Výber dverí bližšie k fixácii v otvorenej polohe

Bližšie k dverí – mechanický dizajn prírody, ktorý je navrhnutý tak, aby automaticky zatvoril otvorené dvere. Zariadenie priblíženia zahŕňa hladko, pričom dvere prinášajú do polohy „zatvorené“ a poskytuje jeho tesné stlačené na obrys rámu. Moderný trh však ukazuje nielen štandardné modely konverzie. Existujú napríklad zariadenia, ktoré sú schopné upevniť dvere v polohe „Otvoriť“. Čo je bližšie k bližšie k fixácii v otvorenej polohe? Ako si vybrať mechanizmus tohto typu. Ako ho môžem nainštalovať sami? Pozrite sa na tieto otázky v našom materiáli.

Zvláštnosť

Po prvé, treba poznamenať, že bližšie sú nainštalované na týchto dverách, ktoré sú vybavené kontrolou prístupu. Tiež sú tieto zariadenia vhodné na oheň a evakuáciu. Ak hovoríme o mechanizmoch s funkciou upevnenia otvorených dverí, treba poznamenať, že takéto štruktúry sú najčastejšie používané tam, kde je potrebné poskytnúť väčšiu pasiteľnosť ľudí (napríklad obchody a butiky, nákupné centrá a kiná, školy , Univerzity a kancelárie). Ak sa na dverách, ktoré vedú k verejným priestorom, potom sa návštevníci uskutočnia bez oneskorenia pri otváraní a uzavretí.

Dvere vybavené špecializovaným dizajnom môžu byť otvorené len raz, potom to uloží takúto pozíciu až do konca dňa. Okrem toho, takýto fixér pre dvere bude užitočné pre organizácie a spoločnosti, ktoré sa zaoberajú obchodovaním, ako je lodná doprava a vykladanie tovaru. Pomôže to vyriešiť veľký počet problémov a umožní vám vstúpiť alebo opustiť miestnosť, aj keď sú vaše ruky obsadené.

Ako si vybrať?

Existuje niekoľko povinných vlastností a kritérií, ku ktorým musíte venovať pozornosť, vybrať si dvere bližšie. Pri výbere a nákupe zariadenia by ste mali zvážiť hmotnosť a šírku krídla dverí. Samozrejme, širšie, ťažšie a masívne dvere, tým ťažšie je držať ho, resp. Čím väčšia bude bližšie potrebovať. Nezanedbávajte túto charakteristiku a nedávajte nádej na nehodu – výrobca opatrne vidí proces práce bližšieho a najvhodnejším parametrom dverí. Nepozorný postoj k tomuto kritériu môže viesť nielen k rozbitiu samotného mostu, ale aj porušenie práce dverí.

Nemenej dôležitý ukazovateľ – miestne podmienky klímy a životného prostredia. Je dôležité pochopiť, aké teplotné rozsahy budú fungovať. Takže na stavebnom trhu sú špeciálne termostabilné modely, ktoré môžu pracovať v širokom spektre teplôt. Aby bolo možné priblížiť úplne a správne fungovať v prípade nepredvídaných a ostrých rozdielov teploty, odporúča sa kúpiť a nainštalovať špeciálnu tepelnú uzávierku, ktorá je špeciálnym zariadením pre vnútorné ventily.

Pri nákupe mechanizmu je tiež potrebné starostlivo prečítať návod na obsluhu. Je v ňom, že môžete zistiť všetky potrebné informácie o výrobcovi a uistiť sa, že dostanete skutočne vysoko kvalitný tovar. Tiež sa neváhajte požiadať predajcu licencie a značky kvality. Dostanete bližšie dodržiavať európsku normu EN 1154 alebo domáce GOST R.

Ako nainštalovať?

Inštalácia ulice bližšie bez problémov, reaguje na otváranie dverí, Je potrebné použiť jednu zo štyroch možných metód:

  • réžia;
  • Inštalácia v ráme;
  • Inštalácia v podlahe;
  • Inštalácia pri dverách.

Otočenie na priame nastavenie držiaka, ktoré je schopné držať dvere v otvorenej polohe, mali by ste sa uistiť, že trakcia je v stave inštalačného. Potom je potrebné skontrolovať, či je centrálna skrutka pevne dotiahnutá (ak nie je tak, potom ho utiahnite pomocou šesťfacetovaného kľúča). Ďalším krokom je pohyb zvislého vzhľadom na horizontálne rameno, kým nie je uzáver blokovaný pružinovým zaťaženým loptou.

Potom musíte odskrutkovať centrálnu skrutku pre 2 otáčky (takže vertikálne rameno sa pohybuje nezávisle na horizontálne). Teraz je čas nainštalovať chuťoch s bližším. Keď sa tento postup vykoná – otvorte dvere do uhla, v ktorom bude držať klastra v otvorenej polohe a držte ho. Znova utiahnite centrálnu skrutku.

Hlavná časť práce je u konca, dvere sú upevnené v polohe „Otvoriť“. Potom odomknite dvere, aby ste skontrolovali dohľad nad bližšie (pre to musíte vytiahnuť). Ďalej, bližšie zatvorí dvere do konca. Tak sme sa uistili, že nastavenie bližšieho, ktoré je schopné držať dvere v otvorenej polohe – proces, ktorý možno urobiť takmer každý. Hlavnou vecou je jasne dodržiavať pokyny pokyny. Je tiež dôležité vybrať si správnu štruktúru, a preto je potrebné zohľadniť všetky rady špecialistov a spoliehať sa na vyššie uvedené pokyny.

Ako nainštalovať dvere bližšie s fixáciou, naučíte sa z videa.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: