Dvere Estet

Dvere Estet

Niekedy je veľmi ťažké vybrať si vhodné interiérové ​​dvere alebo vstupné štruktúry. Expert a jednoduchý kupujúci sa môžu líšiť, takže v hojnosti výrobcov a sortimentu svojich výrobkov, ktoré môžete zmiasť. Každý radí určitú ochrannú známku, takže výber je veľmi ťažké. Mnohé radu venovať pozornosť estetovým dverám, ktoré majú bezchybné prevádzkové nehnuteľnosti, krásny vzhľad a dlhé služby.

Dvere Estet

O značke

Vytvorenie metrových dverí a vstupných návrhov, ručne ťahané, oblúky, nátery na podlahe a komponenty dekor pre apartmány a domy, spoločnosť Estet bola zaoberaná od roku 2002.

Dvere Estet

Systémy na báze značky Pride. Výrobky sú charakterizované sofistikovaným dizajnom a vysoko kvalitným ukazovateľmi, ktoré často hovoria spokojní zákazníci. Obchodná značka sa špecializuje na prepustenie rozvodných plátkov a kancelárií pre kancelárie, ktoré možno vidieť v 21 zbierkach.

Vo výrobnom procese je značka Estet v ideálnom prípade v kombinácii s prírodnými surovinami a inovatívnymi technológiami – všetky plátna sú vytvorené z prírodného dreveného masívu s časťou MDF. Návrhy umelého materiálu PVC sú zakryté, odolné voči všetkým vonkajším negatívnym účinkom.

V sérii výrobcu neexistujú žiadne dvere vyrobené výlučne z poľa a žiadne dýhované možnosti, ale všetky produkty spoločnosti sú absolútne bezpečné pre iných, spoľahlivých a atraktívnych.

Dvere Estet

Dvere Estet

Zvláštnosť

Na trhu dverí, Estet produkty sú obzvlášť populárne vďaka dôkladne premyslenej politike spoločnosti. Značka má niekoľko pozitívnych funkcií, ktoré kupujúci priťahujú:

 • Veľký výber tovaru. Sortiment predstavuje 21 zber. Voľba spotrebiteľov je ponúknutá možnosť od všetkých milovaných klasiky na minimalistické možnosti vykonania. Dvere vníma sú zobrazené s formou, farbou, orezávaním, dizajnom (so sklom – priehľadné a tónované, hliníkové vložky a bez takých). Vstupné štruktúry majú tiež rozdiely v cieľovom materiáli. Existujú práškové tkaniny, zdobené kovaním alebo škvrnitými oknami, s dekoratívnymi panelmi. Rôzne hrúbky plechov a objem izolácie medzi nimi.

Dvere Estet

 • K dispozícii. TM Estet implementuje konečný produkt len ​​v značkových salónoch. To znamená, že dvere nemajú žiadny obchod. Náklady na konkrétnu inštanciu potenciálnych značkových klientov možno vidieť na webovej stránke spoločnosti. To bude skutočná cena výrobku, ktorý sa zhoduje s cenou v obchode.

Dvere Estet

Dvere Estet

 • Individuálne objednávky. Estet spúšťa dvere so štandardnými veľkosťami: 2000 mm vysoká a 6000 až 9000 mm široká šírka. Tam sú tiež neštandardné výrobky s výškou 1900-2300 mm. Šírka plátna môže byť 400 mm. Výrobca chápe, že dvere sú jedným z hlavných prvkov akéhokoľvek interiéru, preto produkuje návrhy a objednávku, akejkoľvek veľkosti a priania zákazníkov. Spoločnosť vytvára dvere odlišné nielen vo veľkosti, ale aj farby. Sortiment má originálne modely, napríklad broskyň na jednej strane a hnedé na druhej strane. V továrni sa nachádza doplnková služba – výroba dverí kotliny na objednávku.

Vďaka technickým schopnostiam výrobcu môžu zákazníci získať štruktúry na vlastných výkresoch s akýmkoľvek dekorom: zrkadlové vložky, domáce zvieratá pre domáce zvieratá, vetracie lúmeny, frézovanie, kreslenie akéhokoľvek kreslenia.

Dvere Estet

Dvere Estet

 • Vysoká kvalita. Pre výrobu dverí sa používa borovica a umelé materiály na zdobenie vnútornej náplne (pre vstupné modely).

Dvere Estet

Podľa recenzií početných kupujúcich, ako aj špecialistov v oblasti tesárskej výroby, hotové plátno Estet je:

 • trvanlivosť;
 • pevnosť;
 • estetické odvolanie;
 • dôkladnosť.

Dvere Estet

Konferenčný

21 Zbierka dverných systémov je prezentovaná vo viac ako 500 verziách. Classic-type Canvase patria k „klasickým“ zbierkam, „provence“ a dr. Klasický „v novom spôsobom“ je séria „elegancia“, „novella“, charakterizovaná dokonale hladkými formami a stručným dizajnom.

Dvere Estet

Dvere Estet

Dvere Estet

Dvere Estet

Dvere Estet

Dvere Estet

Moderné rozkladacie systémy, ktoré môžu ozdobiť interiéry v módnych moderných štýloch, Art Deco, Shebbi-Chic je v „Royal“ zbierky, „Trend“ a „High“.

S možnosťami zdržanlivého dizajnu možno vidieť v seriáli „štýl“, „Urban“. S originálnym dizajnom – v „perfektnom“.

Najbežnejšia a obľúbená väčšina kupujúcich – Modely swingu. Sú jednou a lastúrou.

Posuvné systémy Funkcia na princípe skriniek. Skladacie dvere sa schovávajú v stene. Ich sprievodcovia sú namontované v spodnej časti a skryté pred zvedavými očami.

Dvere Estet

Vchod

Modely, ktoré sú stanovené na ochranu nehnuteľností a vždy v dohľade iných, sú reprezentované kovovými práškovými platne a zdobenie podšívky – hladké alebo s ďalšími podrobnosťami.

Dvere Estet

Dvere Estet

Populárne a najčastejšie zakúpené modely – „OPTIMA“ a „ALASKA“. Ich rozlišovací znak je dekoratívna podložka na vnútornej strane dverí, ktorá je vo vnútri miestnosti.

Systémy s vonkajším panelom – to sú zástupcovia série Prestige a Premium. Vstup s Elite Finish – „Elite“, „Aljaška 2.jeden „. Na týchto plávkách sú tvarované prvky, je tu škvrnité sklo.

Dvere Estet

Dvere Estet

Recenzie

Ak čítate komentáre o produktoch Estet, možno poznamenať, že väčšina pozitívnych odpovedí sa zriedi značným počtom negatívnych výkazov.

Od Challing Challenge:

 • vynikajúca kvalita;
 • veľký rozsah;
 • Krásny dizajn;
 • Jednoduchá inštalácia;
 • trvanlivosť;
 • Častý predaj;
 • Jednoduchá starostlivosť.

Dvere Estet

Nemajú radi spotrebiteľov:

 • Cena produktu;
 • Chudák servisný personál (okamih týkajúci sa objednávok vytvorených v internetových obchodoch).

Tiež pre nevýhody, kupujúci zahŕňajú nedostatok na predaj remesiel z tvrdého dreva a mnohých nedostatkov dýhovaných modelov. Nespokojnosť zákazníka je vyjadrená v údržbe nízkej kvality. Niekedy nie sú v sklade žiadne modely, ktoré na oficiálnych stránkach je vyhlásené za „Skladom“.

Dvere Estet

Avšak početné pozitívne spätné väzby ukazujú vynikajúcu kvalitu produktov TM Estet. Dvere tejto spoločnosti vážia menej ako štyridsať kilogramov. To je odôvodnené skutočnosťou, že načasovanie borovica je umiestnené vo vnútri dizajnu, a nie štruktúra pripomínajúce bunky včiel. Je to detail, ktorý robí estetové dvere s takým vysokou kvalitou.

Dvere Estet

Dvere Estet

Orezanie plátna sa vykonáva s vysoko kvalitným plastovým alebo akrylovým materiálom, ktoré napodobňujú vzor prirodzeného rezania stromu.

Dvere Estet

Ponúka značku 40 rôznych možností dokončenia, takže plátna môžu byť priblížené do akéhokoľvek interiéru. Súdiac podľa recenzií spokojných kupujúcich, možno konštatovať, že moderný povlak poskytuje dlhú životnosť pre dvere, pretože nemajú dents a iné nepríjemné chyby. Okrem toho takéto povlaky nie sú korózia, čo vám umožňuje inštalovať dvere (vstup) z ulice na miestach, kde nie je ochranný baldachýn.

Dvere dizajny značky Estet padli na dušu a zákazníkov, ktorí majú malé deti. Z akéhokoľvek plátna môžete ľahko odstrániť stopy farby, markerov a iných kontaminantov mladých domácností.

Dvere Estet

Stačí aplikovať prostriedky na odstránenie laku a akýkoľvek, aj tie najkomplexnejšie vizuálne defekty sa rýchlo eliminujú, bez poškodenia vonkajšej vrstvy dverí, a preto sa nebudú aplikovať jeho atraktívne vlastnosti.

Mám rád spotrebiteľa a skutočnosť, že Estet poskytuje záruku na svojich výrobkoch na obdobie dvoch rokov, čo nerobí žiadny domáci výrobca, ak si nie je istý ako jeho tovar.

Dvere Estet

Ešte viac informácií o dverách Estet firmy možno získať z nižšie uvedeného videa.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár