Ako odstrániť a demontovať hrad Dvere?

Zámok dverí, na prvý pohľad, nie veľmi viditeľný doplnok našich apartmánov, domov, kancelárií, garáží a iných priestorov. Zároveň sú hrady najdôležitejšou súčasťou poskytovania našej bezpečnosti. V tomto článku sa poďme hovoriť o tom, ako správne odstrániť a demontovať hrad Dvere.

Klasifikácia mechanizmov

Zámky dverí pre dvere Dvere môžu byť klasifikované niekoľkými funkciami. Typ uzamknutia je suvalid a produkty valcov a podľa typu inštalácie – hypotes, réžia a namontované.

 • Hrad Suwald je dostatočne masívne zariadenie, odomknutie a zamykanie, ktoré vyrába SUWALDS. Oni zase zatlačili rigu. Tento typ zámku je inštalovaný na interiérových dverách zriedka, pretože má väčší v porovnaní s inou hmotnosťou a veľkosťou. Ale niekedy je potrebné nainštalovať za posudzovaný výrobok, napríklad na dverách do skladovacej miestnosti alebo zabezpečiť spoľahlivú bezpečnosť všetkých položiek v inej miestnosti.

 • Hrad valcov S hlavným mechanizmom účinku na moste alebo jazyku má rotačný valec. Tento typ zámku je najvhodnejší na použitie na interiérových dverách, pretože má pomerne jednoduchý dizajn, malú veľkosť a podľa toho malú hmotnosť.

 • Hinged Možnosti Najčastejšie používané na dverách úžitkových miestností, garáží, pivnice, pivníc, pretože tento typ produktu zahŕňa jednoduchú inštaláciu s dostatočnou spoľahlivosťou. Aometická funkcia je však úplne neprítomná, takže takéto výrobky sú inštalované na interiérových dverách veľmi zriedkavo.

 • Nadzemné hrady Tiež majú vlastnosť jednoduchosti inštalácie a najčastejšie používané pri vchodových dverách, ale niekedy sa stretávajú na rozkladacej technike.

 • Rezací hrad – najbežnejší typ výrobku pre interiérové ​​dvere, ako to má veľmi dôležité vlastnosti, napríklad estetické, napríklad. Jeho mechanizmus je ukrytý vo vnútri dverí, je možné inštalovať rukoväte rôznych typov, veľkostí, farieb a t. D.

Demontáž a demontáž

Mechanizmus na odstránenie zámku s vnútornými dverami sa zvažuje z príkladu najbežnejšieho typu – hypitia. V prípravnej fáze je dôležité pripraviť príslušný nástroj, ktorý bude potrebný počas práce:

 • skrutkovače s plochým a tvoreným koncom (prišiel);
 • kladivo;
 • klinec;
 • Rozdelenie alebo iné kovové predmety s ostrým hrotom.

  Namiesto skrutkovačov je možné použiť skrutkovač. Povinná podmienka je prístup k dverám na oboch stranách, to znamená z rôznych priestorov. Rigel musí byť vo vnútri výrobku. Inak odstráňte zámok nádrže nebude fungovať.

  Pred odoslaním zámku, je potrebné odstrániť existujúce rukoväte. V suwalden hradu rukoväte sú upevnené na mechanizme Hoptes. Pre ich odstránenie je potrebné vziať necht alebo poruchu a kladivo, aby ste dostali kolík na rukoväti na jednej strane na jednej strane dverí na rukoväti a vyberte ho, potom, čo dostane ďalšiu rukoväť z hradu. V mechanizme valca s vhodnými skrutkovačmi odskrutkujte obloženie rukoväte dverí, ktoré sú zvyčajne fixované samoobsluhami alebo skrutkami, potom odstrániť rukoväte.

   Tiež si vyberte všetky prekrytia a dosky, ktoré sú upevnené samočinnou kresbou na dvere alebo skrutky k hradu. Zároveň sa používa skrutkovač buď skrutkovač alebo elektrické náradie s tryskami. Ďalším krokom je odskrutkovanie skrutiek a samoobslužných skrutiek priamo zámku samotného na dvere.

   Potom si vezmeme skrutkovač s plochým koncom a zoperovaním dverí od konca, začnite vytiahnuť mechanizmus od neho. Nemalo by to byť vyrobené z veľkého úsilia, pretože môžete poškodiť dvere, ktoré budú znamenať dodatočnú prácu na jeho obnove alebo výmene.

   Ak chcete demontovať hradu na železníku, je dôležité pripraviť miesto, kde sa bude vykonávať. Najodošnejšie je použitie písomného alebo kuchynského stola. Je tiež potrebné pripraviť bavlnenú tkaninu, na ktorej budeme rozobrať, skrutkovač s plochým a cruciformným koncom.

   • Vonkajšie na plochej hladine povrchovej tkaniny, na ktorej sme vložili mechanizmus upevňovacích skrutiek. Odskrutkujeme skrutkovací skrutkovač, zvyčajne ich množstvo sa pohybuje od 4 do 6.
   • Opatrne, s skrutkovačom s plochým koncom, odstráňte hornú dosku. Po odstránení celej zámkového mechanizmu je viditeľný. Berúc do úvahy bezpečnostné vybavenie berieme na jar, ktorá sa nachádza v zámku, zatiaľ čo sledujete, že nelieta z miesta pristátia, pretože je pod napätím (spravidla, v stlačenom stave a keď sedenie z pristávacej miestnosti je ostro maľované).
   • Ďalšia etapa odpojte SUWALDS z Rigea a získajte ich. Demontáž je u konca. Montáž vykonávame v opačnom poradí.

   Tipy pre špecialistov

   Takmer všetci odborníci pri odstraňovaní a demontážoch zámkov metrokových dverí Oslávte niekoľko bodov, na ktoré je potrebné zaplatiť osobitná pozornosť.

   • Spring môžete odstrániť manuálne buď, aby ste sa k nemu priblížili pomocou skrutkovača, pokrývajúcim mechanizmus s handrou alebo rukou.
   • Všetky časti mechanizmu je dôležité utrieť suché čisté handry na odstránenie starého maziva a vyhodnotiť stupeň opotrebenia, ako aj možnosť ďalšieho používania alebo potreby nahradiť.
   • Pred montážou je veľmi dôležité, aby sa mazanie všetkých častí blokovacieho mechanizmu, vrátane pružín so špeciálnym mazaním. Tento postup prispieva k trvalejšej bezproblémovej prevádzke výrobku.
   • Mazanie musí byť vybrané z zostavy možností grafitov. Látky na grafitovej báze v menšej miere podliehajú teplotnému rozdielu, akumulácii prachu a t. D.

   V tomto článku sme zistili znaky odstraňovania a demontáže zámok zverských dverí. Pred vykonaním seba-demontáže takýchto výrobkov je však veľmi dôležité prečítať príslušné informácie v rôznych zdrojoch a získať radu profesionálneho pána.

   Z videa sa dozviete, ako nezávisle odstrániť rukoväť dverí vnútorných dverí a dať nový.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
   Zdieľať s priateľmi
   Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
   Pridať komentár