Dvere „Arboled“: Ako si vybrať?

High-class a ekologicky šetrné produkty ARBELOVANÉHO SPOLOČNOSTI ZÍSKAŤ POPUBLISTOU NA MODERNÝ DIZUKNOSTI INTERIÉRU. Za 15 rokov úspešnej súťaže, dvere sa podarilo zbierať pozitívnu spätnú väzbu z vďačných kupujúcich.

Výroba výrobkov a viacvrstvový povlak povrchu dverí sa vykonáva pod kontrolou španielskych partnerov spoločnosti. Využívanie dostupných materiálov a moderných spôsobov dokončovania vo výrobe dverí vám umožňuje dosiahnuť vysokú kvalitu a vynikajúce vlastnosti, ale zároveň sa cenová politika spoločnosti poteší spotrebiteľom.

Originálne moderné návrhy s rôznymi povrchmi a farebnou dekoráciou sú vhodné pre akýkoľvek interiérový štýl. Profesionálny dizajnéri spoločnosti tiež robia exkluzívne modely s vitráže a patinou na objednávku.

LineUp

Konferenčný

Interiérové ​​dvere sú prezentované v širokom rozsahu a líšia sa farbou, dizajnu a dekoráciou. Všetky modely sú jedinečné, dokonalé vykonávané, spĺňajú zavedené štandardy a kvalitu.

Ohňovzdorné

Spoločnosť tiež vyrába vynikajúce ohňovzdorné dvere, ktoré majú dobré indikátory na registráciu dverí kancelárií, hotelov. Nemenej populárne tepelne izolácie s zväčšeným vstupným dverami hrúbky krídla dverí. Takéto výrobky okrem toho sú spoľahlivé zámky 4-triedne zámky 4.

Rozmery a materiály

Štandardné dvere „Arbolované“ sa vyrába šírkou 550/600/700/800/900 mm a výška 1900/2000 mm. Šírka dverí dezintegrácie v norme je 800-900 mm (dve krídlo – 400 mm + 400 mm alebo 450 mm + 450 mm). Je tiež možné objednať výrobky s výškou a šírkou neštandardnej veľkosti.

Požiarne a vstupné dvere sú vyrobené z dreva, MDF s plastovým inklúziou. Povlak vonku – dyha, smaltovanie alebo postrekovanie prášku. Modely s dyhovým povlakom nemajú žiadne analógy v Rusku na odolnosť štruktúr na vonkajší vplyv a trvanlivosť.

Trim z dyhy je vyrobený z elitných plemien: buk, dub, matice, mahagón.

Unikátna technológia pri výrobe dverí poskytuje pokrytie celého povrchu krídla dverí s ochrannou vrstvou z plastu, ktorá vytvára ideálny povrch na lepenie dyhy. Prirodzené ovládanie, ktoré sú odolné voči mechanickému poškodeniu a teplotným účinkom.

Prečítajte si viac  Dvere "METALUX": Druhy a funkcie

Dvere smaltovania vykonávajú pôdy a laky talianskej výroby, ktoré poskytujú viacvrstvový povlak pomocou patiny. Skáma povlak poskytuje lesk a silu produktu.

Výrobky z radu sú vyrobené so zahrnutím vrstvy špeciálneho plastu, čím sa zabezpečí trvanlivosť celej konštrukcie. Takéto štruktúry sú najviac odolné voči teplostným a vlhkosti, čo je charakteristické pre prevádzku v prchavých klimatických podmienkach Ruska.

Farba a povrchová úprava

Všetky model dverí majú veľkolepý farebný dizajn. Tón maľby je starostlivo vybraný v rámci akéhokoľvek dizajnérskeho riešenia. Spoločnosť vo výrobe používa len trendové farby: slonoviny, červené drevo, wenge, taliansky orech.

Je to vždy relevantná biela farba s dodatočnou patecináciou zlata, striebra, bronz.

Dokončenie sa vykonáva pôdou a lakami talianskej výroby, ako aj trojvrstvový alebo päť-vrstvový povlak s použitím smaltov. Elegantné filé a Appriques sú kompetentne dopĺňajú návrh produktu. V závislosti od série je model zarámovaný podľa hlavných miest Classic, s rímsami, zistenými vložkami a rámami.

Výhody a funkcie

Základnou výhodou spoločnosti vo výrobe produktov je inovatívna technológia pomocou špeciálneho patentovaného systému „Arbotek“.

Mnohé vlastnosti a výhody prideľujú dvere arbolovaných v porovnaní s inými vstupnými a interiérovými príslušenstvom:

 • Široká škála modelov a palety farieb.
 • Rozumné termíny pre individuálny poriadok (najviac 25 dní).
 • Trvalé doplňovanie rozsahu.
 • Dodávka do všetkých miest Ruska.
 • Vždy v prítomnosti najobľúbenejších modelov dverí v skladovom skladu. To vám umožní rýchlo vytvoriť objednávky pre ľubovoľný objem a konfiguráciu.
 • Cenovo dostupné ceny.

Ošetrenie dverí znamená povlak v niekoľkých vrstvách polyuretánového laku Talianska, ktorý dáva výrobku príjemný lesklý lesk.

 • Všetky výrobky sú pokryté vrstvou z plastu, čo umožňuje získať hladký povrch na ďalšie spracovanie, ako aj vysokú odolnosť voči teplotám a vlhkosti.
 • Základom dverí je celá vrstva prírodného drevého poľa. To zaisťuje silu a hlukovú izoláciu celého dizajnu.
 • Pôvodné objemové prvky sa používajú pri zdobenie vo forme kučeravých vložiek, rámov.
 • Záruka dverí – 5 rokov.
 • Jednoduchá obsluha a starostlivosť.
Prečítajte si viac  Posuvné sklenené dvere: Pros a nevýhody

V ďalšom videu sa môžete pozrieť na rôzne dvere „ARBELED“ na výstave.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: