Inštalácia kovových vstupných dverí

Každý majiteľ domu chcem, aby jeho obydál mal spoľahlivosť. Na tento účel je najlepšie nainštalovať kovové dvere pri vchode. Dôrazne sa odporúča preskúmať pokyny pri inštalácii, aby sa zabránilo incidentom.

Príprava na inštaláciu

Pred začatím práce je potrebné vziať do úvahy vlastník byt, aký bude odhad počas inštalácie takýchto dverí.

Demontáž starých dverí

Najprv dáva zmysel kúpiť nový rám dverí. Ak kupujúci nechce kúpiť zlú kópiu, už v obchode je potrebné jemne rozbaľovať rám a dvere plátno a potom znovu zabaľovať v polyetyléne, aplikovanie škótiny.

Po inštalácii a povrchovej úprave je možné úplne doručiť tkaninu z filmu, takže povrch zostáva čistý a nie je poškodený.

Je stále potrebné predčasne získať takéto potrebné materiály na prácu ako nasledovné:

 • Kladivo;
 • Perforátor;
 • Ruleta;
 • Uhlová brúska;

 • Budovy;
 • Kliny z dreva alebo plastu;
 • Cementovú maltu;
 • Kotevné skrutky. Namiesto skrutiek, prúty z oceľového prierezu sa zvýšia.

Hranice dverí by mali byť jasne viditeľné, aby sa merania. Z LOTKI je potrebné odstrániť platpania plató, potom sa zistí zbytočné riešenie, a ak je to možné, prahová hodnota je demontovaná.

V prípade, že zakúpený políčko presahuje starú kópiu šírky, musíte zistiť dĺžku lúča pre podporu umiestnenú nad otvorením.

Dĺžka by mala byť 5 cm, aby prekročila šírku boxu, inak bude upevnenie nespoľahlivé. Na konci meraní začína prípravu otvoru.

Keď demontujete staré kovové dvere, musíte venovať pozornosť niekoľkým nuancom:

 • Dverové plátno môžu byť odstránené z all-in-mailových slučiek použitím konvenčného skrutkovača.
 • V prípade, keď sa dvere držia na skladateľných slučkách, je potrebné ju zdvihnúť s šrotom a potom to bude vykĺznuť slučky na vlastnú päsť.
 • Drevená prázdna krabička jednoduchá pri demontáži; Je potrebné odstrániť všetky viditeľné držiaky; Keď je box pevne umiestnený vo vnútri otvoru, môžete si vybrať bočné regály v strede a odtrhnúť šrot.
 • Ak chcete odstrániť zváranú skrinku, budete potrebovať bulharský, ktorý môžete znížiť spojovacie materiály.

Príprava vchodu

Po úspešnom odstránení starej dverí pripravuje otvor. Najprv si ho musíte ušetriť pred kusmi tmel, tehlových fragmentov a podobne. Je potrebné odstrániť všetky prvky, ktoré ohrozujú vypnutie. Ak bude otvorenie v dôsledku toho obrovské prázdniny, neublížia, aby naplnili tehál s cemenitou malty.

Na malých výmkoch by nemali venovať pozornosť a sloty musia byť rozmazané riešením.

Veľké výčnelky, ktoré môžu tiež zasahovať do montáže dverí, musíte odstrániť kladivo, sekáč alebo grog.

Potom prechádza dôkladnou kontrolou podlahy pod dverí dverí.

Ak majiteľ bytu žije v starej budove, potrebuje vedieť, že drevený bar je namontovaný na tomto mieste. Ak je opitý, táto položka musí byť odstránená.

Potom by sa podlaha pod boxom mala byť naplnená inou tyčou, ktorá je spracovaná z hniloby, potom musí byť položený s tehál a medzery sú naplnené roztokom.

Inštalácia s vlastnými rukami

Samozrejme, najspoľahlivejšie zavolať sprievodcu, aby nainštaloval dvere, ale ak si želáte, môže to urobiť majiteľa domu, podľa pokynov.

Príprava dverí

Keď je starý box odstránený, je vyčistený otvorením, čas príde na pripravovanie nových železných dverí. Keďže je veľmi ťažké znížiť zámok vo dverách, odporúča sa objednať vzorku s už vloženým zámkom. Ale jednosmerný alebo iný bude musieť nainštalovať rukoväte samostatne, zaskrutkovať ich s vlastným čerpaním. Pred začatím inštalácie dverí sa kontroluje, ako dobre fungujú zámky a západky. Ich hlavné kritérium – hladkosť pri práci s nimi.

Odporúča sa vytvoriť montáž častí dverí takým spôsobom, že budú stáť vo dverách. Taký je spoľahlivý spôsob, ako by sa nemýli.

Rovnako ako pre dvere, ktoré idú von, musia byť dvere dverí spevnené izolácie.

Alternatívne môžete aplikovať kamennú vlnu nakrájanú pruhmi. Musí sa vložiť do rámu a to zostane s pomocou elasticity. Nie je to bez chybov: WATA má hygroskopickosť, v dôsledku toho, hrdza sa môže objaviť z vnútra dverí. Nie je desivé pre domy vo výškových budovách: hlukové sedimenty nie sú pozorované. Ale existuje ďalšie riešenie – použitie peny alebo peny, pretože sú odolné voči vlhkosti a majú prijateľnú izoláciu.

Paintwork boxy boxu riskuje poškodenie, takže jeho obvod sa odporúča uložiť s maľbou. Musí byť odstránený po ukončení tvorby svahov určených pre dvere.

Ak sú vodiče nad alebo pod rámec dverí, musíte nainštalovať kus plastového potrubia alebo vlnitého potrubia. Prostredníctvom nich sa drôty zapojili.

Odporúča sa použitie panela MDF. Kovové dvere s týmto materiálom sa ľahko čistí z kontaminácie, majú tepelné izolačné vlastnosti, odolné voči deformácii počas fluktuácií teploty a vysokej vlhkosti, ako aj bohatým rozsahom MDF a majiteľ domu si môže vybrať takéto panely, ktoré budú harmonizované s jeho dizajnom apartmánu. Ale kovová plastová výmena panelu MDF si vyžaduje dodatočné výdavky.

Niekedy sa majiteľ bytu snaží chrániť byt s extra vačkovými dverami. Postup pre jeho inštaláciu nie je oveľa odlišný od inštalácie predných dverí, ale stojí za to zvážiť, že v prípade tamburínovej kópie bude potrebné vykonanie povolení.

Inštalácia v byte

Pokyny pre inštalačné dvere v byte je také.

 • Najprv musíte zosúladiť stojan s závesmi v dvoch rovinách. Na to potrebujete hnus.
 • Potom pomocou perforátora v otvore, je potrebné vŕtať cez montážne otvory vybrania s hĺbkou zodpovedajúcou dĺžke kotvy alebo dĺžku kolíkov. Potom sa úroveň znovu skontroluje. Boxerský stojan sa pripojí k stene. Aby ste to urobili, budete potrebovať kotvy, ktoré je potrebné priskrutkovať. Alternatívne môžete skóre kovových kolíkov.

 • Ďalej plátno visí na slučkách, ktoré musia byť pre-mazané.
 • Pre príslušné nastavenie dverí musíte zarovnať druhý stojan poľa. Za to, že dvere sú pokryté. Posunutie regálu sa musí dosiahnuť, aby medzera zostala medzi regálom a dverami zodpovedajúcimi celej dĺžke, približne 2 alebo 3 mm. V otvorení je predbežný stojan pevný, ale so stavom, že dvere môžu byť inštalované bez komplikácií v krabici. Hrad potom, čo by mala fungovať bez akýchkoľvek komplikácií.

 • Medzera medzi krabicou a stenou je uzavretá pomocou cementového roztoku alebo peny na montáž. Ale najprv je potrebné pripojiť krabicu, aby ste predišli zbytočnému znečisteniu. Aby ste to urobili, budete potrebovať maľbu.
 • Keď sa pena alebo roztok suší, spúšťajú sa zjazdovky ako možnosť, čelia povrchovým materiálom. Platpals musia ozdobiť dvere vonku.

V drevenom dome

Inštalácia železných dverí v brušdenom dome alebo dome z loga má svoje vlastné špecifiká. Na takýchto miestach sú okná a dvere vložené nie do steny, ale pomocou útesov alebo duší. Opak je drevený bar. Môže sa pohybovať smerom k akémukoľvek rezu. Jeho zlúčenina sa vyskytuje so spojením vo forme špice alebo drážky. Nedrží žiadnu pomoc elastických síl. K tomuto Bruusu a môžete pripojiť krabicu pre dvere.

Urobte si kohút nejaké časy potrebujú. Dom dreva má zvyk zmeniť výšku. Počas prvého päťročného plánu, netesňuje v dôsledku zmrštenia. Vzhľadom na túto podmienku sú pečate zhutnené a švy na pristátie. Pre prvý rok by nemali byť žiadne dvere a nie jediné okno.

Zmeny na druhý rok sa už nezdajú byť tak zrejmé, ale napriek tomu sú. Preto nie je zmysel pevne upevniť dvere, inak môžu naraziť, ponáhľať sa alebo ponáhľať normálne rezu.

V denníkoch sa nachádzajú dôstojné zmršťovanie. Drevené otvory musia starostlivo pracovať. Napríklad v žiadnom prípade by nemali skóre kolíkov, ktorých dĺžka je 150 mm.

Ak chcete bezpečne namontovať dvere železa, najprv musíte rezať vertikálne drážky v otváracích stenách od konca. Posuvné tyče sú inštalované vo vybraní

Počet požadovaných drážok závisí od počtu bodov za upevnenie.

Potom je špeciálny ovládač nainštalovaný v otvore, po ktorom musí byť upevnený pomocou samoobslužných skrutiek do posuvných pruhov. Medzery Rack by nemali prekročiť 2 cm a v horizontálnych priechodoch by mala byť aspoň 7 cm. V opačnom prípade o rok neskôr sa zmrštenie strihania nedáva dvere.

V tehlovom dome

Kovové dvere môžu byť tiež namontované v tehlovej stene. Vzorky remesiel, ktoré sú ľahko odstránené, je ľahšie namontovať. Pred začatím inštalácie sa dvere odstránia zo slučky. Potom sa rám dverí vloží do oblasti otvoru, odoberie sa na spodnej strane na obložení s výškou 20 mm na montáž. Nemalo by to byť ťažké.

Je potrebné zmeniť hrúbku obloženia, aby sa zabezpečilo, že dolný rám bude stáť podľa úrovne. Na tento účel sa stavba vystavuje horizontálne, potom – vertikálne. Je potrebné venovať pozornosť tomu, že regály stáli na zvislom, bez toho, aby sa odchýlili v akomkoľvek smere. V tomto prípade potrebujete aj výstavbu.

Ale je tu nuans: bublinkové zariadenie sa nachádza v krátkej časti prístroja. Skontrolujte, či správnosť inštalácie môže byť tiež stavebné tlačidlo.

Po pravej polohe sa rozdrvila vopred pripravené kliny. Môžu to byť drevené aj plastové. Kliny musia vložiť na tri kusy na každom a pár – na vrchole. Mali by sa nachádzať v blízkosti oblasti upevňovača, ale zároveň ich neprekrývajú. Potom nezasahuje dodatočne skontrolovať, či je regál inštalovaný v oboch rovinách, sa neodchyľuje.

Potom môžete krabicu namontovať do otvoru. Montážne otvory sú dva typy: buď okuliare ocele, ktoré zvárané do krabice, alebo cez otvor na montáž (sú tiež rozdelené do dvoch typov: na vonkajšej strane – veľký priemer a na vnútornej – menšie). Montážne metódy nie sú široko odlišné, okrem toho, že je možné inštalovať rámy s otvormi v krabici pre menej hrubé steny v panelovom dome, kde je oveľa ťažšie inštalovať dvere s okuliarmi.

Dodatočné poradenstvo od skúsených majstrov: Je potrebné zvážiť, že počet bodov kazety na stenu nie je menšia ako 4 na boku, ak potrebujete vybudovať dvere do steny tehál alebo betónu, a v penovej bloku – Aspoň 6.

Dĺžka kotiev v tehlových betónových stenách by mala byť 100 m a v penovej ploche – 150 m.

V kostrovom dome

Pri inštalácii dverí v bývaní na ráme sú nuansy. Pre úspešnú inštaláciu budete potrebovať nasledujúce nástroje.

 • hacksaw;
 • kladivo;
 • sekáč;
 • Self-capping skrutka;
 • budovy;
 • SOTEGEHAMMER;
 • skrutkovač;

 • roh;
 • ruleta;
 • Alebo skrutky kotvy;
 • montáž peny;
 • Drevené tyče.

Skontrolovanie prechádzania sa skontroluje. Kosyakov musí byť umiestnený na všetkých bežiacich stranách a opraviť na rámových regáloch. Puzdro je tiež stodole, ale kvôli tomu sa požadovaná hodnota zníži. Je potrebné utesniť prechádzajúce steny filmom určeným na hydro a odparovanie pomocou škótskeho alebo zošívačky. Je potrebné, aby sa v otváraní dverí (lepšie s pomocou partnera, pretože dizajn je ťažký). Potom sa musíte otočiť okolo dverí. Bar sa musí usadiť pod webe.

S pomocou úrovne je potrebné zistiť zistenie rámu v oblasti šmyku a zarovnať rám horizontálne polo-vertikálne steny alebo box.

Povinná podmienka: Počas inštalácie krabice by nemala byť žiadna výzva. Potom existuje fixácia správnej polohy dverí pomocou klinov, potom musia byť dvere zatvorené.

Potom potrebujete veľmi striktne upevniť dvere do boxu puzdra. Otvory cez otvory. Budú hrať rozhodujúcu úlohu pri montáži rámu dverí z kovových štrbín sú potrebné pre skrutky alebo svorníky, musia prejsť cez box a regály. Potom musia byť pevné pomocou rámu s dverami. Potom sa musíte uistiť, koľko dverí pracuje v tejto polohe: Studle sú kontraindikované, pretože dom rámu je takmer žiadny zmrštenie. Pomocou únikov alebo skrutiek sa prah a ihrisko zaznamenávajú, dotiahnuté týmito nástrojmi, kým sa nezastaví.

Ak sa uzavretie dverí nastáva normálne, neotvorí sa sám o sebe, môže vyplniť oblasť medzi kovovým rámom a boxom, počnúc podlahou a končiacom stropom.

Tento šev musí byť vyplnený v oblasti 60-70% a potom zostáva čakať, kým materiál stvrdne. Potom musíte skontrolovať, či dvere fungujú dobre, a zatvorte švu s platdrovými pásmi.

Montážne tipy

Mnohí odborníci odporúčajú vziať do úvahy niekoľko dôležitých nuans, keď prechádzajú výroby dverí.

 • Neinštalujte dvere steny na stenu, pretože z týchto dverí nebude schopný zabrániť hackingu a izolácii zahraničných zvukov.
 • Dvere pri otváraní by nemali zasahovať do susedov opustiť svoje byty, takže sa odporúča vyjednať so susedmi, v ktorom smeru by sa mali otvoriť inštalované dvere.
 • Ak je nové dvere namontované pred dokončením opravy, majiteľom bytu je lepší na objednávku v čase nenáročného panela MDF a odložiť inštaláciu drahých zámkov: hrozí nebezpečenstvo poškodenia čistého panelu počas odpadu Odstránenie, ako aj nebezpečenstvo upchatých zámkov s betónovým prachom.

 • Ak chce majiteľ bytu objednať vysokokvalitné dvere stabilné do hackingu, musíte sa postarať o posilnenie otvorenia vopred, inak nebude možné správne vytvoriť úroveň ochrany: riziko zničenia steny na týchto miestach, kde je krabica pripojená.
 • Pri inštalácii dverí sa odporúča dočasne odstrániť elektrické káble.
 • Odporúča sa skontrolovať, ako zapečatené. Aby ste to urobili, musíte si vziať papierový pás a štipka s krídlom (takýto postup sa vykonáva v celom obvode dverí); Ak je pás pevne upnutý tesnením, znamená to všetko, čo je v poriadku.

 • Inštalácia dverí Je lepšie robiť na čistom podlahe alebo parkete, inak nezostanené miesta zostanú po inštalácii v dolnej oblasti boxu. Ak sa majiteľ dverí stále rozhodne nainštalovať dvere bez hotovej podlahy, potom by mal zanechať malú vôľu najmenej 2,5 cm, inak budete musieť rezať dvernú handričku v blízkej budúcnosti.
 • Stojí za to inštalovať dobrotu, ktorá je pár vertikálnych regálov a jeden bar na horizontále. Sú určené na viac „kryt“ krabicu, môžu byť kúpené s blokom dverí alebo samostatne. Vytvorené z poľa, MDF a drevostavu.
 • Čínske dvere sa neodporúčajú pre inštaláciu. Napriek pomerne malej cene je jej kvalita horšia ako európske kópie.

Recenzie

Existuje niekoľko spoločností, na ktoré sa odporúča použiť na inštaláciu vysoko kvalitných dverí. Môžu poskytovať služby inštaláciou a dodaním dverí a potrebných nástrojov.

Spoločnosť „MOSDVERI“ má veľmi dobrú povesť. Autori spätnej väzby poznamenali, že táto spoločnosť má trochu drahší produkt ako iné, ale prinášajú presne to, čo zákazníci sú objednaní. Produkty sú odoslané včas, bez toho, aby si vyžadujú extra porážky, s vysoko kvalitnými zámkami, ktoré fungujú bez sťažností. Jeden zo zákazníkov napísal, že sa stal výrazne tichší s inštalovanými dverami, pretože vstup je neustále mládež. Navyše, inštalované dvere sa stávajú teplejšími a menej návrhmi, a jeden klient skontroloval výrobky pomocou tepelného formátu.

Táto spoločnosť si môže vychutnať neštandardné dvere pre oblasť krajiny, s oblúkom alebo uhlom.

Kúpiť vysoko kvalitné dvere v online obchode „Dvere-Lok“. Najmä jeden zo zákazníkov pozitívne reaguje na kovové dvere „South-3“ („Taliansky orech“). Jej plus je, že cudzie pachy neprenikajú do bytu. Tam si môžete tiež kúpiť „outpost 228“ kópie, ktorá má nádherný hluk a tepelnú izoláciu. Jeden z klientov píše, že kovové dvere „South-6“ je výkonné v jeho technických vlastnostiach, dokonca sa hodí aj v kancelárii interiéru.

Prečítajte si viac Informácie o inštalácii kovových dverí nájdete v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: