Dvere „ASD“: výhody a nevýhody

V súčasnosti je ťažké predložiť každú izbu bez dverí. Požiadavky na takéto návrhy sú prezentované dostatočne vysoké, počnúc funkčnými vlastnosťami a končiace estetickými údajmi. Medzi obrovské množstvo ochranných známok, produkt ASD si zaslúži značnú popularitu.

Ak chcete vykonať správnu voľbu pred zakúpením, musíte vedieť, aké dvere „ASD“, výhody a nevýhody takýchto štruktúr.

O značke

Pre 10 rokov práce, ASD rozšírila rozsah vyrobených výrobkov, ktorý má v súčasnosti približne 2000 modelov kovových dverí. Tieto návrhy majú značný dopyt medzi spotrebiteľmi, modely sa neustále zlepšujú kvôli nepretržitej práci špecialistov spoločnosti. Pri vývoji produktov „Atelier oceľové dvere“ berie do úvahy všeobecné globálne trendy pri zvyšovaní úrovne sily a odporu pred hackovaním.

„ASD“ záruky:

 • Najlepšie ceny v dôsledku spolupráce priamo so všetkými výrobcami materiálov;
 • Kvalifikované poradenstvo vo všetkých záujmoch;
 • Vysoko kvalitné inštalačné práce;
 • Výroba jedinečných dverí podľa objednávky;
 • Vysoko kvalitné vyrobené návrhy a dlhé vykorisťovanie.

Vlastnosti a výhody

Výrobky spoločnosti „ASD“ plne vyhovujú európskym normám kvality, tieto návrhy sú vyrobené z ocele najvyššej kvality, ktorá sa vyznačuje vysokými charakteristikami vo všetkých ukazovateľoch. Pri výrobe rámov dverí sa používajú profilové potrubia z ocele s obdĺžnikovým prierezom.

Vďaka štýlovému dizajnu môže oceľové dvere „ASD“ organicky zapadať do akéhokoľvek interiéru. Vyberte si oceľový dizajn, vyznačujúci sa spoľahlivosťou a pôsobivou životnosťou, prípadne v rámci určitého plánovaného rozpočtu.

Analýzou recenzií mnohých kupujúcich by sa mali prideliť tieto výhody:

 • Široká škála cien, ktoré vám umožní vybrať si dizajn dverí z kategórie ekonomiky do triedy prémií;
 • Rôzne dizajn, rozsiahla paleta farieb a mnoho typov povrchových úprav poskytujú schopnosť kúpiť výrobky pre budovy rôznych smerov štýlu;
 • Garantovaná kvalita výrobkov vyrobených v dôsledku výroby podľa súčasných noriem;
 • Nízka cena dverí, ktorá určuje absenciu sprostredkovateľov v predaji použitých materiálov, spoločnosť ASD spolupracuje priamo s výrobcami;
 • Možnosť vykonať exkluzívne modely na objednávku, pričom sa zohľadní individuálne požiadavky zákazníkov.

Názory

Spoločnosť ASD vyrába obrovské množstvo modelov, ktoré sú charakterizované funkčnými vlastnosťami, návrhmi a rozmermi.

Singový

Jednotlivé vstupné konštrukcie – najbežnejší typ látky, prezentovaný vo veľkom sortimente, pretože sa používajú v otváracích otvoroch. Cena týchto produktov je malá, čo z nich robí pomerne populárnu možnosť. Výroba využíva oceľ alebo železo s rôznymi možnosťami dekorov, tieto materiály zabezpečujú pevnosť a spoľahlivosť dizajnu.

Odrody:

 • NEPOTNOSTI MOŽNOSTI JEDNOTKOVÝCH DVEROVÝCH DVEROV. Kovanie je vynikajúci zdobenie prvok, ktorý môže zvýšiť ochranné funkcie. Falšované časti – Výsledok s manuálnou prácou, takže každé plátno má jedinečný vzor.

 • Konštrukcie s mriežkou okien a vetrania sú inštalované na priemyselných odvetviach, ktoré si vyžadujú dodatočné vetranie, údaje o produkte spĺňajú všetky požiadavky na požiarnu bezpečnosť.
 • Typy kovových dverí s oknom, spoľahlivo chránené vonku s dekoratívnou mrežou, poskytujú slušnú ochranu. Dostupnosť dvojitých presklených okien na dverách nemôže ovplyvniť hlavné funkcie, ale poskytuje ďalší zdroj svetla, umožňuje preskúmanie. Pri výrobe dvojitých sklzovaných okien na vonkajšom povrchu sa tónuje na ochranu vnútornej miestnosti pred cudzím okom.

Tieto dvere majú vysoké estetické údaje a je ornamentom fasády domu.

 • Jednotlivé návrhy, ktoré majú dva hluché police so sklenenými oknami, zdobené kovania prvky, sú dosť drahé možnosti, ktoré zdôrazňujú vynikajúcu chuť a vysokú úroveň blahobytu vlastníkov. V tomto dizajne sú dvojito presklené okná inštalované v hluchých policiach, ako aj v samotnom dverí.

Bilancia

Bivalve štruktúry sa používajú na inštaláciu v širokých dverí. Rozsah takýchto modelov je dostatočne široký, všetci majú dve krídlo: Jedným z nich je práca s veľkou šírkou plátna, druhá nefunguje, užšia, ktorá je spoľahlivo fixovaná na vrchole a dole. V prípade potreby sa môže otvoriť nepracujúca krídlo.

Názory:

 • Model s FRAMUGA sa používa vo vysokých dverí, je prídavný zdroj svetla.
 • Bivalve model s jedným alebo dvoma hlučnými policami je namontovaný vo veľmi širokom otvore. Na mieste nastavenia na hluchú súčiastky sa uloží tesnenie, ktoré zabraňuje prenikaniu prachu, rôznych vôní a hluku tretích strán.

Možnosti dokončenia

Dizajnéri spoločnosti vyvinuli obrovský výber možností dokončovania oceľových konštrukcií, s pomocou ktoré produkty získavajú estetický vzhľad:

 • MDF panely – materiál pozostávajúci zo sušených drevných vlákien poskytuje vysokú šumovú a tepelnú izolačnú vlastnosť a krásne externé údaje. MDF panely môžu byť laminované alebo dýhované. Pri laminátových povlakoch, PVC film, farebný gamut a textúrske vzory, ktoré umožňujú napodobňovať prírodné drevo. Panelové dýhy sa vykonávajú s tenkými úsekami prírodného dreva, údaje o produkte sú externe ťažké odlíšiť od výrobkov s prírodným dreveným orezaním.
 • Dekoratívne PVC dekoratívne film. Materiál je dostatočne odolný voči vlhkosti a rôznym mechanickým účinkom, má širokú škálu odtieňov.

 • Dvere Dvere s prírodným drevom je drahý typ dekorácie. Tieto výrobky odrážajú priestory a označujú vysoký stav vlastníkov. Vynikajúca prírodná textúra dreva a prirodzená farebná gamut robia produkt luxusný, dokončuje dodatočné charakteristiky zvukových izolačných. Materiály sú najčastejšie používané dubové polia, breza, borovica.
 • Práškové striekanie – jeden z dostupných typov oceľových dverí, ktorý má dobrú odolnosť proti opotrebeniu, vysoké antikorózne vlastnosti a schopnosť dlhé časové obdobie na uloženie externých charakteristík.

Vzhľadom na schopnosť používať štrukturálne typy farieb, sa dosahujú rôzne účinky, ako napríklad imitácia vzhľadu gererán, hodváb, mramor, kožený krokodíl.

Móda

Nedostatky v oceliarskych konštrukciách spoločnosti „ASD“ prakticky neexistuje. Výrobcovia odporúčajú používať kovové dvere s hrúbkou plechu z 1.5 cm až 2 cm. Hlavné defekty kovové plechy s kovovou hrúbkou menej ako 1.5 cm je nízke štruktúry tuhosti.

V súlade s tým, produkty majú veľmi nízke ochranné funkcie, môžu byť deformované so silným lisovaným, čo povedie k jeho skresleniu a posunutím zámkov.

Produkty Huchy nad 2 cm budú mať pomerne veľkú hmotnosť, bude to vyžadovať ďalšie posilnenie štruktúr vo dverách.

Toto video je o tom, čo je vo vnútri oceľových dverí ASD.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár