Oblečené dvere

Oblečené dvere

Špecialisti na priemysel Dorahm práce na výrobe týchto produktov viac štýlové, pohodlné a praktické. K dnešnému dňu existuje nárast popularity oblúkových rozkladacích dverí. Tieto návrhy priťahujú pozornosť na špeciálny vzhľad. Produkty tohto typu robia interiér viac rafinovaný a sofistikovaný. Ďalej v článku, budeme podrobnejšie zvážiť klenuté modely a rozprávame o ich odrodách.

Oblečené dvere

Oblečené dvere

Oblečené dvere

Zvláštnosť

Dizajnéri všimli, že klenuté dvere ľahko a harmonicky zmestia do rôznych štýlových smerov. Vnútorné modely z prírodného dreva Pridajte domáce teplo a komfortnú atmosféru. Špeciálna forma oblúka robí štandardný interiérový originálny a expresívny.

Psychológovia poznamenávajú, že mäkké, hladké riadky oblúkovej otvorenosti majú pozitívny vplyv na emocionálny stav osoby. Okrem toho sú takéto výrobky pripravené zvýšiť náladu, odstrániť napätie a relaxovať v určitých prípadoch.

Oblečené dvere

Oblečené dvere

Hlavný rozdiel dverí namontovaných v oblúku je polkruh na vrchole dizajnu. Špecialisti si uvedomujú, že okrem estetických indikátorov nemajú takéto dvere žiadne charakteristické vlastnosti.

Pri výbere vyššie uvedených modelov by ste sa nemali spoľahnúť na niečo mimoriadne z technického hľadiska.

Ďalšou funkciou, ktorá by sa mala zaznamenať, je vizuálny nárast výšky stropu. Ale táto technika funguje len vtedy, ak sú muchy natreté v lightových tónoch. V opačnom prípade oblúk výrazne zdôrazňuje výšku miestnosti. Na úkor hry svetla a tieňa majstra z oblasti dizajnu priestorov vytvárajú v miestnosti štýlový a módny dizajn.

Oblečené dvere

Náklady na produkty vyššie uvedeného typu sú vyššie ako štandardné obdĺžnikové dvere. Zvážte túto možnosť pri výbere produktu pre váš domov.

Modely a druhy

Vstupy polkruhových tvarov pre vizuálne zvýšenie priestoru boli použité v závislosti od vzdialených časov. Moderní kupujúci tiež si vybrať v prospech klegovaných dverí.

Takéto výrobky sú rozdelené do dvoch typov, pokiaľ ide o ubytovanie:

 • Interiér pre inštaláciu v interiéri.
 • Vstup na umiestnenie pri vstupe do budovy.

Oblečené dvere

Oblečené dvere

Prvá možnosť môže byť zdobená vložkami z priehľadného alebo vitráže. Stojí za zmienku, že štandardná výška plátna je asi dva metre, čo z nich robí vynikajúce riešenie pre vysokých ľudí.

Na druhej strane, vnútorné pozície sú rozdelené do takýchto typov:

 • Stĺpový. Produkty tohto typu sú gotickou modifikáciou známych klenutých foriem. Hlavným rozlišovacím znakom takýchto modelov je forma otvoru, ktorý sa skladá z dvoch oblúkov, ostro prepojení.
 • Semi-zakrivený. Najbežnejší vzhľad. Oblúk sa vykonáva v štandardnej polkruhovej forme.

Oblečené dvere

Oblečené dvere

Oblečené dvere

 • Moorské (podkovy). Podľa externých funkcií sa tento druh pripomína podkovy. Vybrať si z kupujúcich ponúkol čepeľ, špicatých alebo podlhovastých pozícií. Takéto modely sú ideálne pre etnickú štýlu.

Oblečené dvere

Oblečené dvere

Oblečené dvere

Z hľadiska štruktúry štruktúry plátna rozlišuje: \ t

 • Singový. Dvere len s jedným pohyblivým krídlom. Ak správne vyberiete formulár a rozmery výrobku, plátno sa stanú expresívnym prvkom interiéru. Armatúry, rám dverí a iné musia byť perfektné pod dverami. Jednotlivé modely sú ideálnou voľbou, ak je šírka otvoru až 980 milimetre.
 • Obojstranný. Pozornosť by sa mala venovať takýmto modelom, ak sú rozmery vchodu 1300 milimetrov. Ak je zákazník požadovaný, otvor môže byť zväčšený na inštaláciu handričky. Modely tohto typu sú spravidla väčšie ako jednostranné. Tieto dvere sa stanú výrazným a farebným pridávaním priestranných priestorov.

Oblečené dvere

Oblečené dvere

Podľa otvorenia dverí sú Posuvné a kyvné. Druhý typ je všeobecne známy a vyskytuje sa často v miestnostiach rôznych typov. Produkty tohto typu otvorené v jednej zo strán, vo vnútri alebo vonku.

Oblečené dvere

Oblečené dvere

Aké hojdacie posuvné pozície tu nie sú také jednoduché. Mnohí špecialisti sú diskutované na téme: Môže byť klenuté dvere posuvné. Zvláštne, ale odpovede a „áno“ a „nie“ tu sú celkom vhodné.

Stojí za zmienku, že pre upevňovacie prvky krídla na vrchný sprievodca, potrebujete priamku, hladký koniec. Klenutý tvar v tomto prípade sa nezmestí.

Materiál

Voľba dizajnu materiálu je veľmi dôležitá. Závisí nielen vzhľadu dverí, ale aj jeho trvanlivosť, spoľahlivosť a iné prevádzkové charakteristiky. Moderní výrobcovia ponúkajú zákazníkom obrovský výber surovín pre každú chuť, farbu a peňaženku. Ďalej považujeme najobľúbenejšie a spoločné možnosti.

Prírodný drevo

Pole je najobľúbenejším a obľúbeným materiálom väčšiny kupujúcich. Strom má špeciálny vzor. Prírodné suroviny je úplne bezpečný a ekologický produkt. Okrem množstva výhod, táto možnosť má významný mínus – vysoké náklady. Najčastejšie odrody sú borovice, buk, popol a buk. Niekedy vzácne a exotické plemená.

Oblečené dvere

Oblečené dvere

Niektoré vstupné modely sú zdobené tvarovanými železnými prvkami. Tandem stromu a kovu je rozšírený kvôli špeciálnej expresivite.

Ak užívateľ hľadá rozpočet model, ale jeho voľba je naklonená v prospech stromu, firmy ponúkajú výrobky z drevotrieskovej dosky, MDF alebo dreveného baru. Vizuálne, takéto výrobky budú vyzerať ako dvere z radu, ale prevádzkové vlastnosti budú oveľa nižšie.

Oblečené dvere

Oblečené dvere

Plastový

Tento materiál sa aktívne používa v mnohých oblastiach výroby. Oblečené plastové modely zomierajú s rôznymi farbami a odtieňmi. Stojí za zmienku, že takéto výrobky sú ideálne pre ubytovanie v kancelárskych priestoroch. V domoch a bytoch sa lepšie nenainštalujú. Dizajnéri zvýrazňujú množstvo štylistiky, v ktorých budú klenuté dvere vyzerajú dobre.

Oblečené dvere

Oblečené dvere

Ako doplnky k nim často používajú sklo. Toto je nádherný a praktický materiál, ktorý dáva výrobku špeciálny elegantný. Okrem toho, plastové dvere so sklenenými vložkami sú ideálne pre kompaktné priestory vďaka priehľadnej konštrukcii voľne prenosu svetla.

Sklo a kov

Oblečené dvere z profilu a skla sú často zvolené na inštaláciu v krajinách. Vytiahli východy v záhrade, na balkóne alebo terase. Pre takéto modely je ľahké a ľahko sa starať s konvenčnou látkou a detergentom.

Oblečené dvere

Oblečené dvere

Farebné riešenia

Výrobcovia ponúkajú zákazníkom obrovský výber rôznych farieb dverí. Hlavným kritériom pre výber farby je štýl interiéru.

Každý dekor má určité charakteristiky, ktoré je potrebné zvážiť pri výbere dverí:

 • Underedition Classic. Pre klasické pokyny sa dôrazne odporúča zvoliť produkt z radu v prírodnej farbe dreva. Spravidla je hnedá a jej rôzne odtiene: od svetlých až hustých a tmavých farieb. Ako náhrada rozpočtu si môžete vybrať MDF alebo drevotrieskovú dosku. Ak sú steny zdobené v jasných farbách, na ich pozadí bude veľký model z tmavého dreva a opačného.
 • Východný. Oblečené štruktúry harmonicky zmestili do orientálnych smerov. Modely zdobené vzormi a vláknami. Najlepší materiál – prírodný strom v tmavom farebnom hamme. Vložky z neželezného skla v teplej farbe budú doplnené vzhľade východného výrezu.

Oblečené dvere

Oblečené dvere

 • Domáca a útulná krajina. V tomto štýle budú v ideálnom prípade v štýle, Morish alebo Horseshoe Dvere. Je lepšie venovať pozornosť modelom z dreva teplých tónov. Prírodné kreslenie poľa doplní atmosféru obce. V miestnosti, atmosféra pokoju a pohodlia.
 • Shebbi Shik. Koncepcia tohto smeru sa zmestí do dverí s účinkom. Imitácia popraskanej farby a odštiepení dokonale zapadá do tohto dekor. Perfektné dvere v jasnej farebnej schéme: biela, béžová, broskyňa a iné podobné odtiene.

Oblečené dvere

Oblečené dvere

Oblečené dvere

Ako si vybrať?

Vzhľadom na to, že obchody ponúkajú obrovskú škálu rôznych farieb a veľkostí oblúkových konštrukcií, musíte byť schopní urobiť správnu voľbu. Odborníci Poznámka, že pevné klenuté dvere majú vysoko výkonné ukazovatele, ako aj spoľahlivosť a trvanlivosť. Produkty tohto typu sa dokonale vyrovnávajú s úlohou vstupných dverí.

Oblečené dvere

V procese výberu modelu pre inštaláciu v interiéri je potrebné určiť, kde budú dvere nainštalované.

Ak hľadáte balkónové dvere, je vhodnejšie vybrať si výrobky s veľkými sklenenými vložkami, cez ktoré sa slnečné svetlo uvoľní do miestnosti. Produkty s malými vložkami s farebným sklom, zdobené vzormi, dokonale dopĺňajú interiér spální, obývacích izieb a hál. Atraktívne sa bude pozrieť na modely zdobené objemovým vláknom.

Bez ohľadu na to, akú možnosť vyberiete, výrobok musí spĺňať takéto požiadavky:

 • Praktickosť.
 • Odolnosť proti opotrebeniu.
 • Trvanlivosť.
 • Bezpečnosť (šetrnosť k životnému prostrediu).

Oblečené dvere

Oblečené dvere

Oblečené dvere

Ak si vyberiete dvere do kuchyne, odporúča sa urobiť výber v prospech produktu, ktorý si vyžaduje nenáročnú starostlivosť. K dnešnému dňu bolo vyvinutých mnoho finančných prostriedkov, ktoré sú spracované nátermi na ochranu proti nečistotám, prachu a miestam. Táto funkcia je veľmi dôležitá, najmä ak budú dvere inštalované v miestnosti, kde varenie a jedenie.

Oblečené dvere

Oblečené dvere

Oblečené dvere

Dôležitá je aj vynikajúca tepelná vodivosť, najmä ak v oblasti závažnej a mrazovej zimy. Tento ukazovateľ je dôležitý pre vytvorenie pohodlnej atmosféry v dome. Okrem toho, dvere, spoľahlivo zachovať požadovanú teplotu v miestnosti, pomôžu ušetriť peniaze, ktoré by mohli byť vynaložené na platbu za teplo.

Oblečené dvere

Oblečené dvere

Krásne príklady v interiéri

 • Sofistikovaný model, ktorý je ideálny pre východný štýl. Takáto dvere doplnené sklenenými vložkami a inými dekoratívnymi prvkami budú kľúčovým prvkom v dekor.
 • Praktický produkt z prirodzeného poľa – dokonalá voľba pre americkú krajinu. Pre väčší vizuálny efekt je web doplnený z kovových detailov. Ako by mal byť v tomto štýle, vzor materiálu sa neprekrýva farby, ale je prezentovaný v prírodnej forme.

Oblečené dvere

Oblečené dvere

 • Štýlové dvere v bielej farbe so zlatými objemovými prvkami sa harmonicky zmestia do klasických interiérov. Sklenené vložky vizuálne uľahčujú dizajn.
 • Tmavé farby pridávajú elegantný interiér a šľachtu. Pozície v takejto farbe, najmä výrazne vzhľad v duet s blondovými stenami. Vynikajúce dodatočné pridanie pre etno stylistiku a klasické smery. Stojí za zmienku, že bivalve pozície sú vhodnejšie pre priestranné priestory.

Oblečené dvere

Oblečené dvere

 • Posuvné dvere v prirodzenej hnedej farbe. Štýlové, praktické a módne riešenie. Upozorňujeme, že farba modelu je kombinovaná s nábytkom. Kvôli tomu sa dosiahne harmónia v interiéri.
 • Praktické jednotlivé dvere, ktoré môžu pôsobiť ako vstupy alebo interiérové ​​výrobky.

Oblečené dvere

Oblečené dvere

 • Biela farba je klasická. Perfektne kombinuje s rôznymi farbami a odtieňmi, bez ohľadu na ich nasýtenie a teplotu. Tento model, doplnený umelým účinkom starovekej, sa stane vynikajúcou dekoráciou pre Shebbi štýl Chic.
 • Výrobky z priehľadného skla Odporúča sa inštalovať do miestností umiestnených na severe. Ideálne, ak chce kupujúci vrátiť nedostatok prirodzeného svetla. Stojí za zmienku, že takéto výrobky sú zriedkavé. Tento produkt je spravidla umiestnený na objednávku.

Oblečené dvere

Oblečené dvere

Bez ohľadu na vzhľad by mal byť výrobok vysoká kvalita. V opačnom prípade, aj tie najkrajšie dvere stratia svoju atraktívnosť niekoľko rokov po inštalácii.

Na vlastnostiach inštalácie oblúkových dverí sa môžete naučiť z nižšie uvedeného videa.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár