Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

S príchodom chladného počasia od majiteľov, ktorí majú spoľahlivé vstupné kovové dvere, objaví sa globálny problém. Vzhľad dverí sa zhoršuje – na ňom sa objavia kvapky vody, horaflash, ľad na vnútornom povrchu. Zmeny atmosféru obytných priestorov. Ak ste izolovali predné dvere, potom sa to dá vyhnúť. Túto úlohu môžete vyriešiť bez toho, aby ste prilákali špecialistov.

Materiály a nástroje

Moderné materiály umožňujú ľubovoľný domov chrániť pred chladom.

Na izoláciu kovových konštrukcií používajte:

 • Stykyrfoam;
 • polystyrén;
 • minerálna vlna;
 • polyuretánová pena;
 • Fóliový izolon, pena;
 • Tuleň.

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Okrem izolácie bude potrebný manuálny inštalačný nástroj:

 • ruleta, ceruzka;
 • skrutkovač, skrutkovač;
 • Vrták s kovovými vŕtačkami;
 • nožnice alebo ostrý nôž;
 • šité, hacksaw, electrolovik;
 • brúsny papier, škótsky;
 • Lepidlo (tekuté nechty), skrutky – samolepiace skrutky;
 • acetón alebo alkohol.

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Dekoratívne materiály:

 • MDF – dekoratívne panely alebo dosky;
 • Dekoratívny film so vzorom opakujúcim sa textúru dreva;
 • farby a laky;
 • dermatín, imitáciu kože.

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Nemôžete zanedbať bezpečnostnú techniku.

Pri vykonávaní zámočníka je dôležité mať:

 • Rukavice polyméru;
 • okuliare na ochranu očí pred mechanickými časticami, fragmentmi;
 • Respirátor na ochranu dýchacích orgánov.

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Aká izolácia je lepšia?

Bezpečnosť tepla vo vašej domácnosti závisí od kvalitného tepelného izolačného materiálu. Keď je zvolený, je dôležité vziať do úvahy návrh kovových dverí a umiestnenie ich umiestnenia.

Tyčinok Prijaté penením (plynové plnenie) polymérov. Jeden z najlacnejších materiálov. Má vynikajúce tepelné izolačné vlastnosti, nebojí sa vlhkosti a uloží formulár. Polyfoam bude dobre udržiavať teplé na dverách v byte. V súkromnom dome nebude dosť spoľahlivý, ale ak je doplnený montážnou penou a fóliou Isolon, bude slúžiť mnoho rokov. V prípade požiaru chemické látky škodlivé pre ľudské zdravie.

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Pre dobrú zvukovú izoláciu existuje dosť dosiek s tromi centimetrami.

Polystyrénová pena – Materiál získaný z polystyrénu a iných styrénových kopolymérov. Drahšie ako pena. Izolácia rezistentná voči vlhkosti, ktorá má tepelnú izoláciu a zvukové izolačné vlastnosti. Hustejšia pena plastová, odolná voči opotrebeniu, bezpečná pre zdravie. Existujú refraktérne modifikácie.

Polystyrén – materiál získaný polymerizáciou styrénu. Má dielektrické vlastnosti, tvrdé, má vysoké tepelné izolačné vlastnosti, odolné voči vlhkosti.

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Vyššie uvedené materiály sú ideálne vhodné ako izolácia vstupných dverí súkromného domu, vidieckeho domu. Veľmi poskytujú ochranu pred vlhkosťou a mráz.

Minerálna vlna – anorganický vláknitý materiál. Účinné ako izolácia. V rovnakej cenovej kategórii ako pena. V závislosti od vlákniny je rozdelený do skupín: sklenená vlna, troska a kameň (čadič). Je vyrobený z prírodných nehorľavých materiálov, šetrných k životnému prostrediu. Predáva sa vo forme rolí alebo dosiek. Ak sa používa na izoláciu dverí v súkromnom dome, vyžaduje sa vodný repelent materiál.

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Polyurenový hlúpy – materiál, ktorý sa vzťahuje na plynové polyméry. Táto skupina zahŕňa: penové gumy, hotové tepelné izolačné panely, montážna pena. Porolon má dobrú tepelnú izoláciu a zvukové izolačné vlastnosti. Pri spaľovaní je vysoko toxické, označuje silne horľavými látkami. Výnimkou je CMHR. Vyznačuje sa špeciálnou elasticitou a požiarnou bezpečnosťou.

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Fólia Isolon, Penofol – ekologický materiál. V procese jeho výroby sa používa fólia a penový polyetylén. Toto je moderné, populárne, ekonomické, odolné voči opotrebeniu, izolácie voči vlhkosti. Má vynikajúce zvukové vlastnosti.

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Tepelná izolácia Rám dverí s vlastnými rukami

Pre vysoko kvalitnú izoláciu vstupných dverí je dôležité vykonať potrebnú prácu na izolácii krabice. Stáva sa to, že robotníci, v zhone. Keď začnete zahriať svoje dvere, musíte vyplniť všetky otvory montážnej peny. Po zamrzne sa musia vyčistiť všetky časti objavovania. Kĺby na pripojenie a uvedenie do poriadku.

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Potom je potrebné odstrániť možné medzery medzi kovovými dverami a krabicou. Na tento účel si kúpim stuhou silikónové tesnenie (môže byť pena). Na obvode dverných boxových dverí spracováva alkohol alebo acetón. Na týchto miestach, kde prichádzajú do kontaktu, zalepávame tesnenie. Aby sme ho držali presne v rohoch, vyberáme z dvoch pások tesniaceho prostriedku, ostrý nôž alebo nožnice opatrne odrezané v uhle 45 stupňov, odstráňte rezané časti a hrany tesnení sú pevne lisované roh. Skontrolujte dvere pre návrh.

Etapy modelu železa

Sekvencia účinku počas čalúnenia starých dverí závisí od jeho dizajnu. Ak je dizajn modernejšie a kovové panely sú pripojené k základným skrutkam, izolácia sa vykonáva vnútorne. Začíname na vnútorné otepľovanie, odstráňte kovovú konštrukciu, umiestnite na pracovný povrch. Odskrutkujeme skrutky a odstráňte kovový panel (takže skrutky sú dobre odskrutkované, namažte ich strojným olejom). Ruleta Odstráňte rozmery vnútorných buniek dverí.

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Opatrne merajte izolačný materiál a vypnite. Uistite sa, že ste si narezali miesto pod zámkom dverí a oči. Pre staré dvere sú pozoruhodne vhodné, pena alebo fólia kamenná vlna. Spracujeme vnútorný povrch starej dizajnu s lepidlom (tekuté nechty) a prilepte pripravenú izoláciu. Ak sú štrbiny medzi starými dverami a izoláciou, vyplňte ich montážnu penu. Je potrebné starostlivo pracovať, stláčať montážnu penu na malé časti. Je dôležité sledovať, takže sa nedostane na mechanizmus bitky. Pre dodatočnú zvukovú izoláciu medzi izoláciou a plechovým listom, spustíme fóliu Isolon. Zatvorte konštrukciu kovového pásu a skrutkujte skrutky.

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Ak sa staré dvere vyrábajú upevňovaním kovových panelov s zváraním, potom prejdite na otepľovanie starých dverí, aplikovaním externej metódy. Príprava drevených pruhov 20 (30) x20 mm. Meriame parametre a rezané koľajnice na požadovanej dĺžke. S pomocou vrtáka, robíme otvory budúcej montáže v kovovom plátno. Zbierame základ zozbieraných drevených pruhov a upevnený self-kreslenie na plech.

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Príprava izolácie pre špecifikované veľkosti. Zväčšujeme sa a prilepíme izoláciu v bunkách medzi koľajnicami. Upevnite panel MDF alebo Slab skrutky. Okrem toho, pre zvukovú izoláciu vonku alebo zvnútra, môžete zvládnuť dverné dermatitín. Urobiť to, upínacie dermatin a držiaky opravy. Namažte lepidlom (tekuté nechty), obloženie a ohýbanie dermatiny a pevne stlačte na kovové plátno. Táto práca je starostlivá. V poslednej fáze, nainštalovať zámky dverí, gombíky, oči. Vráťte hotové dvere na miesto.

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Keď sú jednovrstvové kovové dvere orezané, je potrebné merať bunky medzi tuhými rebrami. Rez vnútorný materiál pre zadanú veľkosť. Meritálne lepí izoláciu v dutine. Sloty a menšie medzery elimináciou pomocou montážnej peny. Zdobenie panela MDF.

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Zlepšiť charakteristiky čínskych výrobkov

Čínske výrobné dvere sú neúmyselný dizajn. Pre jej izoláciu odstráňte dvere, dajte horizontálne. Odstráňte rukoväte, oči, hrady. Potom začnite upevniť rám a rebrá stuhnutosti s vnútorným a vonkajším. Preto si vyberieme drevený lúč s hrúbkou 20 x 20 mm, alebo viac (odpudzovanie z hrúbky izolačného materiálu). Ak si želáte, môžete zvárať kovovú základňu, pripevniť ho s vlastnými kinami alebo zvare na dvere dverí, kĺby spojov sú naplnené montážnou penou.

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Ďalší krok – kladenie izolácie. Ak sú zvolené vláknité materiály (minerálna vlna, kamenná vlna), rozotrite materiál odpudzujúci vodu väčšiu ako dutinu základne, asi 200 mm, upevnite lepidlo (tekuté nechty) a zvetrajú vlnu, pre-rezané väčšia veľkosť webu ako veľkosť základných buniek a pokrývajú druhú vrstvu vodného repelného materiálu. Okraje filmu pevne konvertujú na vrchnú vrstvu a opraviť škótko.

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Izolačný kryt s fóliou alebo fóliou s fóliou do miestnosti. Takže zlepšiť zvukové izolačné dvere. Polyfoam, polystyrénová pena, polystyrén, izolon folikovaný v hydroizolácii nepotrebuje, pretože sami majú vlastnosti odpudzujúce vody. Ďalej merame vzdialenosť medzi rebrami medzi rebrami, znížime o niečo väčšiu izoláciu, ako je potrebné, aby sa zabránilo tvorbe dutiny medzi izoláciou a základom dverí. Zalepávame izoláciu v lepidle dutiny (tekuté nechty).

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Pripojený k povrchu základne, ktorý sa pýta na montážnu penu v spojoch kĺbov. Ďalším krokom je ozdobiť návrhový list panela MDF alebo alternatívneho materiálu. Je dôležité si uvedomiť, že dekoratívny panel musí byť pripojený zo zdola nahor. Opraviť, dať zámky, oči a rukoväte, zavesiť dvere. Teraz si dvere zachováva teplo doma a tiež chráni pred hlukom.

Bez demontáže

Ohrelovanie bez demontáže sa vyrába tromi spôsobmi. Prvý je vhodný pre kovové dvere s odnímateľnými panelmi. Ak to chcete urobiť, odskrutkujte skrutky, počnúc dnom, pohybujúce sa hore. Odskrutkujte všetky skrutky, položte kovové dvere do stojana. Jemne podporovať izoláciu ošetrené lepidlom (tekuté nechty), opravte. Pre túto metódu je vhodná fólia Isolon. Skrutky skrutky. Dvere sú pripravené.

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Druhý spôsob je vhodný pre tuhé kovové dvere. Na vrchole otvorov, predbežné, že nie sú žiadne ďalšie otvory a medzery. Vezmeme akúkoľvek drobivú izoláciu (nehorľavú objemovú vlnu, granulovanú penu, vermikulitídu, pilinu). Zaspávajte ju do otvorov, čím sa k dverám, aby ste dosiahli plné plnenie dutiny. Táto metóda nie je absolútne vhodná pre dvere s bojovými zámkami. Po vyplnení otvorov dal zástrčky.

Treťou metódou je vonkajšia izolácia. Plne postupujte podľa postupného spôsobu upevnenia externej metódy. Môžete držať izoláciu na vnútornom povrchu dverí.

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Krásne nápady

Vzhľad vstupných dverí vždy zdôrazňuje stav vlastníka. Preto sú v súkromnom dome, požiadavky sú obzvlášť vysoké. Je dôležité starať sa o hodný obraz. Kovové dvere Market sú nasýtené rôznymi výrobkami. Som rád, a skutočnosť, že dvere si môžete objednať osobným projektom.

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

A ako pekné pracovať na samotnom dizajne! Ponúkame niekoľko nápadov na zdobenie kovových dverí s vlastnými rukami. Dizajn dverí v byte sa zaujíma o skutočnosť, že zvonku môže byť zdobené tak, aby nemal prilákať pozornosť niekoho iného. Najjednoduchší, cenovo dostupný spôsob je dizajn kovových dverí s jasnými armatúrami. Vonku, môžete pripojiť nové čísla, dať štydiové rukoväte, slučky, zámky.

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Ako izolovať vstupné kovové dvere?

Pre tých, ktorí dávajú prednosť prírodným materiálom, môžeme odporučiť pripevnenie vnútornej strany dverí MDF panelov alebo jednoduchých drevených lamierov. Návrh a farba kovových dverí súkromného domu, ako aj formulár závisí od toho, aký je postavený štýl alebo chata. Pre armatúry, ktoré môžete použiť na kované časti, použite zafarbené sklenené okná, postriekanie skla. A namiesto moderného volania, môžete visieť rukoväte, gong.

Nižšie uvedené video vám pomôže nezávisle vykonávať izoláciu vstupných dverí.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár