Dvere „METALUX“: Druhy a funkcie

  METALUX je s dôverou medzi najväčšími výrobcami oceľových dverí v Bieloruskej republike a ponúka spotrebiteľom viac ako sto mená produktov.

  Výhody

  Kovové dvere METALUX si zaslúžia vo vysokom dopyte a sú vybavené mnohými výhodami.

  • Optimálny pomer ceny a kvality. Vzhľadom k plne automatizovanému procesu výrobných dverí, nákup surovín vo veľkých stranách a kompetentnej logistike, spoločnosť vyrába produkty v širokom rozsahu cenového rozsahu. Sortiment obsahuje úplne rozpočtové modely a elitné výrobky s najvyššou úrovňou ochrany a elegantného vzhľadu.

  • Široká škála možností Externý a interný dizajn vám umožňuje vybrať produkt vhodný pre akúkoľvek izbu alebo fasádu. Oceľové dvere na vonkajšej strane sú zdobené panelmi MDF alebo pokryté striekaním prášku. Vnútorná strana je oddelená laminovanými alebo mletými MDF podšívkami, vyrobený v širokej škále farieb a veľká škála textúr.

  PVC film sa používa ako laminátor, ktorý dokonale napodobňuje štruktúru a farbu drevených vlákien.

  Okrem laminovaných, mleté ​​panely sú široko používané, ktoré sú vyrábané na vysoko presných moderných softvérových zariadení. To vám umožní vykonávať perfektný geometrický vzor akejkoľvek hĺbky a zložitosti.

  Tiež pri zdobenie, dvojito presklené okná s tónovanými, priehľadnými a matnými okuliarmi.

  To umožňuje nielen zdobiť listy dverí, ale slúži aj ako zdroj dodatočného osvetlenia kvôli prenikaniu slnečného žiarenia. Takéto modely sú špeciálne relevantné pre inštaláciu v chatách a vidieckych domoch.

  • Vysoké vlámanie. Produkty zodpovedajú štvrtej triede zabezpečenia. Sú vybavené dvoma zámkami, rôznymi návrhmi a utajením. Zariadenie typu Suwald sa používa ako horný zámok, spodná časť je reprezentovaná dizajnom valca.

  Rám rámu je zvýšený pevnými rebrami, ktoré zaisťujú nemožnosť stlačenia dverí alebo uhla rohov.

  Clám oceľových dverí je vyrobené z prideleného plechu, čo je oveľa jednoduchšie ako zváraný dizajn. To zaisťuje jednoduchosť produktu a znižuje zaťaženie slučky, výrazne zvyšuje životnosť a zabraňuje deformácii boxu a plátna.

  Všetky modely stanovujú vysoko kvalitné armatúry na výrobu Turecka, čo nie je len pevnosť a trvanlivosť, ale má tiež atraktívny vzhľad.

  • Vysoká zvuková a tepelná izolácia Kvôli použitiu dvojitého tesniaceho okruhu, ktorý sa nachádza pozdĺž obvodu plátna a používania minerálnej vlny, ktorý je položený rámec výrobkov. Izolačné dosky sú šetrné k životnému prostrediu a hygienické. Nie sú nemožné, aby sa objavili huby, plesne a patogénne mikroorganizmy.

  Kontrola kvality a súladu výrobných technológií vykonávajú služby technickej kontroly podniku v každej fáze zhromaždenia dverí. To umožňuje eliminovať manželstvo a zaručiť dodržiavanie medzinárodných noriem.

  Zbierka

  Spoločnosť vyrába štyri zbierky dverí.

  Štandardný

  Zbierka sa rozlišuje skutočnosťou, že v rámcov plátna je umiestnená vysoko krvavá pevná polyuretánová pena. Vyplní celú dutinu dizajnu, vďaka ktorej je tvorba prázdnoty úplne vylúčená. Tým sa zvyšuje kvalita tepelnej izolácie dverí a zvyšuje tuhosť plátna.

  Tiež, rámec je spárovaný penou – materiál, ktorý sa skladá z fólie a nenechajte si ujsť chladno v byte.

  Vonkajšia strana dverí je pokrytá vysoko kvalitným farbou „hodváb“, ktorý dokonale chráni plátno z korózie, odolné voči mechanickým účinkom, krásne a zisčne zdôrazňuje reliéfny povrch výrobku;

  Elita

  Zber je charakterizovaný špeciálnou sofistikovanosťou a milosťou modelov. Povrch krídla dverí je zdobený exkluzívnymi patentovanými frézovacími strojmi, ktoré manuálne vykonávajú vysoko kvalifikovaní majstri. Vďaka kusovej výrobe sa každé dvere získajú jedinečné a jedinečné;

  Triumf

  Modely kombinujú vysokú kvalitu a elegantný vzhľad. Obrovská škála dekoratívnych panelov, ktorá sa líši v tejto zbierke, poskytuje možnosť vybrať si dvere pre akékoľvek interiérové ​​riešenie;

  Trend

  Zbierka je zastúpená rozpočtom, ale súčasne vysokokvalitné modely, ktoré napriek svojej nízkej cene spĺňajú všetky medzinárodné požiadavky na kvalitu dverí a bezpečnosti materiálov.

  Recenzie

  Vstupné dvere METALUX sú zaslúžení populárne na trhu s dizajnom dverí a majú veľa pozitívnej spätnej väzby.

  Kupujúci oslavujú vysokú kvalitu a elegantný vzhľad.

  Upozorňuje sa na možnosť získavania lacných modelov. Zo mnou je malý rozsah zámkov, ktoré sú vybavené dverí, ich monotónmi a tradičným dizajnom.

  V nasledujúcom krátkom videu môžete vidieť, ako vyzerá jeden z modelov vstupných dverí „methylux“.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: