Inštalácia dverí Kupé

Dvere sú neoddeliteľnou súčasťou akejkoľvek miestnosti. Medzi obrovské množstvo modelov rôznych plánov odkladá ich špecifickosťou. Vďaka jednoduchým inštalácii a funkčným funkciám sa dverí kupé získavajú čoraz populárnejšie.

Dizajnové funkcie

Spojovacie dvere sú zásadne odlišné od známych dverí posuvné plátno. Ak sa pokúsite prezentovať činnosť takýchto dverí v dome, môže sa zdať, že ich inštalácia je len špecialistom, ale v prílohe a inštalácii takejto modifikácie nie je nič komplikované. Aby bolo možné kupé, aby boli v práci v práci, musíte pochopiť jeho konštrukčné funkcie a funkcie. Najčastejšie je jediné kupé, ale počet krídla sa môže zvýšiť.

Bez ohľadu na druh, návrh a zásada prevádzky zostáva nezmenený. Základom mechanizmu je valčekové prvky, ktoré si sadnú v koľajniciach. Sprievodcovia môžu byť dve alebo jedna v závislosti od modelu. Dvere samotné s pomocou valcov pripojených k nej sa budú pohybovať pozdĺž týchto sprievodcov.

Kvôli jeho charakteristickým rozdielom má kupé rad výhod:

 • Jednoduchá montáž. S opatrným vykonaním poradia akcie, montáž a inštalácia dizajnu nebude ťažké;
 • Nedostatok pravdepodobnosti ostrých dverí bavlny v dôsledku vážneho návrhu v interiéri;
 • Vzhľadom k tomu, že kupé sa otvorí posúvaním pozdĺž múru, priestor v dome nebude stratený.
 • Rastúci záujem o takéto odrody dverí provokujú výrobcov, aby vytvorili obrovské množstvo modelov. Môžu byť vybraní na absolútne akýkoľvek štýl miestnosti.

S predstavaou takýchto dverí a ich charakteristických funkcií, musíte zostať podrobne na inštalácii.

Aké nástroje a materiály sú potrebné?

Pred inštaláciou potrebujete, aby ste sa zhodovali s kompletnou sadou potrebných materiálov, ktorá závisí od modelu vybraných dverí.

Ponúkate vám svoju pozornosť úplný zoznam toho, čo bude potrebné pre správnu montáž dizajnu:

 • Samotné dvere, ktoré môžu byť vyrobené z dreva, kovu, skla a iných materiálov;
 • Kľučky dverí, ktoré nie sú vypúšťané z povrchu plátna;
 • Horné a spodné vodiace lišty. Pre správnu prevádzku musí byť horná dĺžka dvojnásobok šírky krídla (zásoba je asi 10 cm).
 • Obmedzovače zámok, ktorých upevnenie sa vykonáva na koľajniciach;
 • Rollerové prvky;
 • Self-capping skrutka;
 • Skrutky s upevňovacou maticou;

 • Vlajky;
 • Držiaky;
 • Vozíky;
 • Niekoľko platóbov;
 • Drevené drevo, výška a šírka, ktorej sú 5 cm, a dĺžka je dvojnásobok šírky krídla;
 • Nechty;
 • Kotvy.

Zostáva len zbierať všetko, čo sa zmienilo v krásnom kupovaní dverí. Samozrejme, potrebujete sadu domáceho náradia.

Ak chcete inštalovať v Arsenale, by mal byť zahrnutý:

 • kladivo;
 • Cide alebo rohové kľúče;
 • vrták;
 • skrutkovač;
 • skrutkovač;
 • Úroveň metrickej úrovne.

Ak viete, ako používať všetky tieto nástroje, môžete sa postupne pohybovať.

Prípravné práce

Nezabudnite, že inštalácia nových dverí sa vykonáva po ukončení všetkých prác na úpravu povrchov stien, stropov a podláh. Tiež nerozložte demontáž starých dverí v dlhom boxe, pretože po odstránení z slučiek a odstránenie rámu dverí to bude oveľa jednoduchšie prezentovať v požadovanom mieste nového dizajnu. Rozmery dverí môžete vyhodnotiť a tým správne vybrať veľkosť kupé dverí. Pred inštaláciou musíte vyhodnotiť platformu, na ktorej sa bude práca vykonať.

Uistite sa, že sa uistite, že obrys dverí a podlahy v blízkosti nej nemajú nezrovnalosti, pretože výčnelky zabraňujú pohybu kupé. Bude zaseknutý, a pri zvýšených zaťaženiach môže byť v rozprestnení. V prípade nerovných stien strávte čistenie a zaostrenie povrchu.

Ďalej by sa malo pokračovať s usporiadaním priestoru pre dverí. Je potrebné držať kozmetickú úpravu svahov alebo dať box, ak nie je čas. V prípade potreby sú veľkosti poľa nastavené pod dĺžkou a šírkou otvoru. Po tom, správnosť inštalácie svahov je určená na úrovni konštrukcie. Pre hornú časť je odchýlka prípustná na 5 mm, a pre bočné časti – 0,5 cm pre každé 2 m.

zhromaždenie

Zostava kontrolného mechanizmu začína vytváraním založenia dverí. Určite požadované rozmery a profily sú narezané v súlade s nimi, menovite držiaky zvislého, horizontálneho a križovatého profilu. Rezanie musí byť vyrobené s maximálnou presnosťou, môže sa vykonať s pílou alebo hacksaw. Potom je vertikálny profil vyvŕtaný špeciálnymi otvormi pre budúce spojenia.

Pri pripravenosti nakrájaných častí by sa malo začať pripraviť plnivo dverí: sklo, drevotrieskovú dosku alebo náhoda. V prípade skla sa odporúča upevniť materiál pri ich umiestnení bezpečnostným filmom. Film ho nenechá rozpadať po miestnosti, keď je zničenie. Ostatné látky špeciálnej opatrnosti nevyžadujú.

Ďalší krok bude musieť zmenšiť výplň v horizontálnych profiloch. Neexistuje nič komplikované. List materiálu musí byť upevnený na rovnom povrchu a uložiť na ňu profil.

Materiál musí byť pevne stanovený profilom. K hárku zadanému bez poškodenia sa na profil použije hladký pruh, podľa ktorého sa aplikujú presné údery s kladivom s pogumovanou hlavou.

Ďalší krok bude musieť zmenšiť výplň v horizontálnych profiloch. Neexistuje nič komplikované. List materiálu musí byť upevnený na rovnom povrchu a uložiť na ňu profil. Materiál musí byť pevne stanovený profilom. K hárku zadanému bez poškodenia sa na profil použije hladký pruh, podľa ktorého sa aplikujú presné údery s kladivom s pogumovanou hlavou.

Opäť, s vstupom skla môže byť ťažké. Mali by ste sa postarať o správne umiestnenie tesnenia, ktoré vyplní priestor medzi profilom a sklom. V extrémnych prípadoch bude musieť natiahnuť silikón dĺžku, čím uvoľní časť priestoru. Horizontálna montáž na tomto konci a na rovnakom princípe sú dokončené vertikálne.

Zostáva riešiť valčekové prvky. Po prvé, horná horizontálna je pripojená a jeden z vertikálov nekompletným skrutkovaním seba-lis. Nerealizovaný priestor z nekompletnej skrutkovania je daný inštalácii valca v ňom. Potom skrutky skrútené na koniec. Takto sú valčeky a profily pevne stanovené. Spodný valček je namontovaný rovnakým spôsobom. Jediným rozdielom je, že je upevnený pomocou otvoru v spodnej časti vertikálneho profilu a skrutkového regulátora. Pre úplný názor sa odporúča zvážiť montážny systém.

Bežné modely bez konštrukčných funkcií na zber je jednoduché, ale ak dávate prednosť modelu Radius Coupe, stojí za to zvážiť niekoľko aspektov ich konfigurácie. Na rozdiel od jednoduchých posuvných variácií, ktoré môžu byť inštalované na nosiči a v suspendovanej forme, by mali byť dvere RADIUS nainštalované len ako podporné posuvné systémy, pretože profily takýchto kupí vytvárajú veľké zaťaženia, ktoré budú vyhladené spodnou podperou.

Zbieranie krídla polomerov, venovať pozornosť hrúbke držiaka. Mal by byť najmenej 1,2 mm.

Uistite sa, že tvrdosť hliníkového profilu, výrobcovia často používajú umelo zakrivené profily z konvenčných lineárnych modelov. Šírka a tuhosť držiakov polomerov sú potrebné podmienky pre trvanlivosť. Ak tieto parametre spĺňajú požadovanú kvalitu, znamená to, že takéto profily boli vytvorené špeciálne pre zakrivené kupé, boli vypočítané na všetky druhy zaťaženia.

Metódy inštalácie

Takmer celý proces montáže kupé-dvierok je nainštalovať sprievodcov. Zvyčajne sú tieto systémy odlišné. Horný sprievodca môže byť upevnený niekoľkými hlavnými spôsobmi.

 • Inštalácia cez drevený bar. Mali by ste užívať vopred pripravenú tyč, ktorej dĺžka by mala byť väčšia ako dĺžka vodiacich koľajníc. Kovový vodiaci sprievodca je pripojený k spodnému koncu typu, po ktorom je drevo upevnené v požadovanej výške, pred načrtnutou úrovňou. Tiež pomocou baru môžete nainštalovať kupé priamo vo dverách. V hornej stene otvoru sa vykonávajú otvory pod hmoždinkou, potom sú otvory pre samoobslužné skrutky sú vyrobené v tyči, ktoré sa zhodujú s dierovaním otvoru. Výsledkom je, že bar je upevnený samo-kresbami, ktoré spadajú do hmoždinky a skrutku do skrutkovača.
 • Kovové rohy Použitie. Pre každý meter steny potrebujete aspoň tri takéto zariadenia. Ak chcete použiť túto metódu inštalácie, musíte vybrať horný sprievodca špeciálnym typom, musí mať záberový prvok. Tento prvok je vložený do drážok kovových rohov. Tento spôsob inštalácie vám umožňuje minimalizovať medzeru medzi stenou a kupé.
 • Pripevnenie koľajníc priamo na strop. Metóda je možná kvôli hmoždinám „motýľ“.

Dolná koľajnica môže byť namontovaná štyrmi spôsobmi:

 • Inštalácia vodidla na spodnej strane dverí. Rrolový sklz bude na povrchu podlahy.
 • Upevňovacie koľajnice na konci konca. Vozík sa nachádza aj na podlahe. Groove sa vykonáva v dolnej časti. Výhodou je nedostatok trhlín na dne.
 • Upevnenie na podlahu. Neodporúča sa kvôli vŕtaniu pohlavia a v dôsledku toho tvorba nezrovnalostí.
 • Rezanie drážky na podlahovej ploche pod dverí. Roller je pripojený k spodnej časti pásu a sklíčka na skrytej vodici. Neexistuje tiež žiadna veľká vôľa.

Postup inštalácie šperky Medzioly

Inštalácia súpravy dverí začína upevňovacími sprievodcami. Ak je namontovaný klasický jednotlivý dverový priestor, prvá vec, ktorá sa má vykonať vopred pripravenú tyč. Jeho dĺžka by mala byť podobná dĺžke železničnej koľajnice. Kovový vodiaci sprievodca je pripevnený k spodnému koncu typu pomocou samoobslužných skrutiek skrutkovaných z dvoch hrán, potom, čo je drevo upevnené v požadovanej výške vopred určenej úrovne.

V sprievodcovi je inštalovaný predtým vytvorený profil upevňovača. Valce musia byť paralelné, pretože inak bude ich sklz náročný. Ďalej sa plátno aplikuje na dvere steny, aby sa ubezpečil, že celkové výpočty. Ak je všetko pravdivé, začína spodná príručka, ktorá závisí od modelu dverového priestoru a zvoleného spôsobu inštalácie, napríklad drážky na konci krídla. Na oboch stranách spodnej časti krídla, otvory v hĺbke 2 cm. Otvory musia byť oddelené od okraja 0,5. Ďalej je zvolená drážka, ktorá by mala byť mierne širšia ako posuvný prvok. Môžete vytvoriť drážku umelo pomocou profilu koľajnice alebo steny. Na konci hornej koľajnice sú obmedzovače odložené.

Stojí za to venovať pozornosť inštalácii špeciálneho dizajnu spojovacích dverí (prípad, keď idú na zozbieraný výklenok). Návrh a inštalácia nemajú základné rozdiely, ale nevyhnutnosť bude povinné zosúladenie vnútorných povrchov a pohlavia. Často sa používa umelá úroveň výčnelkov v dôsledku uloženia drevotrieskových panelov alebo iných materiálov.

Vhodnou alternatívou k výklenku je dverí oddelenia namontované v špeciálnom pokuse (kazeta), ktorá skrýva dvere. Ich inštalácia je komplikovaná potrebou zničiť viditeľnú časť steny, pretože sa uskutoční na inštaláciu peny. Celý dizajn by mal byť prísne rovnobežný s kazetou tak, že pošmyknutie nevytvára prekážky. Po dokončení kazety je potrebné ozdobiť dekoratívnym materiálom.

Ako vytvoriť namontovaný model?

Napriek tomu, že prídavné zariadenia sa ľahko montujú, pre ich inštaláciu bez zásahu špecialistov musíte použiť krok za krokom pokyny:

 • Musíte použiť drevený bar, dajte mu potrebné rozmery. Je žiaduce, aby dĺžka bola dvojnásobná dĺžka otvoru.
 • Sprievodca je upevnený samospúšťom zo spodnej časti tyče.
 • Ďalej musí byť plátno zavesené na zozbieranom mieste, to znamená, že profilové vozne by mali byť uvedené v železničnom priestore horného sprievodcu.

Ako samostatne nainštalovať kazety dvere?

Inštalácia kazetových dverí je odlišná od obvyklých pripojených prídavných zariadení len tým, že najprv potrebujete prerušiť časť steny alebo prázdny priestor v stene, v ktorom bude usporiadaný výklenok a na konci na pokrytie povrchov dekor.

Krásne nápady v interiéri

Vďaka rôznorodosti výstupných modelov sú brány Jigneled často dizajnérske riešenie v interiéri. Najobľúbenejšie izby pre aplikáciu kupé sa stali kúpeľňami, pretože kúpeľne sú malé na námestí, a posuvné plátno sú nasmerované len na vydanie priestoru. Kúpeľňa je aj izba, kde každý vedie, čo znamená, že je potrebné vidieť seba. Medzi spojovacími štruktúrami existujú aj modely so zrkadlom, čo je ďalšie plus pre kúpeľňu.

To však neznamená, že použitie kupé je obmedzené len na kúpeľňu. Takéto dvere môžu byť dokonale doplnené štýlom obývacej izby alebo vytvárajú pohodlný priestor v šatni. Obrovský výber úžasných modelov je jasné, že takéto štruktúry potešia aj v spálni, kuchyni alebo v akejkoľvek inej miestnosti.

Mali by ste zvážiť niekoľko možností na doplnenie interiéru systémom pokladne.

Posuvná handrička v kúpeľni. Plnivo je reprezentované skleneným materiálom, ktorý priaznivo zdôrazňuje európsky štýl susednej miestnosti. Sekcia šialenstva vytvára dojem šedého odtieňa a dokonale dopĺňa návrh samotnej kúpeľne. V takomto spôsobom kúpeľňa manovite relaxačnú atmosféru.

Mirror Coupe Design na celej stene. Vytvára zvýšenie efektu spálne. Vďaka skromným farbám samotného miestnosti, zrkadlo netlačí. Ak na mieste zrkadlového dizajnu prezentovať obvyklý šatník, potom na pozadí porovnania, zvýraznenie dizajnéra bude viditeľný.

Inštalácia šperky systému v kancelárii sa stane vynikajúcim riešením, ktorému nebudete ľutovať. Vzhľadom k tomu, oblasť účtov je malý, bude to celkom vysvetlené túžbou zachovať vzácny priestor. V tomto uskutočnení prispievajú posuvné dvere s transparentným základom k vystaveniu prísneho štýlu miestnosti. Farba GRON Zvolené profily nebudú odvrátiť z práce.

Zhrnutie, je potrebné poznamenať, že najlepšie riešenie je držať krok s časmi. Nie je potrebné držať sa na obvyklých veciach, ktoré sú len vhodné a trvanlivé. Klasické dvere už v minulosti. Teraz je správne povedať, že dvere sa pohybujú a neotvárajú sa.

Krok za krokom pokyny na inštaláciu dverí-Coupe – v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: