Metódy inštalácie balkónových dverí

Usporiadanie balkóna vám umožňuje rozšíriť priestor v byte, ale využiť ho úplne, budete sa musieť postarať o inštaláciu dverí. Je dôležité spočiatku pochopiť všetky jemnosti a nuansy, ktoré môžu byť spojené s týmto procesom.

Druhy návrhov

PVC dvere je možno najbežnejšie riešenie: ľudia priťahujú relatívnu jednoduchosť inštalácie, tesnosť produktu a hluk ulice. Keď je balkón zatvorený, nie jeden prach spadne do domu, s vonkajšími charakteristikami na vysokej úrovni a náklady sú relatívne malé. Spotrebiteľ si môže vybrať blok, ktorý ho vyhovuje farbe, na bezpečnosť z ultrafialových a hlasných zvukov. Dizajn môžete použiť na dlhú dobu, nezvyšuje sa z vlhkosti a nebude hniloba.

Plastové dvere majú nevýhodu – nie sú organicky čisté a pri vysokých teplotách je nežiaduce sa vyhnúť šíreniu toxických látok.

Rovnaké dvere sa nazývajú plátno, ktoré sú oddelené od okna. Dvoj-Dollar, je to bacuľaté, schopné nahradiť okno na úkor prídavnej cievky. Takéto riešenie je výhodné, pretože umožňuje, aby sa prietok vzduchu a vrcholy s maximom, ale je prijateľný len pre dostatočne veľké otvory.

Balkónové dvere s oknom (balkónový blok), rozdelený do troch typov:

 • Okná na stranách vstupu;
 • Ľavé okno;
 • Správne.

Nie všetky súpravy zahŕňajú prah, ale tento problém je vyriešený, aby takýto prvok dizajnu bol jednoduchý. Pre to je rovnaký profil používaný ako pre samotné dvere, inak nie je možné zaručiť hustú susednú a dostatočnú tesnosť. 6 cm Heights je dosť pre takmer akúkoľvek príležitosť. Ak je to nepríjemné, prah je len mierne nenarodený. Portálové dvere na lodžii by mali uprednostniť, ak potrebujete relatívne lacné panoramatické zasklenie. Posuvný systém môže obsahovať prvky, ktoré sa pohybujú rovnobežne. Tam sú tiež šikmo posuvné a zdvíhacie a posuvné modifikácie. Dôležitou výhodou paralelného typu je jeho kompatibilita s čímkoľvek. Všetky krídlo môžu byť otvorené v režime Pass av režime Mikrusingu.

Podšívka sa používa v bránach na balkónoch a lodžii kvôli ich estetike, relevantnosti oboch v chate a v vzostupne niekde na 10. alebo 16. poschodí. Nezávisle namontujte takéto návrhy dostatočne jednoduché a budú vám dlhodobo slúžiť. Nemôžete vybudovať rám z dosiek alebo preglejky, len ozbrojené dosky do rámu. Takýto systém a na vonkajšej milosti a v ekonomike bude najlepší.

Upozorňujeme, že Wandiaill by sa nemali prekrývať batérie viac ako tretinu, aby nedošlo k zníženiu efektívnosti vykurovania. Keď je doska zadaná do drážky, musíte sa uistiť, že je dôkladne opravená.

Meranie a inštalácia

Nainštalujte dvere do balkóna s vlastnými rukami nie je príliš ťažké, ale pripraví sa príprava, vypracovanie plánu. Treba vidieť, aký výsledok očakávate, čo by mala byť stena po skončení práce. Iba samotní zákazníci sa rozhodnú, mierne aktualizovať otvorenie alebo radikálne zmeniť. Po odstránení starých dverí so slučkami je box demontovaný montážou Lomik. Zvlhčovanie svahov, môžete znížiť tvorbu prachu. Opatrne zrazte nielen montážnu penu, ale aj maltu, odstráňte akýkoľvek prítok a kvapky. Pri odstraňovaní starých plastových blokov staršieho staráte sa o odstránenie spojovacích materiálov.

Sám na dodanie plastových dverí je užitočné aspoň preto, že vaše výdavky sa znížia o 10%.

Bude potrebné pracovať:

 • Stavebná úroveň;
 • Špeciálny nôž;
 • vrták;
 • alebo, ak chcete, perforátor;
 • kladivo;
 • montáž peny;
 • Upevňovače.
Prečítajte si viac  Vlastnosti dverných konštrukcií bez spúšťania s skrytým boxom

V obvyklom množstve, okrem plátna, inštalačné box, príslušenstvo a prah. Ak chcete mať čokoľvek, aby ste namontovali balkónové dvere, luk na samoobsluha, hmoždinky a kotvy dosky. Všimnite si, že táto sa môže líšiť pre rôzne typy vstupných blokov, zistiť predávajúceho potrebné informácie. Medzi spojovacími prvkami by malo byť 70 cm a nie je možné ich priblížiť 15 cm na okraj krabice.

Preferované budú objavené vnútri. Pre úzke balkóny a lodžiá inej voľby vôbec nebudú.

Montáž boxu, sledovať vertikálne, ani horizontálne boli odchýlky od priamky a že technologické medzery boli prísne odohrané. Pripojenie krabice a otvorenie je poskytované rôznymi typmi spojovacích materiálov, vyberte, ktorý potrebujete. Najčastejšie sa kotevné dosky pohybujú, ktoré po vložení do profilovej drážky sa musíte otáčať a zaistiť s vlastným kresbami.

Väčšina krabíc je pripojená k desiatim tanier (dva vrcholy, štyri vľavo a štyri vpravo). Ak potrebujete dvere, aby ste sa pripojili k drevenej Bruse, potom pre toto použitie Brazen. Balkónové dvere vložte do bloku penového bloku pomocou dosiek. Každý z nich musí udržiavať niekoľko samoobslužných skrutiek, takže záťaž je rovnomerne distribuovaný.

Možné nedostatky: Ako opraviť?

Keď bola montážna pena zmrazená, jej nadmerná hmotnosť sa odstráni segmentovým nožom. Rezaním otvorenia jasne videl kvalitu tesnenia. Skontrolujte absenciu prázdnoty a trhlín v penovej vrstve je veľmi dôležitá, pretože môžu zmraziť a vložiť do domu v zime.

Je dôležité pochopiť postup, ak to prasklo mosty, ktoré neboli pôvodne v množstve, a rozhodli ste sa, že to urobíte vlastnými rukami. Spodný dverný bar v štandardnej budove presne to isté ako okno. Podlahové podlahy sa zrútilo do vnútorného krabice. Pohodlie z kroku cez prah so samostatným rámčekom je poskytnutý, ak je betónový zásobník 2-3 milimetre ako výstupok tyče v krabici.

Prečítajte si viac  Čo je to Tambour dvere a za to, čo potrebujete?

Zabránenie predčasnému opätovnému opätovnému opätovnému opätovnému použitiu, ak sú otvorené povrchy bránia pásom z nehrdzavejúcej ocele a maľovaním. Z betónu zásobníka sa bude musieť opustiť dom s nasýtenou povrchovou a komplexnou architektúrou. Spodná časť škatuľky je potom vyrobená z pevnej dosky, prah môže byť vykonaná na minimálnej úrovni.

Najmenšie prípustné rozmery sú nasledovné:

 • Z povrchu podlahy do spodného bodu vnútorných dverí – 1 cm;
 • Štvrť Šírka v krabiciach – 1 cm;
 • Rozdiel medzi boxom a nižším bodom vonkajších dverí je 1 cm.

Stáva sa to, že otvorenie a blok dverí sa ukázali byť na nerovnakej vzdialenosti na rôznych miestach. Vymeňte políčko – v žiadnom prípade nie je riešenie. Na opravu pozície by ste mali pridať do nadmerne širokých oblastí drevených klinov. Všimnite si, že náhrada bloku dverí sa nevyžaduje av prípade, keď sa dvere začali prechádzať. Úpravy sa konajú po odstránení dverí s slučkami.

Bez pomoci je možné odstrániť mnoho problémov:

 • Zlá svorka;
 • Neúplné otvorenie;
 • Prasknutie tesnenia;
 • Poškriabaný profil;
 • Porušovanie rukoväte.

Ak je deformácia významná, najprv pracujte so spodnou časťou dverí. Počas prevádzky budú kliešte potrebovať, kľúče vo forme písmena G, krížový a plochý skrutkovač.

Funkcie konečnej úpravy

Mosquito Net je veľmi dôležitá vo teplote, keď sú hordy hmyzu lietať všade, ktorí chcú preniknúť do domu. Držiak sa vykonáva vonku na slučke, sieťovina sa musí zhodovať s celkovými dverami. Inštalácia držiaka mechanického typu nie vždy zaručuje dostatočnú spoľahlivosť, modely, v ktorých sú magnety, sú najviac uzavreté. Balkónové mriežky, na rozdiel od tých, ktoré sú nainštalované v oknách, sú vybavené aj kompaktnými rukoväťami zvonku. Seeling všetky medzery a trhliny sú dôležité nielen pre udržanie tepla, ale aj na zlepšenie zvukovej izolácie. Použitie pri izolácii môže byť minerálna vlna, len potom by ste mali opraviť dvere.

Všimnite si, že nie je potrebné opustiť staré dvere bez. Počas rokov používania má strom takmer nevyhnutne praskliny a iné chyby, a preto prejde studený vzduch.

Ak neviete, ako na izoláciu priestor medzi dverami, použite sušenú montážnu penu, je lacné a účinné prostriedky na pomoc vyplniť aj malé medzery.

Prečítajte si viac  Zatvárače pre vstupné dvere: Subttipletes of Choice, Inštalácia a prevádzka

Starostlivosť a prevádzka

Starostlivosť o balkónové dvere z PVC je celkom jednoduché: nie sú zničené pôsobením slnečného žiarenia, vody a mikroflóry, z ktorých drevené konštrukcie neustále trpia. Pravidelne skontrolujte, či je balkón ľahko otvorený a zatvára, a hneď, ako si všimnete problém, potom utiahnite alebo uvoľnite záves. Zámok musí byť spracovaný ročne špeciálnym aerosólom, súčasne čistí a mazanie. Na umývanie bieleho plastu je prípustné používať iba čistú alebo mydlovú vodu, vyčistiť zasklenú časť špecializovaného detergentu. Nestláčajte príliš veľa na rukoväti, nenechávajte cudzie predmety vo dverách dverí, a potom to bude trvať mnoho rokov.

Príklady a možnosti

Okná štandardnej veľkosti môžu byť použité aj v balkónových blokoch a rovnaké hlavné dvere dverí. Posuvné dvere sú zložité, je ťažké dosiahnuť potrebnú tesnosť, nevyhnutne si vyžaduje veľkú veľkosť otvoru. Hinged lopata armatúry nájde použitie v dverí s jedným alebo dvoma krídlom. Problém môže byť len to, že pánty budú musieť regulovať.

Jednotná schéma sa vyskytuje častejšie ako dva-valcované, pretože v starom bývaní av moderných malých apartmánoch len príležitostne uviedli veľké otvory.

Viac informácií o inštalácii a inštalácii balkónových dverí sa dozviete z tohto videa.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: