13 najlepších bicyklov pre dievčatá

Sú tu dámy, ktoré chcú jazdiť na bicykli. Je veľmi praktický v preplnenej mestskej premávke, pretože môžete prechádzať medzi autami a nestrácať čas v premávke. Bicykel zaberá menej miesta v garáži alebo na parkovisku. Navyše ženská silueta so štýlovou prilbou, spod ktorej sa rozvíjajú dlhé vlasy, vyzerá veľmi atraktívne. Pri výbere motocykla pre dámu je dôležité zohľadniť hmotnosť stroja, jednoduchosť ovládania a kvalitu konštrukcie. Výška jazdy a cena závisí od osobných preferencií. Tu je rebríček najlepších motocyklov pre dievčatá na základe výkonu vozidla a spätnej väzby od ostatných príslušníčok nežného pohlavia.

Najlepšie bicykle pre dievčatá

Nomináciamiestonázov výrobkucena
Najlepšie malé bicykle pre dievčatá1BMW G 310 R350 000€
2Kawasaki Ninja 400490 000€
3Honda C
250R
408 000€
4Yamaha Fazer 250314 000€
Najlepšie stredne veľké turistické bicykle pre dievčatá1Suzuki SV650 ABS (SV650A)499 000€
2Yamaha XJ6562 000€
3Honda C
600F
763 000€
4KAWASAKI V
  CAN S
554 000€
5BMW 650 GT833 000€
Najlepší dievčenskí hráči1BMW F 800 GT798 000€
2HARLEY-DAVIDSON SUPERLOW990 000€
3Honda NC 700 SD554 000€
4Yamaha XV950 Racer579 000€

Najlepšie malé bicykle pre dievčatá

Táto časť hodnotenia zahŕňa motocykle s objemom motora 250-400 cm. kocka. Vlastnosti, ktoré zodpovedajú malým rozmerom dvojkolesových tátošov a poskytujú plynulú jazdu, ktorá je ideálna pre dievčatá, ktoré začínajú jazdiť. Cena tohto zariadenia je najdostupnejšia.

BMW G 310 R

Hodnotenie: 5.0

BMW G 310 R

Na čele zoznamu je nemecké BMW G310R. Tento model je na trhu už niekoľko rokov a miluje ho mnoho dievčat. Pohodlie je pre výrobcu prvoradé. Jazdná poloha je takmer vertikálna s miernym sklonom dopredu, čo znižuje únavu rúk počas dlhých jázd. Sedadlo je delené a sklopné – môžete si vziať spolujazdca bez toho, aby ste sa museli neustále posúvať dopredu. Kawasaki Ninja má štvorvalcový motor s objemom 313 cm³ a krútiacim momentom 34 lb-ft.. Motor je chladený kvapalinou, takže sa môže dlhší čas otáčať až do 7 500 otáčok za minútu bez prehriatia. Majiteľom v recenziách sa páči fungovanie tlmiča v zadnom náboji, ktorý tlmí trhanie reťaze, čo umožňuje plynulú jazdu.

Naši odborníci zaradili tento bicykel na zoznam top dievčat, pretože je veľmi svižný; > Nízky bočný profil bicykla. Jazdkyne ho budú ľahko ovládať aj v preplnenej premávke. Vynikajúcu manévrovateľnosť dopĺňa nízka spotreba paliva 3.3 l pri rýchlosti 90 km/h. Je ideálny na používanie v mestskej zástavbe.

Výhody

 • predná vidlica je chránená prídavnými koncovkami krídel
 • čierne zliatinové disky kolies;
 • sedadlo pre dve osoby;
 • športový vzhľad;
 • Veľmi obratný, ako bicykel.

Chyby

 • Pomalé zrýchlenie;
 • po 120 km/h sa začnú objavovať vibrácie karosérie;
 • malá nádrž 11 l.

Kawasaki Ninja 400

Hodnotenie: 4.9

Kawasaki Ninja 400

Druhé miesto patrí japonskému modelu od spoločnosti Kawasaki. Je to športový bicykel pre dievčatá, ktoré milujú rýchlosť. Vzhľad stroja skutočne pripomína nindžu v maske s úzkou štrbinou okolo očí. Zodpovedajú tomu úzke, šikmé svetlomety a malé zrkadlá. 80 % karosérie je lakované čiernou farbou. Na rozdiel od prototypu „300“ ušetril model 400 7 kg hmotnosti použitím oceľového rámu s dištančnou tyčou. Umožňuje nižšiu hmotnosť a väčšiu odolnosť. Majiteľom v recenziách sa páči zadné odpruženie s mono tlmičom, ktorý má nastaviteľné predpätie pružiny. Je vyladená tak, aby vyhovovala vašej hmotnosti a štýlu jazdy, ako aj terénu.

Odborníci zaradili bicykel do najvyššieho rebríčka kvôli dodatočnej povrchovej úprave výfukového potrubia. Kov je chránený výstelkou z uhlíkových vlákien a pomáha znižovať povrchové teploty. Je praktické, ak je cestujúcim aj dievča, oblečené v kapronových pančuchách a šortkách. Polstrovanie zabráni tomu, aby sa vám noha prepálila cez tenké oblečenie. Atraktívna a cena ľahkého motocykla, ktorá je oveľa nižšia ako u nižšie uvedených konkurentov.

Výhody

 • Predný blatník poskytuje dostatočnú ochranu pred blatom;
 • spoľahlivé kotúčové brzdy;
 • dve sedadlá s rozdeľovačom;
 • agresívna karoséria;
 • 45 .. a krútiaci moment 8000 ot/min.

Nevýhody

 • osobitý dizajn;
 • Mierne zhrbený;
 • uvoľnené zliatinové kolesá.

Honda C
250R

Hodnotenie: 4.8

Honda C</div><p> 250R“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/18116666193631-9313.jpg“ height=“467″ title=“Honda C<br /> 250R“></p><p>V prvej trojke rebríčka je ďalší japonský zástupca, ale už od spoločnosti „Honda“. C motocykel<br /> 250R je určený pre dievčatá a bol by skvelý pre začiatočníkov. Hoci vzhľad ho nikdy neprezradí, pretože dizajn motocykla je cool a drží krok so svojimi „staršími bratmi“. Model je vybavený motorom s objemom 26 l.. a vytvára krútiaci moment 7 000 otáčok za minútu. Motor je takmer úplne zakrytý plastom, takže sa na ňom zachytáva menej prachu. Spätné zrkadlá sú ďaleko do strany a vlastné ramená dievčaťa v nafukovacej bunde nebudú brániť vo výhľade dozadu. Výrobca vyrába dve farebné verzie odsávačov pár: čiernobielu a čiernočervenú.</p><p>Naši odborníci zaradili tento bicykel do najvyššieho rebríčka, pretože má kombinovanú brzdu. Ak je stlačená páka predného kotúča, automaticky sa aktivuje aj zadná brzda. Keď je zadná brzda aktivovaná, predná brzda je rovnako aktivovaná. Táto technológia je vhodná pre dievčatá, ktoré majú vyššie nároky na bezpečnosť motocykla. Skúsenosti hovoria, že je prakticky nemožné dostať sa do šmyku pri prudkom brzdení, a to aj na trati v daždi.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>priamy postoj vo výške 170 cm;</li><li>Brzdy s ABS;</li><li>má maximálnu rýchlosť 150 km/h;</li><li>je možné si na nádrž ľahnúť, aby sa znížil odpor vzduchu;</li><li>pohodlná prevodovka a spojka.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>čelné sklo nechráni pred dažďom;</li><li>Zvuk motora pripomína moped;</li><li>Nohy sú po dlhých jazdách unavené;</li><li>má pomerne dlhý čas zrýchlenia na semafore (7 sekúnd).</li></ul><h3>Yamaha Fazer 250</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=Yamaha Fazer 250

Na štvrtom mieste hodnotenia je ďalšia japonská značka Yamaha. Motocykel Fazer 250 je vhodný pre dievčatá vďaka nízkej hmotnosti 154 kg. Výška sedadla 805 mm je ďalším argumentom v prospech vhodnosti modelu pre jemné dámy, pretože umožňuje pohodlne sedieť stredne veľkým dievčatám. Stroj je poháňaný motorom s objemom 249 cm3. bicykel si dokonale poradí s nerovnosťami na ceste vďaka 120 mm zdvihu predného odpruženia. V recenziách dievčatá obdivujú digitálny prístrojový panel, na ktorom sa zobrazuje všetko (rýchlosť, otáčky, palivo, približný dojazd atď.). .).

Bicykel je hodnotený ako najlepší na dlhé cesty. Ak ste dievča, ktoré chce robiť viac ako len jazdiť po meste, toto je jeden z dobrých modelov medzi zástupcami „malých kubatúr“. Recenzie ukazujú, že sa na ňom dá bez problémov najazdiť 5 500 km a počas tejto doby potrebuje len mazanie reťaze. Okrem toho má bicykel množstvo pútok na upevnenie výbavy, takže si so sebou môžete vziať všetko, čo potrebujete.

Výhody

 • Vďaka svojim úzkym rozmerom sa ľahko „prešmykne“ v dopravných zápchach;
 • karoséria odolná proti poškriabaniu;
 • Pekný elektronický prístrojový panel;
 • výborná výdrž;
 • nízka hmotnosť 154 kg.

Nevýhody

 • slabé svetlomety (stretávacie a diaľkové);
 • Ak bicykel položíte na zem, páčky spojky a brzdy sa ohnú;
 • vyzerá ako moped.

Najlepšie stredne veľké bicykle pre dievčatá

Táto kategória predstavuje motocykle s objemom motora 500-650 cm. kocka. Vozidlá s týmito vlastnosťami umožňujú rýchlosť až 180 km/h a sú vhodné na dlhé cesty. Ale vodič dievčaťa už potrebuje skúsenosti, aby zvládol viac koní.

Suzuki SV650 ABS (SV650A)

Hodnotenie: 4.9

Suzuki SV650 ABS (SV650A)

Na prvom mieste v tejto kategórii sa umiestnil zástupca značky Suzuki. Motocykel SV650 vyrába japonská spoločnosť už dlho a podarilo sa jej získať mnoho pozitívnych recenzií. Je oceňovaný pre svoju nenáročnú údržbu a ľahkú dostupnosť náhradných dielov. Ak dievča plánuje bicykel používať dlhé roky, môže naň nájsť náhradné diely v každom meste. Pri výrobe motora pre tento motocykel použila spoločnosť Suzuki vlastnú technológiu povrchovej úpravy valcov SCEM. Skladá sa zo silikónu, kremíka a niklu, čo podporuje rýchlejší odvod tepla. To sa hodí, pretože zdvihový objem 650 cm3 poskytuje 76 litrov krútiaceho momentu.. Výška sedla je však 850 mm, čo je vhodné len pre vyššie dievčatá.

Je to špičkový motocykel vďaka dvojitému škrtiacemu ventilu. Keď dievča stlačí rukoväť plynu, otvorí sa jeden vzduchový kanál. Druhý je regulovaný elektronicky a prietok vzduchu závisí od otáčok motora. To umožňuje motoru udržiavať správne otáčky pri všetkých rýchlostiach. To je praktické najmä pre začínajúce dievčatá.

Výhody

 • príjemný zvuk motora;
 • plynulá trakcia od najnižších otáčok;
 • dostatočnú spoľahlivosť;
 • veľmi obľúbený model – diely sa dajú ľahko zohnať
 • Povlak valca so zlepšeným prenosom tepla.

Nevýhody

 • Hladina oleja sa musí monitorovať (ak dôjde k nedostatku oleja, motor sa rýchlo opotrebuje);
 • nie je vhodný pre pohon zadných kolies (poškodzuje kľukový hriadeľ a vložky)
 • Najjednoduchší brzdový systém;
 • nie najlepšie odpruženie.

Yamaha XJ6

Hodnotenie: 4.8

Yamaha XJ6

V našom rebríčku pokračuje japonský motocykel Yamaha XJ6. Má štvorvalcový motor usporiadaný do jedného radu. Vstrekovanie je riadené elektronicky. Objem motora 600 cm³ umožňuje 77.5 .. Maximálny krútiaci moment pohonnej jednotky 8000 ot/min. Ako vidíte z uvedených špecifikácií, je to bicykel pre dievčatá, ktoré milujú rýchlosť. Pohonná jednotka je prevzatá zo športového modelu YZF-R6 a z bezpečnostných dôvodov je trochu upravená. Jeho 17-litrová palivová nádrž umožňuje používanie na dlhšie vzdialenosti. Odpruženie vpredu obsahuje mono tlmič s nastaviteľným. Jeho zdvih 130 mm umožňuje plynulú jazdu cez prekážky. Majitelia v recenziách majú radi prítomnosť dvojitých kotúčov v prednej časti brzdového systému, čo zvyšuje spoľahlivosť ovládania. V štandardnej výbave je aj systém ABS, ktorý pomáha kontrolovať brzdenie.

Bicykel sme zaradili na najvyššie priečky, pretože má výšku sedla 785 mm. Je to jeden z najnižších bicyklov, ktoré nevyzerajú ako mopedy, a hodil by sa pre krehké, drobné dievča, ktoré chce držať krok s chlapcami na chladných strojoch.

Výhody

 • veľký objem palivovej nádrže – 17 litrov;
 • vysoký výkon 77.5 ..;
 • stabilná šírka pneumatiky 120 a 160 mm;
 • Je to dobré pre trať aj pre mesto;
 • krásny dizajn.

Nevýhody

 • vysoká hodnota;
 • Hmotnosť 211 kg je pre dievčatá menej vhodná
 • tenká rukoväť plynu.

Honda C
600F

Hodnotenie: 4.7

Honda C</div><p> 600F“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/72116666193631-413.jpg“ height=“450″ title=“Honda C<br /> 600F“></p><p>Tretím v poradí je motocykel značky Honda. Model C<br /> 600F už má výkonnejší motor ako „mladšia“ verzia 250R. Objem motora 600 cm³, 102 l.. Motor dokáže vyvinúť krútiaci moment až do 10500 ot/min. vodné chladenie prispieva k efektívnemu odvodu tepla. Manuálna prevodovka so 6 prevodovými stupňami. Spojka je odolná vďaka ponoreniu do olejového kúpeľa. Vzhľad dvojkolesového vozidla je pôsobivý vďaka množstvu obkladov karosérie, vypuklým tvarom a tónovanému čelnému sklu.</p><p>Dievčatám v recenziách sa páčia robustné brzdy, ktoré jasne reagujú vďaka štyrom piestikom v strmeni. ABS a priemer predného brzdového kotúča 296 mm. S týmito vlastnosťami by sa dievča za volantom cítilo veľmi sebaisto. Preto sme bicykel zaradili do rebríčka. Ďalšou veľkou výhodou motocykla je jeho maximálne užitočné zaťaženie 400 kg. Váži 211 kg a unesie až 190 kg. Ideálna prevodovka na jazdu na dlhé vzdialenosti s veľkým množstvom batožiny.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Máme množstvo farebných možností;</li><li>palivová nádrž 18.4 ;</li><li>Priemer brzdových kotúčov 296 a 240 mm;</li><li>Hliníkový rám podvozku;</li><li>4 piesty v brzdovom strmeni.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>vysoké náklady;</li><li>hmotnosť 211 kg;</li><li>niektorým dievčatám robí problém riadiť so 102 litrami výkonu.. (nie pre začiatočníkov).</li></ul><h3>KAWASAKI V<ul>CAN S</h3><p>hodnotenie: 4.6</p><div style=KAWASAKI V<ul></div><p>CAN S“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/31416666193631-2613.jpg“ height=“430″ title=“KAWASAKI V</p><ul>CAN S“><p>Najlepší japonský motocykel Kawasaki, Vulcan C, pokračuje v rebríčku. Bicykel ponúka elegantný vzhľad a pocit z jazdy v štýle Harley. Sedadlo má malé operadlo, ktoré pomáha podoprieť trup na dlhých cestách. Vzadu je čalúnené sedadlo pre spolujazdca, ktoré je však vhodné len na jazdu v meste. S elektrickým štartérom na jednoduché štartovanie. Motor má zdvihový objem 649 litrov.. a vyprodukuje 61 litrov.. Prevodovka obsahuje 6 prevodových stupňov a mokrú spojku s manuálnym zapínaním. Rám v tvare diamantu chráni kľúčové komponenty pred poškodením. Nádrž má 14 litrov paliva. Jeho pohotovostná hmotnosť je 229 kg. Brzdový systém je vybavený systémom ABS, ktorý zabraňuje jeho zablokovaniu. recenzie chvália jeho premyslený chladiaci systém s chladičom priamo za predným blatníkom pre lepšiu výmenu tepla.</p><p>Bicykel sme zaradili do rebríčka kvôli jeho zaujímavému dizajnu. Mnohé dievčatá ho majú radi pre jeho matnú čiernu farbu a v takejto farbe „obliekli“ nielen nádrž a blatníky, ale dokonca aj vidlicu, časti zavesenia a výfukové potrubie. Dievča na bicykli okamžite upúta pozornosť.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Tri farebné varianty (čierna, zelená a oranžová);</li><li>pohodlné sedenie;</li><li>vylepšený chladiaci systém;</li><li>vysokopevnostný oceľový rám.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>vysoké náklady;</li><li>Len oranžový bicykel má čelné sklo;</li><li>váži 229 kg;</li><li>málo miesta pre cestujúcich.</li></ul><h3>BMW 650 GT</h3><p>Hodnotenie: 4.5</p><div style=BMW 650 GTBMW 650 GT

Túto kategóriu uzatvára nemecký zástupca BMW. Model 650 GT je športovo vyzerajúci motocykel, ktorý je oveľa menší ako jeho väčšie varianty. Je vybavený motorom so zdvihovým objemom 647 cm³ s výkonom 60 k.. Napriek malým rozmerom je dvojvalcový motor chladený vodou. Vstrekovanie monitoruje elektronický systém BMS-E2. Vďaka trojdielnemu katalyzátoru spĺňajú emisie výfukových plynov normu Euro 4.

V recenziách sa dievčatám páči, že všetky ovládacie prvky sú na volante a nič sa nemusí robiť nohami.

Bicykel sme zaradili do kategórie Najlepší pre dievčatá, pretože je najpohodlnejší pre jazdu dvoch osôb. Ak ste mama a často musíte voziť svoje dieťa, tento bicykel má všetko, čo potrebujete. Sedadlo jazdca a spolujazdca je jasne oddelené a ponúka dostatok priestoru pre oboch. V zadnej časti sú dve vysoké rukoväte, ktoré vám nielen pomôžu udržať sa na ceste, ale aj zabránia pádu zo sedadla. Má tiež nenápadný rám, takže nemusíte dávať nohu vysoko, aby ste nastúpili. Toto je skvelá možnosť, ak chce dievča jazdiť na motorke v dlhej sukni.

Výhody

 • Spĺňa emisnú normu Euro 4;
 • maximálna rýchlosť 180 km/h
 • opierka chrbta na podporu trupu;
 • veľké rukoväte pre cestujúcich;
 • vysoké čelné sklo.

nevýhody

 • vysoké náklady;
 • na údržbu (výmena sviečky, oleja) je potrebné odstrániť veľa obloženia;
 • spotreba paliva 4.6 .

Najlepšie spomedzi výkonných motocyklov pre dievčatá

V časti s hodnotením sú zahrnuté modely s objemom motora nad 650 cm.kocka. Sú to bicykle pre skúsené dievčatá, ktoré najazdili na dvojkolesových vozidlách viac ako tisíc kilometrov. Zvýšený výkon je skvelý na dlhé cesty a vykonávanie trikov.

BMW F 800 GT

Hodnotenie: 4.9

BMW F 800 GT

Na prvom mieste v kategórii hodnotenia najlepších sa umiestnil ešte jeden nemecký motocykel BMW s indexom F 800 GT. Je to športová verzia s dvojvalcovým motorom s objemom 798 cm³. Produkuje až 90 l.. S maximálnym krútiacim momentom 8000 ot/min. Stroj má digitálne riadenie vstrekovania s elektromagnetickými ventilmi a BMS-K+. Pri rýchlosti 90 km/h je spotreba 3.4 . Jazda rýchlosťou 120 km/h by si vyžadovala 4.3 litre paliva na stotinu. Majitelia si bicykel pochvaľujú pre jeho 43 mm prednú vidlicu. Ide o zosilnenú konštrukciu, ktorá ľahko odoláva nárazom do zavesenia alebo prekážky.

Podľa názoru našich odborníkov si tento motocykel zaslúžil zaradenie do hodnotenia vďaka možnosti výberu výkonu na základe skúseností jazdca. Základná verzia bicykla je ideálna pre skúsené dievčatá. Predpona v názve GT označuje zvýšený výkon motocykla (90 litrov)..), vďaka čomu dokáže na diaľnici jazdiť rýchlosťou 200 km/h. Ale ak je dievča začiatočníčka, ktorá naozaj chce vlastniť tento konkrétny bicykel, existuje možnosť podobného stroja, len s de-energetickým motorom, ktorý produkuje 34 litrov.. Toto všetko je uvedené na oficiálnej webovej stránke výrobcu a ide o továrenský výrobok.

Výhody

 • skvelý dizajn;
 • spotreba 3.4 litre paliva na stotinu;
 • Väčší výkon pri 90 litroch..;
 • bezúdržbová batéria;
 • hliníkový rám mostového typu.

Nevýhody

 • vysoké náklady
 • Emisná trieda Euro-3.

HARLEY-DAVIDSON SUPERLOW

Hodnotenie: 4.8

HARLEY-DAVIDSON SUPERLOW

Nemohli sme opustiť náš rebríček najlepších a bez americkej motorky Harley Davidson. Dámy si model Superlow už obľúbili pre jeho štýlový dizajn a menšie rozmery ako u jeho väčších súrodencov. Z hľadiska výkonu je k dispozícii v dvoch verziách s objemom motora 883 a 1202 cm³. Bicykel je na bokoch vybavený plastovými kuframi, ktoré sú praktické na dlhé cesty. Pri používaní v meste sa dajú ľahko odpojiť. K dispozícii sú tri farebné varianty: čierna, červená a čiernobiela. Vidlica, časti motora a výfuky sú pokryté charakteristickým americkým chrómom. To sa hodí k diskom z ľahkých zliatin.

Naši členovia poroty pridali do tohto hodnotenia americký bicykel, pretože sa v ňom mimoriadne dobre sedí dievčatám. Vo väčšine ostatných vozidiel sedí vodič mierne predklonený, tu má dievča chrbát úplne rovný. Pohodlie zvyšuje sedadlo v tvare vedra, ktoré umožňuje pohodlné sedenie počas dlhých jázd. Výška sedadla 705 mm je najnižšie nastavenie, aby sa vám ľahko nastupovalo a zosadalo z bicykla.

Výhody

 • rozpoznateľný dizajn;
 • chrbát cyklistu je zaručene odolný voči striekajúcej vode;
 • chrómové dvojité rúrky na pravoboku;
 • na bočných stranách sú batožinové tašky;
 • Ideálne do mesta a na trať.

nevýhody

 • veľmi málo miesta pre cestujúceho;
 • objemné čelné sklo;
 • veľmi vysoké náklady;
 • vzduchom chladené;
 • analógové ukazovatele na prístrojovej doske.

Honda NC 700 SD

Hodnotenie: 4.7

Honda NC 700 SD

Ďalším v našom rebríčku je motocykel od spoločnosti Honda, ktorý má objem motora 670 cm³. Ide o radový štvortaktný motor s 8 ventilmi v rozvodovom systéme. Maximálny výkon je 61 litrov.., ale vďaka krátkemu zdvihu piestu (80 mm) môžete rýchlo naštartovať motor, takže dievča môže na motorke bez problémov ísť rýchlosťou až 160 km/h. Vstrekovanie monitoruje elektronický systém PGM-FI. Spotreba je 3.5 litrov na 100 km. Napriek veľkým rozmerom bicykla s dĺžkou 2210 mm sa dá otočiť s polomerom 1.7 . Majiteľom v recenziách sa páči, že volant je nad úrovňou bočných zrkadiel vozidla a pri prechádzaní premávkou sa vám nestane, že by ste do niečoho náhodou narazili. To však viedlo k vyššej úrovni sedla 830 mm, takže bicykel nebude pohodlný pre nízke dievčatá.

Naši odborníci venovali motocyklu pozornosť kvôli automatickej prevodovke. Jazda na ňom je veľmi pohodlná a nevyžaduje od dievčaťa, aby si zapamätalo postupnosť svojich nôh. V prípade potreby možno automatickú prevodovku kedykoľvek prepnúť do manuálneho režimu pre rýchlejšie zrýchlenie.

Výhody

 • Rukoväte riadidiel sú vyššie ako zrkadlá vozidla;
 • úspora paliva;
 • systém ABS;
 • Ľahko zrýchľuje na 160 km/h, pričom limit je 200 km/h;
 • dobrá manipulácia.

Nevýhody

 • len pre vysoké dievčatá (od 175 cm);
 • Automatická prevodovka zrýchľuje pomalšie ako manuálna.

Yamaha XV950 Racer

Hodnotenie: 4.7

Yamaha XV950 Racer

Túto kategóriu hodnotenia uzatvára japonský zástupca značky Yamaha, model XV950 Racer. Je to krížnik so športovým charakterom. Ženské recenzie ho chvália za jeho schopnosť držať na ceste – prevrátiť sa na bok je ťažké aj pri nízkych rýchlostiach. Motocykel síce vyzerá ako Java, ale podľa názvu na nádrži je japonský. Okrem toho majú vidlica, výfukové potrubie a rám matný čierny náter, ktorý slúži na jasné odlíšenie od sovietskeho motocykla. Tento model sa vyznačuje motorom s objemom 942 cm3, ktorý produkuje 52 l.. Motor pracuje s tranzistorovým systémom zapaľovania TCI. Pohonné ústrojenstvo má päť prevodových stupňov s konštantným rozvodom. Dámy, ktoré sa obávajú o bezpečnosť, sa nemajú čoho obávať.

Domnievame sa, že bicykel je hodný hodnotenia kvôli expanzným nádržiam na zadných tlmičoch. Takéto kompenzátory prispievajú k zvýšenému objemu oleja v závese, ktorý zabraňuje jeho zahrievaniu od kompresie. Vďaka tomu sú tlmiče stabilné za všetkých podmienok. Ak často cestujete po zlých cestách, je to možnosť, ktorú treba zvážiť.

Výhody

 • výkonný motor s objemom 942 cm3. cc;
 • zvýšená stabilita;
 • Všetky kovové časti sú opatrené ochrannou vrstvou;
 • zadné tlmiče majú kompenzačné nádrže;
 • ľahké hliníkové disky kolies.

Nevýhody

 • malá nádrž s objemom 12 litrov;
 • spotreba 5 litrov na sto;
 • jednomiestny model;
 • Hlavný remeňový prevod;
 • zastaraný dizajn.
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: