6 najlepších výrobcov pohárov

Pri autách s karburátorom a skorými vstrekovačmi sa používa prerušovač rozdeľovača. Generuje nízkonapäťový impulz na vytvorenie iskry, ktorá zapáli zmes vzduchu a paliva. Táto zostava sa nazýva tumbler, pretože vytvára konštantné vibrácie. Ak vlastníte auto z 90. rokov a vaše auto vám zlyháva, zvážte náš prehľad najlepších výrobcov bubnov, ktorý vám pomôže vybrať osvedčené výrobky. Materiál je založený na recenziách zákazníkov a názoroch našich odborníkov v oblasti automobilovej / motocyklovej techniky.

Rebríček najlepších výrobcov distribútorov

Nomináciasedadlovýrobcahodnotenie
hodnotenie najlepších výrobcov distribútorov1Bosch5.0
2Valeo4.9
3AMD4.8
4EMI4.7
5Denso4.6
6AutoSFEC4.5

Bosch

Hodnotenie: 5.0

Bosch

Nemecký výrobca, ktorý sa v našom prehľade umiestnil na prvom mieste, vyrába obrovský sortiment autodielov. Napriek neustále sa meniacej technológii spoločnosť nezabúda na staré modely vyrábané od polovice 80. rokov. V katalógu si už teraz môžete kúpiť bubny pre Toyotu Corollu, Audi 80 a ďalšie. Koncern dbá na to, aby sa dizajn dielu udržiaval v bezchybnom stave, vhodnom pre tieto stroje. 100%. Po výmene bubna chyby „0300“ a „0303“, ktoré vydáva palubný počítač, navždy zmiznú.

Hoci skupina Bosch má mnoho závodov a niektoré z nich vyrábajú diely v Číne, sú to distribučné uzávery s bežcami, ktoré spoločnosť vyrába v Japonsku. Potvrdzujú to fotografie s recenziami zákazníkov, ako aj informácie na oficiálnej webovej stránke. Vďaka čistému tvaru a úhľadnému tvarovaniu sa ľahko inštaluje do automobilov a umožňuje jemne vyladiť výkon pohonného systému. Ak chcete vysokú kvalitu za prijateľnú cenu, zvážte výrobky tohto výrobcu.

Výhody

 • existuje delená verzia bez pancierových drôtov (lacnejšia);
 • Otáčky sa vyrovnajú;
 • Odstráni sa efekt „váhania“ motora;
 • Šípka voľnobežných otáčok sa prestane chvieť;
 • zvyšuje sa trakcia.

Nevýhody

 • Montáž bubna stojí menej ako olejové gumy;
 • niektoré zostávajú nestabilné XX.

Valeo

Hodnotenie: 4.9

VALEO

Druhé miesto pre francúzskeho výrobcu. Skupina Valeo bola založená v roku 1923 a vyrába približne 25 000 jedinečných dielov. Spoločnosť myslí na majiteľov nových vozidiel, ako aj na vozidlá staré približne 30 rokov. Pre posledne menovaný výrobca ponúka zapaľovacie cievky, sviečky, rozdeľovače, zapaľovacie vodiče, moduly. Výroba prebieha v USA, Tunisku, Južnej Kórei, Mexiku, Nemecku a Španielsku. V roku 1984 bol výrobca najväčším svetovým výrobcom zapaľovacích systémov. Súdiac podľa recenzií motoristov, bubny od francúzskeho výrobcu sú vhodné aj pre iné vozidlá, kde sú namontované s vidlicou a 13. miestom matice.

Pri výrobe automobilov v 80. a 90. rokoch minulého storočia dodávala spoločnosť Valeo bubny priamo na montážnu linku pre mnohé nemecké koncerny. Preto autá s „natívnym“ ističom fungovali bez problémov počas 300 000 km. Ak vlastníte nemecké vozidlo z týchto rokov, rozdeľovač zapaľovania od spoločnosti Valeo bude originálny a vydrží rovnako dlho ako predchádzajúci.

Výhody

 • viac ako 120 závodov po celom svete;
 • rovnaké požiadavky na kvalitu bez ohľadu na krajinu výroby
 • Certifikáty ISO 9001, 14001, 16949, OHSAS 18001;
 • Jasné označenie na kryte chráni pred falšovaním.

nevýhody

 • Po 150 000 km sa hriadeľ bubna uvoľní;
 • vysoké náklady;
 • každý mesiac je potrebné kvapkať olej na puzdro, aby správne fungovalo.

AMD

Hodnotenie: 4.8

AMD

Tretie miesto patrí juhokórejskému výrobcovi. Jej výrobky sú k dispozícii v modrom balení so žltými pruhmi. Všetky diely sú označené Made in Korea. Katalóg spoločnosti obsahuje bubny pre automobily KIA, Hyundai, Daewoo a ďalšie automobily vyrobené od roku 1998 s karburátorovými motormi. Vákuový regulátor zabudovaný v kryte a umožňuje meniť uhol predstihu zapaľovania v závislosti od otáčok motora. Je však ťažké ho nastaviť a je potrebné, aby ho nastavil technik. Zapaľovacia sviečka s prúdovým tanierom sa ľahko otáča a dávkuje napätie do zapaľovacích sviečok. viečka rozdeľovača sú presne prispôsobené starším modelom vozidiel.

Výrobcu sme zaradili do nášho prehľadu, pretože sa mu podarilo vytvoriť bubon s podlhovastým tvarom, vďaka ktorému je kontaktná skupina menej pokrytá sadzami. Recenzie ukazujú, že aj pri intenzívnom používaní vozidla nedochádza k žiadnemu koksovaniu vo vnútri distribútora, takže auto sa „nezastaví“ a iskra sa nestratí.

Výhody

 • Karoséria je dobre natretá;
 • Dlhší vstup pre lepšie premiešavanie paliva a vzduchu, ako aj prívod iskry;
 • sa odstráni vôľa v prevádzke motora;
 • „Prsty“ prestávajú vŕzgať.

Nevýhody

 • je ťažšie nastaviť iskru;
 • Slabé kondenzátory – môžu vybuchnúť.

EMI

Hodnotenie: 4.7

</div><p>EMI“ src=“/wp-content/uploads/2023/05/49916666193941-266-.jpg“ height=“140″ title=“<br />EMI“></p><p>A tu je ďalší výrobca so sídlom v Nemecku. Značka bola založená v roku 1927 a vyrába zapaľovacie sviečky. V súčasnosti je jedným z popredných svetových výrobcov elektrickej techniky pre automobily. Spoločnosť spolupracuje priamo s automobilkami BMW a VAG. Výrobky tejto spoločnosti sú tradične natreté na červeno, čo slúži ako dodatočná ochrana proti falšovaniu. Pre modelové roky 1988-1995 sú od výrobcu k dispozícii krytky bubnov, moduly zapaľovania, posuvníky a cievky. Zapaľovacie sviečky sa vyznačujú citlivým nastavením a dokážu vyladiť motor na tichý rev bez skokov pri voľnobežných otáčkach. Ak nainštalujete bubon spolu s vysokonapäťovými vodičmi tejto značky, majiteľ zabudne na problémy so štartovaním motora z nízkonapäťového systému na tvarovanie impulzov.</p><p>Výrobcu považujeme za najlepšieho vďaka dlhej životnosti jeho bubnov. Zákazníci často zdieľajú v zákazníckych recenziách, že istič funguje pre 250-300k. km. Bežecké pásy sa zriedkavo zasekávajú a takmer nikdy sa nekývajú. Majitelia si všimli stabilnú iskru a hladký chod motora.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>interné výskumné centrá;</li><li>dlhšia životnosť dielov;</li><li>Spolupráca s VAG a BMW;</li><li>95% pozitívna spätná väzba.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Na trhu je veľa falzifikátov;</li><li>vysoké náklady.</li></ul><h3>Denso</h3><p>Hodnotenie: 4.6</p><div style=Denso

Ďalším v našom prehľade je výrobca Denso. Spoločnosť začala svoju cestu v roku 1949 a dnes vlastní približne 60 závodov v 23 krajinách sveta, ktoré vyrábajú automobilové výrobky. Firma aktívne spolupracuje s japonskými výrobcami Toyota a Lexus, takže pod kapotou môžete nájsť diely s označením „Denso“, ktoré sú originálne pre Toyotu. najobľúbenejšími výrobkami tejto spoločnosti sú zapaľovacie sviečky, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou. Aj bubny sú veľmi stabilné, hoci je po nich menší dopyt z dôvodu klesajúceho počtu automobilov, pre ktoré sa používajú.

Považujeme tohto výrobcu za najlepšieho, pretože jeho bubny poskytujú predĺžené iskrište. Ide o špeciálnu technológiu patentovanú spoločnosťou. Palivo tak má viac času na úplné spálenie a zóna vznietenia je väčšia. Zvýšený plameň poskytuje motoru väčší výkon a menej toxických výfukových emisií.

Výhody

 • Výrobky sú certifikované podľa noriem QS9000 a ISO 9001;
 • výrazne zvyšuje výkon motora;
 • znižuje vibrácie prenášané na karosériu;
 • Motor pracuje stabilne bez ohľadu na to, kedy je naštartovaný (práve teraz alebo už zahriaty).

Nevýhody

 • vysoké náklady;
 • ťažší nákup – nie v každom meste je distribútor Denso na sklade.

AutoSFEC

Hodnotenie: 4.5

AutoSFEC

Výrobca z Litvy dopĺňa náš prehľad. Značka Sfec je pomerne mladá a vznikla v roku 2000. Spoločnosť má 22 skupín výrobkov a viac ako 4000 náhradných dielov. Má spojky, brzdové komponenty, tlmiče, riadenie a elektrické vybavenie. Všetky výrobky sú v súlade s normou ISO TS 16949:2002. Okrem toho tieto výrobky podliehajú kontrole, aby sa na ne vzťahovali nariadenia „Colnej únie“ TP 018/2011. Sortiment je určený pre značky GM, Chrysler, Mazda, BMW, VW, Audi a ďalšie. Bubny sa vyrábajú pre osobné vozidlá od roku 1985 do roku 2000. Recenzie ukazujú, že časové spínače zapaľovania v krabici môžu pochádzať z rôznych menej známych spoločností (Sfec pôsobí ako balenie), ale kvalita je stále slušná a časť bude trvať 200000 km.

Spoločnosť sme zaradili do nášho prehľadu, pretože tento výrobca je kompletným dodávateľom náhradných dielov pre čerpacie stanice v Pobaltí a východnej Európe. To je samo o sebe znakom prijateľnej kvality a optimálnej ceny, inak by s nimi dielne nespolupracovali.

Výhody

 • atraktívna cena;
 • žiadna kritická hra;
 • Kryt bubna tesne prilieha k telu a neuvoľňuje výpary;
 • Presné značky na nastavenie na spodnej lište.

Nevýhody

 • hliníkový odliatok tela má otrepy a prepadáva sa;
 • Na doladenie potrebujete špeciálny stánok, ktorý nie je v každom meste;
 • žiadne modely pre nákladné vozidlá s karburátorom.
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: