Výmena skla v dverí v interiéri

Dnes existuje veľa rôznych modelov dverí. Obzvlášť populárne a v návrhoch dopytu doplnené sklenenými vložkami. Existujú však prípady, keď sa musí skladať sklo vo dverách. Najčastejšie je to spôsobené nízkou kvalitou výrobku alebo nepresnou manipuláciou.

Zvláštnosť

V súčasnosti sú spotrebitelia úplne neobmedzení v oblasti výberu konečných materiálov, dekorov, nábytku a dverí na ich domov. Vhodné štýl a odtieň, dvere je možné zakúpiť za akýkoľvek interiér, či už je to populárny večný klasický alebo vystrašený barokový.

V súčasnosti, v mnohých bývaniach, môžete spĺňať krásne a elegantné dvere so sklenenou vložkou. Môže mať rôzne veľkosti. Takže v obchodoch môžete splniť štruktúry, v ktorých sklo zaberá takmer všetky dverové plátno alebo inštancie, ktoré majú sklenené vložky vyrobené vo forme úzkych pruhov. Obidve uvedené možnosti vyzerajú atraktívne a štýlové v príslušných nastaveniach.

Špecialisti odporúčajú kúpiť takéto dvere len z osvedčených a známych výrobcov, aby sa narazili na chudobný tovar a krátkodobý tovar. Je nepravdepodobné, že by dvere s nízko kvalitnými okuliarmi.

Často krásne, ale krehké vložky sú rozdelené do nich, dokonca aj s pomerne čistým odvolaním. To môže viesť k veľmi nepríjemným následkom. Napríklad jeden z domácností môže vážne ublížiť fragmentom sklenenej vložky.

Samozrejme, zničenie skla v dverí sa môže vyskytnúť nielen kvôli nízko kvalitným surovinám. S nepresnou manipuláciou s takýmito konštrukciami, krehké vložky v nich môžu tiež zraziť. Takže, podobné dvere, neodporúča sa ostro fackovať, pretože to najčastejšie vedie k vkladom.

Najmä čisté by malo byť s plátnami, ktoré majú sklenené vložky, ak malé deti a domáce zvieratá žijú v dome alebo apartmáne.

Často, ktorí chodili, ostro tlieskať dvere alebo hodiť niečo, čo sa môže dostať rovno do skla. To môže viesť k veľmi nepríjemnému výsledku vo forme vážnych rán.

Často je sklo vo dverách stále zlomené alebo praskanie a vyžaduje výmenu. S touto prácou môžete celkom vyrovnať sa so sebou. Hlavná vec je kompetentná a vážne pristupuje k tomuto problému a skladom všetky potrebné nástroje a materiály.

Typy okuliarov

Existuje niekoľko odrôd okuliarov, ktoré sú inštalované vo dverách.

 • Šitý. Tieto okuliare sú najdrahšie. Výmena takýchto vložiek je zložitejšia, pretože bez neho sa interiér môže zdať veľmi odlišné a výstrelok.
 • Normálny. Klasické sklenené povrchy môžu byť doplnené špeciálnou nálepkou vo forme dekoratívneho filmu. Konvenčné okuliare sú transparentné a matné.
 • ORCSEKLO. Tento materiál sa nebojí šokov a je odolnejší. Vyzerá to skôr ako plast, ktorý je tiež často trubovaný dekoratívnym filmom.

Ako sa meniť?

Pred priamou výmenou poškodenej časti musí byť uvoľnené dvere.

Ak chcete začať s, mali by ste odstrániť dvere so slučkami (pre pohodlnejšiu prácu) a získajte niektoré zariadenia do niektorých zariadení.

 • Tesné rukavice Chrániť pred rezmi.
 • Rozdelený široký skrutkovač. Tento nástroj môžete borovice drevené platómy, drží sklo vo dverách. Ak je váš web násilný (skladací), potom skrutkovač nemusí byť užitočný.
 • Sekáč. Bez tohto nástroja nerobte v práci s takýmito materiálmi ako strom.

 • Malý kladivo. Kladivo bude potrebné v práci na fixovaní ťahov malých nechtov. Ak pracujete s modelom VIPER, potom je lepšie kúpiť špeciálne gumové kladivo na mierne riadiť filé počas montáže dizajnu.
 • Kancelársky nôž. Takýto nôž bude potrebný na odstránenie bývalého tmelu na mieste inštalácie nového skla.
 • Pogumovaná vložka alebo tesniaca hmota. Špeciálne tesnenia nielen poskytujú vysokokvalitné krehké vložky na zmršťovanie, ale tiež vartujú vzhľad rapovanie počas prevádzky dverí. Slabo pevný dizajn môže tiež klepnúť na počas používania.
 • Budovanie papiera, Kartónová krabica alebo hrubý papier. Budú potrebný papier, aby sa starostlivo a bezpečne zabránilo a odstráni fragmenty, ktoré zostávajú z bývalej sklenenej vložky.

Nasledujúce návrhy sa používajú na inštaláciu glazovaných vrodekových dverí.

 • Štít. Jedná sa o výrobky, kde je sklo pripojené pomocou špeciálnych jadier.
 • S drážkami na vloženie na jednej zo strán (sú Tsard). Toto sú modely, v ktorých je sklo inštalované v dutine dverných klapiek.
 • Snažiť sa. V týchto modeloch je sklo vložené do drážok.

Snažiť sa

S cieľom opraviť načrlené plátno musia byť takmer úplne demontované na rôzne časti. Mnohí ľudia desí veľký počet častí, ktoré sú súčasťou takýchto dverí, ale nie panike.

Dizajn nemôže byť demontovaný, ale len otvoriť prístup k skle.

Aby ste to urobili, musíte poznať návrh takýchto dverí.

 • Podpora vo vertikálnej polohe – stojany bočných dverí;
 • Krížová podpora – drží pozdĺžne časti a sklo;
 • Pillenks – tenké zložky vložky umiestnené medzi priečnymi prvkami;
 • Položka Baget je rovnaká priečna podpora, ale vykonáva funkciu dekoratívnej vložky.

Mnohé panelové dvere sú vyrábané na princípe špiceových drážok. Rozumejú veľmi ľahko a len. Tvárou v tvár s podobnými možnosťami, nemusíte čistiť potrebné časti zo starého tesniaceho materiálu. Po odstránení poškodenej inzercie je na rovnakom mieste nainštalované nové sklo a dvere sa zhromažďujú v opačnom poradí, po ktorom môže byť inštalovaný na predchádzajúcom mieste v byte.

Po odstránení starých a poškodených okuliarov je potrebné okamžite odstrániť fragmenty a všetky malé veci zostávajúce z nich. Je potrebné, aby ste sa chránili seba a iné domácnosti pred vážnymi ránami.

Tsard

Ak chcete sklo nahradiť v cartigových dverí, je tiež odstránený z slučiek a položte na rovný povrch. Potom, s pomocou čiary a sekáčov, musíte odstrániť všetky zástrčky umiestnené na okrajoch základne. Pomocou skrutkovača by ste mali odstrániť všetky upevňovacie prvky. Teraz musíte si vziať malé kladivo a bar a s ich pomocou oddeliť kráľa po celom povrchu plátna. Potrebuje to zdola nahor.

Po odstránení králi je potrebné odstrániť staré sklo z drážok spolu so silikónom (prirodzene, uvedenie rukavíc). Na konci, môžete bezpečne nainštalovať nový sklenený list vhodnej veľkosti v drážkach, dať kráľa na predchádzajúce miesto, zostaviť dizajn a nainštalovať ho na slučku v otvore.

  Štít

  Spravidla je na krídle nainštalované sklo v takýchto tradičných plávodoch pomocou zdvihu (upevňovacie prvky dreva). Pre prácu na výmene vložiek sú tieto detaily lepšie kúpiť nové, pretože prvé môžu byť ľahko poškodené v čase inštalácie alebo demontáže skla.

  Ak chcete začať, musíte mierne obťažovať hodiny so skrutkovačom a malým kladivom. Je potrebné uvoľniť malú vložku, ale neodstraňujte upevňovače. Potom by ste mali odstrániť ťahy v hornej časti (iba ak je list odstránený zo slučiek).

  Potom sa zvyšky starého skla odstránia. Nezabudnite na odstránenie bývalej tesniacej kompozície od dverí.

  Nové sklenené vloženie v takýchto výrobkoch je inštalované v lúmene, vopred ošetrené tesniacim prostriedkom. V prípade potreby môžete použiť sklo. Z vyššie uvedených sú stanovené ťahy.

  Opravte časti, ktoré držia sklo v štítnej báze môžu byť použité malých karafiátov alebo zvyškov so silikónovým kompozíciou.

  Čo možno uviaznuť?

  Ak sa sklo vo dverách nezlomilo a nie prasknuté, ale stalo sa, že sa stal ohromujúci, takže nepríjemné zvuky, potom môžete konať inak.

  • Kúpte si špecializovaný „sanitárny tmel“ a aplikujte ho s tenkým prúžkom v štrbinách umiestnených medzi sklom a drevenými plátmi;
  • Vložte bežné zápasy v rohoch detailov skla. Tiež pre to bude vyhovovať akrylovým tmelom, ktorý sa musí aplikovať na okraje skla;
  • Malé kúsky dopravných zápchov môžu byť dokonale tvarované univerzálnym lepidlom a vložte sklenenú vložku do slotu;
  • Odstráňte upevňovacie prvky ťahov, naneste tesniacu látku na sklo a znova ich nainštalujte, ale bližšie k panelu.

  Tieto jednoduchá práca vám umožní vyriešiť problém, keď sklo vo dverách valcované a visieť. Hlavnou vecou je vykonávať všetky akcie čo najpresnejšie.

  Ako skryť malú trhlinu?

  Ak je sklo vo vnútrozemských dverí, potom jeho opravy a obnovu dekoratívnych funkcií možno vykonať podľa nasledujúcich.

  • Lepidlo špeciálne adhezívne zloženie pre sklenený nábytok;
  • Postihnutú časť s epoxidovým lepidlom;
  • Aplikujte výlisky na trhliny, ak sú na okrajoch vložky;
  • Reorganizovať s rôznymi filmami, ktoré úzko poškodenie;
  • Skryté sklenené filmy.

  Mali by ste zvážiť viac ako jednu z najbežnejších možností na obnovenie popraskaných skla v interiérových dverí s vlastnými rukami.

  • Najprv musíte zásobovať so silikónovým lepidlom, strapcom, striekačkou a acetónom, ako aj detergentom a transparentným lakom;
  • Ďalej budete musieť starostlivo pripraviť sklenenú vložku a urobiť z neho pekne umyť prostriedkom na umývanie okuliarov a teplej vody. Na oboch stranách sú potrebné umyte vložky;

  • Po ich úplnom sušení musíte odmasťovať graf, kde je trhlina. Ak to chcete urobiť, vezmite si bavlnený tampón a koherentne ho zmieša v acetóne. Lepidlo sa aplikuje na odmasťovaciu plochu a týmto spôsobom životnosť skleníka obnovená bude oveľa dlhšia;
  • Tiež prípustné zvládnuť prasknuté bavlnené paličky. Avšak pri použití takéhoto zariadenia by ste však mali venovať pozornosť, či opustí vlákna na poškodenej časti skla;
  • Po opatrnom a čistom spracovaní poškodenia musíte prejsť na trhliny trhliny.

  • Aby ste to urobili, musíte vytočiť injekčnú striekačku (samozrejme, bez ihly) silikónové lepidlo a najdôležitejšie ich naplňte crack. Nespáňajte, začínajú pracovať. Malo by sa to urobiť pomaly a s dôverou, že kompozícia je rovnomerne rozdelená na poškodenú oblasť.
  • Dnes v stavebných materiálov Obchody môžete nájsť trubice s lepidlom, vybavené veľmi pohodlnými tryskami s tipmi, ktoré pomáhajú stlačiť viac pôsobivé časti.

  • Ak je poškodenie skla pomerne veľké, potom po použití lepidla stojí za to, aby sa na oboch stranách uzavrela obvyklým transparentným škótkom. Vykonaná práca by mala byť ponechaná na 12 hodín na dokončenie sušenia.
  • Na konci tejto práce musíte zakryť povrch trhliny bezfarebným lakom. Ak to chcete urobiť, vezmite tenkú kefu, ponorte ho do kompozície a stráviť na svete. Potom musíte čakať na úplné sušenie aplikovaného laku a práca bude dokončená.

  Úspešné príklady a možnosti

  Dvere so sklom vyzerajú organicky v mnohých interiéroch a nezáleží na tom vôbec, v nich sú vnímané sklo alebo bežné vložky. Hlavnou vecou je vybrať dizajn príslušného štýlu a farby.

  Niekoľko organických a štýlových súborov, v ktorých sú prítomné elegantné dvere, ktoré majú sklenené vložky.

  • Módne cargické dvere čiernej so skleneným transparentným vložky budú nádherne zvýraznené na pozadí snehovo bielych stien a lesklým mliekom. Vedľa tohto detailu môžete dať malú ľahkú stoličku a kovovú podlahovú lampu s Flanfer Bell.
  • Dizajn hustého čokoládového odtieňa s tenkou skleskou čiarou v strede môže byť inštalovaný v bielej miestnosti s akcentom steny blízko odtieňa na dvere canvase. Pavol v takom prostredí by mal byť tiež oddelený bielymi materiálmi a zariadiť nábytok v ňom. Snehové biele a kávové tóny.
  • Luxusné dvere farby horkej čokolády s čiernou dlhou sklenenou vložkou budú vyzerať perfektné v bielej miestnosti so sivou podlahou, zdobené lesklé dlaždice. Nalejte tmavé plátno so stenovými policami podobného odtieňa a drevený stôl napodobňujúci slabé spracovanie.

  • Svetelné drevené dvere so sklenenými detailmi budú vyzerať dobre v chodbe so sivými bielymi stenami a tmavým podlahou, zdobené laminátom. Ak chcete, aby sa nastaviť špeciálny štýl a urobil to viac originálny, môžete použiť diódy osvetlenie modrého tieňa pod stien obrubníkmi a na stenu na stenu na stenu v blízkosti dverí.
  • Ak máte radi moderné a progresívne súbory, potom budete musieť morálne laconické čokoládové dvere s dlhým pásom vo forme skla umiestneného v centre. Podobný model môže byť inštalovaný v béžovej miestnosti s podlahou orezaným tmavým červeným laminátom. Zdôrazniť moderný súbor s kovovou lampou s červenými bellonmi, koženým hnedým puflom a veľkým rohovým pohovkou s kobercom zvierat na podlahe.
  • Hnedé dvere s krásnym pohárom elegantnej formy budú vyzerať dobre v miestnosti s nasýtenými fialovými stenami a červenou podlahou, parketovou doskou. V takýchto interiéroch stojí za to umiestniť nábytok a dekor neutrálnych a klasických farieb tak, že obraz sa nezdá príliš veľa. Napríklad, môže to byť sneh-biely gauč pohovky a nástenné vzory s bielymi rámami.

  • V luxusnom koridore na farbu mlieka s podlahou, orezané kachľové bleskové farby, tam bude organicky biele dvere s elegantnými zakrivenými rukoväťami a veľkými sklenenými vložkami mäkkej modrej farby s krásnymi vzormi. Zdobia takéto reprezentatívne nastavenie vysokej svetlej svetelnej vázy v starožitnom štýle s kvetinovým vzorom.
  • V priestrannej izbe s bledožltými stenami a karamelom kaviarni, kvalitné dvere z prírodného dreva hnedé s vlnovými reliéfnymi tesnými sklenenými vložkami budú dokonale. Podporte takéto detaily s dreveným šatníkom ako podobný tieň.
  • Dvere jemného odtieňa s matovanou sklenenou vložkou budú vyzerať skvele na pozadí steny modrej alebo modrej a bielej lesklej podlahy. Pridajte čierny stôl s vysokou modrou vázou pre kvety, sklenenú vonkajšiu vázu s dekoratívnym „snaps“ a sneh-biely obchod blízko jednej z steny.

  Video vám pomôže nezávisle demontovať sklo od dverí.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: