Ako urobiť posuvné interiérové ​​dvere?

Po vykonaní rozvodných dverí s vlastnými rukami, budete nielen ušetriť značné množstvo peňazí, ale tiež môžete obsahovať najodvážnejšie nápady na dizajn v interiéri. Nebudú tiež zavolať špecialisti, vybrať si medzi typické riešenia alebo dlhé tvrdenie, obhajovať ich víziu. Je však potrebné zvládnuť všetky jemnosti a nuansy vlastné konštrukcie dverí.

Vlastnosti a výhody

Posuvné dvere sú odôvodnené nielen preto, že je externe krásne a môžu sa zmestiť do najvýraznejšieho interiéru. Jeho dôležitou výhodou je najzaujímavejšie využívanie priestoru.

Žiadny štvorcový centimeter zmizne a bude možné fungovať tak, a stylisticky rozdeliť miestnosť, rozdeliť svoje nové časti.

Okrem uvedených výhod, takéto vstupné štruktúry:

 • Nepretrobné sami sami neustálymi návrhmi;
 • nezasahuje do vetrania domu alebo bytu;
 • sa líšia ľahkým a hladkým prevádzkou otváracieho a uzamykacieho mechanizmu;
 • Umožní vám používať automatizáciu;
 • Zbavte sa potreby vytvoriť prahové hodnoty.
 • Samotný dizajn je mimoriadne jednoduchý – valčekový mechanizmus je pripojený k plátna a začne viesť vodítka určitým spôsobom.

Typy a mechanizmy mechanizmov Dvere

Pre apartmány a súkromné ​​domy používajú tieto možnosti, ako napríklad:

 • Spojovacie dvere (s jedným krídlom alebo párom krídla rovnobežne so stenou na koľajniciach);
 • Kazeta (V čase otvárania sa krídla odstráni vnútri trestného styku);
 • Polomer (vyniknúť jedinečnou formou);
 • Kaskáda (Akákoľvek krídlo má svoj vlastný, autonómny sprievodca);
 • domáci (Pri otváraní krídla sa splní, je možné prejsť len časťou otvoru);
 • Otáčavý.

Mechanizmus posuvných dverí môže mať na nich iný počet sprievodcov a vozíkov. Takmer vždy na výrobu koľajníc používajte hustý hliníkový profil.

Do krídla sa nevylomila z vodidla a nevyvinula ho, uistite sa, že pridajte reštriktívne a brzdné diely.

Shift Dvere sú rozdelené do:

 • Pozastavený (držané len na vrchole);
 • referencia (zaťaženie, z ktorého je distribuované iba v spodnom sprievodcovi). Typický mechanizmus, ktorý je schopný odolať zaťaženiu až 120 kg, vo väčšine prípadov nevyžaduje inštaláciu prahovej hodnoty.

.

Otvorené posuvné dvere, všetky konštrukčné prvky, ktoré sú viditeľné, môžu mať plátno nie sú ťažšie ako 100 kg. V skrytom type, dolné vodiace lišty sa neuplatňujú a sú nekompatibilné so sklenenými konštrukciami

Na dverách akéhokoľvek typu môžete nainštalovať bližšie, ktorý zaručuje hladkosť otvárania a zatvárania.

Počas procesu inštalácie je potrebné detekovať a okamžite odstrániť najmenšie nezrovnalosti, inak sa krídlo môže vrátiť späť. Zvlášť často takýto problém vzniká v zloženom systéme „Versailles“.

Ako nainštalovať?

Pre tých, ktorí nemajú väčšie skúsenosti s domácimi opravami a inštaláciou rôznych dverových konštrukcií, je vhodnejší, aby ste si vybrali v prospech dvojverových dverí. Po zvládnutí práce s nimi sa môžete ľahko vyrovnať so sofistikovanými systémami. Prvým krokom sa stáva markupom, ktorý pomôže inštalovať sprievodcov. Ruleta meria výšku, v rozmedzí od podlahy podlahy, pridajte dve milimetre do výslednej hodnoty (potrebnú medzeru) a zvážte výšku valčekového stroja.

Pár značiek je pripojených v priamke. Uistite sa, že ste úplne horizontálne (úroveň stavby pomôže). Ďalej nižšie sú vodiace lišty namontované nižšie. Spôsob konsolidácie závisí od závažnosti dverí. Najjednoduchšie možnosti môžu byť umiestnené na hmoždinku a viac vážnosti bude vyžadovať držiak. Najťažšie vstupné bloky musia mať drevo.

Keď je video zavedené do koľajníc, krídla a plátno sú pripevnené z vyššie uvedených zátvoriek. Ak je plátno vyrobené zo skla, prílohy sa nevyžadujú ako obvykle.

Aj keď ľahko zvýšite plátno, prilákať partnera: tak rýchlejšie a spoľahlivejšie a jednoduchšie.

Ďalšie nuansy

Uvedením dverí s vlastnými rukami, pravidelne kontrolovať s úrovňou, nie sú žiadne odchýlky, a ak potrebujete, utiahnite skrutky alebo iné držiaky. Rollový mechanizmus by mal byť maskovaný dekoratívnym filmom a až potom nainštalujte príslušenstvo. Posuvné dvere v Niche vyžadujú vytvorenie sadrokartónovej dosky na priľahlej stene.

Po dokončení všetkej práce skontrolujte, či konštrukcia a akúkoľvek časť konania o mechanizme bez zlyhania bez napätia. Valce sa musia valiť na koľajnice ľahko a voľne, nie narážať na prekážkach. Cudzia hluk a symptómy ukazujú, že niečo nie je hotové.

Podrobnejšie pokyny na inštaláciu posuvných dverí s vlastnými rukami, pozrite si nasledujúce video.

Stavať stavebné

Do rozvodných dverí je možné nainštalovať, bude to stále musieť zostaviť. Musíte variť pre pracovný súbor dosiek, ruletu, skrutkovača, úrovne a spojovacích materiálov. Výhodou samo-montáže bude, že ste takmer nie sú obmedzené na výber parametrov produktu.

Najčastejšie používané borovicové dosky alebo laminovaná drevotriesková doska, hrúbka toho istého v týchto prípadoch je 1,6 cm.

Ak ste pre vás dôležitejší, môžete si kúpiť továrenské plátno. Vtipy z dosiek alebo dosiek sú potiahnuté lepidlom PVA, po ktorých je utiahnutý svorkou. Na každej strane, tri podpery pridávajú tri podpery na klepnutí skrutky a opúšťajú obrobok na vyschnutie presne jeden deň. Po tuhnutí lepiacej vrstvy je možné odstrániť svorky a namočte smútiť. Dizajn posuvných interiérových dverí znamená zaujatosť na dve alebo tri stupne na strane, v ktorej sa zatvárajú.

Ďalej bude musieť kúpiť kolesovú remeničku a pár valcov (je mimoriadne nepravdepodobné, že by ste ich mohli urobiť doma).

Ale háčik je pre to celkom možné, pre to, oceľové pásy 35-40 mm široké, ktorých hrúbka je 3-3,5 cm. Takáto oceľ na požadované fragmenty pomôžu ESM. V obrobku, vloženom vice, pripravte otvory pre osi valcov. Produkt bude trvať dosť dlho, ak maľujete handričku špeciálnym primérom. V otvore, s priemerom 0,8 cm, naskrutkované cez vodiace skrutky M8. Upevňovacie vodiace lišty potrebné na otvorenie, aby sa ich opýtali správnu polohu.

Zo všetkých vyššie uvedených, môžeme dospieť k záveru, že to urobíme sami a nainštalujte sa posuvné interiérové ​​dvere nie je veľmi ťažké. Potrebujete starostlivo dodržiavať najjednoduchšie pravidlá, a potom sa presne dosiahne úspech.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: