.

 • Uhol rotácie môžu mať rôzne parametre.
 1. 90 stupňov. Zriedka nainštalované na tabuliek. Toto je dokonalá možnosť, napríklad pre skladací kryt pracovného povrchu v kuchyni.
 2. 180 stupňov. Najčastejšie sú takéto slučky inštalované na kuchyni headset.
 3. 270 stupňov. Najvhodnejšia možnosť pre skladací stôl. Takáto slučka môže byť inštalovaná absolútne na ľubovoľnom povrchu.

 • Typ tabuľky, Na ktoré sa príslušenstvo bude namontované, možno inak
Prečítajte si viac  Vyberte dverové slučky pre ťažké dvere

jeden. Pre tabuľkový transformátor. Pre tento typ konštrukcie, skryté posuvné slučky, ktoré zvyšujú funkčnosť. Sú 2 druhy – valčekové a otočné skladanie.

2. Pre skladací stôl. Môže to byť počítačový stôl s zatiahnuteľnou poličkou pre klávesnicu.

3. Pre skladací model. Na skladaní alebo namontovanom stole, najčastejšie nainštalujte slučku na bowtie. Inštalácia je celkom jednoduchá: jedna strana výrobku je pripevnená k povrchu stola a druhá – na stenu.

4. Pre sklenené dosky. Takéto tabuľky sú najčastejšie inštalované v obývacej izbe a zaťaženie na nich je malé. Pri upevňovacích sklenených doskách na štrukturálne podpery sa používajú takzvané slučky-pyataks. Zvyšujú podporu a zaručujú spoľahlivú fixáciu.

 • Možnosti montáže Loops. Existujú tri spôsoby inštalácie príslušenstva:
 1. Bok (vedľa seba) – takéto upevnenie je najobľúbenejšie, pretože zaručuje spoľahlivú fixáciu;
 2. clip-on (clip-on) – elegantná a rýchla inštalácia bez použitia dodatočných spojovacích materiálov;
 3. Kľúčová hala (kľúčová diera).

Rovnako ako pre posuvné tabuľky Valcový, kyvadlový, sekretár, antresol, pečeň a inverzná slučka.

Výrobky sa môžu líšiť a ich Dizajn. Dnes sú nábytkové slučky vyrábané v rôznych dizajn štýlov – Provence, Retro, Classic a ďalšie. To umožňuje zvoliť vhodný produkt pod akýmkoľvek štýlovým interiérovým smerom.

Materiál

Loop – Toto je upevňovač, ktorý je navrhnutý tak, aby odolal určitému zaťaženiu. Aby sa tento indikátor mohol byť čo najvyšší, pri výrobe výrobku sa používajú len vysoko kvalitné materiály s vynikajúcimi fyzikálno-technickými vlastnosťami a modernými výrobnými technológiami.

Loopy pre stoly sú oceľové a mosadze.

 • Oceľ. Oceľ je silný, spoľahlivý a nosný materiál odolný voči opotrebeniu. Oceľová slučka sa vyznačuje vysokou pevnosťou, cenovo dostupným nákladom a atraktívnym vzhľadom. Medzi nevýhodami je potrebné poznamenať, že taká zliatina má malý korozívny odpor, takže sa neodporúča namontovať na stôl, ktorý bude stáť v miestnosti so zvýšenou hladinou vlhkosti, napríklad v kúpeľni alebo v kuchyni.
 • Mosadz. Takéto slučky sú viac populárne. To je spojené s výhodami materiálu, ako je krásna farba, korózia a odolnosť proti opotrebeniu, spoľahlivosť. Povrch slučky z mosadze je hladký, nemusí byť mazaný. Pokiaľ ide o nedostatky, existuje niekoľko z nich – pomerne vysoké náklady na výrobok, ako aj postupné vymazanie s neustálym vystavením vysokým zaťaženiam.
Prečítajte si viac  Výmena zámku na vstupných dverí - krok za krokom pokyny pre rôzne typy mechanizmov

Väčšina spotrebiteľov z zrejmých dôvodov zastavuje svoj výber na výrobkoch z ocele.

Uistite sa, že do úvahy rozpočet, uskutočniteľnosť takéhoto nákupu a miesto inštalácie tabuľky pri výbere.

Ako si vybrať?

Loopy sú teraz jednoduché nakupovanie v obchode implementačný nábytkársky armatúra. Táto možnosť je vhodná pre tých, ktorí chcú nezávisle uskutočniť skladací stôl. Ale neskúsený majster je dosť ťažko rozhodnúť o tovare.

V súčasnosti je rozsah nábytkových slučiek rôznorodý. Sú považované za bezpečné upevnenie, takže musí byť:

 • odolný;
 • odolný voči opotrebeniu;
 • odolné voči deformáciám;
 • Odolný voči korózii;
 • charakterizované mäkkou snímkou;
 • Jednoduchá inštalácia;
 • Krásny dizajnér zdobený.

Je veľmi dôležité, aby bola slučka nastaviteľná. Nastavenie umožňuje nastaviť svoju hĺbku, vyváženie výkonu napätia, uvoľnite sa vhodné plátno, eliminovať previsnutie, ovládať spoj medzi plátno.

Správne zvolený upevňovač je sľubom dlhej životnosti nábytku. Okrem nákladov na výrobok je tiež potrebné riadiť technickými parametrami, ako napríklad:

 • veľkosť;
 • Materiál, z ktorého sa tovar vykonáva;
 • potreba uplatňovať dodatočné baldachýn;
 • nedostatok deformácií, trhlín, čiary na slučke;
 • Dostupnosť certifikátov kvality;
 • Maximálne prípustné zaťaženie, ktoré môže loop vydržať.

Odborníci odporúčajú dôverovať výlučne spoľahlivým, známym výrobcom, kúpiť tovar v špecializovaných predajniach.

Samostatná inštalácia slučky netrvá veľa času, ale vyžaduje určité vedomosti a zručnosti. Všetko, čo potrebujete – Súbor potrebných nástrojov. Na sklade musí byť ruleta, štvorcový, ceruzka na použitie, šesťuholník, skrutkovač a SEER.

Montáž sa skladá z nasledujúcich krokov:

 • Príprava materiálu a náradia;
 • Použitie povrchového označovania;
 • vŕtacie otvory pre samoobslužné skrutky;
 • Upevňovacie slučky.

Hlavnou vecou je určiť hĺbku vŕtania. Nemala by byť hlbšia ako hrúbka stavby.

Ako nainštalovať LUTTISE LOOPS PRE TABUĽKU S VLASTNÝM RUČMIMIM.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: