Vyberte si vstupné dvere pre vidiecky dom

Po obdržaní kľúčov k dlhodobo očakávanému vidieku alebo chate, šťastní majitelia aplikujú veľa úsilia s cieľom urobiť svoje ubytovanie čo najpohodlnejšie, pohodlné a bezpečné. Akýkoľvek dom alebo byt začína vstupnými dverami, a ak hovoríme o individuálnom vidieckom dome, potom jeho výber musí byť starostlivo úmyselne. Úloha tu budú hrať preferencie a finančné schopnosti kupujúceho, štruktúry štruktúry, účel súkromného domu (leto alebo trvalé ubytovanie) a jeho umiestnenie.

Názory

Začnite výber vstupných dverí pre súkromný dom alebo chata je vhodná z definície svojho typu. Môžete si vybrať podľa cieľa, metóda otvárania a výroby materiálu.

Rozdiely v účele môžu byť nasledovné.

 • Obrnený. Používa sa s možným prenikaním do štruktúr a priestorov cudzincov, nebezpečenstvo ozbrojeného útoku. Zvláštnosť je schopnosť odolať účinkom strelných zbraní a výbušnín. Navonok sa nelíšia od obyčajných, môžu vyzerať jednoducho, alebo naopak, majú najsofistikovanejší dizajn. Obrnená konštrukcia trvalých oceľových stupňov (obrnená personál) je vyrábaná, má dvojité box poľa a je pokrytá vonkajšou stranou s dekoratívnymi materiálmi. Loopy sú namontované skryté a balky majú predvídací dizajn. Podľa jeho konštrukčných charakteristík podobných anti-zlodejovi. Podpriestky týchto dverí sú nepriestrelné, ich zvláštnosť pozostáva v konzervačnej guľke v jemnom pletive v plátno.

 • Antzyzlomny. Odolný voči hackingu a penetrácii do priestorov cudzieho. Medzi sebou sa medzi sebou líšia triedami odolnosti voči externým škodlivým účinkom rôznych nástrojov v určitom čase. Sú odolné voči riadeniu, rezaniu a spaľovaniu zbraní na hackovanie. Dizajn je vybavený obvodom so špeciálnou zápchou a zámok z zliatin odrôd odolných kovových kovov, chránených prekrytia a anti-disvádzajúcich kolíkov (antisillarov), ktoré zabraňujú odstráneniu z otvoru, ak boli strihané slučky a zámky.

 • Požiarne požiare. Tento druh je navrhnutý tak, aby lokalizoval oheň a odradili svetlo požiaru a jedovaté spaľovacie produkty v miestnosti. Odporúča sa ich vytvoriť na miestach s najväčšou pravdepodobnosťou požiarov, s veľkým počtom elektrických spotrebičov. Na rozdiel od obvyklého, takéto dvere sa počas ohňa nebudú rozbiť, jeho zámok sa nestretol na vysoké teploty a umožní, aby sa v prípade potreby dotkla.

Výroba poskytuje množstvo špeciálnych testov klapiek, ktorých limit je vždy uvedený v regulačnej a technickej dokumentácii. Pri výbere modelu stojí za to zvážiť prítomnosť ochrany proti nepriateľom, nízkym plynom a fajčením.

 • Izolácia hermetického, tepla a hluku. Hluková izolačná a tesniaca vrstva je navrhnutá tak, aby absorbovala zvuky, vlhkosť, nepríjemné pachy a studený vzduch, prichádzajúci z vonkajšej strany, pre ktorý je v štádiu výroby medzi vrstvami husto umiestnené špeciálne materiály (pena (expandovaná polystyrénová pena), polyuretánová pena Minerálna vlna a podobné materiály).
 1. Polystyrénová pena – najviac lacný materiál, ale je nízka hustota a odkazuje na skupinu i horľavosti.
 2. Bolestivý, Karbamy-formaldehydové alebo fenolové formaldehydové materiály sú hustejšie a menej náchylné na oheň, ale pri zahrievaní sa izolujú prchavé toxické zlúčeniny.
 3. Minerálny kameň alebo čadičová vlna Trvanlivé a má dobré ukazovatele, ale časom videla a je zdrojom karcinogénnych zlúčenín, a preto nie sú používané spoľahlivými výrobcami z Nemecka a krajín EÚ.
 4. Nízko kvalitné dvere sú často vybavené ako izolačný materiál požiaru nebezpečné a nespoľahlivé Vlnitá lepenka.

Najlepším izolačným materiálom je v súčasnej dobe rozpoznávaní polyuretánovej peny, s vysokou hustotou a hygroskopickosťou, IV skupina horľavosti a odolnosť voči zaťaženiam, teplotným a vlhkostrom kvapky nevydáva nebezpečné látky, má minimálnu tepelnú vodivosť a vysoké vlastnosti absorbujúce zvuk. Najkvalitatívnejšie sú krabice, kde sa polyuretánová pena vstrekuje do penového stavu, čím sa týmto spôsobom plní celý priestor boxu.

Výber chatových dverí, kupujúci dávajú pozor na jeho vzhľad. Okrem výberu povrchových úprav pre vonkajšiu a vnútornú stranu je potrebné rozhodnúť, či budú tieto dvere s oknom alebo bez neho, čo je veľkosť skla a či je potrebné dodatočné zvýšenie sklenenej plochy s grilom. Sklo sa odporúča zvoliť Tryplex Type (viacvrstvové sklo vyrobené stlačením metódy) alebo obrnené. Takéto okuliare sú vhodné na vonkajšie zasklenie, vydržia silný mechanický vplyv a poskytnú dobrý prehľad.

Materiál

Výrobcovia ponúkajú rôzne druhy surovín: kov, drevo, kombinácie materiálov s MDF, drevotrieskové dosky a drevotriesky. Stojí za to, že celý povlak plátna je spoľahlivejší ako so švami. Ak sú prítomné švy, ich vykonanie by malo byť najvyššej kvality, inak sa stávajú zraniteľnými miestami.

Výber kombinovaných možností, musíte si byť istí kvalitu výroby, skontrolovať recenzie o výrobcovi a jej povesti na trhu.

Drevo

Jednou z hlavných výhod v tomto prípade je vonkajšie odvolanie, najmä ak sa vo výrobe používajú cenné druhy stromov, napríklad dub, charakterizovaný špeciálnou silou alebo hodvábnym, s vysokým vlastnostiam tepla. Borovica – možnosť k dispozícii za cenu, ale rýchlo prichádza. Ďalším plus drevených výrobkov je ich pohodlie pre zdobenie a schopnosť harmonicky zmestiť do krajiny Entourage.

Moderné výrobné technológie umožňujú neutralizovať nevýhody a nové technológie – dosiahnuť požadovanú pevnosť a odolnosť voči vonkajším vplyvom.

Avšak, dobré teplé dvere z dreva – potešenie je drahé a lacné možnosti rýchlo prichádzajú do disrepair a sú vhodné len pre letný dom, kde majitelia nekladú cenné veci.

Plastový

Pohodlie z plastu spočíva v možnosti v priemyselných podmienkach, ktoré mu poskytnú požadovaný tvar a individuálnu veľkosť. Pri výrobe plastového rámca sa používa hliníkový profil, ktorý robí výrobok odolnejší a odolný voči vonkajšiemu vplyvu, atmosférické javy. Estetický vzhľad sa s časom nezmení a má vysokú životnosť.

Výhody môžu byť tiež podávané tesnosti, dobré hluk, hydro a tepelné izolačné vlastnosti, jednoduchá inštalácia a starostlivosť, dostatok príležitostí pri výbere farebného rozhrania a priemernej cenovej kategórie, žiadny kondenzát a polevou. Osvedčené výrobcovia ponúkajú produkty s charakteristikami proti vlámaniu.

Kovový

Považuje sa za tuhý a trvanlivý materiál, široko používaný vo výrobe. Osobitná pozornosť bude vyžadovať kvalitu náteru kovov a lakov. Spotrebiteľovi bude musieť vyskytnúť kondenzát kvôli rozdielu teploty medzi ulicou a domom. Kovové konštrukcie zdobené MDF panelmi môžu mimické prírodné drevo, vlákna kameň a mnoho ďalších materiálov.

Špeciálne spracovanie sa snaží s hnilobou, koróziou, takže takýto dizajn vyzdobí akýkoľvek interiér.

V porovnaní s MDF stromom lacnejšie, ľahšie a nie tak rozmarné, zatiaľ čo navonok nie menej krásne, najmä pri laminácii polymérov. Ak chcete splniť technológiu izolácie, panel nesmie byť označený, ale na inštaláciu na vodidlách.

Bez ohľadu na typ dverí sa vyžaduje pozornosť pre protokolové domy a domy z baru, kde by sa mala vykonať inštalácia vrátane zmršťovania dizajnu. Zmrštenie sa môže vyskytnúť rýchlo a nerovnomerne, a ak nepovažujete túto okolnosť a konsolidáciu rámu v bare, dvere nevyhnutne strácajú funkčnosť, nevstupuje do vchodu alebo naopak, v ňom visí. Aby sa zabránilo takejto situácii, je v otvore boxu.

Veľkosť

Predtým, než pôjdete do obchodu, musíte zistiť presné rozmery otvoru. Štandardné dvere sú jednopustranne alebo polročné, menej často ponúkané dvojité vzory. Jednorazové konštrukcie sa skladajú z hlavného štandardného webu a úzky druhý web, ktorý nesie viac dekoratívnej funkcie a podľa potreby je zriedkavé.

Pred objednaním modelu, ktorý sa vám páčil, by to malo byť buď vyrábať všetky merania na vlastnú päsť a poskytovať svojmu predajcovi alebo zavolať na inštaláciu merania.

Takáto služba poskytuje výrobcovia všade. Štandardné ruské veľkosti sú určené v súlade s Snip a GOST a normy sú založené na drevených a kovových konštrukciách.

Dnes, trh ponúka výrobky nielen domáce, ale aj zahraničné výrobcovia využívajúce vlastné štandardy a meracie systémy. Najbežnejší anglický merací systém v nohách a palcoch a metrický merací systém prijatý v našej krajine na základe.

Farba

Farebný roztok pre vstup je zvolený v závislosti od zvoleného materiálu. Po hlavných vlastnostiach plátna a materiálu, z ktorého sa bude vyrábať, výrobca ponúkne hotové riešenia a povie o ďalších registrovaných pozíciách. Môže to byť exkluzívne farebné riešenia.

Výrobná technológia vám umožní experimentovať dnes s farbou pre akýkoľvek použitý materiál. Čiastočne je to otázka financií, ale aj pre rozpočtové modely bude vždy riešenie. Výber farieb by mal byť založený na harmonickej kombinácii s stenami a strešnými nohami.

Pre prímestské štruktúry sú preferované prirodzené prírodné farby, pokiaľ samozrejme, samotná štruktúra nie je postavená v jasnom odlievaní Stylistiky s použitím kričiacich farebných riešení.

Súvisiace produkty a príslušenstvo

Platnice, maskovací priestor medzi dverami a priľahlou stenou chráni pred návrhmi, vlhkosťou a dať hotový vzhľad, niesť estetickú zložku. Canvas prichádza so zámkami namontovanými, miláčikom a hrudkami.

Hrady môžu byť nadzemné a zamrznuté, na hackovanie špeciálnych systémov ochrany. Pri výbere dverí je lepšie okamžite venovať pozornosť kvalite a triede ochrany hradu.

Kvalitné dvere sú vybavené anti-prázdnymi kolíkmi. V neprítomnosti podobných kolíkov, dvere môžu byť odrezané s slučkami buď vyradený špeciálny nástroj. Počet kolíkov je vybratý v závislosti od funkcií hmotnosti a dizajnu.

Stojí za to venovať pozornosť kľučke dverí, rozhodnúť o jeho vzhľade a materiáli. Užší mechanizmus môžete nainštalovať, rozšíriť životnosť dverí a príslušenstva.

Dizajn

Výber kupujúceho závisí v mnohých ohľadoch z rozhodnutia dizajnéra, myšlienka dekorácie si môže vyžadovať montáž skla, kus patiny alebo rezbárskeho dreva, koženú pravdivú aj umelú, kožušinu, podšívku, laminované panely, MDF a mikrofravné vlákno a mnoho ďalších materiálov. Lacné, ale vysoko kvalitné dvere môžu vyzerať pekne a vkusné a bez použitia drahých materiálov.

Vynikajúcou lacnou úpravou je mimoriadne stabilný a pohodlný práškový povlak, je ľahké sa starať a prakticky nepodlieha poškodeniu.

Pri dokončovaní plastových panelov je významnou výhodou schopnosť nahradiť dekoratívne povlak panelov,. Vždy krásne a primerane mimo mesta.

Oceľové dvere, ktoré majú povrchovú úpravu vinylovej skrinky, ktorá presne opakuje štruktúru prírodnej kože, má reprezentatívny a nádherný vzhľad. Zapojenie vinylkee môže byť vnútorné aj zvonku, výber farieb a vzorov razby uspokojí najnáročnejší dopyt. Nedostatok materiálu – nestabilita na mechanické poškodenie, škrabance a škrty. Viac produktov estetickej prémiovej a elitnej úrovne.

Okrem iných exkluzívnych možností pre vstupné dvere sú distribuované nasledujúce metódy dekorov.

 • Airbrush a umelecký obraz na plátne;
 • Kovanie na kovové rámové a sklenené otvorenie;

 • Kovové plátno so sklenenými vložkami;
 • Dekorácie s radom ušľachtilých plemien.

Farba kladiva – zaujímavý a relatívne nový spôsob, ako dokončiť predné dvere z ulice. Technológia je taká, že po vysušení sa farba napodobňuje textúru „sekanie kladivom“ v dôsledku prítomnosti silikónovej živice a kovových pigmentov. Farba bude rýchlo suchý a jednoduchý v technológii aplikácie av starostlivosti.

Ako si vybrať?

Výber dverí je vyrábať v špecializovaných predajniach, obrátení na radu pre profesionálov, brať do úvahy povesť výrobcu a spoliehať sa na dobre známe príslovie: „Platím biedne dvakrát“. Pravidelné zásoby v stavebných predajniach, keď sa tovar ponúka za nízku cenu, by malo upozorniť spotrebiteľa.

Akvizícia lacného produktu vedie k tomu, že v priebehu času sa plátno začne dostať lenivý, nedrží teplo, povrchové materiály sa dostanú na poruchu. Úspora v dôsledku toho vedie k neplánovanýmu nákupu v malom čase.

Vstupné dvere v vidieckom dome oddeľuje miestnosť z ulice. Na rozdiel od interiérových dverí, kde dizajn nie je obmedzený, a bežné výškové budovy, kde sa dvere chodia do schodiska, pouličné dvere musia mať pevnú konštrukciu, byť odolný voči atmosférickým javom a chrániť dom pred nezvrchovaných hostí.

Kovový hrubý 3-4 mm – dobrý materiál pre vlastný vidiecky dom, najmä ak sa používa bláznivá alebo vylepšená oceľ. Môžete si vybrať a viac jemnejšie a podľa toho, lacné možnosti, ale hrúbka kovov až 1,5 mm je lepšie, aby sa zabránilo, pretože je ľahko hack s použitím jednoduchého rezného nástroja.

Vstupné dvere chaty by sa mali dobre udržiavať, pretože v ktorejkoľvek časti Ruska sú drsné zimy. Len v krajinných domoch si musia vybrať ohrievané dvere, a môžete obetovať zvukovú izoláciu, relevantnejšie v bytových budovách.

Pre viac severných sekcií našej krajiny sú vhodné rýchle termo-dvere, ktoré majú viacvrstvovú štruktúru, ktorá pomôže udržať teplý vzduch vo vnútri. V každom prípade by sa mala venovať osobitná pozornosť otázkam požiarnej bezpečnosti.

Aby ste sa chránili pred vstupom, kondenzátom a iným počasím v počasí, je lepšie nainštalovať druhý, vnútorné dvere alebo, ak miestnosť umožňuje miesto, tambour zariadenie, najlepšie poskytovanie dodatočného vykurovania miestnosti. Na ten istý účel je lepšie poskytnúť zariadenie pre baldachýn alebo cvičenie.

Dekoratívne osvetlenie a pouličné svetlá pomôžu zdobiť. Víťazstvo vyzerá symetrické osvetlenie z dvoch strán vstupu.

Slávne výrobcovia a recenzie

Na domácom trhu sú zastúpení mnoho slávnych domácich a európskych výrobcov. Aké dvere sú lepšie, kupujúci sa rozhodnú. Medzi spotrebiteľmi sú špeciálny dopyt pri výbere niektorých kategórií tovaru, používajú sa nemecké výrobky. Nemecko bolo vždy spojené so spoľahlivosťou a kvalitou. Moderní nemeckí výrobcovia starostlivo udržiavajú tradície svojich ľudí a svetového mena, pomocou najnovších najnovších technológií. Vstupné dvere z Nemecka sa vyznačujú konzistentne vysokou kvalitou a spoľahlivosťou, čo je to, čo je ohromujúci počet pozitívnych spätnej väzby.

Hlavné body zaznamenané kupujúcimi sú nasledujúce.

 • Trvanlivosť a deklarovaná hospodárska súťaž;
 • Krásny vzhľad aj v rozpočtových modeloch;
 • Dobré termíny a záručné podmienky.

Luxusné príklady a krásne možnosti

Vysoko kvalitné dvere pre vidiecky dom vyzerajú krásne. Bez ohľadu na použité materiály, či sa používajú mrazuvzdorné alebo obrnené modely, vstup do domu z ulice chcem zariadiť najviac útulný a elegantný.

Pre domy z protokolov, výrobkov s kovaním, úmyselne hrubé kovové, prvky loveckého šperky. Môžete použiť kladivo alebo dekoratívne šľahačke ako dekorácie a zvonček. Takéto kladivá teraz môžu nájsť takmer akúkoľvek stylistiku a tvary, môžete použiť názov hostiteľa alebo slogan rodiny gravírovaním.

Ako dekorácia bude používať použitie namiesto výzvy krásneho zvončeka alebo zvýrazneného volanie prsteňového fúzie. Rukoväť dverí môže byť jediný štýl s kladivom, hovorom a podsvietením. Vyzerá to veľmi štýlovo a neopustí hostí ľahostajní.

Ďalšie pohodlie poskytne osvetlenie osvetlenia na dvere. Môžete tiež zavesiť roztomilú schránku, ležať na vstupnej podložke s pohostinnými nápismi.

Ako si vybrať vstupné dvere pre vidiecky dom, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár